User Tag List

Sayfa 37/47 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
876 sonuçtan 685 ile 703 arası

Konu: Aksiyon kameraları hakkında Sony vs.

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı eldorado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GoPro HERO4 Silver vs. HERO4 Black sizce hangisini almalıyım bugün alıcam artık..

go pro silver 1599tl - go pro black 1999tl
    Tabiki de almışken bütçe varsa black alın.
    Tufan has no limits.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eldorado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GoPro HERO4 Silver vs. HERO4 Black sizce hangisini almalıyım bugün alıcam artık..

go pro silver 1599tl - go pro black 1999tl
    Bence o para Xiaomi 3 tane araç içi araç ön araç arka kamerası yaparım go pro için çok para sony as200 falan bakın olmazsa.

Biz ofiste denemesini yaptık ışık ortam değişikliklerinde go pro geri kalmıştı.
    Seat IBIZA FR

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence o para Xiaomi 3 tane araç içi araç ön araç arka kamerası yaparım go pro için çok para sony as200 falan bakın olmazsa.

hangisine göre geri kalmıştı ?

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şuanda gopro hero3 black var droneda kullanıyorum xiaomi uymuyor gimbal a. kesinlikle xiaomi derim çok daha kullanıslı ve programda ara yuzu cok daha güzel. foto video kalite aynı değişen hiç bişey yok
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangisine göre geri kalmıştı ?
    Sony action camlere göre.

Örnek olarak ofis içinde çekim yapıyoruz cam açık dışarı çıkartıyoruz sonra tekrar içeri kamerayı aldığımızda go pro diyafram'ı geç ayarlıyor toparlaması zayıf birde resim kalitesi sony'e göre gopro düşük kalıyor biz geçen yaz denemiştik.

kendim Xiomi aldım.ofisteki diğer arkadaşımda sony as2000 sjcam 4000 xiaomi ile deneme yaptık sony'e çok yakındı görüntü kalitesi fiyat performans olarak değerlendirdiğimde xiaomi aldım.

Resim kalitesi ve video kalitesi çok iyi xiaomi'nin.
    Seat IBIZA FR

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı _FrKn_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi yi şans işi. Bazılarının odak problemi oluyormuş işlem gerektirebiliyormuş donanımhaberde başına gelen çok var, düzeltmesi çok zor değil galiba. Olmadı iade edilip yenisi istenebilir. Benim aldığım sorunsuz çıktı. Çok memnunum gayet iyi çekiyor fotoğraf kaliteside iyi. Zaten kendini kanıtlamış çin aksiyon kameralarının arasında ancak tek dezavantajı var aksesuarlarını ayrı edinerek diğerlerinden pahalıya gelmesi.
    xiaomi nin odak problemi araç kameraları için var aksiyon kameralarında bu problemi yaşıyan duymadım yalnız araç kameralarında çok şikayet var öndeki aracın plakası okunmuyor bile bazılarında.bu sorun yüzünden alternatif kameralara yöneldik en son mini0903 var xiaomi alıcaklara şiddetle tavsiye ediyorum özellikleri aynı ve görüntü kalitesi oldukça güzel.

http://www.arac-kamera.com/mini-0903...ncelemesi/9597 merak edenler için incelemesine linkten ulaşabilirsiniz

http://fas.st/PUoLEf

Aksiyon kamerası içinde Suan xiaomi yi gearbestte stoklarda yok. Artik uretilmeyecegine dair duyum aldim. Daha farkli bir versiyonu satilmaya devam edecekmis diger sitelerde. Yakin zamanda xiaomi yi 2 modeli piyasaya cikacak. Fiyati yuksek olsa da cihazin özellikleri oldukca iyi görünüyor.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sony action camlere göre.

Örnek olarak ofis içinde çekim yapıyoruz cam açık dışarı çıkartıyoruz sonra tekrar içeri kamerayı aldığımızda go pro diyafram'ı geç ayarlıyor toparlaması zayıf birde resim kalitesi sony'e göre gopro düşük kalıyor biz geçen yaz denemiştik.

kendim Xiomi aldım.ofisteki diğer arkadaşımda sony as2000 sjcam 4000 xiaomi ile deneme yaptık sony'e çok yakındı görüntü kalitesi fiyat performans olarak değerlendirdiğimde xiaomi aldım.

Resim kalitesi ve video kalitesi çok iyi xiaomi'nin.
    Anladım teşekkür ederim, bende de xiaomi varda o yüzden sormuştum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım teşekkür ederim, bende de xiaomi varda o yüzden sormuştum.
    Xiaomi bence gopro'ya bile yakın yani biri 1500TL örnek veriyorum diğeri 500TL bence bu rakamlara göre çok çok iyi.
    Seat IBIZA FR

_FrKn_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xiaomi nin odak problemi araç kameraları için var aksiyon kameralarında bu problemi yaşıyan duymadım yalnız araç kameralarında çok şikayet var öndeki aracın plakası okunmuyor bile bazılarında.bu sorun yüzünden alternatif kameralara yöneldik en son mini0903 var xiaomi alıcaklara şiddetle tavsiye ediyorum özellikleri aynı ve görüntü kalitesi oldukça güzel.

http://www.arac-kamera.com/mini-0903...ncelemesi/9597 merak edenler için incelemesine linkten ulaşabilirsiniz

http://fas.st/PUoLEf

Aksiyon kamerası içinde Suan xiaomi yi gearbestte stoklarda yok. Artik uretilmeyecegine dair duyum aldim. Daha farkli bir versiyonu satilmaya devam edecekmis diger sitelerde. Yakin zamanda xiaomi yi 2 modeli piyasaya cikacak. Fiyati yuksek olsa da cihazin özellikleri oldukca iyi görünüyor.
    Ben donanımhaberdeki konuyu takip ediyorum da çok çıkıyor. Araç kamerasının lafı geçmiyor o konuda. Z23L serisi olduğunu belirterek yazıyorlar ordan biliyorum. Benimki de aynı seri ama şansıma sorunsuz geldi.

snrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, kamerayı aracın içine yerleştirdiğimizde yolun parlamaması için spot meter = on yapacakmışız. Peki auto-low-light özelliği açık mı olmalı kapalı mı? Bu olayla bir alakası var mı?
    "life is too short to drive boring cars"

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aliexpress den yeni s5000+ wifi aldım 2 gün öcne geldi.. Fena güzel alet
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılık s4000 wifi var aldığımdan beri 2 kez kullandım kenarda duruyor orj. kapalı kutu lens koruyucu filtre + yedek bataryalı isteyen olursa pm atsın

FurkanElsiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotoğrafta belli olduğu gibi housing'imin üst parçası kırıldı housing'de sorun yok ancak bu parçayı ayrı şekilde bulamıyorum. Boşuna da yeni housing'e o kadar para vermek istemiyorum. Elinde bu parçadan olan, satan ya da satıldığı yer bilen varsa çok makbule geçer.

Kamera Xiaomi Yi

Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllık abonelik fiyatını pm atıyorum kameralı izleme, epoksi taban ve 3 kişilik yer verebiliyorsan bu fiyata bende sana veririm

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

3 kamera aynı anda kontrol edilebiiyor mu peki?
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 kamera aynı anda kontrol edilebiiyor mu peki?
    Yazılım izin vermez ama ilerde gelebilir tek tek hepsine bağlanmak lazım.Zaten 3 aynı anda kayda girmesine gerek yok tek tek kayıt tuşuna basıp sonra senkron için bir korna çalarsanız kurguda montaj'da 3'de senkron olur.
    Seat IBIZA FR

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sıkça önerdiğimiz F68 4k wifi aksiyon kamerasi 63.99 dolara dusmus. Fiyat novatek 96660 chipsetli bir cihaz icin mukemmel. Bu kamera benim gercekten cok hosuma gitmisti. Sjcam sj5000x'le ayni bilesenlere sahip.

inceleme linki

F68 WIFI 4K Aksiyon Kamerası – Novatek 96660 | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi

satış linki

F68 4K Ultra HD 170 Degree Wide Angle 12MP WiFi Action Camera-66.11 and Free Shipping| GearBest.com
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    M20 aksiyon/araç kamerasında çok güzel bir kampanya var. Hem indirim kuponu mevcut hem de yanında hediye olarak uzaktan kumanda veriliyor. İndirim koduyla 87.08 dolara düşüyor. İncelememi okumak için; SJcam M20 – Cekim Testi – Novatek 96660 | Arac Kamerası Rehberi/Tavsiyesi
    Direk olarak satın almak isteyenler için
    M20 Aksiyon/araç kamerasının siyah rengini 87.08 dolara düşüren kod "GBSJM20"
    Satın alma linki (Gearbest) Original SJCAM M20 2160P 16MP 166 Adjustable Degree WiFi Action Camera Sport DV Recorder-114.09 and Free Shipping| GearBest.com

OnrDncr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç içi çekim yapmak için (sunroof'a sabitleyeceğim) 400-500 TL civarında hangi kamerayı tavsiye edersiniz ? Xiaomi Yi düşünüyorum. Bir de kafaya sabitlemek için illa kask mı lazım ?

intertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnrDncr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç içi çekim yapmak için (sunroof'a sabitleyeceğim) 400-500 TL civarında hangi kamerayı tavsiye edersiniz ? Xiaomi Yi düşünüyorum. Bir de kafaya sabitlemek için illa kask mı lazım ?
    Az önce farklı konuda aynı soru soruldu. Direk olarak mesajın linkini atıyorum. http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8166391

Kafaya sabitlemek içi kafa bantları var. 2.50 dolara satılıyor. Kafa bandı: Camera Sport Head Fixed Straps-2.40 and Free Shipping| GearBest.com

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler