User Tag List

Sayfa 5/52 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
977 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: DİKKAT !!! PPR Kaan Hakkında !

canozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne gazlamasından bahsediyorsun kardeş sen ben araca binmeye korkuyordum diyorum duman ata ata giden arabanın nesine gazlıcam ben aksine o şekilde gazla deniyordu bana zaten deneme yap deniyordu o süre zarfında zaten araca bir şey olmadı sen kimi nerden savunuyorsun onu anlamadım araba zaten dyno ayarından sonra kırlıyor beyinliyken gazlıyorum yani saçma sapan yerlere konuyu çekme inşallah senin başınada böyle bir şey gelir anlarsın benim şuanki durumumu

o çok övdüğünüz ppr kaanınız 500 liralık egzantriği bana 2000 e kakaladı kendi egzantriği diye
    yayı şapkası yurtdışından geliyordu milyarlar aldı gitti 100 liralık sanayi malları taktı aracıma bunlarıda konuşsanıza
    kapak taşlanmış bazı yerleri taşlanmadan bırakılmış kapağa komple 2000 e yakın para verdim o haline
    kalkmış bana ne anlatıyorsun sen ya oem beyinmişte bilmem neymiş ne saçmalıyorsun kardeş sen neyi savunuyorsun

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bakış açınıza göre parayı alıp, hiç bişey yapmadan gönderseydi, haklı çıkacaktı.

Evet, 10.000 TL'yi alıpta yapacağım dediklerini yapmayıp, yalap şalap bişeyler yaparak göndermiş, ki bu yaptığı benim gözümde yapmamak oluyor.
    Parayı alıp hiç bişey yapmadan gönderseydi haklı çıkacaktı
    Parayı alıp bişeyler yapıp gönderdiği için haksız çıktı yani..
    Senin bakış açın bayağı değişik avukatlık hayatında başarılar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zorla göndermedim evet motoru gönderene kadar beyler profestyonellikler motorsportçuluklar vs, ee motor elindeyken her gün para istemeye başlamalar zorla krank yapmalar zorla emme yapmalar zorla hksm egz. vs yapmalar. ben senden sadece raceport yap bisimoto yayşapka egz.leri tak timingini yap yolla dedim. diğer kalan herşeyi evet ZORLA yaptırdın
    Alıntı PPR engineering Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yazılanları sözleri paylaşıyorum kimse dönüp bakmıyor.

Bundan sonra kimseyi alttan almayacağım.İsteyen işini bize yaptırır,istemeyen ise yaptırmaz.Bize iş yaptırmaları için kimsenin boğaZına yapışmıyoruz.Bana inanmak isteyen inanır,özgürdür.İnanmamak isteyen inanmaz oda özgürdür.!Hoşuma gitmeyen ve hakaret nitelikleri içeren her cümle için yasal gereğini uygulatacağım.Bundan Sonrada benimle sorunu olan arkadaşlar yapabiliyorlar ise,hakkımızda hatalı düşündükleri işler için yasal işlem uygulansınlar.!Forum ortamlarında tabiri cahiz ise; vur-kaç taktiği ile laf sokup kaçanları birde öyle görelim.Bugünden sonra bu forma bir kelime dahil bir şey yazmayacağım.Forum provakatörü arkadaşların kılıçları keskin olsun...!

_cAgdAsH_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oncelıkle gecmıs olsun ıkı tarafıda tanımam etmem...arkadas kaanın ıstedıgı parayı yollamıs egzantırıkler yaylar sapkalar sanayıı ısı olmus herseyı gectım motor toplanıyo kapak duzgun bıle taslanmamıs ortada haksızlık var malıı bır kayıp var..
    esnaflık parayı alıncaya kadar deıl yaptıgın ısın arkasında durdugun kadar esnafsın..

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben en iyisi kendi meslek sektörümde kendimi geliştireyim her şeyi kendim yapayım , hayallerimi başkasına emanet edecek çok az sektör kaldı

İBO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç bi yorumu okumadım. senın yazdıgınında sadece ''motoru yolluyorum gerı tak calıstır seklınde alıcaz'' kısmına kadar okudum.Benim sanai camıyasından ustalardan edındıgım tecrube sadece şu sekılde ; bişeyi yaptırıyorsan başında duracaksın.

