User Tag List

Sayfa 2/52 İlkİlk 123412 ... SonSon
977 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: DİKKAT !!! PPR Kaan Hakkında !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vtec_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    karsi tarafin neyini dinliceksin dostum ?
    Ikisini de tanimam etmem yargisiz infaz yapmamak lazım

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobilden girdigim icin cumleler biraz dusuk olmus, parca parca yazdigim icin bazi cumlelerde kesilmesi gereken yerleri unutmusum. Editinde gitmesi kotu oldu. O yuzden duzenleyip tekrardan koyuyorum.

Uzun zamandir dikkatimi cekiyor, diger bu tur konularda, konunun sonuna geldiginde adina konu acilan kisinin ise yarar-yaramaz oldugu ortaya cikar ve bu daha sonradan hic degismez.

Ancak bahsi gecen kisi hakkinda acilan veya acilmis olan konularda ismi gecerse, ya isini cok iyi yaptigi icin tesekkur edilir ve yaptigi is ovulur. Ya da tam tersi yaptigi is hakkinda sikayet gelir. Orta noktasi yok.

Bu da adamina gore is yaptigini dusuncesini akillara getiriyor.

Neyse karsi taraf gelsin de, onu da dinleyelim. Tek tarafin dinlendigi yerde adalet olmaz.
    "Korkmadık, savaştık"

Ali Özdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    okurken sinirlerim bozuldu gece gece Allah göstermesin ben cinayet yaparım böyle bir durumda
    İnşallah yasal yollardan hakkınızı arayabilirsiniz
    öyle 3 bin 5 bin peşinede düşme bence ne verdiysen geri al
    Cvk Rs

ceyhun737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuya drahte ne zaman gelecek diye bekliyorum Geçmiş olsun hadi yapılan işlemde hata olmuş olabilir ancak kullanılan parçalarda yalan söylenmesi 10.000 tl ye yakın para alınıp yüz üstü bırakmak bu kadar reklama şakşakçılarına Yakışmadı

PPR engineering - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fazla bir şey yazmama gerek yok hak idda eden arkadaş aracı kırıldıktan sonra senin yüzünden kırıldı vs su parça var

yok değil durum olayı cözmek için elimizden geleni yaptık bize bir liste verildi bizde sorduk bu parçaları sana alalım

hakkımızda ileri geri yazılmaması adına cünkü forum ortamı tamamen artık karıştı insanlar bir bileri cıkarları doğrultusunda

cok değişik noktalara yönlendiriliyo Kim neye inanmak istiyorsa inanabilir bir sakıncası yok uzatmayacağım bizim tarafımıza

verilen liste eksiksiz yollanmıştır kargo ücretine kadar tarafımızca ödenmiştir aylar sonra hak idda eden arkadaş cıka gelip

nerde benim diğer paralarım demiştir bizde bu şekilde anlaştık diye belirtmişizdir.

Herkez hata yapabilir otomobiller bozulabilir kırılabilir ama idda edilen itamlar yersizdir bize karşı çünki biz ürünlerde

ve motor toplanırken aracı olduğumuz doğrudur ancak karşı taraftan ürünleri alan kişide gözüyle görüp alıyor.Yine söylüyorum

takdir sizlerin iyi forumlar..

Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

canozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak orada krank kepi ve karter de istemişim onlar nerede ? ve de motoru toplamak için eksik bir şey yoksa fix olurum demişim zaten orada. ki dünya eksik çıktı onları da istedim yollamadın. blok, piston, karter vs. vs. çalınan parçalarım(triger kapağı, özel vida ve civatalar vs..) hiç biri geri gelmedi.
    son olarak ben senden komple zararımı talep etmedim. orta nokta olarak 5bin lira teklif ettim. param yok dediğin için motoru topliyim yeter dedim onuda yapmadın ben nekadar iyi davransam sen suiistimal ettin en ucuza nasıl kaparım bu işi diye düşündün hep. bir krank bir kol ve yatakla motor topla dedin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın dyno üzerinde yakıtsız standart gaz kelebeği ve stock typer son susturucusu ile olan dyno dynamics teki gücü ve aynı dyno üzerinde 25 koşu yapmış bir araç araç dyno sonrası sanırım 1 ay sonra kırıldı diye haber verdi net tarihi hatırlayamadım nasıl kırıldığını veya kol cıkardığını bilemiyorum bilir kişi tespit ettirmesini söledim kırıldıktan sonra yaptılarmı onuda bilemiyorum uzuna yazmak istemiyorum tabirice b.. cıkıyo işin..
    Zahida, aklına ehl-i hikemin olma hasud, vermeyince sana Ma’bud ne yapsın Mahmud. ( Şinasi )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fazla bir şey yazmama gerek yok hak idda eden arkadaş aracı kırıldıktan sonra senin yüzünden kırıldı vs su parça var

yok değil durum olayı cözmek için elimizden geleni yaptık bize bir liste verildi bizde sorduk bu parçaları sana alalım

hakkımızda ileri geri yazılmaması adına cünkü forum ortamı tamamen artık karıştı insanlar bir bileri cıkarları doğrultusunda

cok değişik noktalara yönlendiriliyo Kim neye inanmak istiyorsa inanabilir bir sakıncası yok uzatmayacağım bizim tarafımıza

verilen liste eksiksiz yollanmıştır kargo ücretine kadar tarafımızca ödenmiştir aylar sonra hak idda eden arkadaş cıka gelip

nerde benim diğer paralarım demiştir bizde bu şekilde anlaştık diye belirtmişizdir.

Herkez hata yapabilir otomobiller bozulabilir kırılabilir ama idda edilen itamlar yersizdir bize karşı çünki biz ürünlerde

ve motor toplanırken aracı olduğumuz doğrudur ancak karşı taraftan ürünleri alan kişide gözüyle görüp alıyor.Yine söylüyorum

takdir sizlerin iyi forumlar..

ben sana 1 senemi vermişim sapasağlam çalışan aracımı vermişim üstüne 10.000 TL vermişim oda yetmemiş istanbula kaç kez gelip gitmişim senin hataların yüzünden
    her sorunda işçilik sökme takma paralarını cebimden vermişi oda yetmedi üstüne koydum yaptım dediğin bütün parçalar yalan dolan çıkmış
    şimdi kalkmış sen bana 1 krank 1 kol 1 eksantrik le fix olmaktan bahsediyorsun ben sana vereyim bunlarıda sen topla blok patlamış kapağı leş olmuş bir aracı 5 kuruş cebinde kalmadan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bak orada krank kepi ve karter de istemişim onlar nerede ? ve de motoru toplamak için eksik bir şey yoksa fix olurum demişim zaten orada. ki dünya eksik çıktı onları da istedim yollamadın. blok, piston, karter vs. vs. çalınan parçalarım(triger kapağı, özel vida ve civatalar vs..) hiç biri geri gelmedi.
    son olarak ben senden komple zararımı talep etmedim. orta nokta olarak 5bin lira teklif ettim. param yok dediğin için motoru topliyim yeter dedim onuda yapmadın ben nekadar iyi davransam sen suiistimal ettin en ucuza nasıl kaparım bu işi diye düşündün hep. bir krank bir kol ve yatakla motor topla dedin...
    Özcan istemişsin tamam kep bulamadım yollayamadım ayrıca mallar sana ulaştı bende sana telden aradım sordum eksik şimdilik yok dedin aylar gectikten sonra eksik değil anlaşmayı bozup para istedin parca değilki.Neyse haklı olduğuna inanıyorsan motoru heyetede sok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hksm cams yazsaydın oraya ??? ayrıca oem piston değil pm2 piston vardı araçta. sana verdiğimde de cometic 0.027 conta vardı. sen oem conta kaktın ona. 10bin tl para verdim krank söktükten sonra aynı yataklarla tekrar topladın motoru. bu mudur senin motorsportçuluğun
    Aracın dyno üzerinde yakıtsız standart gaz kelebeği ve stock typer son susturucusu ile olan dyno dynamics teki gücü ve aynı dyno üzerinde 25 koşu yapmış bir araç araç dyno sonrası sanırım 1 ay sonra kırıldı diye haber verdi net tarihi hatırlayamadım nasıl kırıldığını veya kol cıkardığını bilemiyorum bilir kişi tespit ettirmesini söledim kırıldıktan sonra yaptılarmı onuda bilemiyorum uzuna yazmak istemiyorum tabirice b.. cıkıyo işin..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana stock d16a9 yolla dedim kendim buldum sana adresini verdim moturun. ben kranka kola para verdim şimdi mi söylüyorsun dedin. ee ben napayım sana kep bulamadıysan ? sen 3beş kuruşun hesabını yapmaktan bu hale geldin. aylar sonra dediğin ben eylülde ödeyebilirim ancak dedin. eylül geldi geçti hiç oralı değilsin. anlaşmayıda bozan sensin bana ihtiyacım olan parçaları yollamadın. tabiki parasını isticem sonradan...
    Özcan istemişsin tamam kep bulamadım yollayamadım ayrıca mallar sana ulaştı bende sana telden aradım sordum eksik şimdilik yok dedin aylar gectikten sonra eksik değil anlaşmayı bozup para istedin parca değilki.Neyse haklı olduğuna inanıyorsan motoru heyetede sok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hksm cams yazsaydın oraya ??? ayrıca oem piston değil pm2 piston vardı araçta. sana verdiğimde de cometic 0.027 conta vardı. sen oem conta kaktın ona. 10bin tl para verdim krank söktükten sonra aynı yataklarla tekrar topladın motoru. bu mudur senin motorsportçuluğun
    Karşılıklı atışmaya girmeyeceğim hak idda ediyorsan hakkını ara sonuna kadar ben hüner camshaft a bir dönem işlem yaptırdım gayette memnunca çalıştık sen akıllı adamsın cözmen lazım gizli bir iş değilki bu şu derece bu açı bu lift dedim yaptırdım pprde yazabilirdik üzerine braincrower bir markadır estaşta ürününü ürettirir neden cekineyim ordaki marka iconundan değerleri vs benim verdiğim bir çalışma o egzantirik tabiki benimde ismim gecicek orda yapılacağını sende biliyorsun güneş balçıkla sıvanmaz bu ülkede yapılmayan işleri yaptık hünerlede çalıştım konyada sivastaki bazı üreticilerlede amaç güç alabilmek kimle çalışacağımı kimseye sormak zorunda değilim zorla sana bize iş yaptırda demedik motorunu neden bilir kişide onaylat dediğimde yapmadın direk bize oynadın
    bizlerinde hatası olabilir alininde mehmetinde yapıcı olmak adına bu gibi tatsızlıklarla uğraşmamak için yolladık parçalarını ama görüyorumki söylediklerinle yaptıkların tutmuyor ben malzemeleri yolladıktan sonraki telefondaki teşekkür etmen ve vs vs vs leri karıştırmıyorum.Talihsizlikler yaşadığım bir dönemde montajı oldu arabanın türkiyede bile değildim siz toplayın motorunu ben orda olmayacağım kendi ustanız toplasın dedim illede ikiler honda toplaması için israr ettin ki geldin adamlarlada tanıştırdım seni o paraları sadece bana vermiş gibi aksettirme yanlış olur.

Ben yine söylüyorum yakıt egsoz sistemi kelebek daha iyi filtre araba cok daha güzel yerlere taşınacaktı değer olarak kısmet olmadı ama benim ama birinin ama başkasının hatası olmuş olabilir biz kul yapısı deyip işin içinden sıyrılmadık finans olarak en zor dönemimizde kalktık sana parçaları yolladık benden taivan malı yatak istediğin halde kullanıla bilecek en iyi japon malı yatakları gönderdim senin söylemediğin gez aylarınıda bu markadan seçtim.

Bu camiada her daldan araba yaptık yapmaya devam ediyoruz anlaşmazsızlıklar olucak ama orana baktığınızda zaten yapılan arabaların coğunda hatta buyuk coğunluğunda emeğimiz ismimiz var herkezle problem yaşamıyoruz ben veya ppr suçsuz demiyorum ama baktığınız zaman işin ucundan tuttuk sessiz kalmadık
    umarım anlamışsındır beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senle anlaşıyoruz istediğin parçaları yolluyorum teşekkür ediyorsun sağol tamam diyorsun sonra 3 ay geciyor bizim işimiz ne oldu diye soru soruyorsun madem parçaların eksik geldi okey deyip teşşekkür ettikten 3 ay sonra soruyorsun tezatlık değilmi bu özcan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Karşılıklı atışmaya girmeyeceğim hak idda ediyorsan hakkını ara sonuna kadar ben hüner camshaft a bir dönem işlem yaptırdım gayette memnunca çalıştık sen akıllı adamsın cözmen lazım gizli bir iş değilki bu şu derece bu açı bu lift dedim yaptırdım pprde yazabilirdik üzerine braincrower bir markadır estaşta ürününü ürettirir neden cekineyim ordaki marka iconundan değerleri vs benim verdiğim bir çalışma o egzantirik tabiki benimde ismim gecicek orda yapılacağını sende biliyorsun güneş balçıkla sıvanmaz bu ülkede yapılmayan işleri yaptık hünerlede çalıştım konyada sivastaki bazı üreticilerlede amaç güç alabilmek kimle çalışacağımı kimseye sormak zorunda değilim zorla sana bize iş yaptırda demedik motorunu neden bilir kişide onaylat dediğimde yapmadın direk bize oynadın
    bizlerinde hatası olabilir alininde mehmetinde yapıcı olmak adına bu gibi tatsızlıklarla uğraşmamak için yolladık parçalarını ama görüyorumki söylediklerinle yaptıkların tutmuyor ben malzemeleri yolladıktan sonraki telefondaki teşekkür etmen ve vs vs vs leri karıştırmıyorum.Talihsizlikler yaşadığım bir dönemde montajı oldu arabanın türkiyede bile değildim siz toplayın motorunu ben orda olmayacağım kendi ustanız toplasın dedim illede ikiler honda toplaması için israr ettin ki geldin adamlarlada tanıştırdım seni o paraları sadece bana vermiş gibi aksettirme yanlış olur.

Ben yine söylüyorum yakıt egsoz sistemi kelebek daha iyi filtre araba cok daha güzel yerlere taşınacaktı değer olarak kısmet olmadı ama benim ama birinin ama başkasının hatası olmuş olabilir biz kul yapısı deyip işin içinden sıyrılmadık finans olarak en zor dönemimizde kalktık sana parçaları yolladık benden taivan malı yatak istediğin halde kullanıla bilecek en iyi japon malı yatakları gönderdim senin söylemediğin gez aylarınıda bu markadan seçtim.

Bu camiada her daldan araba yaptık yapmaya devam ediyoruz anlaşmazsızlıklar olucak ama orana baktığınızda zaten yapılan arabaların coğunda hatta buyuk coğunluğunda emeğimiz ismimiz var herkezle problem yaşamıyoruz ben veya ppr suçsuz demiyorum ama baktığınız zaman işin ucundan tuttuk sessiz kalmadık
    umarım anlamışsındır beni
    motor sen beni arayıp bir gazla dene diye konuşup çıkıp denedikten sonra kırıldı ve ben seni aradım. aylar sonra değil.burda kendini masum dürüst esnaf gibi göstermeye çalışma.
    ben senden başka kimseye ne para ödedim ne muattap oldum. dekontlar senin ve ortağın adına duruyor elimde.

şuanda yalan konuşuyorsun ben hiç bir zaman araç orda toplansın burda toplansın demedim
    hatta geldiğimde şok oldum motorun başka bir dükkandan çıkmasına adamlara soruncada biz sadece topladık dedi
    herşeyi geçtim sen egzantriği kendin yapacam dedin daha iyi olacak biz yapıyoruz bu işlemi dedin huner yapıosa ben direk gider ona yaptırırdım zaten 2000 tl kimden para almış huner camshaft ??? adamlar 700-800 e egzantrik yapıyor geri kalan 1300 ü egzantriğe dokunmadan kendine nasıl komisyon olarak alırsın ?
    Sadece egzantrikte değil işlem yaptım deyip 1000 er TL aldığın tüm mallar ya dandik marka çıktı yada hiç ellenmemiş çıktı
    şimdide kalkmış yaptığımız arabaların çoğunda problem yaşamıyoruz diyorsun banane senin sorun yaşamadığın araçlardan
    ben kendi verdiğim parama çöpe giden motoruma emeğime zamanıma nakitime bakarım
    bunların karşılığı 1 egzantrik 1 kol 1 krank mıdır ? altı üstü motorumu eski haline getir yeter dedim zaten sömürdün yeterince beni
    3.500 TL komple bir motor alamadın bu kadar hatana yalana dolana sen o parayı 1 egzantrik 1 krank için aldın onlarda çöptü zaten
    ayıptır günahtır ben daha fazla bişi yazmıcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motor sen beni arayıp bir gazla dene diye konuşup çıkıp denedikten sonra kırıldı ve ben seni aradım. aylar sonra değil.burda kendini masum dürüst esnaf gibi göstermeye çalışma.
    ben senden başka kimseye ne para ödedim ne muattap oldum. dekontlar senin ve ortağın adına duruyor elimde.

şuanda yalan konuşuyorsun ben hiç bir zaman araç orda toplansın burda toplansın demedim
    hatta geldiğimde şok oldum motorun başka bir dükkandan çıkmasına adamlara soruncada biz sadece topladık dedi
    herşeyi geçtim sen egzantriği kendin yapacam dedin daha iyi olacak biz yapıyoruz bu işlemi dedin huner yapıosa ben direk gider ona yaptırırdım zaten 2000 tl kimden para almış huner camshaft ??? adamlar 700-800 e egzantrik yapıyor geri kalan 1300 ü egzantriğe dokunmadan kendine nasıl komisyon olarak alırsın ?
    Sadece egzantrikte değil işlem yaptım deyip 1000 er TL aldığın tüm mallar ya dandik marka çıktı yada hiç ellenmemiş çıktı
    şimdide kalkmış yaptığımız arabaların çoğunda problem yaşamıyoruz diyorsun banane senin sorun yaşamadığın araçlardan
    ben kendi verdiğim parama çöpe giden motoruma emeğime zamanıma nakitime bakarım
    bunların karşılığı 1 egzantrik 1 kol 1 krank mıdır ? altı üstü motorumu eski haline getir yeter dedim zaten sömürdün yeterince beni
    3.500 TL komple bir motor alamadın bu kadar hatana yalana dolana sen o parayı 1 egzantrik 1 krank için aldın onlarda çöptü zaten
    ayıptır günahtır ben daha fazla bişi yazmıcam
    hüner camshaft 1400 tl ye regrind yapıyor bizde oraya bu parayı ödedik ayrıca hüner camshaft senin egzantiriğini fiziksel yönde çalışmasını yaptı değerleri ve yapısı bilgi aktarımı bana aittir gizli saklı bir şey yapsam hünercamshaft yazdırmazdım oraya sığ düşünceler bizi yorar.

