User Tag List

Sayfa 2/47 İlkİlk 123412 ... SonSon
876 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Aksiyon kameraları hakkında Sony vs.

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende bi ara gopro 3 silver kullandim
    Sonra piyasaya sony girince işler değisti.sony nin yaninda gopro ciddi eskikleri var.kalite,cekim farklari var.öncelikle lens farkli.veri aktarimi ve en onemli özelligi titresim engelleyici.gps ozelligi ile cektiginiz videolarin hiz konum bilgilerini gore iliyorsunuz.uzun suredir sony as100 kullaniyorum ve cok memnunum #fuckgopro özgünede az-1 modelini aldik şişman cok memnun
    "Wagen"thusiast

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Su Sıçramasına Dayanıklı Gövdeye Sahip HD Action Cam Mini | HDR-AZ1 | Sony TR

GoPro yerine değerlendirebilicek bi ürün.

Özellikle bileklik olayı çok hoşuma gitti görüntüyü direkt olarak görebiliyorsunuz ve cihaz gerçekten çok küçük.

ilbeyyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cabrioleter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işe Sony girdi ki kamera = sony. Bütçe yüksekse sony değilse sj4000 ya da yeni model sj5000. Gopro reklam ve sektörde ilk olmanın kaymağını yedi.. Ucuzda ya da pahalı da daha kaliteli rakipleri var.. Özellikle ucuzda f/p olarak.
    Sony HDR-AS20 ile hero 3+ karşılaştırmasını izledim şimdi, evet Sony de iyi cihaz yapmış. Gece performansı, keskinliği falan bariz iyi.

ulasoztas1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende GoPro 4 almayı düşünüyordum ama buradaki yorumlardan sonra Sony aklımı çelmeye başladı. Özellikle arabamla ve su altı çekimi yapıcam.
    GoPro ekipmanları ile (özellikle su geçirmez kılıf ile) mükemmel işler becerebiliyor, Sony kalite olarak çok iyidir kesinlikle ama kullanım olarak ve ekipman olarak nasıl onu merak ediyorum?

TechTurkey Tholl-ga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    92 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kutu iceriginde
    6m lik su gecirmez kabi
    Tripod montaj aparati
    Kol saati seklinde live view aparati var
    Cep telefonu uygulamasi var anlik goruntu aktarimi birebir diyebilirim ko puro daki 5 6 sn lik gecikme yok
    "Wagen"thusiast

omco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de gopro almayı düşünüyordum ama geçenlerde okulda arkadaşın sony'sini kurcaladım biraz aklımı çeldi, çok kararsızım. Sony'nin modellerine pek hakim değilim, hero4 black'e denk gelen hangi modeli oluyor?

ozans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SJ4000 bende de var, gayet memnunum.

Tek kusuru power tuşu, bastığın anda açılıyor alet (go proda basılı tutmak lazım). Cepte çantada taşırken kaza ile açılabiliyor.

Çinden geldi, ebayden aldım. 20 dolar mı ne yazmışlardı üstüne, kapıma kadar geldi 20 günde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bütçenizi fazla zorlamak istemiyorsanız SJ4000 şimdilik iş görür hatta almışken SJ5000 veya SJ5000+ almak daha iyi olur. Kutu içeriğin de su gerçimez kabı ve ıvır zıvırı ile geliyor ki GoPro'da bunlar ücretli. Yalnız SJ modeli alıcaklar dikkat etsin markası SJCAM olmalı başka bir firma da yine SJ4000 diye ürün çıkartmış neredeyse aynılar.

100$ altı olduğu için gümrük ile uğraşmazsınız.

Bütçe biraz daha genişse kesinlikle Sony göz ardı edilmemeli live view özelliği ile bana göre 1 adım önde.

MUZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sj4000 yerine ISHARE öneririm loş çekimi çok güzel özellikle fotosu beni çok şaşırttı xperia z telfonumdan daha iyi çekti fotoyu.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sj4000 veys 5000 fiyat fayda oranlari cok yuksek
    Ozellikle wifi modeli olmali android tabanli telefonlarda direkt ekrandan goruntu alinabiliyor
    Gopro ile karsilastirmasi var youtube da

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sj4000 tavsiye ederim. Fiyat/performans olarak çok çok başarılı ve isterseniz normal araç içi kamera DVR olarak da kullanılabiliyor. Gece çekimlerinde bile fazlasıyla başarılı ve yanında bolca ekstrayla geliyor, yedek pil birçok bağlantı aparatı vs. kasası da birebir gopro ile aynı olduğu için lazım olursa aksesuar çeşidi de bol. 32gb sd destekliyor ve 2 saate kadar da çekim yapabiliyor. Pil ömrü de gayet iyi, 1 saat civarı çekim yapılıyor
    Sj5000 ve 5000+ plus çıkmış, lensi daha da kaliteli, wifi bağlantısı da var. 150 dolar civarında fiyatı da. DX den alınca sorunsuz kapıya kadar geliyor.

