User Tag List

Sayfa 12/52 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
977 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: DİKKAT !!! PPR Kaan Hakkında !

canozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence ortak bir yön bulunabilir bende halan kredin var canözcan ayarın bitmemişti bitir gel demiştim elimden sana gelen güzellik bu olur

belki yardımım dokunur sana
    Bunu zaten senden ayrilirken demistin

dj_batukaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu konuda da birşey değişmez, vergi vs. denmiş ama ben görmedim sanayide fatura kesicem diyen ustaya kes tabiki diyen müşteri... aman abi %18 az olsun diye ne takla atanlar ne dümen çizen müşteriler gördü bu form kaçınız sanayide bakımdan sonra USTA KES FATURAMI diye sesleniyorsunuz

konu silinmesinden vs. bahsediliyor. sadece 2014 içinde kaç tane konu gördük söyle dolandırıldım diye başlayıp biz halletik artık silinebilir yazan ?

böyle olduğu içinde 3 gün sonra aynı konular aynı dolandırıcılık hikayesi yeniden yazılacak bir çok insanda ne araştırma var ne sorgulama var kulaktan dolma bilgilerle bi yerlere iş yaptırıyor. sonra o haklı bu haklı birileri zarar görüyor. hadi konu açalım işi halledince bakarız...

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Drahte murat cook yakın arkadaşım kaanda yakin arkadaşım. Aslinda bu konu çok güzel oldu bundan sonra konuyu açarken herkes iki kere düşünür kazık atarken iki kere düşünür çünkü daha oncede burda konu acip sonra abi biz hallettik ama konuyu kaldirmak lazim diyen cook kişi oldu sorunu çözüldükten sonra ... Hiçbir TechTurkey yöneticisi forumda bu tip konuları kaldırmayacak. Bu arada ortalığı fişfiklemeye çalışanlara lafım anten takın daha iyi çeker....

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum aracin firma adinaysa 254 nolu hesapta kayitliysa , gider olarak islersin. Ben faturamida istiyorum giderdende dusuyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dj_batukaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda da birşey değişmez, vergi vs. denmiş ama ben görmedim sanayide fatura kesicem diyen ustaya kes tabiki diyen müşteri... aman abi %18 az olsun diye ne takla atanlar ne dümen çizen müşteriler gördü bu form kaçınız sanayide bakımdan sonra USTA KES FATURAMI diye sesleniyorsunuz

konu silinmesinden vs. bahsediliyor. sadece 2014 içinde kaç tane konu gördük söyle dolandırıldım diye başlayıp biz halletik artık silinebilir yazan ?

böyle olduğu içinde 3 gün sonra aynı konular aynı dolandırıcılık hikayesi yeniden yazılacak bir çok insanda ne araştırma var ne sorgulama var kulaktan dolma bilgilerle bi yerlere iş yaptırıyor. sonra o haklı bu haklı birileri zarar görüyor. hadi konu açalım işi halledince bakarız...
    Kardes ne yuzde 18inden bahsediyorsun. 5binliraya anlastik 10bin oldu yuzde 100 odedim. Paradan kacmadimki kendiside oyle diyordu herseferinde paradan kacma en hizlisini ve en saglamini yapalim benim ismim yazicak bu arabada diyordu. Ve gecti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ve yazdi pardon

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vtec_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum aracin firma adinaysa 254 nolu hesapta kayitliysa , gider olarak islersin. Ben faturamida istiyorum giderdende dusuyorum.
    Yolda kayboldunuz heralde
    Ya batman konusunda tamam maşallah yürüyorda,yürümese sıkıntı yaşasan sen ne yapardın Muharrem?Seninle bir tanışıklığımız falan yok ama yazdığının da konu ile bir alakası yok bence.

mr.korhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    batman konusu da küfür boyutlarına erişmeseydi de silinmeseydi iyi olurdu aslında, zira orada bazı çarpıcı gerçekler çıkmıştı ortaya.
    yanlış anlaşılmasın yönetime silme mevzusu ile bir şey söylemiyorum.
    hani konu muhattabı firmanın bir diğer konusu daha ortada olurdu mantığında söyledim.
    bu arada mağdur arkadaşımıza geçmiş olsun. inşallah bir orta yol bulursunuz, ve PPR da sizde bu olayı en makul seviyede atlatırsınız.
    özgünde zaten ayar konusunda elinden geleni yapacağını söylemiş. sakinlikle bir araya gelmeyi deneyin bence tekrar.
    TK 777 - Agu Engine 2.0 Stroker GTX3076 Gen2
    FRK 02 - 2.0TFSI Stage 3 Golf MKV GTI DSG
    TK 757 - Mazda 323GTX AWD TURBO
    VTE 60 - Gen5 Prelude 2.2 Vti

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya beyler postlarımı okumuyorsunuz,o konuyu Özgün yanlışlıkla sildiğini söyledi oralara takılmayın hala,adamın işi çözülecek mi,çözülmeyecek mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı canozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes ne yuzde 18inden bahsediyorsun. 5binliraya anlastik 10bin oldu yuzde 100 odedim. Paradan kacmadimki kendiside oyle diyordu herseferinde paradan kacma en hizlisini ve en saglamini yapalim benim ismim yazicak bu arabada diyordu. Ve gecti.
    hocam yerinde olmayı istemezdim Allah; sabır ve en kısa sürede bir çözüm nasip etsin inş. ama sanırım bu olay yüzünden olsa gerek benim yazdığımı anlamamışsın, yazdıklarımın senin verdiğin parayla alakası yok yanlış şeye cevap vermişsin