Siz beyefendi kendi kişiliğinizi adamlığınızı buraya yansıttınız bu parçaları yolla tamammız dedikten sonra bende sizin sözünüze güvenerek yolladıktan sonra buraya konu açarak bunu gösterdiniz.

1 egzantirik bir krankmıdır yazıyorsunuz bana verdiğiniz liste sizin kendi ağzınızdan ve yaznızdan yukarıda ekledim isteklerinize cevap verdim ayrıca egzantirik içinde iki farklı secenek sundum.

Kaliteli marka ürün yollayarak ayrıca yine sizi kırmadım.

3 ay sonra anlaşıp malları aldıktan sonra cıkıp gelmekte nedir ???

Çöpe giden motoru madem bu kadar emindiniz neden bilir kişiye sunmadınız ben size söylediğimde.

Açıkcası ben kendimi ispatladığımı düşünüyorum yukarda eklediğim yazılar sizin kendinizin kalemi peki bende size güvenip malınızı yolladım

Bana burda yazılar yazdınız o mallar boşunamı olmadı ben açıkcası hakkımı sonuna kadar Helal etmiyorum.

Sizde inanıyorsanız etmeyin.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle söz hakkım var

geçmiş olsun kardeşim kırılmış kötü olmuş ama 1-2 senin yanlış aladığın konu var taktığımızdan beri böyle bişiy olacağını sanmıyorum cümlesinide kullandın sen bana bende denedim ama malesef olmadı elimden geleni yaptım keske olsaydı amma velakin kaanın kasnaklarla oynamasına güldüğüm neden sudur ben ilk oynayınca 70 beygir gelmez die dalga geçtim oda dediki hayır egri düzelsinde ona göre yerini bilelim die dedi yanlş anlaşılma olmasın lütfen yani kaaanla benim aramdaki samimiyetten kayankalanan bir konudur

kaaan hünerden yaptırdığını saklamaz sakladığınıda sanmıyorum
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Mikrop_Ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    D16a9 200hp ?
    Feh yapsan zaten 140hp çıkardı o motordan 500 bin km de degilse..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle söz hakkım var

geçmiş olsun kardeşim kırılmış kötü olmuş ama 1-2 senin yanlış aladığın konu var taktığımızdan beri böyle bişiy olacağını sanmıyorum cümlesinide kullandın sen bana bende denedim ama malesef olmadı elimden geleni yaptım keske olsaydı amma velakin kaanın kasnaklarla oynamasına güldüğüm neden sudur ben ilk oynayınca 70 beygir gelmez die dalga geçtim oda dediki hayır egri düzelsinde ona göre yerini bilelim die dedi yanlş anlaşılma olmasın lütfen yani kaaanla benim aramdaki samimiyetten kayankalanan bir konudur

kaaan hünerden yaptırdığını saklamaz sakladığınıda sanmıyorum
    Tum parayi vermisim uzerinde hksm yazisini gormusum ondan sonra saklamadi evet. Basta adamdan suphem yoktuki sormadim.sormadimki saklamamis olur tabiki. Neyse samimi oldugun kisi bir yalancidir. 3vs degil param yok dedigi icin bekledim ben onu.ve motor ayardan sonra kirildi dikkatini cekerim diye isten siyrilmaya calisan birini kollamani tavsiye etmem. Bulabilirsem ses kaydinu yollarim özelden.Buarada taktığımızdan beri böyle bişiy olacağını sanmıyorum cümlesini anliyamadim affola.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mikrop_Ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D16a9 200hp ?
    Feh yapsan zaten 140hp çıkardı o motordan 500 bin km de degilse..
    Motor sifir mis gibi gonderdim 145 hp idi yolladigimda. Ordada 145mis ben 138 hatirlamisim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler