User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: AVM de arabama çarpıp kaçtılar, süreç yönetimi

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Angry AVM de arabama çarpıp kaçtılar, süreç yönetimi

Merhaba arkadaşlar,

Dün Saat 13:40 da Mall of İstanbul -2. Kat Mavi Otoparka J15 yerine arabamı park ettim, akşam 18:00 de geldiğimde sol aynamın kırık olduğunu fark ettim.

Park ederken hiçbir zaman 2 arabasına ve dar yere park etmem, bu seferde sağ tarafımı duvara sıfırlayıp, sol tarafda çok geniş mesafe bırakmama rağmen adamın teki nasıl olduysa gelip kırmış aynamı, sadece kablo tutuyordu

Sonrasında AVM güvenliklerini çağırıdm, arabanın kamerada gözüküp gözükmediğine baktılar, rapor tutular, fotoğraf çektiler, arabanın kör noktada kalmadığını, güvenlik kameralarında gözüktüğünü, Başakşehir İlçe Emniyet Amirliğine gidip tutanak tutturmam gerektiğini ve daha sonra karakoldan gelip kayıtları alıcaklarını söylediler.

Neyse karakola gittim, Olay Yeri İnceleme ve Tespit Tutanağı doldurdular. İfademi alıp Şikayetçi İfade Tutanağı doldurdular ve bende bunu yapandan şikayetçi oldum. En sonra Uzlaşma Teklif Formu doldurdular, bende maddi zararımın karşılanması sonucu uzlaşmayı kabul ediyorum diye imzaladım.

Raporlar çıkana kadar ne yapıcağımı bilmediğim için aynayı bu şekilde vidaladım. Yenisini alıyımmı ne yapıyım karar veremedim.

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bu dangoz sağda solda kul hakkı muhabbeti bile yapıyodur.

Ne adamlar var nası vurduktan sonra rahatça çekip gidilir anlamış değilim.

Sonuna kadar kovalaman taraftarıyım, mesele maddi olmasa bile bu zıp zıp bulunsun

geçmiş olsun

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun

benim kia yada geçen gün vurmuşlar park halinde hemde bayağı ciddi arka kapı çamurluk vs ama vuran kişi telefonunu bırakmış, aradım , ozur diledi acemiymiş siz formu düzenleyin ben imza atıyım tum suc bende dedi olay kapandı

vuran kişinin bir kart bir numara bırakması bukadar zor değil ama malesef işlerine gelmiyor

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Yalnız bu çarpma işi gibi değil o yükseklikte çarpıp kıracak araç nadir. Senin logoyu başka birşeye benzeten, yada aracı kıskanan cahil piçin biri olabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı LnchCntrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu dangoz sağda solda kul hakkı muhabbeti bile yapıyodur.
    Ne adamlar var nası vurduktan sonra rahatça çekip gidilir anlamış değilim.
    Sonuna kadar kovalaman taraftarıyım, mesele maddi olmasa bile bu zıp zıp bulunsun
    geçmiş olsun
    Aynen öyle bende sonuna kadar gitmeyi düşünüyorum, nasıl insanlar var.

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun
    benim kia yada geçen gün vurmuşlar park halinde hemde bayağı ciddi arka kapı çamurluk vs ama vuran kişi telefonunu bırakmış, aradım , ozur diledi acemiymiş siz formu düzenleyin ben imza atıyım tum suc bende dedi olay kapandı
    vuran kişinin bir kart bir numara bırakması bukadar zor değil ama malesef işlerine gelmiyor
    Aynen öyle telefon bıraksa bşy yazsa ararım, durumum yok veremicem dese bile belki bşy demiycem tamam helal olsun diyip yollıycam, kaçmak nedir,

Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Yalnız bu çarpma işi gibi değil o yükseklikte çarpıp kıracak araç nadir. Senin logoyu başka birşeye benzeten, yada aracı kıskanan cahil piçin biri olabilir.
    jipe vurmuş olabilir bide aaraba yere alçak olduğu için herheangi bir araba vurabilir, valla devre yolu ve ağaç logo, altındada PRODIMAR yazıyor.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, bu insanları anlamak gerçekten mümkün değil ya. Ben olsam bende sonuna kadar hakkımı arardım, aracın plakasına falan ulaşabildinizmi?

