User Tag List

Sayfa 1/47 12311 ... SonSon
876 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Aksiyon kameraları hakkında Sony vs.

Şirzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aksiyon kameraları hakkında Sony vs.

merhabalar aksiyon kamerası almak istiyorum fakat bilgim yok bu kameralar hakkında go prolar çok pahalı geliyo şu anlık internette ikinci el aksiyon kameraları var ama ismini hiç duymadığım markalar bunlar hakkında bilgisi olan varmıdır hangisini tercih etmeliyim ikinci el elinde olan varsa değerlendirebilirm bütçem 400 lira kadar..
    JUST A DRİVE...

ilbeyyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, GoPro Hero'ya bakın derim. TR'de 450 lira civarı bulunabiliyor. Wi-Fi ve ekran yok ama kalite GoPro kalitesi.

İlla çin işi olsun derseniz SJ4000-5000 bakın. Çoğu ekranlı-wi-fi'lı. Görüntüleri başta güzel gibi gözükse de ışık ölçümleri,renkleri,beyaz dengesi vs bana göre çok başarısız.

Masterpiece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SJCAM SJ4000 ilacın olan kamera internetten araştırabilirsin , DX , aliexpres gibi yabancı sitelerde 80-100 dolar arası bulunuyor fakat gümrük riskine girmek istemezsen sahibinden de 250-300 arası var 50-100 fazla verip kafan rahat alabilirsin burdan bile alsan fiyatına göre çok iyi iş yapan makine , alırsan orjinal olmasına dikkat et vede güncel modeli wifi olan olsun..
    Mapped by DR.ECU

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Şirzat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar aksiyon kamerası almak istiyorum fakat bilgim yok bu kameralar hakkında go prolar çok pahalı geliyo şu anlık internette ikinci el aksiyon kameraları var ama ismini hiç duymadığım markalar bunlar hakkında bilgisi olan varmıdır hangisini tercih etmeliyim ikinci el elinde olan varsa değerlendirebilirm bütçem 400 lira kadar..
    Yeni videolar geliyo herhalde şirzat
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

gökan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hero 3 black kullanıyorum çok iyi
    www.honda-tech.com

çok bildimlik yaparsan çok düşmüşlük yaşarsın,yok derdimlik yaparsan dert görünce saparsın....

Şirzat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilbeyyagci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, GoPro Hero'ya bakın derim. TR'de 450 lira civarı bulunabiliyor. Wi-Fi ve ekran yok ama kalite GoPro kalitesi.

İlla çin işi olsun derseniz SJ4000-5000 bakın. Çoğu ekranlı-wi-fi'lı. Görüntüleri başta güzel gibi gözükse de ışık ölçümleri,renkleri,beyaz dengesi vs bana göre çok başarısız.
    Hero 2 var aslında http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...85357708/detay şu ilan fakat hero2 kullanan bi arkadaşım alıcksn hero3 al diyo

Alıntı Masterpiece Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SJCAM SJ4000 ilacın olan kamera internetten araştırabilirsin , DX , aliexpres gibi yabancı sitelerde 80-100 dolar arası bulunuyor fakat gümrük riskine girmek istemezsen sahibinden de 250-300 arası var 50-100 fazla verip kafan rahat alabilirsin burdan bile alsan fiyatına göre çok iyi iş yapan makine , alırsan orjinal olmasına dikkat et vede güncel modeli wifi olan olsun..
    Yok alsam ankara içi görerek alırım sadece yurtdışından gümrük falan uzun iş biraz http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...98044035/detay şu ilan gayet uygun gibi ama

Alıntı Otto_Skorzeny Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni videolar geliyo herhalde şirzat
    Kanka iphone bi yere kadar spontane gelişen şeyler oluyo bazen üzülüyoruz kayıt edemedik diye bi level up yapalım
    JUST A DRİVE...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hero2-3 arasında tabii ki fark vardır ama sen de biliyorsun ki bütçe işi bunlar Alırken yanında verilen aksesuarlara bak. Esas onlar ciddi para tutabiliyor. LCD bacpac, wifi bacpac falan olması lazım 2 alacaksan eğer. Yoksa değmez sıfır cihaz varken.

Dediğim ürün bu. Bir araştır istersen. http://fotografium.com/video-kameral.../#.VMQU3v6sUxs

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acikcasi bu tarz ekipmna 1 kere para verilmesinden yanayim. Kesinlikle go pro alinmali. Kendim hero 3 plus black edition kullaniyorum. Asiri memnumum
    74 model sehpa...

Masterpiece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi GoPro 4 çıktı , bu HERO modeli tek bir seri mi yoksa HERO 2-3-4 diye yenileniyor mu bunlar anlamadım
    Mapped by DR.ECU

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok Performans aramıyorsan ve ağırlıklı gündüz çekiceksen " gece zifiri karanlık hariç " hali hazırda yeni aldığımız sj400 var .. Gayet ücretine göre makul bir ürün gidip go pro ya 1K vericeğine bunu alıyorsun 200 250 TL gibi makul fiyata bir tane de bellek alıyorsun , video foto çekmeye devam ediyorsun ki bütün aparatları da fiyat içinde. Go pro da hepsi extra fiyat. Aradığın ürün sj 400 , hayırlı olsun şimdiden

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi GoPro 4 çıktı , bu HERO modeli tek bir seri mi yoksa HERO 2-3-4 diye yenileniyor mu bunlar anlamadım
    Doğrudur , hatta geçen gün KenBlock tanıtımını yapıyordu Ben de D&R da gördüm bakındım yine yapmış adamlar

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende gopro 4 kullanıyorum süper bir ürün

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sj 4000 kullanıyorum aşırı mennunum eğer maksadınız kaliteli video çekeyim hatıra kalsın diyosanız kesinlikle sj4000.
    yok ben cideo editliycem kendi kanllarımda görsel şölen hazırlıycam diyosan gopro.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bende şu goprolardan hiçbişi anlamıyorum rica etsem bir iki sorumu cevaplayabilecek varmı.
    Öncelikle silver ve black arasında ne fark var.Pahalıya kaçmadan iş görebilecek olan modeli hangisi.Tavsiye edebileceğiniz varmı?
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Youtube'da yüzlerce video var gopro ve sj4000 karşılaştırması olarak. Işıklı ortamlarda goprodan daha başarılı geliyor bana. Fiyatıda 3'te 1'i olunca daha bi kaliteli geliyor görüntüsü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wiki'den alıntı;

''The GoPro HERO was released at the same time as the HERO4, with a 5MP still camera and the same video resolutions as the HERO3 White Edition, carried over from the HD HERO model of 2010.''

Hero 4 ile aynı zamanda satışa çıkan, 5mp'lik sensöre ve uygun fiyatına paralel düşük özelliklere sahip GoPro.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende şu goprolardan hiçbişi anlamıyorum rica etsem bir iki sorumu cevaplayabilecek varmı.
    Öncelikle silver ve black arasında ne fark var.Pahalıya kaçmadan iş görebilecek olan modeli hangisi.Tavsiye edebileceğiniz varmı?
    Mert şu linkten bak istersen. Çözünürlük, fps ve aksesuar gibi farklar var. Bütçene göre uygun bir model bulunur. Yine kafana bişey takılırsa özelden konuşalım.

http://shop.gopro.com/EMEA/compare?category=cameras

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gopro 3 Hero

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu işe Sony girdi ki kamera = sony. Bütçe yüksekse sony değilse sj4000 ya da yeni model sj5000. Gopro reklam ve sektörde ilk olmanın kaymağını yedi.. Ucuzda ya da pahalı da daha kaliteli rakipleri var.. Özellikle ucuzda f/p olarak.
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler