User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
68 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kaliteli Uygun Mobilyacı Önerisi

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kaliteli Uygun Mobilyacı Önerisi

Arkadaşlar 3 Ay sonra düğünüm var ***** alışveriş eşya telaşı içerisindeyiz. Bu ara bir kaç konu alarak fikirlerinize danıştım sağolsun bazı arkadaşlarımız sayesinde birkaç alışverişi gerçekleştirdim. Burdan tekrar yardımı olanlara teşekkür ederim.
    Şimdiki sorun mobilyalar. O kadar çok alternatif varki insanın kafası karısıyor. Fiyatlarda modeller kadar değişkenlik gösteriyor tabi.

İstikbal Bellona gibi firmalar oldukça pahalı ve kaliteleri cok hoş değil. 2 takım istikbal kullandık memnun kalmadık.

ben daha çok marka olmamış ama gerçekten kaliteli ürünler yapan yerler arıyorum. Marka imajı olmadığından dolayı fiyatları da uygun oluyor.

bu tarz aramızda üretici veya böyle bir yerden alışveriş yapmış olup memnun kalanlar var mı aramız da

tv ünitesi köşe takımı yatak odası ve salon takımı bir kaç da ufak eşya ihtiyacı olacak. Eğer hepsini bir yerden bulabilirsem tek bi yerden almak isterim. tavsiyelerinizi bekliyorum. Masko, Mobesko İkea demeyin lütfen

Nişanlım Bursa lı inegöle de bakmak isterim ama ordan alıp İstanbul'a getirmek çok mantıklı olur mu bilmiyorum. Bursalı arkadaşlar da bu konuda yardımcı olabilir.

murat-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merinos markalı halı-mobilya-yatak ile ilgili yardımcı olabilirim dilersen. Şimdiden mutluluklar dilerim.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ömer'im eğer avrupa yakasından düşünürsen demirkapıda mobilyacılar sitesi var çok kaliteli ve sağlam işçilikleri var tavsiye ederim
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

ido - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arnohome.com istanbul magazası adreside Üniversite Mah. Londra AsfaltıE – 5 üzeri No :20Avcılar İstanbul Tel: 212 420 06 20 izmir magazasıyım ben sana tavsiyem git bak begen begendin ürünlerin isimlerini bana bildir fiyat konusunda yardımcı olurum kaliteli ürünlerdir..

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı murat-m Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merinos markalı halı-mobilya-yatak ile ilgili yardımcı olabilirim dilersen. Şimdiden mutluluklar dilerim.
    İyi dilekler için teşekkürler. Kafamızdaki modele benzer uygun birşey bulamadım. tekrar incelerim göze çarpan birsey olursa haber veririm.

Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömer'im eğer avrupa yakasından düşünürsen demirkapıda mobilyacılar sitesi var çok kaliteli ve sağlam işçilikleri var tavsiye ederim
    Abi günü birlik karşıyada gidip bakabilirim. Orada tavsiye edebilceğin tanıdık magaza var mı?

Alıntı ido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arnohome.com istanbul magazası adreside Üniversite Mah. Londra AsfaltıE – 5 üzeri No :20Avcılar İstanbul Tel: 212 420 06 20 izmir magazasıyım ben sana tavsiyem git bak begen begendin ürünlerin isimlerini bana bildir fiyat konusunda yardımcı olurum kaliteli ürünlerdir..
    göz atıyorum. dikkatımizi ceken birsey olursa haber veririm. ilginize tesekkürler.

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim senin adresin masko
    Tango-1 never dies.

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Abi günü birlik karşıyada gidip bakabilirim. Orada tavsiye edebilceğin tanıdık magaza var mı?

