User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: yeni bir DOLANDIRICILIK türü !.

ronay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

yeni bir DOLANDIRICILIK türü !.

bi kaç saat önce cep tlfonumdan aradım bana ismimle hitap ediyor ve ne iş yaptığımıda biliyor (nerden öğrendi anlıyamadık )

önce telfonda nasılsın iiler falan muhabbeti daha sonra ya ben tanımadım seni diyince

ya abi nasıl tanımassın ben senden alışveriş yapmıştım geçen sene nakliyatçı ferit dedi tanımadığım halde heee falan yaptım

daha sonra buyur kardşim dedim

abi ben izmire yerleştim nakliyat işini bıraktım hayvancılık yapıyorum falan filan yaklaşık (10 dk hayatını anlattı)

derken konuya giriş yaptı burada kuznlerimin evinin altında biz bi KÜP DOLUSU MADEN BULDUK dedii ( bana burda jeton düştü )

ben gözünüz aydın ozman köşeyi döndünüz falan dedim

aynen abi çok şükür kader yüzümüze güldü çok şükürler Allah kitap havada uçuşuyor

peki beni neden aradın ne yapabilirim sana

abi biz bu maddeyi çözmedik ne olduğunu tam anlamadık ama altına benziyor dio ( :

ben yine ben ne yapabilirim peki diyince

abi hemen uçağa atla gel ( izmire )

ne yapıcam orda diorum

abi ben anlamıyorum sen gel ne çıkarsa yarı yarıya ( :

ee kuzenler nolcak diorum

onları atlatırız dioo ( :

yav iş güç var nasıl geliyyimm işi bırakıp gelemem diorum

abi uçak bi saate geeliyor

param yok diorum uçağa vericek

abi ben burdan ayarım

kişisel bilgilerimi istedi güya uçak bileti için tc nodan tut kredi kartı nosuna kadar şifresini bile istedi TAMAM VERİRİM dedim ( oyalıyorum )

neyse buraya kadar beni keklediğini sana sözde feritt xd,

ya dedim sen en iisi bana bu MADEN lerden biraz kargoya ver yolla bi baktırıyayım
    ne dir ne diiildir diyince konuşması deyişti ya abi olurmu öle şey falan filan altın bunlar değerli malzmler ben sana nasıl güveneyim ya geri yollamassan inkar edersen

yav dedim yavşak istanbulda bütün kuşlar bitti bi martımı kaldı s.tiri basıp kapttım telfonu

sonra bi polis arkadaşımı aradım dedim böleyken böle numarası bu aam onlarında yapacak hiç bişeylri yokmuş 155 arıyım dedim boşuna vaktini harcama dedi

bu işin içinde hakimler savcılar bankacılar doktorlar vs vs büyük çete bunlar dedi

bende bari buraya yazıyım hani olmazda insan oğlu işte bi boşluğuna gelir uçağa atlayıp gitmesin orda napıcaklarsa onuda anlamadım

aradıkları no : 0542 835 52 61
    #Ethanol #Methanol #Toluen #pE100 #Nos

https://instagram.com/fuelronay

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi küfür şeklini sevdim yaratıcı
    bunlara düşenler var mı acaba sanki millet kimyager gel sen anlarsın diyor
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

murat çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    banada oldu aynı hıkayenin degişigi izmir yine.
    Özen Volkswagen

RACE WERKS

Ibiza 1.8t fully built drag car project

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi küfür şeklini sevdim yaratıcı
    bunlara düşenler var mı acaba sanki millet kimyager gel sen anlarsın diyor
    kardeşim televizyonlarda hala bilmem kaç kilosu 100 tl satılan balları alan olduğunu görünce bunlarada inanan vardır kanımca

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O değilde bucada yıllar önce evlerden cıkıyordu altın rum evlerinden demekki gaza gelmişler ordan

wekoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu şekilde bi çok kişi hatta rübeli askeriyeden bir kaç kişiyi bu sekilde dolandırıyorlar sizin aslında kişisel bilgilerle işleri yok aslında size söyledilermi bilmiyorum bu altını bulan çocuk biraz saf falan dedilermi...olayı bu sekilde planlayıp aslında siz yüz yüze gelsenız onlar sana gerçek altın veriyorlar bunu git araştır et tutu diyorlar bundan bir küp var şeklinde söz konusu olubca bizim türk uyanık arkadaşlar düşüyor tongaya haliyle düştgünüz vakit ise sizden ne kopardılar kar edip kaçıyorlar ama size şunu söyliyim eger sizin isminizi işinizi veya adresinizi arayan sahıs biliyorsa kesin yakın cevrenizden biri bi iş vermiştir bu insanlara dikkatli olun...gelmiş geşmiş olsun
    gariban 106 gti....

