User Tag List

18 sonuçtan 1 ile 18 arası

Konu: Auto King Maltepe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Auto King Maltepe

Merhaba,

Auto King maltepe şubesinde tanıdığı olan var mıdır?

Saygılarımla,

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de arıyorum, mini onarımdan faydalanacağım. yardımcı olan olursa süper olur arkadaşlar.

arsenikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    burdan mahalleden komşum kamil abi var ama soy adını hatırlamıyorum
    Bunlara çikolata istediğinde fare zehri vermeyen bakkalın amk.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kucuk bır tas gocugu yuzunden tarıh aldım ıkı hafta sonraya tarih verebildirler. Acaba one alınmasına yardımcı olan bırı var mıdır dıye sordum.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler benim aksigorta mini onarım için bu autoking ile anlaşmış... Normalde ben aracımı boyasını vs bostancıda yıllarca miniyi götürdüğüm servis var, jcw bodykit'i de onlar boyadı taktı, ufak tefek boyaları da onlar yaptı, tampon kırıldı hatasız tamir edip boyadılar işlerinde çok iyiler kaliteli bir yer ama pahalıcılar işte birde mini bmw çok iyi tanıyorlar. Neyse mini onarım için AutoKing'e götürmem lazım, bostancıya benim yere götürdüm 1500-2000 arası tutar dediler bende düşündüm o kadar aksigortaya para ödüyorum mini onarım özelliğini kullanayım. Ön tampon da çatlak oldu tamirini yapıp komple ön tamponu boyayacaklar. Bende korkuyorum sıçarlar aracın içine diye... En basiti önde büyük intercooler var, tamponu oturtmak için dikkatli şekilde uğraşmak gerekiyor biraz. Bu herifler autoking yani dikkat eder mi böyle şeylere. Boyayı iyi tuttururlar mı.. sallama iş yaparlar diye korkuyorum. Maltepe Autking önerirmisiniz veya istanbula başka bir autoking'i ?
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler benim aksigorta mini onarım için bu autoking ile anlaşmış... Normalde ben aracımı boyasını vs bostancıda yıllarca miniyi götürdüğüm servis var, jcw bodykit'i de onlar boyadı taktı, ufak tefek boyaları da onlar yaptı, tampon kırıldı hatasız tamir edip boyadılar işlerinde çok iyiler kaliteli bir yer ama pahalıcılar işte birde mini bmw çok iyi tanıyorlar. Neyse mini onarım için AutoKing'e götürmem lazım, bostancıya benim yere götürdüm 1500-2000 arası tutar dediler bende düşündüm o kadar aksigortaya para ödüyorum mini onarım özelliğini kullanayım. Ön tampon da çatlak oldu tamirini yapıp komple ön tamponu boyayacaklar. Bende korkuyorum sıçarlar aracın içine diye... En basiti önde büyük intercooler var, tamponu oturtmak için dikkatli şekilde uğraşmak gerekiyor biraz. Bu herifler autoking yani dikkat eder mi böyle şeylere. Boyayı iyi tuttururlar mı.. sallama iş yaparlar diye korkuyorum. Maltepe Autking önerirmisiniz veya istanbula başka bir autoking'i ?
    Bahsettiğiniz şubeleri bilmem ama genel olarak cevap vereyim: coolerı oturtmaya kasmak, düzgün boyanırsa öpüp başınıza koyun

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kaskodan AK veya RS'te mini onarım işinden faydalanmak istiyorum, bi tampon boyanması gerekecek, bir de kapıda ufak bir çizik var ama bazı işlerde adamlar efsane batırmış, bazıları düzgün yapılmış. Günlerine, adamına göre değişiyor herhalde. Hem şikayet var, hem övgü var, karar veremiyorum ben de. Bir de gerçekten onarım için saçma sapan tarihler veriyorlar.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de arıyorum, mini onarımdan faydalanacağım. yardımcı olan olursa süper olur arkadaşlar.
    Boyasız göçük işlemi ise Teknikel'e yaptırmanı tavsiye ederim

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boyasız göçük işlemi ise Teknikel'e yaptırmanı tavsiye ederim
    Merhabalar;

Autoking, RS gibi hasar onarım merkezleri sizin kişisel taleplerinizle uğraşmazlar. Lokal boya mı Parça boya geç karlı ve sorunsuz onlar için.

Boyasız onarım mı 2 çektirme yap yüzeye masaj yap gelmiyor mu olmaz abi boyanacak bu. Söyleyip geçerler. Onlar için çok müşteri gelsin ve araç bitsin hemen çıksın.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet teknik el bu işin cidden piridir.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet teknik el bu işin cidden piridir.
    Teknikelde sigortalar ile çalışıyor ama cepten ödeyeyim dersen de hayır demiyorlar. Diğer türlü zaten eksperi bekle, eksperin raporunu bekle...vs
    Bende eksperim ama branşım farklı, adamı ara ara telefona cevap vermiyor. Ofisini arıyorum geri dönüş yok. En son wp'den sayın meslektaşım diye mesaj attım öyle geri dönmüştü. Kazada benim hiç suçum günahım yoktu, sigorta bütün her şeyi karşı tarafa rücu etme durumu olacaktı. Ben kaskoyu devreye sokacaktım, bana ne kim nereden ne alıyorsa otursun uğraşsın. Ama öyle değil trafik sigortasından ilerlemek gerekiyormuş. Öyle olunca da sevgili meslektaşım değişim yerine tamponun onarımına onay vermişti. Halende kulaklarını çınlatırım.

P.S: Bende enayimiyim nedir, akşamın darında, sabahın köründe arayanlara cevap veriyorum.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben göçük işlerini ddr auto arife veya teknikele yaptırıyorum arif epey iyi ama pahalı teknik el her türlü iş görür. Şimdi bir arkadaş buldum kendi evinin altında yapıyor işçiliğide güzel fiyatıda çok uygun. Yeri pendik aydosta ihtiyacı olana iletişim veririm ama sigorta yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknikelde sigortalar ile çalışıyor ama cepten ödeyeyim dersen de hayır demiyorlar. Diğer türlü zaten eksperi bekle, eksperin raporunu bekle...vs
    Bende eksperim ama branşım farklı, adamı ara ara telefona cevap vermiyor. Ofisini arıyorum geri dönüş yok. En son wp'den sayın meslektaşım diye mesaj attım öyle geri dönmüştü. Kazada benim hiç suçum günahım yoktu, sigorta bütün her şeyi karşı tarafa rücu etme durumu olacaktı. Ben kaskoyu devreye sokacaktım, bana ne kim nereden ne alıyorsa otursun uğraşsın. Ama öyle değil trafik sigortasından ilerlemek gerekiyormuş. Öyle olunca da sevgili meslektaşım değişim yerine tamponun onarımına onay vermişti. Halende kulaklarını çınlatırım.

P.S: Bende enayimiyim nedir, akşamın darında, sabahın köründe arayanlara cevap veriyorum.
    eksperlerden yanı şansım iyiydi çalışırken hasar danışmanı olarak. Sadece isim vermiyim yaşlı gıcık biri vardı ona dosyam düşünce hay a** diyordum (:

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben göçük işlerini ddr auto arife veya teknikele yaptırıyorum arif epey iyi ama pahalı teknik el her türlü iş görür. Şimdi bir arkadaş buldum kendi evinin altında yapıyor işçiliğide güzel fiyatıda çok uygun. Yeri pendik aydosta ihtiyacı olana iletişim veririm ama sigorta yok
    neresi başkanım

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz şubeleri bilmem ama genel olarak cevap vereyim: coolerı oturtmaya kasmak, düzgün boyanırsa öpüp başınıza koyun
    Tam olarka boyle, renk tutmamasindan duzgun yapilmayan tamire kadar sorun yasayan cok var.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o zaman hiç autoking olayına girmeyeyim ben, dertsiz başıma dert almayayım. Cebimden vereyim 3-5 neyse yaptırayım.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neresi başkanım
    Hangisi için hocam arkadaşın yerini mi sordun?

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 kez catlak tampon ıcın auto kıng e arac bıraktık tamponu sökmeden aracın üzerinde tamir edip boyadılar
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1-2 kez catlak tampon ıcın auto kıng e arac bıraktık tamponu sökmeden aracın üzerinde tamir edip boyadılar ikitelli auto king
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)