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Muharrem C.80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ticari olabilir. benzeri benimde başıma gelmişti koca kamyon kasasını dönerken takmıştı.
    1881 - 193

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun hocam, bende aynı sizin gibi park etmeme rağmen kapıya vurup kaçmışlardı. Karakola gidip kamera kayıtlarının incelenmesi için yazı alıp güvenliğe bıraktım. Bana sadece plakasını verseniz yeter dedim. Aracın plakasını aldım, sağolsun buradan bir sigortacı arkadaş kaçan arkadaşın numarasını verdi. Adamı çağırdım tutanak tuttuk sigortasından hasarı yaptırdım.
    men dakka dukka.

lncdlt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzlasma formunda sizin yerinizde olsam ayrica 1 gunluk maasimi talep ederim dangalagin pesinde kostugum zamaninda parasini alirim.
    BU UYE DUNYANIN EN PAHALI BENZININI KULLANMAKTADIR.

JosephuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şikayetçi olmuşsunuz maddi hasarın karşılanması durumda olay tatlıya bağlanır.
    Polisde kamera kayıtlarından aracı bulur.Süreç biraz yavaş işleyebilir.Boşuna canınızı sıkmayın..
    Geçmiş olsun.
    16 YM 477 - 2006 Vtec LS / 05 EA 813 - 2003 Toyota SOL / 34 YA 8623 - 2012 Honda FB 7

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kasıt varsa büyük itlik. Kasıt yoksa, gerçekten kazara olmuşsa da kimse aynasını yanlışlıkla kırdığın için bıçaklamaz herhalde. Beklersin ya da anons ettirirsin, böyle böyle oldu kusura bakmayın, ben karşılarım ya da tutanak tutalım dersin, geçer gidersin. Çekip gitmek neymiş.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

VTEC® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o aynaya bi aracın vurması imkansız. Bendede saxo araç var genelde saxoların aynası bu tip otoparklarda g.t darbesiyle kırılıyor.
    2 kere benim aynamda kırıldı, Araç biraz basık olunca ayna tam g.t hizasnda kalıyor. yanınıza park eden araçtan inen bir yolcu büyük ihtimal kırmıştır.
    Saxo VTS lerde kapı dodik mesafesi ile ayna mesafesi arası dar zaten. araba tombik olduğundan bi araç çarpsa kapıya çamurluğa da vururdu. Sadece ucuna vurmuş olsa zaten aynanın yaylı ayakları var o darbeyi kurtarırdı.

Draniela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her önüne gelen hayvana ehliyet verilince böyle oluyor. Ben de avmde özellikle sıfır yanaşırım dengesizin biri gelip sıyırmasın yandan diye.
    Sırf bu sebepten off road hardcore bir jip almayı planlıyorum. Ulu orta lak diye bırakıcam isteyen gelsin vursun.

Çok geçmiş olsun çok ayar oldum
    Semih Kurtulmuş
    Adventurer Engineer

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o aynaya bi aracın vurması imkansız. Bendede saxo araç var genelde saxoların aynası bu tip otoparklarda g.t darbesiyle kırılıyor.
    2 kere benim aynamda kırıldı, Araç biraz basık olunca ayna tam g.t hizasnda kalıyor. yanınıza park eden araçtan inen bir yolcu büyük ihtimal kırmıştır.
    Saxo VTS lerde kapı dodik mesafesi ile ayna mesafesi arası dar zaten. araba tombik olduğundan bi araç çarpsa kapıya çamurluğa da vururdu. Sadece ucuna vurmuş olsa zaten aynanın yaylı ayakları var o darbeyi kurtarırdı.
    çok mantıklı... o g.te rücu etmek lazım hasarı ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, bu insanları anlamak gerçekten mümkün değil ya. Ben olsam bende sonuna kadar hakkımı arardım, aracın plakasına falan ulaşabildinizmi?
    Avmde çok yoğunluk olduğu için alamadım, haftaiçi alıp gidicem teşekkür ederim

Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun
    Teşekkürler

Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ticari olabilir. benzeri benimde başıma gelmişti koca kamyon kasasını dönerken takmıştı.
    Bikerede olmuştu bana kamyon geri geri giderkn kırmıştı, teşekkürler

Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam, bende aynı sizin gibi park etmeme rağmen kapıya vurup kaçmışlardı. Karakola gidip kamera kayıtlarının incelenmesi için yazı alıp güvenliğe bıraktım. Bana sadece plakasını verseniz yeter dedim. Aracın plakasını aldım, sağolsun buradan bir sigortacı arkadaş kaçan arkadaşın numarasını verdi. Adamı çağırdım tutanak tuttuk sigortasından hasarı yaptırdım.
    Plakayı alınca bakıcam bende, sonra sigortadan alırım parayı, aynadanda bulamadım hep yan sanayileri var

Alıntı lncdlt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzlasma formunda sizin yerinizde olsam ayrica 1 gunluk maasimi talep ederim dangalagin pesinde kostugum zamaninda parasini alirim.
    Aklıma gelmedi, neyse teşekkürler

Alıntı JosephuS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikayetçi olmuşsunuz maddi hasarın karşılanması durumda olay tatlıya bağlanır.
    Polisde kamera kayıtlarından aracı bulur.Süreç biraz yavaş işleyebilir.Boşuna canınızı sıkmayın..
    Geçmiş olsun.
    Aynen öyle, araç bulunsunda acelem yok, çok teşekkürler

Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kasıt varsa büyük itlik. Kasıt yoksa, gerçekten kazara olmuşsa da kimse aynasını yanlışlıkla kırdığın için bıçaklamaz herhalde. Beklersin ya da anons ettirirsin, böyle böyle oldu kusura bakmayın, ben karşılarım ya da tutanak tutalım dersin, geçer gidersin. Çekip gitmek neymiş.
    Kasıt olsun olmasın, kaçmak nedir! Anlamıyorum bu memleketi ne hale grldi toplum

Alıntı VTEC® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen bende otoparkda filan çarpıyorum açılıyor bu komple kırılmış, insan çarpmasıyla olucak biley değil, tera döner durur yayından gerilir filan, ayna yan sanayide değil orjinal çünkü

Alıntı Draniela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her önüne gelen hayvana ehliyet verilince böyle oluyor. Ben de avmde özellikle sıfır yanaşırım dengesizin biri gelip sıyırmasın yandan diye.
    Sırf bu sebepten off road hardcore bir jip almayı planlıyorum. Ulu orta lak diye bırakıcam isteyen gelsin vursun.

Çok geçmiş olsun çok ayar oldum
    Onada yaparlar bu insanlar, herşey olur, teşekkürler

Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok mantıklı... o g.te rücu etmek lazım hasarı ...
    Öyle bir döt varsa eşeklere emanet etmek lazım

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adam değil kadın diyelim ona bence
    kusura bakmayında mall of ve arkasındaki ağaoğlu konutları benim tüylerimi diken diken yapıyor
    birkere ağaoğlu değil bildiğin arapoğlu full arap aynı şekilde mall of
    görgüsüz hayvanlarla dolu.insanların Türk-arap bağlantısını buradan yapıp bizdende nefret etmelerinin başlıca sebebi olabilir

geçmiş olsun umarım çözersin peşini bırakma insan olmayı öğrensinler biraz itler
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam değil kadın diyelim ona bence
    kusura bakmayında mall of ve arkasındaki ağaoğlu konutları benim tüylerimi diken diken yapıyor
    birkere ağaoğlu değil bildiğin arapoğlu full arap aynı şekilde mall of
    görgüsüz hayvanlarla dolu.insanların Türk-arap bağlantısını buradan yapıp bizdende nefret etmelerinin başlıca sebebi olabilir

geçmiş olsun umarım çözersin peşini bırakma insan olmayı öğrensinler biraz itler
    bu arada mall of un otoparkına gişelerin ordaki yanyon tarafından girildiğinde -2 kata inip sola dönünce solda avm giriş kapısı kalıyor orda minik bir sağ yol var kolonlar arası tekli yerler var bolca siddetle o tarafa gitmeyi tavsiye ederim
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün bakırköy belediyesinin kamyoneti bitane fiesta nın aynasını parçaladı arkasına bakmadan gitti ben direk plakasını falan yazdım arabanın camına koydum insanlar çok şerefsiz olmuş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)