Açıkcası benim yok ama benim amcaoğlu marangoz onun birçok tanıdıgı var orada hatta bende oradan alacagım
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

uerbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben mobilyacıyım ömerim avcılar yanyolda Teleset mobilya eski şalvarlı etin olduğu bina uğrama şansın olursa beklerim yada sitemizden de bakabilirsiniz ürünlere TELESET
    TT

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı uerbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mobilyacıyım ömerim avcılar yanyolda Teleset mobilya eski şalvarlı etin olduğu bina uğrama şansın olursa beklerim yada sitemizden de bakabilirsiniz ürünlere TELESET
    abartı olmasın ama 90larda bir bilgisayar masası almıştık, hala adanadaki evde kullanılıyor ilk günkü gibi.. Ürünler çok kaliteliydi eskiden.
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bursa da oz dayim mobilya magazasinda mudurluk yapiyor.Istersen ordan yardimci olabilirim.Istanbul isinide cok dusunme 6 ay once kuzenime silivriye gonderdik.Magazanin adı Ersoy mobilya.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ömer 2013de hayata yazmıştım eyüp demirkapı da bulmuştu aradigimizi

Çok fazla çeşit ve uygun fiyatlar vardı

Diğer yerlerde genelde oradan üretilip gittiğini soliyorlardi
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masko da iç mimarlık yapmıştım bir süre fiyat kalite dengesi biraz sıkıntı çok uyguna bulunabilecek pek yer yok tanıdık yoksa.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    masko diyorum.
    evi döşer çıkarsın.
    yenge de memnun kalır.
    her keseye zevke göre mobilya bulursun.

Bluefish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loda Mobilya, NDesign, Koşuyolu Usta Mobilya, aksesuarlar/tamamlayıcılar altıncı cadde ve evmanya'dan epey araştırdım fiyat kalite dengesinde optimum nokta bunları bulabildim.

fa'R'uk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rami açık oto Pazarı'nın karşısında kayınpederimin mağazası var anlattıklarına bakarsan aradığın yer 5000m2 gayet bol ve farklı modeller var bazıları sitede var bakabilirsin link yazacağım mahsuru varsa silebilirler www.akgunmobilya.com.tr

uerbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abartı olmasın ama 90larda bir bilgisayar masası almıştık, hala adanadaki evde kullanılıyor ilk günkü gibi.. Ürünler çok kaliteliydi eskiden.
    aynen öyle şimdide kaliteden kaçmıyoruz ürünlerin üzerindeki aksesuarlar ray stoper vs hala 1. kalite, eski tv sehpalarını mağazaya gelen müşterilerim hala anlatır
    TT

ondertopcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradigin yer demirkapi kesinlikle
    EkN garage

Krup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşim maltepe Köprüsünü geçince sağda Sönmez mobilya var Alfemo da satıyor kendi üretimi ürünleri de var ben ürünleri mi ordan aldım komple fiyat da iyi kaliteli de malzeme hemde komşumuz olur istersen haberlesiriz fiyatta da yardımcı olurlar heralde

yavuz364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de evleneli 3 ay olacak.. evlenmeden 9 ay önce flan başladık ancak hala birsürü şey eksik. Berjer-şifonyer v.b. Hatta düğün sonrasına kadar TV ünitesi bulamadığımız için sonunda kendimiz yaptık (masif akasya)
    İstanbulda bakmadığımız yer kalmadı. modoko ve maskoyu ezberledik zaten haftada 1-2 kere gidiyorduk..
    Masko-modoko v.b. yerler aslında pahalı yerler genel olarak ve hepsi birbirinin aynısı.. Eğer ikeadaki ürünlerden beğendiklerin var ise hiç düşünme al diyebilirim.. Yakın fiyatlara olan masko-modokodaki mobilyacıların kalitesi İkea kadar bile olmuyor çünkü..
    Kendi aldıklarımdan bi yorum daha yapayım.. Koltuğu modokodan aldık çünkü yeni bi tasarımdı çok çok hoşumuza gitti ve başka yerde benzerini bulamadık..
    Yemek masası ve sandalyeleri mudo dan indirimde yakaladık ve çok şık oldu.. Yatak odası dolaplarında ikea piyasaya göre hem modüler. hem pratik hem de fiyat olarak uygun. en azından ustaya laf anlatma ve sonrasında pişman olma derdin olmuyor..
    Yatak ve bazada ikea da gayet güzel.. Aklıma başka birşey gelmedi
    Quattro...Torukcars ARGE & Kulvar.info.tr

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler