User Tag List

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
195 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kendimi devamlı yorgun hissediyorum (şunu bir tartışalım)

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı durum bende de var şu 20 25 gündür. Sabah 8 akşam 6 işe gidip geliyorum. Eve gelince bi hantallik bi sersemlik geliyor. Gecen ay spora yazıldım Daha başliyamadim bile üşengeçlikten dışarı cıkasım gelmiyor toplasan 15 günden beri de arabaya binmez oldum. Keyifsiz geçiyor bu ara günler

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kesinlikle %100 çözüm namaz kılmak.. bikere günde 5 kere yüzünü ayaklarını bileklerini enseni suyla yıkamış ve damarlardan geçen kan ı uyarmış oluyorsun bu metabolizmanı hızlandırıyor. günde 5 kerede gün içinde pek yapmadığın hareketleri yapıyorsun buda kaslarını uyarmış olucak. manevi yönden rahatlıyorsun buda psikoloine olumlu yönde katkı sağlıyacak..

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende birkac hafta oncesine kadar asiri yorgun hissediyordum evden ise isten eve modundaydim. Spora basladim ilk bir hafta fiziksel yorgunluktan ise tabiri caizse surunerek gittim ama su an cok iyiyim . Spor kesinlikle su anki durumunun ilaci .

arm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    spora başla vtech açarsın

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Masabaşı çalışıyorsanız spor tavsiye ederim
    Kapsamlı bi tahlil yaptırın b vitamini eksikliği olabilir
    Çok ağır yemekler yada az yemek halsizlik yapabilir
    Mastürbasyon yada yoğun cinsel hayat halsizlik yapabilir
    Son olarak kendinize bile itiraf edemediğiniz bir sorununuz olabilir depresyon Başlangıcı olabilir doktora gitmekten çekinmeyin

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bende spor yapmama ragmen aynı hisediyorum yatağımı değiştirmeyi düşünüyorum
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

sinanbaysal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende şuan bi boşluktayım. Çalışmıyorum adam akıllı iş arıyorum yok, evde pc başında tv karşısında oturmaktan sıkıldım. Dışarı pek çıkasım da gelmiyor arabaya bile dokunmuyorum. kadın programlarına sardım çok sigara içmeye başladım birde çok katı şeyler tüketmesem de günde 3-4 defa afedersiniz b.abdest yapıyorum acaba sağlığım psikolojim mi bozuldu diye endişelenmeye başladım. Bazen ayağımı kıpırdatıcak halim olmuyor bazen de müzikle baya çoşuyorum . Tecili bozdurup birkaç ay sonra askere gidicem olmucak böyle.
    Yazılanları okudum da hemen koşmaya çıkıcam gelirken de ekmek arası birşeyler yiyeyim barı konuyu takipteyim.

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aşağı yukarı bende aynıyım,bütün vücudum yorgun kış ve yağmurlu gübler ama yazın zımba gibiyim,ben zannediyorum sinüzitten oluyo
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin çözümün kocakarı ilacında..

Bal ile kestane balını karıştır içine biraz zencefil koy her sabah evden çıkarken ve gece yatarken bir kaşık yut.Vucudunda ne kadar mikrop varsa tuvalet yoluyla dışarıya atarsın inanılmaz bir dinçlik hissedersin kendinde enerji deposudur piskolojiye de iyi gelir daha rahat relax olursun.Tek yan etkisi diyebileceğim bir miktar düz duvara tırmanma etkisi yaratabiliyor..
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

free13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı durum bende de var benimki yaştan sanırım ama senin yaşın da genç.
    Sabah 7 de kalkıp işe gidiyorum akşam 7 de eve geliyorum bırak aktiviteyi yemek yapmaya bile üşeniyorum( bekarlık hiçte sultanlık değil) Sabahları resmen sürünerek kalkıyorum bir sürü test yaptırdım kan tahlili felan uyku apnesimi diye hiç birşey çıkmadı.Sanırım monotonluk bize bunu yapan.

Hatta en son reklamlarda gördüğüm supradine all day aldım vücudun bütün vitamin ihtiyacını karşılıyor daha dinç oluyorsunuz gibi bir şeyler diyor reklamda 1 haftadır kullanıyorum pek bi fark görmedim.
    Arabanın koltuğundaki eşekse kaputun altındaki beygirler ne yapsın...

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hemoglabin oranına bak kardeşm. kan değerlerin üst eşikteyse yorgunluk hali olur
    SWAT

Anu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun en başını okudum sadece. Birebir 3-4 senedir böyleydim. Ne yapsam üşengeçliğimi atamıyordum üzerimden. Ama ilginç olan bir işe başladığımda da ölümüne uğraşıyor duramıyordum. Yani tembellik değil garip birşeyler vardı ama çözemedim. Evden çıkmak istiyordum ama çıkamıyordum, öğlene kadar uyumasam bile zorla yatakta durmaya çalışıyordum vs. En son bunun çözümünü deneye deneye buldum.

Spor ve hareket,
    Bol meyve-sebze veya vitamin desteği, dengeli beslenme,
    Erken kalkma,
    En önemlisi üşengeçlik başladığı anda silkinip o an ne işin ya da planın varsa düşünmeden yapma.
    Hastaneye gidip bir check up yaptır, hormonal rahatsızlık olabilir.

Ben 24 yaşımda farkettim, sağlık problemleriyle birlikte çözmem 4 seneyi buldu. Şimdi şükür toparladım, mayışık durgun halimden kurtuldum. Umarım işine yarar.
    ''Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur." Mustafa Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emir91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı sorun bendede var özellikle son birkaç aydır çalışmamanın da etkisiyle hiç bir şey yapmak istemiyorum aylardır gece dışarı bile çıkmadım gezmeye. yıllardır spor yaptığım için antrenman beslenme yatma kalkma saatleri vs. sorun değil benim onların rutini devam ediyor. Benim şuan ki sorunum daha çok insanlara tahammül edememek dışarı çıksam dahi trafikte yada kalabalık ortamlarda vs. aşırı sinirlenip bir an önce eve gitmek istiyorum
    Bu sorun bende de var ve özellikle de belayı çekiyor gibiyim her gün bir aksiyon illaki yaşıyorum

civelek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabah namazına camiye git bir kaç kere birde b vitamini kullan emin ol bana çok dua edersin
    '' Titremene gerek yok, ben kral değilim. Kureyşli kuru ekmek yiyen bir kadının oğluyum..!!'' Hz.Muhammed s.a.v

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beslenmene dikkat et. Rafine şeker ve kafeinden uzak dur. Şeker içeren tüm gıdaları kontrollü tüket meyve dahil. Karaciğerin de düzgün çalışmaması da sebep olur bu duruma. Göz ardı etme.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Duş esnasında soğuk suyun altında 30 saniye dur. Zımba gibisin. Bu bir başlangıç olsun. Dene mutlaka işe yarayacak.
    Masabaşı çalışan insanlar yaşıyor senin durumunu genelde o yüzden iş çıkışı ne yap ne et hareket et. Bisiklet,yüzme,body building en olmadı sadece bir arkadaşla yürüyüş mutlaka bunlardan birini yap. Hobi edin varsa üstüne ekle . Yaşamayı unutmamak gerek mutlakala mutlu oldugun aktivitelere yönel.
    Birde Ertekin abinin dediğini uygulayabilirsen manevi yönden ferahlamış hissedeceksin.

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorgun olmamızın sebebi yüz verdikçe tepemize binenleri haddinden fazla taşıdığımız için sanırım.

Le10ur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelıkle yatagını degıstır uyku duzenın oturur odanın sıcaklıgı 20-23 derece arasını gecmesın spor yap aksamları arkadaslarınla cık dolas alıskanlık halıne getır ne kadar yorgun olursan ol sporu ıhmal etme ama ıckı felan ıc mısıl mısıl uyursun

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Degisiklik sart bende ciddi sikilmistim yogun tempodan hicbirsey yapasim gelmiyordu

4 gunlugune amsterdamdayim suan kafam rahat otele demin geldim keyifle surf yapiyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)