User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: CORSA ENJOY 111 vs CORSA ENJOY

PuT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

CORSA ENJOY 111 vs CORSA ENJOY

Arkadaşlar yarın kesinlikle bir araçla eve dönmeyi garantilemek adına 1 ilanla yetinmeyip 2 3 aracla sözleştik ve hepsine bakıp baktırarak yarın birini inşallah satışını almıs olarak eve dönücez.Ama araclar orjınallık olarak birbirine yakınlar bu yuzden hepside temiz sorunsuz çıktıgı zaman hangisine öncelik vericeğimizi bilemedik.Size sormak istedik hangısı daha mantıklı olur iki arac arasında kalırsak.

2009 corsa enjoy 1.3 cdtı 90bg 6 ileri 61binde su mavisi renginde hatasız boyasız denildi ama tramerde 2000tllik bir hasar gözüküyor aracın.Fiyat son 31bintl birde arabanın fren balataları vb değişmesi gerekiyor buda yaklasık 300 400tllik bir masraf daha yapılcağını gösteriyor içi dısı olsun tertemız arkadasımın arabasıdır.

Diğer araç ;
    Connecting site...

aracın sağ arka kapı değişmiş sol arka camurluk boyalı 900tllik bi hasar kaydı var.33bin son rakkam.

Kasa olarak daha geniş ve üst segment ama hem model düşük hemde km yüksek oldugu için biraz uzak kaldım bu araca sizce düşünmelimiyim.
    Connecting site...

astrayada 32.750 denildi son rakkam.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben astra diyorum .

caprio55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bildiğin araba her zaman daha iyidir.. 4 adet corsa d kullandım ve hala dizel otomatik 111.yıl kullanıyorum.. 111 lerin diğerlerinden tek farkı konsolun pianoblack kaplama olması.. Fazladan bir ekstraları yok.. Sadece balata fiyatı 80-100 lira filan diskte değişcekse 450 ye yetkili servisten almıştım.. Opelfix indirimleri oluyor eylül gibi bence beklemekte fayda var

Ayrıca 90 lık corsa 75 likten daha az yakıyor.. Resmi sitesindede değerler mevcut
    LC160 VTI, DC123 ep3 TYPE-R, RED18 S2000, GS650 Fabia VRS, KF698 fn2 TYPE-R
    Şimdiki Zaman
    55 ACF 61 İBİZA 1.9 tdı PD130

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (edit: iki adet corsa varmış yanlış anlamışım)

Bence en mantıklısı corsa;
    2000tl hasar birşey değil hemde bildiğin araçmış; ama diğer 2011 hasarsızsa oda tercih edilebilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence en mantıklısı corsa;
    2000tl hasar birşey değil, 31000tl verip 2011 almak varken 34000tl verip 2008 hemde daha çok kilometreli araç almak mantıksız
    2011 olan aracta 1 parça boya 1 değişen var ve fiyat 33bintl.2009 corsa 31bin istiyor arkadasım.
    Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

Hz.Ali

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı caprio55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bildiğin araba her zaman daha iyidir.. 4 adet corsa d kullandım ve hala dizel otomatik 111.yıl kullanıyorum.. 111 lerin diğerlerinden tek farkı konsolun pianoblack kaplama olması.. Fazladan bir ekstraları yok.. Sadece balata fiyatı 80-100 lira filan diskte değişcekse 450 ye yetkili servisten almıştım.. Opelfix indirimleri oluyor eylül gibi bence beklemekte fayda var

Ayrıca 90 lık corsa 75 likten daha az yakıyor.. Resmi sitesindede değerler mevcut
    ben sadece birisi 2009 diğeri 2011 diye karşılaştırmıstım yoksa özel üretim hikayesi bendede yok 100tl içini komple kaplatırım onlar ufak seyler kafama sadece model takıldı iki corsa arasındaki..

Hz.Ali

emrese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PuT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2011 olan aracta 1 parça boya 1 değişen var ve fiyat 33bintl.2009 corsa 31bin istiyor arkadasım.
    Ben 2011 corsayla astra var diye yazmıştım diğerini görmemişim
    Değişen varsa arkadaşındaki araç daha mantıklı ayrıca onların balataları okadar pahalı değil diskle filan anca bulur o fiyatları

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2011 corsayla astra var diye yazmıştım diğerini görmemişim
    Değişen varsa arkadaşındaki araç daha mantıklı ayrıca onların balataları okadar pahalı değil diskle filan anca bulur o fiyatları
    anladım teşekkür yorumun için

Hz.Ali

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı paraya her zaman için C segmenti > B segmenti diyorum. Yoldaki hali hareketi , içi , bagajı vs vs.. Astra bakılmalı derim.
    -Fırat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)