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kuzenime de manisadan bir asker arkadaşı telefon edip burda baktığımız yaşlı teyze öldü bir sandık mark (eski alman parası) kaldı saklamış falan demişler çağırmışlar resim yollamışlar 10 bine satarız sana demişler.Biz gittik 12 kuzen olarak çok dövdük.sanatsal çalışmalı dövdük.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay ... ama küfür güzelmiş
    Crm performance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wekoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu şekilde bi çok kişi hatta rübeli askeriyeden bir kaç kişiyi bu sekilde dolandırıyorlar sizin aslında kişisel bilgilerle işleri yok aslında size söyledilermi bilmiyorum bu altını bulan çocuk biraz saf falan dedilermi...olayı bu sekilde planlayıp aslında siz yüz yüze gelsenız onlar sana gerçek altın veriyorlar bunu git araştır et tutu diyorlar bundan bir küp var şeklinde söz konusu olubca bizim türk uyanık arkadaşlar düşüyor tongaya haliyle düştgünüz vakit ise sizden ne kopardılar kar edip kaçıyorlar ama size şunu söyliyim eger sizin isminizi işinizi veya adresinizi arayan sahıs biliyorsa kesin yakın cevrenizden biri bi iş vermiştir bu insanlara dikkatli olun...gelmiş geşmiş olsun

teşekkürler yok banada bu seneryoyu uyguladılar şerefsizler işte zaten insanlarıda şüpeye düşüren ismimi ne iş yaptığımı yaşadığım mahalleyi bilmeleri
    bu yüzden yanılıyorlar muhtemelen bu bilgileride bankalarda çalışan adamlarından alıyorlardır

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamı arayıp bir kaç arkadaşn numarasını veresim var çalışmaya yüzleri yok ama zenginlikde gözleri cok belki bi kırılma noktası olur onlar için
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Frid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel adımızı karıştırmasa bari puştlar

geçmiş olsun.
    Soyadımın ilk iki harfi kişiliğim kadar ÖZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamın anlattığı hikayeye inanan insanlar var mıdır çok merak ettim, ayrıca küfür iyimiş

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masal Hattı gibiler.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi boyle cok kisiye gecirdiler ya, yine izmirde ornekleri olmustu babamin tanidiklarina

Sana telden yaparak zorlamislar sanslarini, once numune veriyorlar gercek altin,
    Altin oldugunu anliyorsun iste biraz da hirs varsa, gizlice hemen atliyorsun, gizlice cunku tarihi eser ya bu, soylemiosn kimseye, sonra bulusma ayarlaniyor, bi harabe evde falan,
    Parayi aldiklari gbi arka kapidan kaciyorlar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ohhh noktasına kadar aynı 3 ay önce annemi aradılar annem tanıyamadı abla okadar dükkanına geldim çayını içtim diyodu bizede aynı senoryoyu okudular küp bulduk eşiğinde uyandık bizde
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fbc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da uzun zaman önce , ali abi dayım bir küp altın bulmuş muhtara vericek elimizden çıkartmalıyız yardım et adlı mesaj gelmişti, baya dsa geyiğe sardık mesajlaştık 2 gün boyunca falan
    Şeklinde 2010 tarihli bir mesaj var . Bende diyorum biryerden bu yöntemi hatırlıyorum
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzer mevzu,define harita koşturan bi abimizin başına geldi.Ege de bir şehirden arıyorlar,hangi il tam hatırlamıyorum,arayan kişi bi çobanın 3 küp altın bulduğunu söylüyor.Hesapta çoban,benim altınıyla okutmasıyla işim olmaz bana 30.000 verin altınlar sizin olsun demiş.Telefondaki kişi bizim abiye benim nakitim yok siz 30.000 le gelin altınları fifty fifty kırışalım diyor.Bizimki inanıyor tabi atlıyor arabaya tam gaz köye..Giderkende 3 tane radar yiyor ama s.kinde değil
    Neyse gidiyor köye,ama ilk uyanıklığı parayı cebine koymadan gitmekle yapıyor.Para hesapta..Arayan kişiyle ve sözde çobanla tanışıyor,küpleri gösteriyorlar.Küplerin üstünde 3-5 tane çeyrek altın var gerisi teneke.Çobanın gerçek altınları eliyle seçmesinden şüpheleniyor
    Bizimki sert yapınca parayı isteyip tehdit ediyorlar.Bizimki emaneti çekince göte topuk kaçıyorlar
    Her anlattığında aklıma bu sahne gelir
    http://m.youtube.com/watch?v=rKp8DBK2mz0

EmrahERKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynısını bana da yaptılar olaya bak ki benim araba işi ile ugraştığımı vs herşeyi biliyor adamlar. Aradılar işte Emrah abim güzel abim bizim bi teyzemiz evinin altında altın bulmuş gömü bu kimseye söliyemiyor da ben benim Antalyada bir abim var bize yardımcı olur dedim seni arayayım dedim abim sen bize bir yardımcı olsan. Altınların yarısını sana verelim felan fıstık bi sürü dava. Bende yok kardeşim ben anlamam o işlerden diyip kapattım telefonu

By_Carizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçenlerde sanayiide bi usta anlatmıştı banada; 30K e jip bulmuşlar Mersin civarında biyerde arabanın piyasası 70K felan arıyolar anlaşıyolar satın alıyolar İstanbul'a geliyolar eski sahibi arıyor bunları bi alıcı buldum 70k e aracı istiyor sizin numaranızı verdim felan satmayı düşünürseniz diye Florya'da oturduğu iddia edilen kişiyle felan araç başında anlaşıyolar o arada polis baskın yapmış jipin tamponlarının arkası uyuşturucu doluymuş. onlarada dikkat edelim arkadaşlar 2 sene hapis yattı sanayiideki usta.
    Alıntı Crack Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaputun altındaki beygirlere bile tecavüz etmişler. yok böyle birşey.

Alıntı Caesar; Nickli Üyeden Alıntı
    imam os.rmamış s.çmış cemaat ise dünyada bu güne kadar yapılmamış bir eylem yapiyor. hey maaşallah

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)