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimseyi ne sushi ne ocak başında görmüşlüğüm selam vermişliğim yoktur... bu tarz konuları okudukça üzülüyorum, 20 li yaşlarımın başı geliyor aklıma, 3 kuruş biriktirir bir şeyler yaptırmaya çalışırdık, şimdi o 3 kuruşlar 5bin 10bin tl oldu... motor gönderiliyor 5-6 ayda bitmiyor, bu nasıl iştir?ben işimi 3 gün geciktirsem ceza ödüyorum ama insanlar artık rahat rahat sallıyorlar her şey parayı alana kadar, bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir, mutlaka doğru iyi yaptıkları işler vardır bu arkadaşların ama, kendi aleyhlerine bu kaçıncı konu? yazık günah insanlar aylarca arabasız ne yapıyor diye düşünmüyorlar... işini yanlış yapmış zaten ama bir iş nasıl seneye yayılıyor, içten değil de dıştan yanmalı motor bulundu da ona mı çevriliyor? yapmayın, yazık günah... Allah korkunuz olsun biraz, eğer bu işten ekmek yiyorsanız böyle yapamazsınız...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkerist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya beyler postlarımı okumuyorsunuz,o konuyu Özgün yanlışlıkla sildiğini söyledi oralara takılmayın hala,adamın işi çözülecek mi,çözülmeyecek mi?
    adamın işini çözecek kişi burada değil şuan burada olanlarda senin bu soruna evet yada hayır diyemez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dj_batukaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam yerinde olmayı istemezdim Allah; sabır ve en kısa sürede bir çözüm nasip etsin inş. ama sanırım bu olay yüzünden olsa gerek benim yazdığımı anlamamışsın, yazdıklarımın senin verdiğin parayla alakası yok yanlış şeye cevap vermişsin
    Kusura bakma fatura alsaydin gibi algiladim

dr.mechanic
    Misafir
    Haybeye giden 10 bin ve cop olmus bi motor tutulmayan nsozler yalan dolan ucuz parcalar allah sabir versin ppr itibarini kurtarmak istiosa acilen bu adama 10 bin tl ve bi motor vermeli insan kaziklamak bu kadar kolay olmus yazik

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bazı postlarda yazıldığı gibi ortada şirket , fatura vs yoksa ve gönderilen paralar banka üzerinden açıklama yapmadan isme gönderilmişse bu iş hukuki yollarla nasıl çözülür bunu merak ettim.Tüketici mahkemesi veya heyeti fiş veya şirkete ödenen meblaların dekontlarını istemez mi ?
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

AdemAr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda inşaatçi polis sekreter amele 657 her turlu meslegi gordumde sex işçisi ilk defa gordum
    hahahahha bu yorum olay olur

orcunnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kimseyi ne sushi ne ocak başında görmüşlüğüm selam vermişliğim yoktur... bu tarz konuları okudukça üzülüyorum, 20 li yaşlarımın başı geliyor aklıma, 3 kuruş biriktirir bir şeyler yaptırmaya çalışırdık, şimdi o 3 kuruşlar 5bin 10bin tl oldu... motor gönderiliyor 5-6 ayda bitmiyor, bu nasıl iştir?ben işimi 3 gün geciktirsem ceza ödüyorum ama insanlar artık rahat rahat sallıyorlar her şey parayı alana kadar, bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösterir, mutlaka doğru iyi yaptıkları işler vardır bu arkadaşların ama, kendi aleyhlerine bu kaçıncı konu? yazık günah insanlar aylarca arabasız ne yapıyor diye düşünmüyorlar... işini yanlış yapmış zaten ama bir iş nasıl seneye yayılıyor, içten değil de dıştan yanmalı motor bulundu da ona mı çevriliyor? yapmayın, yazık günah... Allah korkunuz olsun biraz, eğer bu işten ekmek yiyorsanız böyle yapamazsınız...
    abı senın bu yorumun ıcın gercekten tebrık ederım belkıde ustaların bu sevıyeye gelmesını bız saglıyoruz sankı bız para kazanıyoruz gıbı davranıyoruz hadı abı yaparsın abı aslansın abı ulan soracan olurmu olmazmı kac para bu para yazıcan cızıcen sonrada ustunu ıstıyınce sıktırı cekıcen bu lafım butun bu sekılde dusunen ustalara gelsın ustune alınanda alınsın
    valla butun hıyarlık 3 kurus bırıktırıp bızım gıbı ustaya aglayarak araban yaptıranda

gtr gotur bakalım sıkıyorsa sallasın yada kafasına gore yazıp cızsın bu ulkede heryede oldugu gıbı garıban s..... yıne garıban
    bı motor yapılacak 5 6 ay sankı duny bastan yapılıyor 3 gun ya parcalar hazır olsun hadı ıs geldı ıvır zıvır oldı 10 gun olsun ınsaf valla ınsaf
    hepımızde aynı dert var
    Turbo SN95 Mustang GT AVKSERVİS
    DR.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazı postlarda yazıldığı gibi ortada şirket , fatura vs yoksa ve gönderilen paralar banka üzerinden açıklama yapmadan isme gönderilmişse bu iş hukuki yollarla nasıl çözülür bunu merak ettim.Tüketici mahkemesi veya heyeti fiş veya şirkete ödenen meblaların dekontlarını istemez mi ?
    Onlarda mevcut elimde elden para vermedim

esmerserseriler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 000 tly b16 swaplardın...para kolay kazanılmıyor..
    ....Kesin olarak bilinmelidir ki, Türk milletinin dili ve milli benliği bütün hayatında hakim ve esas kalacaktır....
    ....7 Şubat 1933...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler