User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Dermatolog ( Cilt Doktoru ) Tavsiyesi :(

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry Dermatolog ( Cilt Doktoru ) Tavsiyesi :(

Arkadaşlar,

Merhaba,

2009 dan bu yana ayak tabanımda nasır sandığımız ama 2014 yılında çoğalmaya başlayınca siğil olduğunu anladığımız bir bela ile boğuşmaktayım.

2014 yılından bu yana gittiğim doktorlar sürekli dondurma yöntemi uygulamak istiyorlar. ( 3 liralık azot gazını sık. 300- 500 tl para al. ) Hatta bir çoğu siğille nasırı ayıt etmekte zorlanıyor. 2 yılda anladığım ülkemizde gerçek Dermotolog kıtlığı olduğu.

Dondurma yöntemiyle ya hiç düzelmiyor ya da kısa bir süre sonra tekrarlıyor. Alternatif yöntemler var ama uygulamak isteyen doktora denk gelmedim henüz.

Sirke, incir, dua vs. fayda etmedi.

Başına gelen, gerçekten bu konuda uzman doktor bilen, fikri olan paylaşırsa sevinirim.

Gerçekten psikolojim bozulmaya başladı.

Herkese hayırlı günler...

ilkay325i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı Sorun geçen sene başıma gelmişti. Lanet birşey bilirim. Fakat Dondurma yöntemi ile 5 seansta kökünden hallettik. Bu işin uzmanı http://drmelismosavi.com Şiddetle tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bendede vardı aynı sıkıntı 2 sene benimle yaşadı bir sabah uyandığımda yerinde yeller esiyordu. Nasıl geçti ne oldu hiçbir fikrim yok. Çok geçmiş olsun

youssef - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Merhaba,

2009 dan bu yana ayak tabanımda nasır sandığımız ama 2014 yılında çoğalmaya başlayınca siğil olduğunu anladığımız bir bela ile boğuşmaktayım.

2014 yılından bu yana gittiğim doktorlar sürekli dondurma yöntemi uygulamak istiyorlar. ( 3 liralık azot gazını sık. 300- 500 tl para al. ) Hatta bir çoğu siğille nasırı ayıt etmekte zorlanıyor. 2 yılda anladığım ülkemizde gerçek Dermotolog kıtlığı olduğu.

Dondurma yöntemiyle ya hiç düzelmiyor ya da kısa bir süre sonra tekrarlıyor. Alternatif yöntemler var ama uygulamak isteyen doktora denk gelmedim henüz.

Sirke, incir, dua vs. fayda etmedi.

Başına gelen, gerçekten bu konuda uzman doktor bilen, fikri olan paylaşırsa sevinirim.

Gerçekten psikolojim bozulmaya başladı.

Herkese hayırlı günler...
    Selamlar,

Geçmiş olsun öncelikle.

Arkadaşımında saç derisinde yaralar vs oluşmuştu. En iyi dermatolog vs araştırırken "Agop Kotoğyan" ı önerdiler.

Olumlu sonuç almıştı süreç sonunda arkadaşım.

Meşhur bir doktor baya. Google a adını yazınca çıkyor web sitesi

Yanlız muayenesi 500 TL idi en son. Bildiğim kadarıyla sigorta vs. de geçmiyor.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Agop Kotoğyan iyidir sivilce olaylarına giderdim ona. bir de dr ahmet günay vardı taksimde o da iyiydi.
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    söyledikleri gibi, cild tedavisinde http://www.surpagop.com/icerik.php?m=41 en iyisidir denilebilir.

yeri de kolay, gitmenizi bende öneririm.
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aynı dert bende de var. Ankara'da tavsiye edeceğiniz doktor varsa sevinirim.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kolsuz Agop'a gidin derim mıuayene ücreti 500 yaşlı bir amcamız.

Ben 2 kere gittim birisi kız arkadaşım için sivilce, diğeri kendim için eczama. Mücize beklemeyin ama tanı konusunda baya iyi palavra vs sıkmaz gerçeği söler.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ermeni Hastanesi'nde Serkis Baris var, baya iyidir o da.
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha 2 dakika önce bir abiye tavsiyede bulundum. Maslak'ta tanışmıştım cilt sıkıntısı vardı.

Eğer para problem değilse Hüseyin Durmuşlar var Bursa'da. Fiyat konusunda yorum yapmıyorum ama adam harbiden bu işi duayeni.
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben maltepe ersoy hastanesine gitmistim. Once dondurdu olmadi lazerle yakti duzelmisti sanirim yada duzelmedi tekrar dondurdu duzeldi. Oyle birseyler olmustu tam hatirlayamadim ama suan yok uzun suredir

Cliosportve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolsuz Agop bu alanda en ünlüsüdür.
    Giden arkadaşlar tavsiye etmişlerdir hep .
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 30 a aldım adam 31 dese almayacaktım.

ACYV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolsuz agop bu işin en iyilerindendir, tavsiye ederim.

Sinan58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı bela yaklaık 2-3 aydır bendede var abi, doktor nasır teşhisi koydu. İlaçlar bir fayda etmiyor nedense.
    Alıntı iztuzu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolsuz Agop'u tavsiye ederim. Bende de vitiligo var, onun için gitmiştim bir sonuca varamadık tabi geçen bir durum değil ama en azından adamın dediği hoşuma gitmişti.
    "Oğlum kafana takmıyorsan ki gördüğüm kadarıyla etkilememiş seni, yapacağın hiç bir şey yok gidip doktor doktor gezme boşuna paranı kaptırma millete, stresten uzak durmaya çalış mümkün olduğunca yapacağın tek şey bu" dedi.

O gün bugündür hiç bir doktora gitmedim zaten, çok da umrumda değil açıkçası tabi bendeki sadece görsel bozukluk sağlığıma bir etkisi söz onusu değil.

maxpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı dert bende de var. Ankara'da tavsiye edeceğiniz doktor varsa sevinirim.
    http://www.drmeltemonder.com/?pg=biz...ze-Ulasin.html

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı bela yaklaık 2-3 aydır bendede var abi, doktor nasır teşhisi koydu. İlaçlar bir fayda etmiyor nedense.
    sağlam bir güncelleme bırakayım, işin nerelere gittiğini öğrenin de öyle mağazada her ayakkabıyı denemeyin diye.

oldukça eminim, mağazanın birisinde ayakkabı deniyorum ve ayağımda küçük bir şey çıkıyor. bir iki derken nasır diyip kendi imkanlarımla bir şeyler deniyorum fakat daha da çoğalıyor. doktora gidiyorum basınçtan olmuş nasır diyor.

en son siyah benekler çıkıyor ve daha da belirgin olmaya başlıyor. domatesti, asitli şeylerdi ne varsa deniyorum fakat yok. doktora gidiyorum ilaç yazıyor ve eczaneden bir karışım veriliyor. gel zaman git zaman ilacı kullanıyorum fakat tık yok. tahmini olarak 2 seneden fazla bu illet ile uğraştım. en son dua okudum ve sabah uyandığımda simsiyah sert topakların olduğunu farkediyorum ayağımda, diş çöpü ile çıkarıyorum hemen ki kurumuş oldukları için hemen düşüyorlar. yahu bir sevinç var bende.

yahu stresten uyuyamadığım çok gün oldu, başkasına bulaşmasın diye çoraplarımı bile bir yere bırakamıyordum.

bitti mi? hayır.

bu illet beni bir kez daha yakaladı, yahu yalın ayak fayansa bile basamıyorsun kimseye bulaşmasın diye. 2.5 - 3 sene hiç gitmedi ve ysnlış hatırlamıyorsam sayısı 5 e çıktı. eski yerlerden çıktı ve artık daha kalındı. yahu doktorlar, ilaçlar, stres, uykusuzluk, mecburi hijyen aklınıza ne geliyorsa denedim. en son dua edip kafaya takmayı bıraktım, bir gün sabah uyandığımda ayağımds hiçbir şey olmadığını farkettim.

yaklaşık 5.5 senem bu illet ile uğraşmakla geldi. özellikle bşr dönem yürümekte zorlandım. bu konuda yapılabilecek en iyi şey duasını okumak, başka bir r çözüm yoluna dsnk gelmedim ben.

bu arada böyle bir sorunla karşılaştıysanız kesinlikle yaraya dokunmayın, bulaşmak için bahane arıyor kanser virüs. kimseye bulaştırmadan atlattım, 2 senedir iyiyim.

yaklaşık 5 - 5.5 sene çok ciddi çaba harcadım. o günden beri mağazalarda her gördüğüm ayakkabıyı denemiyorum, hatta ayakkabı denemiyorum. özellikle topluma açık yerlerde bu tarz virüsler çok fazla olabiliyor.
    Trafik açısından konuşursak Artvin şehir merkezi Tokyo Drift misali kıvrıla kıvrıla giden caddeden kurulu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu neden böyle yapıyor bu site? tekrardan ekliyorum.

Alıntı Sinan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlam bir güncelleme bırakayım, işin nerelere gittiğini öğrenin de öyle mağazada her ayakkabıyı denemeyin diye.

oldukça eminim, mağazanın birisinde ayakkabı deniyorum ve ayağımda küçük bir şey çıkıyor. bir iki derken nasır diyip kendi imkanlarımla bir şeyler deniyorum fakat daha da çoğalıyor. doktora gidiyorum basınçtan olmuş nasır diyor.

en son siyah benekler çıkıyor ve daha da belirgin olmaya başlıyor. domatesti, asitli şeylerdi ne varsa deniyorum fakat yok. doktora gidiyorum ilaç yazıyor ve eczaneden bir karışım veriliyor. gel zaman git zaman ilacı kullanıyorum fakat tık yok. tahmini olarak 2 seneden fazla bu illet ile uğraştım. en son dua okudum ve sabah uyandığımda simsiyah sert topakların olduğunu farkediyorum ayağımda, diş çöpü ile çıkarıyorum hemen ki kurumuş oldukları için hemen düşüyorlar. yahu bir sevinç var bende.

yahu stresten uyuyamadığım çok gün oldu, başkasına bulaşmasın diye çoraplarımı bile bir yere bırakamıyordum.

tti mi? hayır.

bu illet beni bir kez daha yakaladı, yahu yalın ayak fayansa bile basamıyorsun kimseye bulaşmasın diye. 2.5 - 3 sene hiç gitmedi ve ysnlış hatırlamıyorsam sayısı 5 e çıktı. eski yerlerden çıktı ve artık daha kalındı. yahu doktorlar, ilaçlar, stres, uykusuzluk, mecburi hijyen aklınıza ne geliyorsa denedim. en son dua edip kafaya takmayı bıraktım, bir gün sabah uyandığımda ayağımds hiçbir şey olmadığını farkettim.

yaklaşık 5.5 senem bu illet ile uğraşmakla geldi. özellikle bşr dönem yürümekte zorlandım. bu konuda yapılabilecek en iyi şey duasını okumak, başka bir r çözüm yoluna dsnk gelmedim ben.

bu arada böyle bir şr sorunla karşılaştıysanız kesinlikle yaraya dokunmayın, bulaşmak için bahane arıyor kanser virüs. kimseye bulaştırmadan atlattım, 2 senedir iyiyim.

yaklaşık 5 - 5.5 sene çok ciddi çaba harcadım. o günden beri mağazalarda her gördüğüm ayakkabıyı denemiyorum, hatta ayakkabı denemiyorum. özellikle topluma açık yerlerde bu tarz virüsler çok fazla olabiliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)