User Tag List

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
415 sonuçtan 400 ile 415 arası

Konu: Yetkili "X" Servisinde Musteriye Kufur Etme,Araci ile Makas Atma...vs

Renaultolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecenin bu saatinde üşenmedim bütün konuyu okudum. Başıma gelseydi muhtemelen küfreden eleman için de benim için de hayatın geri kalanı pek hoş geçmezdi.
    Ama sonuç ne harbiden?
    Renault Sport III
    Clio 197 Swap 265

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olduda olmadı diyeceksen neden en başta konu açtın ki

Bir derdini paylaşmısın, insanlar sana çözüm bulmaya çalışmış, birazcıkta olsa bilgi vermen gerekiyor diye düşünüyorum.
    Yani ben bir sey yapmamayi sectim ama bir sey yapmadigim icin sanirim daha karli ciktim.O an olayin sicakligi ve siniriyle boyle bir sey yaptim ama burada sordugunuz soru yanlis.Burada zaten bir sey yapmayacagimi, ugrasmayacagimi belirttim onceki sayfalarda.Olduda olmadi diyecegim diye acmadim oncesini okursaniz anlarsiniz...

Burada herkes ders cikardi, Dogus ders cikardi, ben ders cikardim, konuyu okuyan kisi ders cikardi, muduru ders cikardi, avukati ders cikarsi...vs yani olduda olmadi demek icin acilmadi bu konu daha iyi okumanizi tavsiye ederim.Burayi okuyup servise aracini goturecek olan daha temkinli olacak, digerleri dahada temkinli...vs

Ha cok merak ediyorsaniz, ben verdikleri her seyi reddettim.800₺ ye o zaman cikma turbo alip, 50.000kmde binip buyuk turboya gectim yani cokta umrumda olmadi.Simdi dusununce cahil adam, kendince sivrilmis ve bunlari yapmis.Dogusun egitimlerinede girmistir belki bilmiyorum ama sonucta sanayiinin kurumsallasmis hali olmamasi lazimdi...Olduda olmadi dedigim olay ise ...

Yillardir yakitimda indirim yapiyorlar kampanya bitmesine ragmen ki yeni aracimda bile devam plaka degismesine ragmen.
    Yillardir kaskomda indirim yapiyorlar...
    Serviste bakim yaptirmiyordum golfe ama indirimim vardi kismi miktarda...
    Yeni aldigim Leon Fr aracimda indirim yaptilar....
    27₺ ye 1 yil garantimi uzattilar normalde 2bin kusur₺ olan granti uzatmayi...

Yani bunlarin hepsi cahil bir adamin bu hareketleri yapmasindan oldu, sonrasinda da bende uzatmadim.Arabanin kislik lastigini bile dogustan aldim(hos en ucuz fiyatıda onlar verdi).Ben kanlarini emmedim, ustune kaskomu bile direkt merkezinden yaptırdım.Onlarda gerekeni yaptim.

İzleyende izledi kimseye camur atilmiyor burada...Ve tekrarliyorum her sey bir cahil adam yüzünden oldu.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert

"Çamur atma" gibi bir şey yazmadım. Sadece merakımdan soruyorum. Kameran olmasaydı haberin bile olmayacaktı. Burada bir markanın servis müdürü müşteri aracıyla sanayide gazlıyor. Bildiğim bir çok serviste böyle saçma olaylar var. Adamlar öğle yemeğine dışarı çıkacaklar servisteki bekleyen arabayla gidip geliyorlar.

Daha öncede bu konuya yazdığım gibi "Keşke o çektiğin video keşke bende olsa"

O video keşke benim elimde olsa
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

ogunozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla marka falan farketmez onlardan sıfır araba alırdım

FatihR. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ha cok merak ediyorsaniz,
    ya kardeş geldin buraya bana küfür ettiler bana şöyle yaptılar böyle yaptılar dedin.

şimdide gelmişsin yok çok merak ediyorsanız. yok olduda olmadı diyorsun.

önce merak etmiştim ama artık etmiyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Mehmetmert

"Çamur atma" gibi bir şey yazmadım. Sadece merakımdan soruyorum. Kameran olmasaydı haberin bile olmayacaktı. Burada bir markanın servis müdürü müşteri aracıyla sanayide gazlıyor. Bildiğim bir çok serviste böyle saçma olaylar var. Adamlar öğle yemeğine dışarı çıkacaklar servisteki bekleyen arabayla gidip geliyorlar.

