User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
61 sonuçtan 58 ile 61 arası

Konu: izmir radar yardım ??

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çeşme otobanı konusunda, en son gazetelere falan çıkan GS'li Sabri'nin eşinin Aventador ile hız yapması konusunda, resmi ağızlardan yapılan açıklama "anlık olarak hız yapılması tespit edilmedi ama gişeler arası ortalama hız 190km küsür birşey olarak hesaplandı ve ona istinaden ceza kesildi" şeklinde olmuştu.
    Bir arkadaşım da gişeler arası ortalama hız hesabından dolayı ceza yediğini iddia etmişti.
    Ben de çok sık olmasa da Çeşme otobanını arada kullanırım. ortalamam 150'nin üstünde olacak şekilde o yolda çok gittim geldim ama hiç ceza yemedim.

barisy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çeşme otobanı konusunda, en son gazetelere falan çıkan GS'li Sabri'nin eşinin Aventador ile hız yapması konusunda, resmi ağızlardan yapılan açıklama "anlık olarak hız yapılması tespit edilmedi ama gişeler arası ortalama hız 190km küsür birşey olarak hesaplandı ve ona istinaden ceza kesildi" şeklinde olmuştu.
    Bir arkadaşım da gişeler arası ortalama hız hesabından dolayı ceza yediğini iddia etmişti.
    Ben de çok sık olmasa da Çeşme otobanını arada kullanırım. ortalamam 150'nin üstünde olacak şekilde o yolda çok gittim geldim ama hiç ceza yemedim.

Bana kalırsa bahsi geçen olay medyaya yansıdığı ve çok göz önüne geldiği için trafik şube olaya kayıtsız kalamadı. Elde hız yapıldığı sırada kayıt edilmiş delil olmadığı için en kolay çözüm ile giriş çıkış süresini referans alarak gereğini yaptılar. Normalde sade vatandaş için uygulanan bir yöntem değil hgs üzerinden ceza yazmak.

Ayrıca bu vesile ile de tüm otobandaki onlarca tepe kamerasının hiç birinin radar tespiti yapmadığını , sadece asayiş kameraları olduğunu da teyit etmişler bana kalırsa. Nihayetinde hız tespit edebilse idi direk oradan kayıt alıp cezayı yazarlardı, hgs mesafe kontrol ile uğraşmazlardı.

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı barisy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana kalırsa bahsi geçen olay medyaya yansıdığı ve çok göz önüne geldiği için trafik şube olaya kayıtsız kalamadı. Elde hız yapıldığı sırada kayıt edilmiş delil olmadığı için en kolay çözüm ile giriş çıkış süresini referans alarak gereğini yaptılar. Normalde sade vatandaş için uygulanan bir yöntem değil hgs üzerinden ceza yazmak.

Ayrıca bu vesile ile de tüm otobandaki onlarca tepe kamerasının hiç birinin radar tespiti yapmadığını , sadece asayiş kameraları olduğunu da teyit etmişler bana kalırsa. Nihayetinde hız tespit edebilse idi direk oradan kayıt alıp cezayı yazarlardı, hgs mesafe kontrol ile uğraşmazlardı.
    Doğru tespit..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evim ankara caddesi üzerinde her gün belli aralıklarla Beyaz Megane ve bazen de Gümüş Gri Fluence ile gezici ölçüm yapıyorlar. Ayrıca Bayraklı - Bornova arası Haydar Aliyev Bulvarı - Mustafa Kemal Cad. - Bornova meydan aralığındaki akıllı trafik sistemi çalışıyor arkadaşlar. Arkadaşıma kırmızı ışık cezası gelmiş özkanlar migros'un önündeki yaya ışıklarında

Geçtiğimiz günlerde başıma ilginç bi durum geldi. Ege hastanesi göbeğinde hastaneden çıkıp karşıyaka çevre yoluna doğru döneceğim kısımdayım, sola doğru aşırı yığılma var ondan dolayı yeşil yanmasına rağmen kavşak içindeki ışık kırmızı olduğundan bekliyoruz bende dayanamadım sağ taraftan ani bi kalkış yaptım, o sırada ekibin önüne çıkmışım ve ışık sarıdan kırmızı olduğu an geçtim ben kavşaktan içerde kırmızı ışık için 3-4 sn durdum o sırada ekip arkamdan seslendi "siyah jetta kırmızıda geçtin" dedim cezamı arkadan gönderirler. 15 günü geçti MTV de ödedim hala ceza gelmedi. Ellerinde delil falan yoktu ondan yazmadılar ya da cidden kavşağın sıkışıklığını farkedip hak vererek yazmadılar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler