User Tag List

Sayfa 13/21 İlkİlk ... 31112131415 ... SonSon
382 sonuçtan 229 ile 247 arası

Konu: Avrupaya vize kalkıyor !!

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Reis bugun açıklamasında "Kırımı tanımıyoruz" demiş.. Putin dellenmiş onlardan da açıklama geldi "pkk ve ypg yi terorist olarak tanımıyoruz" diye... Yahu düşman olmadıgımız , karşımıza almadıgımız neresi kaldı ? Aga biri çıkıp bu adama dur diyemiyor mu ? Ülke ne hale geldi.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gunes G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediklerin Turkiye yasakli ulke olsa gecerliydi de ufak bir detay var, Turkiye yasakli ulke degil be guzel kardesim, hala neyin pesindesin acaba cok merak ediyorum?

Illa Alekta movik movik mi diyeyim ?
    ben bu sene green card başvurusu yaptım şimdi bizim hakkımız yandımı şimdi? green card olayını kapsamıyordur umarım

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı muharrem7791 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu sene green card başvurusu yaptım şimdi bizim hakkımız yandımı şimdi? green card olayını kapsamıyordur umarım
    açıklamada göçmen hizmetleri hariç yazıyor...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reis bugun açıklamasında "Kırımı tanımıyoruz" demiş.. Putin dellenmiş onlardan da açıklama geldi "pkk ve ypg yi terorist olarak tanımıyoruz" diye... Yahu düşman olmadıgımız , karşımıza almadıgımız neresi kaldı ? Aga biri çıkıp bu adama dur diyemiyor mu ? Ülke ne hale geldi.
    S400ler icin verdigimiz kaporayi yakmasalar bari..

Son dakika: S-400’ler icin kapora verdik kararlıyız - Son Dakika Haberler
    "Korkmadık, savaştık"

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav arkadaş elin oğlu yurt dışında bizim yaşımızdayken hayatını yaşıyor, dünyayı gezip yeni yerler keşfediyor, ilgilendiği spor aktivite varsa hayatını ona adıyor. Adamlar bizden bir çağ ileride resmen bizim uğraştığımız sorunlara bak.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kısa vadede vize kervanına başka ülkeler katılırsa şaşırmam. Hatta Suriyeli göçmenlere vatandaşlık verilirse muhtemelen çok fazla ülkeye girişimiz zorlaşır.

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaş elin oğlu yurt dışında bizim yaşımızdayken hayatını yaşıyor, dünyayı gezip yeni yerler keşfediyor, ilgilendiği spor aktivite varsa hayatını ona adıyor. Adamlar bizden bir çağ ileride resmen bizim uğraştığımız sorunlara bak.
    Forumda avrupa amerikada yaşayan arkadaşlarımız bizi kıskanmasın ülke hasreti çekmesin diye böyle söylüyorsun değil mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niye canım bizde bu yaşta kredi ve kredi kartı borçları hacizler vergiler falan uğraşıp 2 maaşla ev geçindirmeye çalışıyoruz
    bence hükümetimiz bizi sayısal olarak çok nitelikli yetiştirmeye çalışıyor
    maşallah lise matematik dersinde "hocam ileride bu ne işimize yarayacak" dediğimiz tüm formülleri kullanıyoruz geçinebilmek için
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nişanlım ukraynalı. aklımın ucundan geçmiyordu gidip Kiev'e yerleşmek. Kendisi gelip İstanbul'a yerleşecekti. Ancak şu son bir kaç aydır öyle darlandımki olup bitenlerden.. Kiev'e yerleşme kararı aldım diyebilirim artık. Ukrayna vatandaşlarına Avrupa vizesiz giriş serbest. Pasaportu aldım mı tamamdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srknzfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nişanlım ukraynalı. aklımın ucundan geçmiyordu gidip Kiev'e yerleşmek. Kendisi gelip İstanbul'a yerleşecekti. Ancak şu son bir kaç aydır öyle darlandımki olup bitenlerden.. Kiev'e yerleşme kararı aldım diyebilirim artık. Ukrayna vatandaşlarına Avrupa vizesiz giriş serbest. Pasaportu aldım mı tamamdır
    abi is olayin vs uygunsa bence zaman kaybetme , bende yeni okula basladim ama cidden burda yasama istegim kalmadi

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda avrupa amerikada yaşayan arkadaşlarımız bizi kıskanmasın ülke hasreti çekmesin diye böyle söylüyorsun değil mi?
    Şaka bir yana ben hiç bir zaman avrupada yaşayıp memleket hasreti çeken insanları gerçekçi bulmadım. Tek inandığım insan Cem Uzan
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye canım bizde bu yaşta kredi ve kredi kartı borçları hacizler vergiler falan uğraşıp 2 maaşla ev geçindirmeye çalışıyoruz
    bence hükümetimiz bizi sayısal olarak çok nitelikli yetiştirmeye çalışıyor
    maşallah lise matematik dersinde "hocam ileride bu ne işimize yarayacak" dediğimiz tüm formülleri kullanıyoruz geçinebilmek için
    Hahahahaha tayyip bizi zor şartlara hazırlıyor, her gün daha kötüsü ne olabilir ki diye uyanıyoruz ve geçen günden daha da kötü bir günle devam ediyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ukranya' ya giderek bizden kaçabileceğinimi sanıyorsun.Sen T.C vatandaşısın kaderin bu
    Putin kardeşime söylerim 2 füze de oraya attırırız görürsün

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Durduğun kabahat, git oraya yerleş sonra çocuk olmaya yakın da Finlandiya'ya yerleşin hiç değilse aynı kafadan birinin çocuğu buralarda ziyan olmasın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ukranya' ya giderek bizden kaçabileceğinimi sanıyorsun.Sen T.C vatandaşısın kaderin bu
    Putin kardeşime söylerim 2 füze de oraya attırırız görürsün
    zaten tek sıkıntı Putin adamın sağı solu belli olmuyor ben kiev'e giderim 2 ay sonra Putin'in canı sıkılır olan yine bize olur

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güzel bir giriş ve gelişme yaşamışsın ama sonucu biraz riskli. Ukrayna'ya gitmen çok ama çok mantıklı keşke biz de senin yerinde olabilseydik.

sorun şu: Kimliğinde T.C yazıyor ve reis dünyayı karşısına almışken,ilerleyen yıllarda karşılaşacağımız sorunları herkes görüyordur.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durduğun kabahat, git oraya yerleş sonra çocuk olmaya yakın da Finlandiya'ya yerleşin hiç değilse aynı kafadan birinin çocuğu buralarda ziyan olmasın.
    valla abi iş güç olaylarını netleştirmeye çalışıyorum. bizim şirketin ukrayna ofisini zorluyorum.. eğer olur verirlerse direk ordayım önümüzdeki sene kısmetse. ailem ve arkadaşlarım da durduğun kabahat diyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel bir giriş ve gelişme yaşamışsın ama sonucu biraz riskli. Ukrayna'ya gitmen çok ama çok mantıklı keşke biz de senin yerinde olabilseydik.

sorun şu: Kimliğinde T.C yazıyor ve reis dünyayı karşısına almışken,ilerleyen yıllarda karşılaşacağımız sorunları herkes görüyordur.
    evleneceğim kişi ukrayna vatandaşı olduğu için otomatik olarak oturma ve çalışma izni alıyorum ukraynada. 2 sene sonra da pasaport yani vatandaşlık hakkı kazanıyorum.. o süreçte çok ekstrem bir durum olmazsa bireysel olarak siyasi gelişmelerden etkileneceğimi pek düşünmüyorum açıkçası ama tabiki bahsetmiş olduğunuz ihtimalin de olabilitesi yok değil

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Talih kuşu konmuş size tebrik ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaka bir yana ben hiç bir zaman avrupada yaşayıp memleket hasreti çeken insanları gerçekçi bulmadım. Tek inandığım insan Cem Uzan
    Uzan kardeşim bize gelmedimi sanıyorsun.Fransadaki mallarıda bağışlıyorum duble yollarda gaz basmak, sorunsuz adalet ve sağlık sektöründen faydalanmak istiyorum beni ülkeye geri alın dedi.Bizde reddederek onu milyon euroluk yatında bağ evlerinde bol meyveyle şarab içmeye mahkum ettik.Biraz daha ısrar ederse s400 ler stoklara girince 2 füzede ona yollarız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)