Daha öncede bu konuya yazdığım gibi "Keşke o çektiğin video keşke bende olsa"
    Bende hala video duruyor, pek bir yarari olacaginida düşünmüyorum

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende hala video duruyor, pek bir yarari olacaginida düşünmüyorum
    Golf R verdiler galiba R yapıyorsun kardeş
    SWAT

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam aynı servise bir daha uğramadan, oradan kimseyle muhatap olmadan görüntüleri direk genel merkeze en tepeye gönderirdim. Yorum yazmadan. Onlar peşinde koşşun. Basına bile verebilirsin
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş mağdurum ne yapalım vs dedin forumca sana destek olduk sorması suçmuş gibi şimdi kalkmış tribe girip onu yaptım bunu yaptım diyosun allah çarşına pazar versin gözümüz yok konuyu çok farklı yerlere getirmişsin

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni gördüm konuyu ve bastan sona okudum. Son sayfada gerçekten şaşırdım. Tam bi ters köşe oldu bence, enteresan olmuş.

overblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani ben bir sey yapmamayi sectim ama bir sey yapmadigim icin sanirim daha karli ciktim.O an olayin sicakligi ve siniriyle boyle bir sey yaptim ama burada sordugunuz soru yanlis.Burada zaten bir sey yapmayacagimi, ugrasmayacagimi belirttim onceki sayfalarda.Olduda olmadi diyecegim diye acmadim oncesini okursaniz anlarsiniz...

Burada herkes ders cikardi, Dogus ders cikardi, ben ders cikardim, konuyu okuyan kisi ders cikardi, muduru ders cikardi, avukati ders cikarsi...vs yani olduda olmadi demek icin acilmadi bu konu daha iyi okumanizi tavsiye ederim.Burayi okuyup servise aracini goturecek olan daha temkinli olacak, digerleri dahada temkinli...vs

Ha cok merak ediyorsaniz, ben verdikleri her seyi reddettim.800₺ ye o zaman cikma turbo alip, 50.000kmde binip buyuk turboya gectim yani cokta umrumda olmadi.Simdi dusununce cahil adam, kendince sivrilmis ve bunlari yapmis.Dogusun egitimlerinede girmistir belki bilmiyorum ama sonucta sanayiinin kurumsallasmis hali olmamasi lazimdi...Olduda olmadi dedigim olay ise ...

Yillardir yakitimda indirim yapiyorlar kampanya bitmesine ragmen ki yeni aracimda bile devam plaka degismesine ragmen.
    Yillardir kaskomda indirim yapiyorlar...
    Serviste bakim yaptirmiyordum golfe ama indirimim vardi kismi miktarda...
    Yeni aldigim Leon Fr aracimda indirim yaptilar....
    27₺ ye 1 yil garantimi uzattilar normalde 2bin kusur₺ olan granti uzatmayi...

Yani bunlarin hepsi cahil bir adamin bu hareketleri yapmasindan oldu, sonrasinda da bende uzatmadim.Arabanin kislik lastigini bile dogustan aldim(hos en ucuz fiyatıda onlar verdi).Ben kanlarini emmedim, ustune kaskomu bile direkt merkezinden yaptırdım.Onlarda gerekeni yaptim.

İzleyende izledi kimseye camur atilmiyor burada...Ve tekrarliyorum her sey bir cahil adam yüzünden oldu.
    İşte memleket bu yüzden düzelmiyor biliyor musun? Çünkü kendi gemisini kurtaran kaptan oluyor.Sen işini çözdün ama atıyorum benim haberim yok bu serviste aynı şeyler benim aracımın başına'da gelecek,bir başkasının da.
    komançero garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla konuyu okuyan biri olarak ben bir ders cikaramadim.

Birkac sorum var;
    1. Formen isten cikarildi mi?
    2. Tekliflerini kabul etmedim ama indirim yapiyorlar herseyime demissiniz. Kabul etmediginiz baska birsey mi teklif ettiler?
    3. Videoyu internete yayinlasaydiniz gizliden, olabilecekler hakkinda bi avukatla konustunuz mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazanlarin yasi benden buyuk buna saygi duyuyorum ama hala anlamiyorum, yapici olmak yerine asip kesmem gerektigini savunuyorsunuz.Kaosdan mi besleniyorsunuz anlamiyorum, su an youtube kanalim cok daha aktif.Videoyu ortaya atsam ne olucak, bunu yuklememin bana yarari ne olacak dusunup tartismak lazim? Ben yarardan cok gereksiz uzayacagini dusundugum icin yapmadim.

Burada yardimci olan gercekten cok kisi oldu buradan ama su an ne yapmami istiyorsunuz anlamiyorum ki? Adami mi dağa mi kaldiracaktik, kendi gemisini kurtaran kaptan oluyor yazmisiniz, neyi kurtardim anlamiuorum?Gorende harbiden susayim diye beni paraya bogdular sanacak....Adamlar musteri memnuniyeti ve her seyi onlarda yaptirdigim icin indirim yapiyorlar.Neyi kurtardim cidden onu anlamiyorum?

Goruntuleride zamaninda direkt genel merkeze gonderdim, herkes izlemistir diye düşünüyorum.

Adamin isten cikarilip cikarilmamasi konusunda da ben kimsenin ekmeginden olmasina sebep olmak istemem, boyle bir sey yapti ama karar mekanizmasi sizsiniz dedim kendilerine.Hatta daha acik konusayim, evde cocugu vardir belki ne bileyim para goturemez...vs boyutunun yani sira kaybedecek bir seyi kalmayan birisinin ters bir seyler yapmasinin ulkemizde cok basit oldugundan bir yorumda bulunmak istemedim ve suclu o olsada bunun sorumlulugunuda almak istemedim..Benim kalsin veya kalmasin diye bir dusuncem yok adamin isinde, belirtmekte istemem dedim.Cokta umrumda degil yani , ugrasamam...Cok merak ediyorsanizda en son bir ozel servisteydi, sonra baska bir yere gecti falan dediler bana 8-9 ay once.Cikardilar yada kendi cikti bilmiyorum...

Cogunuzun arabasina, baska modelde olsa yapildi belki bilemezsiniz bende sans eseri gormustum.En azindan temkinli olursunuz araci biraktiginizda.Gecen arkadasin biriside bana yazmis, serviste arabama binmisler, gezmis, birisini eve birakmis, almislar... vs tarzinda.Demek ki baska yerde olsa hala olabiliyor, olabiliyorda ben ne yapabilirim onu anlamiyorum? Ugrasmak istemiyorum iste, aranizda avukatta vardir zamaninda yeterince sordum.Yasal bir yaptirim olcaksa oda kisiye oluyor, sifir araba nasil aliyorsunuz biri bana bunu aciklasin?

Mantikli bir sey söyleyin cozume yönelik su an yapayım? Son 2 sayfadir konu hortladigindan beri mantikli cozum goremedkm ben. Yok iste, oyle kaliyorsun ne yapayim? Bunu yapan servisi kimseye onermedim, onunden gecmedim, Dogusada sikayetimi bildirdim tamamen onlarda gerekeni yapacaklarini ve bir daha kimsenin yasamayacagini soyledi bu durumu.Dedektif gibi onlarla mi uğraşacağım?Neyse gelelim seceneklerimize

-Videoyu kendim yukledim cikarim ne olcak? Bir suru is, avukatlar, telefon gorusmeleri...vs
    -Videoyu gizli entryden yayinladim ne olacak? Sonucta benim oldugum bellide yararı ne olacak? Firmayi kotuleriz,okey ama cikarimiz ne olacak? Hicbir sey
    -Adam dovuldu ne olacak? Gecti borun pazari zatende olsa ne olacakti? Barzoluk...
    -Adam mahkemeye verildi ne olacak? Bu adalet sisteminde bir sey cikacagini dusunem varsa bence tekrar dusunsun.

Yani ortalikta kaos yaratmamdan baska cozumu olabilen var mi? Ben goremiyorum varsada? Kaos olsada cozum ne olacak ki?

Yok ulke bu yuzden duzelmiyor, yok carsina pazar versin ne bunlar anlamiyorum...Zamaninda kac ay ugrastim cozum yok.İnsanlarin yaptigi ise saygi duymamasi, kufur etmesi, aptalca cahilce insanlarin olmasi benim sucum mu?

smtkrglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konuyu hortlattık ama öncelikle geçmiş olsun ama şöyle bir durum gördüm...yazdığın hikayede diyelim ki turbonu değiştirdiler aracın garanti dışı olmadı zaten çıkma almışsın sıfır turbo takılsaydı doğuş grubun x firmanın vebaline girmiyecekmiydin sen mi onları kekleyecektin... ????

ikincisi şu konu açmışsın yazmış çizmişsin gelişme yok sonuç yok kimseye faydası yok okudum ve okudular sonuç ?
    DRJANT

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay be 5 sene ne çabuk geçmiş, dün gibi...
    .

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kadar tantana yapıp sonucunun "ne yapayım şimdi? Kaos mu cıkartalım" şeklinde olduğunu görünce, ülkenin hali geldi nedense aklıma.. Bu ülkede neden çok az insan dışında birilerinin "birşeyleri gerçekten değiştirecek" cesareti yok bilemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)