User Tag List

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
209 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: askerlik çürük raporu ile ilgili

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu şartlarda sembolik bi rakam olsa ve herkez parasını verip kimse askere gitmese işinize gelir mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllarca çözüm süreci ayağına teröristlere göz yuman, onların değerli görüşlerinin önemli oduğunu söyleyenlere oy verenler burada milliyetçilik oynuyorlar.. Kendileri orduya katılmak için başvurdu mu acaba?? Uzman çavuş, astsubay, subay olarak da vatana hizmet etmelerini bekleriz..
    6ay askerlik yaptım.. bana yaptırdıkları işi asgari ücretle çalışan birine yaptırabilirlerdi, ben de o sırada mühendis olarak ülke üretimine katkıda bulunurdum.. atış talimi olarak harcadığım 6 mermi de cabası

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    berkin elvancılar

eren bülbül ölünce nerdeler acaba hiç ses çıkmıyor ?

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mertkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    berkin elvancılar

eren bülbül ölünce nerdeler acaba hiç ses çıkmıyor ?
    buradayız

Zoruna mı gitti? Ölüleri mi yarıştıracaksın? ölenler üzerinden prim mi yapacaksın
    ne iğrenç bir varlıksın lan sen
    siktir git bu forumdan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamlarin zihniyeti bu, bizden sizden diye ayiriyor.. Olen insandir, olduren olumune sebep olan sucludur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamlarin zihniyeti bu, bizden sizden diye ayiriyor.. Olen insandir, olduren olumune sebep olan sucludur..
    Herif öyle bir yazmış ki sanki PKK'nın katlettiği gencecik çocuğa laf edecek, onun için üzülmeyecek Berkin'in arkasından üzülenler..
    iyi oluyor böyle konular
    pislikten temizleniyor forum

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abimin yakın bi arkadası benimde abi dediğim bi insan şu fotoğrafı paylaşmış berkinciler neredesiniz diye

Berkin neden,nasıl öldü diye polemiğe girmeden açtım baktım bugünkü manşeti;

Hani dedim manşet senin dediğin gibi değil bak kocaman "Kahraman Eren" yazıyor.

Verdiği cevap; verilen tepkiler sonrasında ertesi gün böyle bir manşet atmışlar, olayın ertesi günü bütün gazeteler manşet yaparken sözcü yapmamış.

Bir önceki günkü manşetlere döndüm ki habertürk haricinde tek bir gazete bile manşet yapmamış Ama gelde anlat şimdi bu insanlara, birşey tutturup konuşup gidiyorlar ama nasıl gidiyorlar onlarda bilmiyor

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar vatana hizmette statü , maddiyat tahsil gibi ayrımlar olmamalıdır.Bu şekilde olduğunda olay benim param var benim yerime birileri ölüyo nasılolsaya dönüyo .Birlik bütünlük kalmadı da bu tarz olaylarda bunun yıkımını son derece hızlandırıyor.TR gibi 4 koldan tehditte olmazsın topragında gözü olan olmaz o zaman zaten bunlar tartışılmaz.
    @G.U.Z.

O zaman maddi durumu iyi bi esnafta sana aynı yorumu yapar ben aylık 1 milyon istihdam saglıyorum bu isleri muhendisler yapsın diyip cıkar isin icinden

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rodya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk tecavüzcülerine peçete tutmaktan iyidir.

aynen oyle usta fark ortada zaten keske su piç e tecavuz etselerdı sızde onu savunsaydınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı streetracer_nos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vatana hizmette statü , maddiyat tahsil gibi ayrımlar olmamalıdır.Bu şekilde olduğunda olay benim param var benim yerime birileri ölüyo nasılolsaya dönüyo .Birlik bütünlük kalmadı da bu tarz olaylarda bunun yıkımını son derece hızlandırıyor.TR gibi 4 koldan tehditte olmazsın topragında gözü olan olmaz o zaman zaten bunlar tartışılmaz.
    @G.U.Z.

