User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
28 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Mağduriyet.. bursa fiberci Ali Akar'a ulaşamıyorum

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry Mağduriyet.. bursa fiberci Ali Akar'a ulaşamıyorum

arabayı aldığımdan 1 ay sonra 3-4 kişi karar verip ayarlı mugen spoiler yaptırmak istedik, erdm nickli arkadaşımız yardımcı oldu bursadan birini bulduk bi çok kişinin tanıdığı ali isimli fiberci 1 hafta içinde yapıp teslim edeceğini söyledi, kabul ettik hatta acele etme 2 hafta geç ver düzgün ver dedik, tabi sözcümüz "erdm"'di,
    bu arada paraları peşin topladı esnaf ali bey, paranın peşin alındığı yerde işçiliği az çok tahmin edersiniz.
    aradan 1 ay geçti birbuçuk ay geçti, fakat spoilerlerden bi haber alamadık, adamı sürekli arıyoruz falan ha bitti ha bitecek dedi hala sonuca varılamadı, en son tamam bitti boyada şuan dedi, erdem abi gitti taa bursaya yakıt harcayarak bizzat kendisi baktı, meğer hala boyanmamış spoilerler, daha düzenlemede duruyor, yalan-1.

bi hafta sonra hazır dedi bi hafta sonra erdem abinin dayısı/amcası (net hatırlamıyorum) bursaya gitti , fibercinin dediğine göre spoilerler boyanmış hazır bekliyormuş; muhtemelen bi önceki gece boyanmış olmalı ki spoileri tuttuğunuzda üstünde parmak iziniz kalacak şekildeydi, neyse bi şekilde cenk abi (MCY) ulaştı spoilerlere, diğer arkadaşımıza ve bana teslim etti, gördüğümüz manzara berbattı, spoilerler araçların kendi boya kodlarına göre boyanmamış opak siyahla boyanmış, sağ sol taraftaki boynuzlar birbirinden ayrı yerlere bakıyor, açıları farklı, ve ortadaki düz parçayı taktığınızda %4-%5 eğimli duruyordu, 1 değil 2 değil bu sefer de spoilerin tabanının araç tavanına göre eğimli olmadığını gördük resmen dümdüz yapılmış spoilerler, boynuzların da aynı zamanda biri kalın biri ince duruyordu, ve ince parça ile boynuzlara monteleyebileceğimiz AYARLI denebilmesi için gereken metal parçalar ortada yok, kaldı ki iki parçanın arasına ince kağıt bile giremeyecek kadar kapalı, ince parçayı boynuzları zorlayıp çatırdatarak anca oturtuyorduk, sonra cncye para vererek bu işi çözdük metalleri ben bizzat internetten örneklere bakarak çizimini yaptım , deliklerin çaplarını vs. sini ayarladık, kestirdik fakat sığdıramadığımız için yine hüsrana uğradık, oturturken zarar görmesini bile göze aldık ama araca takacak hali kalmayınca eh artık bu kadar da olmaz diyerek aradık söyledik durumu herşeyini tek tek anlattım ve harcadığımız benzin vs.nin haddi hesabı yok al gel al götürler yüzünden, neyse bursadaki fiberciyi aradık, gayet sakin ve olumlu bi şekilde kabul etti, ama ulaşana kadar anamız ağladı tabi, adam telefonlara çıkmıyor, elemanı çıkıyor, sonra kendisi çıkıp farklı değişik bahaneler söylüyor , erdemle konuştum ben halledicem diyor, erdem abiyi arıyorum benim haberim yok diyor, bin bir türlü yalan dolan ile bi şekilde diğer spoiler sahibi arkadaşımız karşıya (erdm)e götürdü spoilerleri o da bi şekilde bursaya ulaştırdı,

MCY nickli arkadaşımız çatır çutur eğe büke bi şekilde arabasına vidalarla ZAR ZOR bi şekilde tutturdu çünkü ciddi anlamda canı sıkılmıştı kendisi biraz fazla stresli bu konularda, araba giderken çat çut sesler geliyor spoilerden kendini bırakıyor o derece, düşe kalka bu burda kalacak bıktım bu işten diyerek taktı ve idare ediyor, memnuniyet derecesi "sıfır" , erdem abi de bi şekilde taktı hatta aracını bile sattı, tabi bu kadar olayın üstünden rahat 3-4 ay geçmiştir, spoilerler yaklaşık 1 aydır bursada geri düzeltilmek üzere ali beyde bekliyor gönderdiğimde aradım söyledim yaz bitmeden takalım dedim yaz bitince kışın takmanın bi anlamı yok bu tarz şeyler kışın bi işe yaramaz dememe rağmen , kendisi de tamam hallettim ben herşey hazır sadece araca takmak kaldı diyerek hala elimize ulaştırmadı, yaklaşık bi kaç gündür 10 dan fazla aramışımdır telefonlarıma cevap vermiyor , mesaj attım umursamadı, işi düzgün yapmadığının farkında, hatasının farkında, düzelttiğini söylüyor ama hala ulaştırmadı, hoş, nasıl yaptığını da bilmiyoruz daha ama bu durum cidden canımızı sıktı 3 kişi aşırı derecede mağdur olduk ben hiçkimseye tavsiye etmiyorum allah düşmanımın işini düşürmesin böyle esnafa, yaşım henüz çoğu abilerime göre ufak olabilir ama kaç senedir biz de esnaflık yapıyoruz ama fibercilerdeki pert esnaflığı başka kimsede görmedim ben bütün fiberciler mi aynı olur ? , bursadaki fiberci aliye ulaşabileceğim başka numara varmıdır ? veya birileri benim ona ulaşmaya çalıştığımı , spoilerleri beklediğimi, allah rızası için göndermesini istediğimi söyleyebilirmi, artık yalvarıyoruz resmen , kendi aramızda hiçbi çıkar yol bulamıyoruz, illa bursaya mı gitmemiz lazım, ben o masrafı yaptıktan sonra nerde kaldı müşteri memnuniyeti? , paramızla rezil olduk dediklerini bizzat yaşadım, sizin de yaşamamanız için "özellikle bursadaki arkadaşlar" konu açma gereği duydum, hem de belki ulaşırız da spoilerlerimiz elimize ulaşır ümidiyle...

yaz bitti resmen bu saatten sonra o spoilerleri taksak ne olur takmasak ne olur insanın bütün şevkini kaçırdı bu esnaflık, artık nefret ettim bu işten
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

tuzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kanka geçmiş olsun umarım çözüme ulaşırsın. ama ondan ziyade keşke fiber işine girmeseydin..
    ///MPower

mcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müşteri olarak fazlasiyla tolerans gosterdigimizi duşunuyorum. Eger telefonunu cevaplasaydi bu konu burayada acilmazdi.

FurkanElsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun. malesef var böyleleri. bizde yakın zamanda bir e21 restore ettik, etmez olaydık. bi ustaya denk geldik ki adamı ne zaman görsek bilgisayar başında chat sitelerinde. usta boya noldu diyoruz boya hazır az daha zımpara atıcam diyo, ,iki gün sonra yanımızda boya siparişi veriyo. kışın gece 12'ye kadar arabanın kaportasıyla biz uğraştık. çok geçmiş olsun tekrardan

Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecmis olsun. Sanayide öğrendiğim birkac sey var. İs bitmeden para verilmez, verince ustalar gevşiyor. Bir de istanbulda bu ısı yapacak birini bulsaydınız keske. Sorun yasama ihtimaline karsi ısı yaptırdığınız yer yakın olmalı ki kolayca pesine düşebilesiniz. Ukalalik olarak görmeyin iyi niyetle söylüyorum. İnsallah çözersiniz kısa zamanda. Cok fazla sabır göstermişsiniz gercekten, insan herkesi kendi gibi sanıyor. Bence gidin paranizi alın adamdan.
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ünal turanı ara yurdun önüne getirsin bütün kekoları, "tedavi olmak istiyorum"de, girsinler 2-3 dakika kesiciye, kız arkadaşınada yaz; barışmazsak tedaviye devam.

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu esnaflar yuzunden aracımı sattım 2 hafta önce

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun MAD Bro, bu dönemde kime güvenceğini bilemiyosun. Parayı, işten ve müşteriden daha çok düşünen esnaf esnaf degildir benim gözümde...
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

DeNNis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tanımam ama şöyle bir post vardı kendisiyle ilgili;

Alıntı Vts_Power Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    projemiz maalesef manta200 olarak devam edecek.
    Bursa'da ki Ali Akar denen vatandaşın sahtekar çıkması projemizi uzattı. bize 3000tl zararı oldu aldığı paralarla beraber. Bursalılar tanır uzak dursunlar o sahtekardan..

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun, ismi geçen şahsı tanımam. Ama ister Allah inancınız olsun ister Buda tapın ama şu dünyada bir gerçek var ki kimsenin helal kazancı kimsede kalmıyor. Fazlasıyla çıkıyor.. Bu açıdan içinizi ferah tutun. Daha beteri kaç kere o kadar yol gidilmiş ya bu dandik mevzu yüzünden giderken başınıza bişey gelseydi.. Yazıklar olsun böylesine.. Tekrar geçmiş olsun. Bi yardımım olmaz belki ama yazmak istedim.

CasabLanca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    forumdan bu şahısla daha öncede sorun yaşayanlar olmuştu

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para versenizde vermesenizde, bu fiberci ali hic bir isi yapamaz.

Ben typer in orta konsoluna maxigauge icin sadece cerceve yaptiracaktim bu arkadasa, 2 haftada baslayamadi bile toplasan 3 4 saatte bitecek ise.

En sonunda baska birisine verdim, ertesi gun aldim.

Ayrica hic bir ustaya pesin para verilmez bitmeyen is icin, kimi isi uzatir kimi paranin uzerine yatar, insan tecrubeyle ogreniyor..

depence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa otosansitte olan fibercimi bu ?
    Timemr14c

Sierra Rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce de bi Manta body kit ile ilgili bi şikayet konusu açılmıştı.. Geçmis olsun.

blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun kötü bir olay olmuş .

M.A.D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    parayı ben de peşin vermek istemezdim hiçbi zaman da peşin vermem ama kontrol öbür arkadaşta olduğu için onun dediklerine uymak zorunda kaldık hepimiz , tanıdığı daha önce işyaptırdığı adam vs. diye , daha önce adını sanını bilmediğim için açılan konuları da hiç araştırma gereği duymadım nerden bileyim bana denk geleceğini , adamın facebook profilinde bi tane araç var murat 131 onunla uğraşıyor, sorunca elim dolu diyor, uğraşsa 1 günlük işi bile kalmamıştır o spoilerlerin, otobüse verse şimdiye burdaydı, amacı ney anlamadım ulaşamıyoruz da
    Mehmet Ali DİNÇ

M.A.D Custom Stickers

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bidaha costum spoiler yaptırma , nezaman niyetlensen nerde acayip iş var seni buldu spoiler yaptracağn zaman...

cok geçmiş olsn inşallah tez zamanda çözülür
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

mcy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu adamın adresini bilen var mı?

R-13239 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EP3 için mugen ya da Air-Walk parça istiyorsanız tek adres maslak Emir Fiberci'dir.

3-5 kuruş fazla ödersiniz, zamanında, orijinalinden ayırt edemeyecek parça satın alırsınız.

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Spoiler için anlaşlan rakam nedir acaba
    .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)