User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: TÜV Sorunu

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben de aynı şekilde imprezamı götürürken fren testinde free roller istedim. İşimizi bize mi öğretiyorsun dediler. Biraz tersleştik adamla ama sonunda koydu rollerı. Adamı yordum ya biraz illaki bi g.tlük yapacak ya standart sessiz prodrive egzoza çok gürültülü bu dedi. Tam yumruğumu sıktım sağdan böyle gözünün üstüne vuracaktım ki yanımdaki arkadaşım ve çevredekiler sakinleştirdi Aynı gün 2 saat sonra aynı şekilde gittim 5 saniyede muayeneden geçti Aklıma geldikçe sövüyorum adama

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de aynı şekilde imprezamı götürürken fren testinde free roller istedim. İşimizi bize mi öğretiyorsun dediler. Biraz tersleştik adamla ama sonunda koydu rollerı. Adamı yordum ya biraz illaki bi g.tlük yapacak ya standart sessiz prodrive egzoza çok gürültülü bu dedi. Tam yumruğumu sıktım sağdan böyle gözünün üstüne vuracaktım ki yanımdaki arkadaşım ve çevredekiler sakinleştirdi Aynı gün 2 saat sonra aynı şekilde gittim 5 saniyede muayeneden geçti Aklıma geldikçe sövüyorum adama
    tamamen muayeneyi yapan kişinin insiyatifinde...

onlarca araç girdi, hepsini kontrol ettim gözümle, birçok görevli sıradaki araç geldiğinde güler yüzüyle araç sahibini selamlayarak hal hatır sordu, sanırım benimki en insana benzemeyen kişiydi, ya da beni kıskandı...

merhaba bile demeden kaputu açtı, tüm kapıları açıp defalarca kapattı, tüm emniyet kemerleri ve stepneyi kontrol etti vs...

hiçbiryerde birşey bulamayınca da sessiz egsoza taktı, sonrasında ortam da biraz gerildi tabi. Korkum tekrar kıllık çıkartmaları, bir tanıdık olsa da yardımcı olsa.

Gürültülü ya da anormal birparça olsa haklı diyip ses çıkartmıycam ama muayene öncesi üzerindeki egsozu söküp sırf ses yapmasın, sorun çıkmasın diye orjinal susturucularını taktırmıştım.

bu işin kişilerin insiyatifinde olması çok kötü, bir başka muayene görevlisine gelsem bu problemlerin çıkacağını düşünmüyorum...

başka bir istasyona gitmek içinse bir ay beklemek istemiyorum, hadi hayırlısı
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

TonyMontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar bende çiğli tüv e gidip egsoz muayenesini olmam gerekiyor, geçen hafta çeşmede arabam men edildi. Egsozlarım orjinal degil tabiki fakat hiç ses çıkmıyordu kat haric herseyim tamdı Herneyse ufak çaplı bi egsoz taktırıptamı gideyim bilemedim
    13 Suzuki Gsx-R 600
    05 Honda S2000
    13 John Cooper Works Gp Limited Edition

Facebook & Instagram /TomayRessamoglu

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bence muayene tekrarına gidin aynı yere. Aynı kişiye denk gelmezseniz sıkıntı çıkartacaklarını sanmıyorum. Egzozum gürültülüydü orjinallerini taktırdım dersiniz. Boşuna 1 ay daha bekleyip tekrar muayene parası vermeyin bence.

Ama tekrar aynı dangalağa denk gelme ihtimaliniz de var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TonyMontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar bende çiğli tüv e gidip egsoz muayenesini olmam gerekiyor, geçen hafta çeşmede arabam men edildi. Egsozlarım orjinal degil tabiki fakat hiç ses çıkmıyordu kat haric herseyim tamdı Herneyse ufak çaplı bi egsoz taktırıptamı gideyim bilemedim
    tomay egsoz muayenesini bence kesinlikle çiğli tüv'de yaptırma.

çiğli tüv'ün arkasında özel bir yer var, egsoz emisyon pulunu ordan almanı tavsiye ederim...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence muayene tekrarına gidin aynı yere. Aynı kişiye denk gelmezseniz sıkıntı çıkartacaklarını sanmıyorum. Egzozum gürültülüydü orjinallerini taktırdım dersiniz. Boşuna 1 ay daha bekleyip tekrar muayene parası vermeyin bence.

Ama tekrar aynı dangalağa denk gelme ihtimaliniz de var.
    orada olaylar maalesef farklı gelişti, şuan tüm görevliler beni tanımışlardır diyebilirim tartışma vs. yüzünden...

ama yine de egsozda bazı şeyleri değiştirip tekrar gitmeyi deneyeceğim, bakalım hayırlısı

halaa izmir tüv'lerinin herhangi birinde tanıdığı olanı bulamadım ona yanıyorum
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TonyMontana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tomay egsoz muayenesini bence kesinlikle çiğli tüv'de yaptırma.

çiğli tüv'ün arkasında özel bir yer var, egsoz emisyon pulunu ordan almanı tavsiye ederim...
    pardon yaa kafam allak bullak olduğundan egsoz emisyonu yaptıracaksın sanmıştım maalesef tekrar muayeneye girmen ve 150 küsür tl ödemen gerekecek sanırım.

Umarım Tüv'de anlayışlı birine denk gelirsin de sorunsuzca işini halledersin...

(emisyon raporu isterlerse bahsettiğim yere gitmeni tavsiye ederim.)
    Subaru
    Technica
    InternationaL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakında ön cam içten lekeli tehlike arz edio deyip geçirmezler ...
    KESER DÖNER SAP DÖNER; GÜN OLUR HESAP DÖNER...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)