O zaman maddi durumu iyi bi esnafta sana aynı yorumu yapar ben aylık 1 milyon istihdam saglıyorum bu isleri muhendisler yapsın diyip cıkar isin icinden
    Askerde benim yaptigim isi yapmasindan iyidir..
    Askeri hastanede hizmet bolugundeydim, gece santralciligi yaptim, bir arkadas hastanenin randevu servisindeydi, baska biri bilgiislem..acemilikte aldigim 1 aylik egitim vatan savunmasi konusunda bana katki saglamismidir, hic sanmiyorum..
    Ben kendi meslegim muhendis oldugu icin onu soyledim, meslegiyle alakasiz bir gorevde askerde hizmet veren herkes ayni durumda bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

aynen oyle usta fark ortada zaten keske su piç e tecavuz etselerdı sızde onu savunsaydınız
    Capin bu kadar iste.. Bildigin kan siyaseti yapiyorsun gobek atiyorsundur 16 yasinda cocuk oldu de bana malzeme cikti diye.. Berkine uzulen Erene uzulemez mi.. Biz sizin gibi dindar gozuken ama merhametsizlerden degiliz.. Kimden din egitimi aldiysan o seni dinden cikarmis soyleyeyim sana..

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Capin bu kadar iste.. Bildigin kan siyaseti yapiyorsun gobek atiyorsundur 16 yasinda cocuk oldu de bana malzeme cikti diye.. Berkine uzulen Erene uzulemez mi.. Biz sizin gibi dindar gozuken ama merhametsizlerden degiliz.. Kimden din egitimi aldiysan o seni dinden cikarmis soyleyeyim sana..
    ben siyasetten anlamam valla siyatet nedir bilem gördüğümü yazıyorum

hiç bi siyasi görüşüm yok

ama askerden kaçan benim icin vatan hainidir.

ama adamın rahatsızlıkları vardır obezdir hastalıgı vardır gitmesin askere
    benım demek istedim askerlık ıcın kılo alıp
    muayene oncesı 3 lt su ıcın tartıya cıkan adam gelıpte bana ulkeyı savunmasın arkadas

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Berkine üzülüpte Eren e üzülmeyen çok. Çok değil twittera girip bakabilirsiniz.
    Benim şahsi düşüncem ise devletin polisine taş atıp dhkpc li bir velet ile askerine yardım eden Eren in bir farkı olması lazım. Yukarıda ki Atatürk'ün resmine ayıp. Onu kurduğu Devlete ayıp. Muhalefet olucaz diyen gururumuzu, ve onun kurduğu manevi değerleri ayakların altına almanın bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Saygılarımla

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tayfun.O Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berkine üzülüpte Eren e üzülmeyen çok. Çok değil twittera girip bakabilirsiniz.
    Benim şahsi düşüncem ise devletin polisine taş atıp dhkpc li bir velet ile askerine yardım eden Eren in bir farkı olması lazım. Yukarıda ki Atatürk'ün resmine ayıp. Onu kurduğu Devlete ayıp. Muhalefet olucaz diyen gururumuzu, ve onun kurduğu manevi değerleri ayakların altına almanın bir anlamı olduğunu sanmıyorum. Saygılarımla
    Çocuk çocuktur, ölen hepsine üzülüyorum, ben şehit oğluyum ama askere polise taş atan çocuktan tut da, suriyelisine kadar üzülürüm, Erenlere ahmetlere berklere, ölen her bir çocuğa üzülmeyen gaddardır, insafsızdır. Rahmetli jandarma komutan babam hep derdi ki, her bir pkkliyi bile öldürdüğümüzde evlat katili gibi hissedermis kendini, o öldürmek zorunda kaldığı insanların aslında hepsinin kandırılmış beyni yıkanmış bizim insanlarımız olduğunu bilir ve terörist öldürdüğünde sevinmez aksine göz yaşı bile dokermis keşke teslim olsaydı keşke kurtarabilseydim dermiş. Kaldı ki babam egeli, Doğulu bile değilken öldürmeden teslim alabilme taraftarı bir insandı rahmetli. Ben şehit oğlu olduğum halde pkklılarin bile çocuklarına kin tutmuyorum, nasıl tutabilirim ki? O çocuk senin benim oğlum olsaydı Atatürkçü vatan sever bir evlat olacaktı, o çocuğun suçu ne ki, gitti bir o çocuğunun oğlu oldu?