Slmcnsl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şuy ana kadar yazilanlardan araç sahibini hakli görüyorum.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Juggernaut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bişeylerin tanımı nedir?

Arkadaş o zaman aynı motoru hiç bişey yapmadan söküp taksaydı, bu da sizin bakış açınızla "bişeyler" olurdu.

Bizim burada konuştuğumuz, söz konusu esnaf arkadaşın müşterisiyle yaptığı akit çerçevesinde, onun beklentilerini karşılayamayan, motor toplanırken adı anılan parçaları kullanmadığı ve genel geçer piyasa ölçülerince yaptığı iş ile alınan para eğrisinde bir tezatlık olduğudur.

Bakış açım gayet yerinde, ancak yanlış yönden bakan siz olabilirsiniz.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne gazlamasından bahsediyorsun kardeş sen ben araca binmeye korkuyordum diyorum duman ata ata giden arabanın nesine gazlıcam ben aksine o şekilde gazla deniyordu bana zaten deneme yap deniyordu o süre zarfında zaten araca bir şey olmadı sen kimi nerden savunuyorsun onu anlamadım araba zaten dyno ayarından sonra kırlıyor beyinliyken gazlıyorum yani saçma sapan yerlere konuyu çekme inşallah senin başınada böyle bir şey gelir anlarsın benim şuanki durumumu

o çok övdüğünüz ppr kaanınız 500 liralık egzantriği bana 2000 e kakaladı kendi egzantriği diye
    yayı şapkası yurtdışından geliyordu milyarlar aldı gitti 100 liralık sanayi malları taktı aracıma bunlarıda konuşsanıza
    kapak taşlanmış bazı yerleri taşlanmadan bırakılmış kapağa komple 2000 e yakın para verdim o haline
    kalkmış bana ne anlatıyorsun sen ya oem beyinmişte bilmem neymiş ne saçmalıyorsun kardeş sen neyi savunuyorsun
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben sana konu başında geçmiş olsun dedim para kolay kazanılmıyor dedim sen kalkmış seninde başına böyle bişey gelirse anlarsın diyorsun.Benim sokağa atıcak gözden çıkarıcak param yoksa zaten bu işlere girmem sonra kırılırsada üzülmem çünkü bu işler tamamen risk işi gider en kaliteli parçaları kullanırsın araba kapının önünde çalışırken kırılır.Gidersin dünyada bu işi en iyi yapan adamdan komple motor alırsın gaza basarsın kol çıkar örnekleri çok var kimse garanti veremez.Sen adamla motor kırıldıktan sonra anlaşmışsın adam sana parça yollamış tamam demişsin sonra kalkıp para istemişsin.diğer egsntrikler daha ucuz onu al demiş biz yaparsak daha iyi olur ama daha pahalı olur demiş sende adama yaptırmışsın şimdi gelmiş şu kadarlık egsntik bukadar satıyorsun diyosun adam istediği fiyata yaptırı istediği fiyata satar senin egsntrik ile ilgili bir problemin olmadığı sürece adamı suçlayamassın umarım anlatabilmişimdir.

Tuncay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birsuru aftermarket parca varken niye cakma cukma is yaptiriyosunuz anlamiyorum
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Arkadaş yapılı arabayla gazlamamış ki, araç zaten en başta yapılmamış.
    Bişeylerin tanımı nedir?

Arkadaş o zaman aynı motoru hiç bişey yapmadan söküp taksaydı, bu da sizin bakış açınızla "bişeyler" olurdu.

Bizim burada konuştuğumuz, söz konusu esnaf arkadaşın müşterisiyle yaptığı akit çerçevesinde, onun beklentilerini karşılayamayan, motor toplanırken adı anılan parçaları kullanmadığı ve genel geçer piyasa ölçülerince yaptığı iş ile alınan para eğrisinde bir tezatlık olduğudur.

Bakış açım gayet yerinde, ancak yanlış yönden bakan siz olabilirsiniz.
    ilk yazığın mesaja göre arabanın yapılmadığı.Son mesajına görede yapılan işin belentilerini karşılamadığı.
    Yani senin aklın karışmış yorma kendini

halilkarakas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yazık olmuş paraya. 10 bine b16 konurdu
    SENSİN.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda işin başka kısmı yapılanları techturkey e dökecem deyince tehdit ediliyoruz site arkadaşımın konu açsanda sildiririm diye
    zaten konu muhabetinden sonra sana şu bu parçaları vereyim ödeşelim denmeye başlıyor 10 bin para vermişim 5 istemişim bu mu esnaflık. o konuşmalarıda mı gönderiyim

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilk yazığın mesaja göre arabanın yapılmadığı.Son mesajına görede yapılan işin belentilerini karşılamadığı.
    Yani senin aklın karışmış yorma kendini
    Demagojiye gerek yok. Düz mantıkla bakmayan ve kendini haklılık psikolojisine kaptırmayan herkes, yapılmamış kelimesinin arabaya hiç bişey yapılmamış olduğunu değil, gereken şekilde yapılmamış olduğu anlar.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sana konu başında geçmiş olsun dedim para kolay kazanılmıyor dedim sen kalkmış seninde başına böyle bişey gelirse anlarsın diyorsun.Benim sokağa atıcak gözden çıkarıcak param yoksa zaten bu işlere girmem sonra kırılırsada üzülmem çünkü bu işler tamamen risk işi gider en kaliteli parçaları kullanırsın araba kapının önünde çalışırken kırılır.Gidersin dünyada bu işi en iyi yapan adamdan komple motor alırsın gaza basarsın kol çıkar örnekleri çok var kimse garanti veremez.Sen adamla motor kırıldıktan sonra anlaşmışsın adam sana parça yollamış tamam demişsin sonra kalkıp para istemişsin.diğer egsntrikler daha ucuz onu al demiş biz yaparsak daha iyi olur ama daha pahalı olur demiş sende adama yaptırmışsın şimdi gelmiş şu kadarlık egsntik bukadar satıyorsun diyosun adam istediği fiyata yaptırı istediği fiyata satar senin egsntrik ile ilgili bir problemin olmadığı sürece adamı suçlayamassın umarım anlatabilmişimdir.
    Kendini o adamin yerine koy ondan sonra bu kadar rahat konusabilecekmisin? Arkadasin vs olabilir bu kadar avukatlik yapilmas, bu adam guvenmis ne deniyorsa yapmis neredeyse arabasinin parasi kadar para gondermis , en iyisi olsun diye. Oem beyinle ayarsiz vs mi gazlar? Ya da ppr motorsport bu kadar islem yapti madem oem beyinle gazlamamasi gerektigini zaten soylerdi hic oyle bi konu gecmemis? Dynamics az filan olcmuyor neyse onu olcuyor 140 lik arabayi 140 cikariyor, 200 bg arabayi dynamics 160 diye kabul etmek sacma, diger dynolar yuksek olcuyodur , o adamin yerine koy kendini yeter, giden para gelir de guven yerine gelmez.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yaptırmadım işte başta bütün parçaların bisimotodan fiyat alınmış halini gönderdim kaana bunları al. sonradan iş çakma çukma oluyor. arabama 2 bin lira harcamadan 10bin lira almak onun parayı aldıktan sonra yaptığı işler.
    Alıntı Tuncay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birsuru aftermarket parca varken niye cakma cukma is yaptiriyosunuz anlamiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adi çikmiş 9 a uğraşiyor çiksin diye 10 a

Type-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Juggernaut kimin için çalışıyorsun söylermisin?
    Haddini bilmez gülüşlerim vardır benim... Dosta keyif, düşmana acı verir...

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayatımda gördüğüm en saçma yorumları yazmışsın. Bu nasıl bir şakşakçılıktır ya
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler