User Tag List

Sayfa 20/41 İlkİlk ... 10181920212230 ... SonSon
779 sonuçtan 362 ile 380 arası

Konu: >> İş Arayanlar (Genel) <<

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Askerlik için iş yerimden istifa ediyorum. Postları gördükce ilerisi için daha da karamsarlaşıyorum. =)
    Ne işle meşgulsün abi ? Yaklaşık antalyada 12 tane sıfır otomobil satan showroom a başvurdum hiç olumlu dönüş olmadı ve tanıdık olan yerde var içinde genede dönüş olmadı . Hatta lise mezunu alan showroomada başvurdum diploma istemeyen bi yerdi. Ssangyong

Tamam benim diplomam yok henüz okul bitmedi aöf ten ve akdeniz ikinci ögretimden devam ediyorum ama. Diploması olanda bulamıyo beni sıkıntıya sokan durum bu kısım

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne işle meşgulsün abi ? Yaklaşık antalyada 12 tane sıfır otomobil satan showroom a başvurdum hiç olumlu dönüş olmadı ve tanıdık olan yerde var içinde genede dönüş olmadı . Hatta lise mezunu alan showroomada başvurdum diploma istemeyen bi yerdi. Ssangyong

Tamam benim diplomam yok henüz okul bitmedi aöf ten ve akdeniz ikinci ögretimden devam ediyorum ama. Diploması olanda bulamıyo beni sıkıntıya sokan durum bu kısım

Kabin memuruyum, 2.5 senedir bu işteyim. Ama işimi sevmiyorum, askerlikten sonra başka iş yapmak istiyorum.
    Instagram: mutusgarage

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İs arayan arkadaşlar durumunuz ne ?

Benmi bulamıyorum yoksa hepinizin durumumu aynı ? Bu nedir nasıl bi piyasadır anlamadım kuzenim diyetisyen 2 yıldır oda bulamadı iş . Sizlerdede durum aynımı ?
    Yanlız değilsin Bende dört aydır aynı durumdayım , çok istikrarlı bi ülke olduk , Allah sonumuzu hayır etsin.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arabasızadam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlız değilsin Bende dört aydır aynı durumdayım , çok istikrarlı bi ülke olduk , Allah sonumuzu hayır etsin.
    Allah yardımcın olsun abi . Cok degil 3 4 yıl önce üniye başladığım yıl iş teklifi bile gelmişti şimdi hergeçen yılı mumla arıyoruz .

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardımcın olsun abi . Cok degil 3 4 yıl önce üniye başladığım yıl iş teklifi bile gelmişti şimdi hergeçen yılı mumla arıyoruz .
    Malesef her geçen yıl bir öncekini aratır oldu, geçen arkadaşım optik dükkanını kapatmak zorunda kaldı şartlardan dolayı ve bunun gibi daha birçok yer görüyorum kapatan .
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi cesaret valla bu ülkede işi beğenmeyip istifa etmek gerçi askerlik için yazmışsın ama.

her geçen gün kötüye giden şartlarda askerden geldikten sonra,sigara içmiyorsan sigaraya başlarsın artık . Her yere cv bırakır durursun boş yere .
    imzasız..

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an askerlik yada yurtdışında işbaşı durumu yoksa kimse bir yere kımıldamasın. İşsizlik tavan yapmış durumda. Açıklanan rakamların doğruluğu da şüpheli.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an askerlik yada yurtdışında işbaşı durumu yoksa kimse bir yere kımıldamasın. İşsizlik tavan yapmış durumda. Açıklanan rakamların doğruluğu da şüpheli.
    Abi rakamların hiç biri gerçeği yansıtmıyor. İstatistik verilerin tamamı üzerinde oynama var, ekonomi manüplasyon üzerine kurulu. Biraz takip edenler, özellikle akademik camia ve sistemin içindeki bireyler herkes her şeyin farkında ama kimse sesini çıkaramıyor şuan.

Ülke kocaman bir kumarhane gibi.