O yüzden 15 yaşında çocuğa pkklı diye iftira atıp, kimin çocuğu olduğuna göre adam ayırıp senin benim şehidim yapan insanları ben aşağılık kendini bilmez insanlar olarak görüyorum ve kendi akrabalarımdan bile buna alet olanları sosyal medyada filan zaten sildiğim gibi gerçek hayatta da akrabam olsa bile görüşmüyorum artık, çünkü bizim babalarımız çocuklar ölmesin diye ölmüşken, ölen çocukları senin benim diye ayıranların insanlığa faydalı kişiler olduklarını sanmıyorum. Yanlış anlama denk geldi alıntı yaptım, sana ithafen yazmadım.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk çocuktur, ölen hepsine üzülüyorum, ben şehit oğluyum ama askere polise taş atan çocuktan tut da, suriyelisine kadar üzülürüm, Erenlere ahmetlere berklere, ölen her bir çocuğa üzülmeyen gaddardır, insafsızdır. Rahmetli jandarma komutan babam hep derdi ki, her bir pkkliyi bile öldürdüğümüzde evlat katili gibi hissedermis kendini, o öldürmek zorunda kaldığı insanların aslında hepsinin kandırılmış beyni yıkanmış bizim insanlarımız olduğunu bilir ve terörist öldürdüğünde sevinmez aksine göz yaşı bile dokermis keşke teslim olsaydı keşke kurtarabilseydim dermiş. Kaldı ki babam egeli, Doğulu bile değilken öldürmeden teslim alabilme taraftarı bir insandı rahmetli. Ben şehit oğlu olduğum halde pkklılarin bile çocuklarına kin tutmuyorum, nasıl tutabilirim ki? O çocuk senin benim oğlum olsaydı Atatürkçü vatan sever bir evlat olacaktı, o çocuğun suçu ne ki, gitti bir o çocuğunun oğlu oldu?

O yüzden 15 yaşında çocuğa pkklı diye iftira atıp, kimin çocuğu olduğuna göre adam ayırıp senin benim şehidim yapan insanları ben aşağılık kendini bilmez insanlar olarak görüyorum ve kendi akrabalarımdan bile buna alet olanları sosyal medyada filan zaten sildiğim gibi gerçek hayatta da akrabam olsa bile görüşmüyorum artık, çünkü bizim babalarımız çocuklar ölmesin diye ölmüşken, ölen çocukları senin benim diye ayıranların insanlığa faydalı kişiler olduklarını sanmıyorum. Yanlış anlama denk geldi alıntı yaptım, sana ithafen yazmadım.
    Ne güzel adam gibi adamsın sen..

Bu memleketi düştüğü lağım çukurundan senin gibiler kurtaracak...

Babanın da ruhu şad olsun, mekanı cennet olsun... Gurur duyuyordur seni gördükçe...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tekrardan ufak bir hort yapalım konuya . şimdi bu kilo ile ilgili olarak boydan 28 fazla olunca ertesi yıl kontrol ,38 fazla olunca direk rapor veriliyor diye okudum ama emin değilim konu ile ilgili askerlik şubesinden bilgi alabilir miyim?
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    askerlik şubesi yada hastaneden bilgi alabilirsin..1 2 yıl erteleme sonra kurul raporuyla çürük verirler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    askerlik şubesi yada hastaneden bilgi alabilirsin..1 2 yıl erteleme sonra kurul raporuyla çürük verirler.
    teşekkürler
    Alıntı miniks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alpha12gtr ye de gider turbo civic ile. 100-300 getir
    Alıntı Kekuti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan miniyle M6 geçtik bu kadar hit olmadık asahuahuashuahus

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    boyum 1.78 kilom 119 seneye muayene zamanım ama sizce çürük alırmıyım
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler