Alıntı AdemAr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Turbo vs. konusunda birşey diyemem galiba iyilerde çünki baya araç gidiyor.

Yaşadığım sıkıntıları sana sayayım. Arka tekerlek bilyasını değiştirdi ersin neyse aldım aracı bi sıkıntı yok yaklasık 2 hafta sonra sehırdısına cıktım 1100 km yol yaptım araçtan ses gelmeye absladı bilya değişen taraftan neyse kaldırdım krikoya lastiği bi söktüm komple poryayı diski vs. tutan göbekteki somun hiç sıkılmamış boşta duruyor. Neyse gece gece yağmur altında adapazarında bi benzinlikle bi tırcıdan 33 lokma bulup sıktık.

Akabinde istanbula geldim araç çalışmamazlık yaptı buji kablosunu söküp çıkardım çalıştı fakat sırasını karıştırdım patırdamaya ve çalışmamaya geç çalışmaya basladı. Ersine götürdüm neyse bi bakayım sana sölerim dedi arka tekerdeki seside söyledim hallederim onuda dedi. Ertesi gün aracı yaptım 200 lira ver dedi bende eyv. dedim verdim .
Sonra araç soğuyunca tekrardan geç çalışma vs. yaptı gittim ersine kem kümledi bilgisayara bi baktık krank sensöü arızası. E dedim abi hani yapmıstın yok ben patırdamayı yaptım vs. dedi.

Dedim parça değiştirdinmi sen bu araçtan dedi yok. Tartıştık baya aldım paramı çıktım tabi arkadaki seside yaptım demşti ses hala devam ediyor..
Sanayşde baska bi bmw servisine girdim ses için adam söktü baktı dedi bilya dağılmış.. Dedim böylr böyle ortadaki somun gevşekti servis sebebi kesinlikle o allah korumuş sen dua et o lastik ffırlamamış o somun boştayken dedi.

neyse somun boşta olduğundan poryada eğilmiş. 2 ay önce değiştirdiğim bilyayı 200 lira vererek porya+ bilya yenıden değiştirdim. O adama uyuz olduğum içinde ertesi hafta arabamı sattım.

Yani o herif yüzünden 1100 km yolu kelle koltukta gittim.. Ayrıca kazıklamaya çalışmasıda cabası...
Talihsiz olmuş geçmiş olsun.