User Tag List

Sayfa 22/41 İlkİlk ... 12202122232432 ... SonSon
779 sonuçtan 400 ile 418 arası

Konu: >> İş Arayanlar (Genel) <<

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Florya veya yakının da oturan uzun şaşe vito kullanabilecek bir arkadaş arıyorum özel şöförlük yapacak detaylar için mesaj atarsanız görüşebiliriz.
    Hocam mesaj kutunuz dolu herhalde bir mesaj atar mısınız

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün işten ayrılan birinin yerine acil ingilizce bilen üniversite mezunu eleman arıyoruz
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakarya - Konya arası çalışacak tır şöförü aramaktayız..

İlgilenen olursa özel mesaj atabilir

Ekrem_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'da çeşitli şubelerde çalışacak arkadaşlar arıyoruz. Garson, aşçı, bulaşıkçı tahmini 20 kişi alınacak ihtiyaç sahibi biri var ise bana mesaj atabilir.

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pendik Çınardere Velibaba tarafından İstasyona bayan kasiyer arıyorum. Çevresinde ihtiyacı olan benimle iletişime geçebilir.

TechTurkey Ogedov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Citroen Yetkili Servisi için Boya ustası, Yedek parçacı ve Hasar Danışmanı arıyoruz.

Konusu burda ;http://www.techturkey.com/forum/sohb...isi-ilani.html

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kocaeli İzmit çevresinde iş arıyorum yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkür ederim
    Samara 2109

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar Kariyet net üzerinden bir kaç işe başvurdum. Bu siteler bir işe yarıyor mu onu merak ediyorum.

Başvurduğum hiç bir ilanda başvurunuz incelendi, özgeçmişiniz görüntülendi bi hareket yok.

Başlangıç pozisyonlara başvurdum hep. Maaşı taş çatlasa 1.5-2 olan tecrübe gerektirmeyen işler.

Neyse 1 aydır hareket yok sistemin çalışmadığından emin olmak için başka bir işe başvurdum. Doktora öğrencisiyim, Lise mezunu, başlangıç seviye ingilizce, 5 yıl B ehliyet isteyen bir işe başvurdum ondada bir hareket yok

En son Suriyeliyim diye başvurcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kariyet net üzerinden bir kaç işe başvurdum. Bu siteler bir işe yarıyor mu onu merak ediyorum.

Başvurduğum hiç bir ilanda başvurunuz incelendi, özgeçmişiniz görüntülendi bi hareket yok.

Başlangıç pozisyonlara başvurdum hep. Maaşı taş çatlasa 1.5-2 olan tecrübe gerektirmeyen işler.

Neyse 1 aydır hareket yok sistemin çalışmadığından emin olmak için başka bir işe başvurdum. Doktora öğrencisiyim, Lise mezunu, başlangıç seviye ingilizce, 5 yıl B ehliyet isteyen bir işe başvurdum ondada bir hareket yok

En son Suriyeliyim diye başvurcam
    Maalesef ilanların yüzde 90 ı reklam amaçlı.Suriyrli olmaya gerek yok amcanızın veya dayınızın olması yetiyor. Ben de makine mühendisiyim . Hatrı sayılır bir okuldan yarı burslu mezunum. İngilizcem falan 10 numara, iş bulamadım herhalde askerlikten dedim, gittim geldim. Geleli 8 ay oldu hala iş arıyorum. İnanlılır gibi değil bazı saçma sapan adamlar öyle yerlere giriyor ki kanıma dokunuyor. Bu arada aranızda amca dayı olanlar varsa Ankara'da iş arayışım sürüyor.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı forwett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef ilanların yüzde 90 ı reklam amaçlı.Suriyrli olmaya gerek yok amcanızın veya dayınızın olması yetiyor. Ben de makine mühendisiyim . Hatrı sayılır bir okuldan yarı burslu mezunum. İngilizcem falan 10 numara, iş bulamadım herhalde askerlikten dedim, gittim geldim. Geleli 8 ay oldu hala iş arıyorum. İnanlılır gibi değil bazı saçma sapan adamlar öyle yerlere giriyor ki kanıma dokunuyor. Bu arada aranızda amca dayı olanlar varsa Ankara'da iş arayışım sürüyor.
    sınıfın yarısı makine okucam diyor
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

4rd4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara da Grafik tasarım işi yapıyorum. Bu sektörde iş arıyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı forwett Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara ve Gazide lisans, odtü master yaptım. Sonrasında Anadolu'da doktoraya başladım. Bu süreçte 18'ine liste başı, 8 tanesine 2. Olarak 26 tane akademik ilana başvuru yaptım. Ales puanım 90 üzeri. Yeterli dil puanımda var. Her gittiğim yerde üstü kapalı alınacak adayın belli olduğu boşuna zahmet ettiğimiz söylendi. Kamuda amca dayı muhabbeti bu kadar başımıza bela olmuşken, özel sektörde aynısının karşımıza çıkması psikolojimi bozdu artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En son tecili bozup uzun dönem askere gideceğim. Kendime bir çıkar yol bulamadım

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara ve Gazide lisans, odtü master yaptım. Sonrasında Anadolu'da doktoraya başladım. Bu süreçte 18'ine liste başı, 8 tanesine 2. Olarak 26 tane akademik ilana başvuru yaptım. Ales puanım 90 üzeri. Yeterli dil puanımda var. Her gittiğim yerde üstü kapalı alınacak adayın belli olduğu boşuna zahmet ettiğimiz söylendi. Kamuda amca dayı muhabbeti bu kadar başımıza bela olmuşken, özel sektörde aynısının karşımıza çıkması psikolojimi bozdu artık
    Vallahi cok üzüldüm şu an. Ülkenin geldiği durum bu o kadar emek verip çabala çırpın elde var sıfır.
    Elleme Sekelesin...

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gerçekten çok yazık.bende şuan okuyorum uni2'yim ama okulu geçtim şimdiden nasıl iş bulucam diye düşünüyorum.İş bulmak cidden zor allah yardımcınız olsun insallah emeklerinizin karşılığını kat kat fazlasını alırsınız.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de ankara'da faaliyet gösteren bir fabrika/santral'de mühendisimi Çalıştırmak için 2 yıllık üni elektronik bolumlerinden mezun personel arıyoruz inanın 3 yılda 20 kişi zor bulduk. Varsa ihtiyacı olan belki burdan görüp gelir.

Saygılar
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok yazık.bende şuan okuyorum uni2'yim ama okulu geçtim şimdiden nasıl iş bulucam diye düşünüyorum.İş bulmak cidden zor allah yardımcınız olsun insallah emeklerinizin karşılığını kat kat fazlasını alırsınız.
    Valla ben bi hata yaptım sen yapma 4. sınıfta derslerini ayarla kesinlikle yarı zamanlı bir işe başla

Redbull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobilya ustası, yada yetiştireceğimiz askerliğini yapmış ehliyetli arkadaşlar aranıyor.

Anadolu yakası Ataşehir mevkii.
    0216 418 78 73pbx
    402mt İstanbul Park ısınma kalkışı 13.6xx sec
    402mt İstanbul Park n/a s2k Best time 13:407 sec

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kariyer.net in mantığı gerçekten çok üst düzey bir mantık. Ne reklamı için ilanı açarlar anlamadım ? Yani ilan açınca şöyle şöyle eksiğimiz var diyince nasılbir reklam oluyor o ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)