User Tag List

Sayfa 19/20 İlkİlk ... 917181920 SonSon
376 sonuçtan 343 ile 361 arası

Konu: Avrupaya vize kalkıyor !!

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalktı mı beyler?
    Instagram: mutusgarage

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kalkan tek bir şey varda dilim varmıyor gerçi hissettikten sonra söylesek ne söylemesek ne?....
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _opeth Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahah
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kalktı mı beyler?
    Oturunca kalkıyor
    Livestrong

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HORT!!
    Yeni konu açmak istemedim. Tatilbudurdan 26-30 Mart tarihleri için Prag-Budapeşte-Viyana tur almıştım Kasım ayında.
    Acente Macaristan üzerinden vizeye yönlendirdi(farklı ülke, bu kadar erken işlemlerin yapılması sıkıntı olmadıgını belirtmişlerdi) 18 Aralıkta vize için evrak teslim vb. işlemleri gerçekleştirdim. 3 ay gibi bir süre oldu başvuru yapalı ancak benim başvuru konsoloslukta bekliyor.
    Tamam şanslı bir insan olduğumu söyleyemem ama aynı tura kuzenim ve abim aileleri ile katılacak benden daha sonra başvuruları yaptılar ancak 2-3hafta içerisinde onayları geldi.
    Dalgaya vurup, heralde direk vatandaşlık verecekler diye düşünmeye başlamadım değil ama.. benzer bir süreç tecrübesi olan var mıdır?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 kere Schengen almışımdır toplamda. Yunanistan da uzun süre bekletiyor. Geçen sene Nisanda başvurdum 1 ayda geri yolladılar o da 8 aylık. Şimdi Nisanda yeniden başvurucam Mayısda falan anca gelir heralde.
    IN BOOST WE TRUST

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı |KaAn| Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    HORT!!
    Yeni konu açmak istemedim. Tatilbudurdan 26-30 Mart tarihleri için Prag-Budapeşte-Viyana tur almıştım Kasım ayında.
    Acente Macaristan üzerinden vizeye yönlendirdi(farklı ülke, bu kadar erken işlemlerin yapılması sıkıntı olmadıgını belirtmişlerdi) 18 Aralıkta vize için evrak teslim vb. işlemleri gerçekleştirdim. 3 ay gibi bir süre oldu başvuru yapalı ancak benim başvuru konsoloslukta bekliyor.
    Tamam şanslı bir insan olduğumu söyleyemem ama aynı tura kuzenim ve abim aileleri ile katılacak benden daha sonra başvuruları yaptılar ancak 2-3hafta içerisinde onayları geldi.
    Dalgaya vurup, heralde direk vatandaşlık verecekler diye düşünmeye başlamadım değil ama.. benzer bir süreç tecrübesi olan var mıdır?
    pasaportun incelemededir yada vfs ye gelmiştir gidip sordunuz mu ? almanya hariç bu kadar bekleten yok avrupa vizelerinde.
    2000 A3 8L

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pasaportun incelemededir yada vfs ye gelmiştir gidip sordunuz mu ? almanya hariç bu kadar bekleten yok avrupa vizelerinde.
    Selamlar, tatilbudurun anlaşmalı oldugu yerle as vize işlemlerine yönlendirildik. Başvuru sorgu no ile arama yaptıgımda konsolosluk incelemesinde görülüyor.
    Abim İstanbulda eş ve çocukla aynı sürece girdi 2haftadan biraz uzun sürdü ama geldi, Kuzenim İzmirden kendi yaptı 10gün sürdü.
    Vize firmasının ulaşım no var ama otomatik cevaplama sürekli,bir türlü yetkiliye erişemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, tatilbudurun anlaşmalı oldugu yerle as vize işlemlerine yönlendirildik. Başvuru sorgu no ile arama yaptıgımda konsolosluk incelemesinde görülüyor.
    Abim İstanbulda eş ve çocukla aynı sürece girdi 2haftadan biraz uzun sürdü ama geldi, Kuzenim İzmirden kendi yaptı 10gün sürdü.
    Vize firmasının ulaşım no var ama otomatik cevaplama sürekli,bir türlü yetkiliye erişemedim.
    pasaport numaranızla konsolosluğa mail atarak sorun..büyük ihtimal gelmiştir atlamışlardır o kadar uzun sürmesi mümkün değil.
    2000 A3 8L

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HORT!!
    tatil ile başvuru arasında vakit varsa bekletiyolar ama bu kadar mümkün değil, çok büyük ihtimal as-visa'da bekliyodur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkürler yorumlar için,
    As vizenin sitesinde konsolosluk sürecinde olarak görünüyor kayıt no ile arama yaptıgımda.
    Konsolosluga ulaşmaya çalışıcam bugün içerisinde.
    Abim bir müşteriyle denk gelmiş, Pazar günü çıkışlı bir tur için Cuma günü vize onayı verilmiş.Benim kadar bekleme süresi olmasa da bu bile çok garip..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olsun gelişme var. avrupaya kalkmasa da, rusyaya vize kalktı. geliverin gari

16 güne kadar vizesiz demiyimde online vize ile gelebiliyorsunuz. o 40 50 doları illa koparacaklar
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Macaristan konsolosluğu dönüş yaptı "Başvurunuz işlem altındadır. Başvurular sonuçlanır sonuçlanmaz pasaportlar AS Vize Merkezi’ne iletilir. AS Vize Merkezi’nin pasaport takip sistemi üzerinden pasaportunuzun yerini takip edebilirsiniz. "
    işlem nasıl bir işlem onu çözemedim yalnız. pasaportla uçak yapıp birbirlerine mi atıyolar iyi uçanları öne mi alıyolar anlamadım.. Abimler 15Şubat başvuru- 4 Mart onay olmuştu.
    @GokhanRS turdaki tek ve vizesi gelemeyen bekar olarak şirketten izin de almışken bi acaba demedim değil

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işte bekarım demişsin inceleniyor gider geri gelmezsin diye

malesef çok kişi bu şekilde yurtdışına kaçtı ve iltica etti.. o yüzden vize işleri çok uzuyor..çalışma izni ile vize alsaydın işlemin daha kısa sürerdi
    2000 A3 8L

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben AB vatandaşıyım aynı zamanda. TR de yaşadığımızdan dolayı eşimde vatabdaşlık yok. Ona benim üzerimden Yunan Schengen i aldık geçen yıl ilk schengen iydi. 1 yıl 90 gün multi aldı. 20 euro işlem bedeli alındı (AB vatandaiı eş durumdan dolayı bu fiyatmış. normalde 60 küsür euroydu geçen yıl) . 15 günde gelmişti. Bu yıl da başvuracağız mayısta bakalım ne olacak

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beyler selamlar, sorum farklı bir alanda olacak ancak bilgisi olan varsa ve yönlendirebilirse sevinirim.
    Annem Selanik doğumlu..Bu nedenle bildiğim kadarıyla AB vatandaşlığı alma şansımız bulunuyor.
    Bu durumda başvuru vs işlemleri buradan mı yapılıyor yoksa ilgili yere mi gidilerek yapılmalı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anneniz hayattaysa önce kendi gidip alması gerekiyor, onun üzerinden siz başvurabilirsiniz.

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mübadele kapsamında mı Türkiye ye dönmüşler Selanik den o önemli. Mübadele ile Yunanistan vatandaşlığından çıkanlar bir daha geri vatandaşlığını alamıyor malesef. Yunanistan ile Türkiye zamanında bu şekilde bir anlaşma yapmış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)