Sj4000 için araç içi gece çekimi örnek
    Sunroof açık olduğu için ses bozulmuş biraz ama diğer videolarda gayet iyi.

YouTube
    DR.ECU

MUZO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtube da karşılaştırma videolarını buldum bence go pro lara okadar para vermeni tavsiye etmiyorum ishare s600w ile go pro 4 silver ile karşılaştırma şansı yakaladım 4 iyi ama go pro3 ile eş değerde aliexpressten 70 dolara aldım ishare ı yanında bol aparat ve extra hediyeler yolladılar kask aparatı, kafana takmak için aparat, araç iç dış aparat, koluna takmak için, sopa falan daha var aklıma gelmedi ayrıca sj4000 göre şarjı daha iyi sanırım 2 buçuk saate yakın çekim yapıyor buda karşılaştırma videosu özellikle loş çekimlere dikkat et.

ferhat-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SJ 4000 öneririm ben hava çekimlerinde olsun araç içi kamera olarakda kullandım cidden fiyatına göre çok iyi.
    Benim sormak istediğim bir şey var belki bilen veya önceden almış olabilirsiniz diye düşünerek, bu kameraların uzaktan kumandasını harici olarak satan birileri veya bir yer varmı?

sipsak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sony gopro dan daha mi İyİ???
    YS 106

edemirbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende kamera almayı planlıyorum ama benim kullanım amacım biraz farklı, ben bisiklette kullanmak istiyorum ve araziye girdiğim için görüntünün titrememesi gerekiyor. SJ4000'in downhill videolarını izledim, biraz titriyor ama SJ5000 hakkında bir fikrim yok.

TechTurkey Yekta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ferhat-a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SJ 4000 öneririm ben hava çekimlerinde olsun araç içi kamera olarakda kullandım cidden fiyatına göre çok iyi.
    Benim sormak istediğim bir şey var belki bilen veya önceden almış olabilirsiniz diye düşünerek, bu kameraların uzaktan kumandasını harici olarak satan birileri veya bir yer varmı?
    wi fi olan modeli değilse kumanda bağlayamazsınız.
    YouTube
    DR.ECU

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Gidona sabitleyeceğini varsayarak konuşuyorum, gidonun ne kadar titrerse kamera da o kadar titrer. Gopro lu bir çok video izledim bisiklet üzerinde, onlar da titriyordu bahsettiğin şekilde.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

ferhat-a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wi fi bendeki ama kumandasını ayrı satanı bulamadım hocam

Şirzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yekta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sj4000 tavsiye ederim. Fiyat/performans olarak çok çok başarılı ve isterseniz normal araç içi kamera DVR olarak da kullanılabiliyor. Gece çekimlerinde bile fazlasıyla başarılı ve yanında bolca ekstrayla geliyor, yedek pil birçok bağlantı aparatı vs. kasası da birebir gopro ile aynı olduğu için lazım olursa aksesuar çeşidi de bol. 32gb sd destekliyor ve 2 saate kadar da çekim yapabiliyor. Pil ömrü de gayet iyi, 1 saat civarı çekim yapılıyor
    Sj5000 ve 5000+ plus çıkmış, lensi daha da kaliteli, wifi bağlantısı da var. 150 dolar civarında fiyatı da. DX den alınca sorunsuz kapıya kadar geliyor.

Sj4000 için araç içi gece çekimi örnek
    Sunroof açık olduğu için ses bozulmuş biraz ama diğer videolarda gayet iyi.

Alıntı MUZO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Youtube da karşılaştırma videolarını buldum bence go pro lara okadar para vermeni tavsiye etmiyorum ishare s600w ile go pro 4 silver ile karşılaştırma şansı yakaladım 4 iyi ama go pro3 ile eş değerde aliexpressten 70 dolara aldım ishare ı yanında bol aparat ve extra hediyeler yolladılar kask aparatı, kafana takmak için aparat, araç iç dış aparat, koluna takmak için, sopa falan daha var aklıma gelmedi ayrıca sj4000 göre şarjı daha iyi sanırım 2 buçuk saate yakın çekim yapıyor buda karşılaştırma videosu özellikle loş çekimlere dikkat et.
    paylaşımlar için çok teşekkür ederim bu paylaşım çok yararlı oldu önümüzdeki hafta alıcam büyük ihitmal
    JUST A DRİVE...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler