User Tag List

Sayfa 42/44 İlkİlk ... 324041424344 SonSon
825 sonuçtan 780 ile 798 arası

Konu: Techde üyelere hesaplı trafik sigortası / kasko yapan arkadas

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Day Walker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet alabilirsin.

Trafik ve Kasko poliçelerin hangi şirketlerde ise o şirketlerden bi yazı talep edip yurt dışında bunu belgeleyebilirsin.
    Buna bi de tersten düşünerek bi soru sormak istiyorum müsaadenizle.

Bu yaz İngiltere'den kesin olarak dönüş yapacağım. 2 adet aracım oldu ve ikisinde de çok şükür kaskoluk bi durum yaşamadım. Burdan alacağım hasarsızlık bildiriminin, bana TR.ye döndüğümde faydası olur mu? Keza, bu bahsettiğim araçlardan birini (M3 Comp.) TR.ye getirip TR plaka yaparak kullanmaya devam edeceğim Allahın izniyle.

İnşallah böyle bişey mümkündür. Keza indirimsiz çıkabilecek bi rakamı tahayyül etmek bile istemiyorum özellikle bugünlerde.. :/
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu yaz İngiltere'den kesin olarak dönüş yapacağım. 2 adet aracım oldu ve ikisinde de çok şükür kaskoluk bi durum yaşamadım. Burdan alacağım hasarsızlık bildiriminin, bana TR.ye döndüğümde faydası olur mu? Keza, bu bahsettiğim araçlardan birini (M3 Comp.) TR.ye getirip TR plaka yaparak kullanmaya devam edeceğim Allahın izniyle.

İnşallah böyle bişey mümkündür. Keza indirimsiz çıkabilecek bi rakamı tahayyül etmek bile istemiyorum özellikle bugünlerde.. :/
    Yurt dışından dönüş yapan kişiler ülkesinde bulunan mevcut sigorta şirketinden hasarsızlık yazısı alıp burada yeminli tercüme ettirip şirkete sunduğunda aynı şekilde hasarsızlık kademesi veriliyormuş.

Ben Aksigorta dayım ama bizde bu şekilde ama araç M3 olduğu için ona teminat vermeyeceklerdir.

Diğer şirketleri denemen gerekecektir.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

M3 kaç model, hasarsızlık olmadan, hasarsızlığı varmış gibi ticari fiyatlandırma yapabiliriz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı snan1910 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    M3 kaç model, hasarsızlık olmadan, hasarsızlığı varmış gibi ticari fiyatlandırma yapabiliriz.
    Teşekkür ederim. 2021 model ve ilk sahibiyim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim. 2021 model ve ilk sahibiyim
    TR ye geldikten sonra haber verirseniz yardımcı olurum.

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mevzuat aynı olduğu sürece sorun yok fakat ingiltere ve amerika için durumlar farklı biraz her zaman bire bir geçiş yapılmıyor.

Yine aynı şekilde Axa-Allianz-HDI gibi farklı ülkelerde de olan şirketlerde hasarsızlık yazısı indirim taleplerine eklenebiliyor ve kabul hasar anında sorun yaşanmıyor genellikle.

Fakat diğer şirketler hasar anında uygulanan hasarsızlık indiriminin trafik mevzuatına aykırı olduğunu iddia edip ödemeye muafiyet uyguluyorlar ve tahkim kuruluna düşüyor. %50-50 risk içeren bir durum. ( Spesifik olaylar değil genelleme yaptım istisnai durumlar da mutlaka vardır. )

O yüzden tavsiyem hasarsızlık indirimi için bu kullanılmamalı.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm Sigorta yenilemeleri için mail adresim
    teklif@gokselsigorta.com
    instagram: gokselsigorta detaylı iletişim bilgileri mevcut.

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araba 14 yildir babanin ustuneydi, babayi kaybettik, simdi araci ustume alicam, benim hic arac gecmisim yok, yas 37. Kasko isi acaba kendi ustumemi alsam daha uygun olur, yoksa anne ustune mi(anneninde arac gecmisi yok) indirim hasarsizlik vs hepsi gidicek dimi? Arac 2006 model kasko yapilmama durumu olurmu acaba, bilgi sahibi arkadas bilgilendirebilirse cok sevinirim.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araba 14 yildir babanin ustuneydi, babayi kaybettik, simdi araci ustume alicam, benim hic arac gecmisim yok, yas 37. Kasko isi acaba kendi ustumemi alsam daha uygun olur, yoksa anne ustune mi(anneninde arac gecmisi yok) indirim hasarsizlik vs hepsi gidicek dimi? Arac 2006 model kasko yapilmama durumu olurmu acaba, bilgi sahibi arkadas bilgilendirebilirse cok sevinirim.
    İndirimsiz başlarsınız
    Kadınların primi erkeklerden daha düşük (sigortacı birisi söylemişti, değiştiyse güncelleyin beni lütfen)
    Kasko yapan çok az olur, hoş, sigorta bile yapmak istemiyor firmaların çoğu ama
    Ben bu ocak sonu 2007 model aldığım arabaya kasko yaptırdım, öncesinde kaskosu yoktu, benim son kaskolu arabamı satalı da 3 ayı geçmişti. zor olur ama yaptırabilirsiniz. 2021'de aldığım 2003 Z4'e de kasko yaptırabilmiştim

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    2015 A3 kasko 8200TL ödedim dün.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019 A3 için 8500tl’ye kasko yenilettim. Hasarsızlık 4. Kademe

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada, TR.de bi çok aracım oldu ve hep hasarsızlık indirimim oldu. Halihazırda, Megane 2 RS.im de TR.de ve hasarsızlık indirimi kapsamında her yıl kaskosunu yeniliyorum. Yani şu anda da kaskolu ve tabii ki o TR plakalı sıfırdan beri. Çok şükür hiçbir aracımla alakalı bi sigorta/kasko işim olmadı; her yıl düzenli yenilemekten başka. Allah da tersini göstermesin.

Bilmiyorum; bu bilginin fiyat olarak bi faydası (M3.ü TR.ye sokarken ve hadi şimdi kaskosunu yapabiliriz dediğim anda) olur mu?

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza yapmadan hasarsızlık kademesi neden düşer acaba?
    Bunun belirli bir maddeleri var mı acaba
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada, TR.de bi çok aracım oldu ve hep hasarsızlık indirimim oldu. Halihazırda, Megane 2 RS.im de TR.de ve hasarsızlık indirimi kapsamında her yıl kaskosunu yeniliyorum. Yani şu anda da kaskolu ve tabii ki o TR plakalı sıfırdan beri. Çok şükür hiçbir aracımla alakalı bi sigorta/kasko işim olmadı; her yıl düzenli yenilemekten başka. Allah da tersini göstermesin.

Bilmiyorum; bu bilginin fiyat olarak bi faydası (M3.ü TR.ye sokarken ve hadi şimdi kaskosunu yapabiliriz dediğim anda) olur mu?

eminkilic61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanlış hatırlamıyorsam, eskiden bir araç alacağımızda ön fiyat çalışması yaptırabiliyorduk yada tahmini üç aşağı beş yukarı rakam öğrenebiliyorduk.
    bu sistem neden kalktı? çözümü var mıdır?

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İndirimsiz başlarsınız
    Kadınların primi erkeklerden daha düşük (sigortacı birisi söylemişti, değiştiyse güncelleyin beni lütfen)
    Kasko yapan çok az olur, hoş, sigorta bile yapmak istemiyor firmaların çoğu ama
    Ben bu ocak sonu 2007 model aldığım arabaya kasko yaptırdım, öncesinde kaskosu yoktu, benim son kaskolu arabamı satalı da 3 ayı geçmişti. zor olur ama yaptırabilirsiniz. 2021'de aldığım 2003 Z4'e de kasko yaptırabilmiştim
    Tesekkur ederim, kasko zaten yuksek meblalar cikarsa yaptirmicam artik, birde daha ucuz yollu sadece pert isleri icin kasko cesitleri vs var dendi bu konu hakkinda bilginiz varmi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hasarsızlık olsa da olmasa da ortalama 2 gün içinde teklif sunarız. Sorun olmaz.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tesekkur ederim, kasko zaten yuksek meblalar cikarsa yaptirmicam artik, birde daha ucuz yollu sadece pert isleri icin kasko cesitleri vs var dendi bu konu hakkinda bilginiz varmi.
    Duyum olarak var tecrübe olarak yok Sigortacılarla görüşmek lazım. Bi gugılladım ama bir şey bulamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bankacimdan teklif geldi trafik sigortasi icin, 8.8k tl, sigortam.net'de ise teklif cikmiyor, teklif calisabilecek olan var mi?
    Gecen sene 2k tl civarinda yaptirmistim bu sene 3-4k civarina okeydim ama 8.8k biraz fazla geldi.

TR'de yasamadigim icin, TR'de sigortam/gelirim yok acaba ondan mi fiyat yuksek cikti? Y.disi gelirimizi beyan edersek dusme sansi var mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)