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi rakamların hiç biri gerçeği yansıtmıyor. İstatistik verilerin tamamı üzerinde oynama var, ekonomi manüplasyon üzerine kurulu. Biraz takip edenler, özellikle akademik camia ve sistemin içindeki bireyler herkes her şeyin farkında ama kimse sesini çıkaramıyor şuan.

Ülke kocaman bir kumarhane gibi.
    Çekirge sekip duruyor ama patlaması bence an meselesi.

ozan gülle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Belki bi arakdaşa faydamız olur başakşehirde bulunan gayrimenkul firmamıza yetiştirilmek üzere askerliğini yapmış satış konusunda tecrübesi olamasada olur yardımcı oluruz sabrederse standartların üzerinde kazancı olur maaş malesef yok prim üsülü çalışacak arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kurumsal bir firma bünyesinde ilk tercih Samsun'da ikamet eden, cep telefonu ve tablet onarımında tecrübeli teknisyen arkadaşlara ihtiyacımız var. Düşünen olursa yardımcı olabilirim.

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı stlegal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o iş tutmazsa çıplak bedenlii iş var kanka güzel parasıda var şaka değil ciddiyim
    Ahahahhahahahaahaha Yaa biiii git Allahını seviyosan bu yaştan sonra mecmualara mı çıkıcaz
    ALLAH VAR GAM YOK..

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi cesaret valla bu ülkede işi beğenmeyip istifa etmek gerçi askerlik için yazmışsın ama.

her geçen gün kötüye giden şartlarda askerden geldikten sonra,sigara içmiyorsan sigaraya başlarsın artık . Her yere cv bırakır durursun boş yere .

En kötü köyümüze döneriz sorun değil. Çok derdim yok illa istanbulda yaşayacağım diye. =)
    Instagram: mutusgarage

tuzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhaba, yeni mezun staj dışında tecrübesiz imalat mühendisiyim. imalat mühendisi, satış veya servis mühendisi olarak çalışmak istiyorum. askerlik bitti. ankara ve çevresinde yeni mezun mühendis ihtiyacı olan varsa cv mi gönderebilirim.
    ///MPower

ilbeyyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15 Haziran sonrasına detailing merkezinde yetiştirilmek üzere 18 yaş üzeri vasıfsız eleman arıyoruz. Otomobillere ve detaylı temizlik işlerine merağı olması ve el yatkınlığı yeterlidir.

hondafit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 aydır işsizim ülke bombok bir duruma gidiyor.

eticet06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benide işden cıkardılar şuanda iş arıyorum elektronık ve bilişim sektöründe tecrübem var belki arayan vardır

Vatan bigisayar da 5 yıl teknıstenlık medıa mark dada aynı şekilde teknisyenliken son ego buyuk sehir belediyesinde otomaston bölümünde uzman teknisye olarak çalıştım bilişim sektöründe destop notebook network ve otomasyon sistemlerinde 12 yıllık teçrübem var onarım satış ve teknik destek olarak

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar konu açmayayım buraya yazayım dedim.

Tıp fakültesi öğrencisiyim. Ağustos ayında yurt dışına gideceğim ancak yeterli bütçem yok şuan.
    Şuanda da final sınavıma hazırlanıyorum. Bayramdan sonra Ağustos ayına kadar çalışabileceğim bir iş arıyorum.
    Yanına asistan, yardımcı, eleman, garson, vs vs almak isteyen vardır belki forumdan ya da bildiği tavsiye edebileceği bir iş vardır birilerinin yazayım dedim.

Verilen işte gerçekten elimden geldiğimin en iyisini yaparım, karakter özelliğim böyle yani kaytarmam asla.

Dediğim gibi eğitim için para biriktirmeye çalışıyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum, PM bekliyorum.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SAP sistemini bilen 6 ay süreli,daha sonra performansına göre kadroyada geçebilir aday arayışımız vardır.İş arayan arkadaşlar CV lerini iletebilirler
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)