User Tag List

Sayfa 26/27 İlkİlk ... 1624252627 SonSon
513 sonuçtan 476 ile 494 arası

Konu: Off-Road' a KATILIM :) ........

Sport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar merhaba
    Konuda uzun zamandır yazı yazılmamış. Bende bu konuya yazan arkadaşlar ile aynı düşüncedeyim. Hızlı araçlarla artık trafikte rahat edemiyoruz. Aracı haftada bir çıkarıyorsun bi cumartesi mesela her yer trafik her yer polis çevirdi mi çevirecek mi egsozu duydu mu diye diye gerilip geri geliyorum. Stı aracım var yaklaşık 2 aydır yatıyor garajda. Ama insan arazide kendini daha özgür hissediyor. Birde doğayı seviyorsanız çok eğlenceli. Tabi ki bunun tadını çıkarabilmek için rotaları bilmek lazım. Ekipmanları bilmek tecrübe etmek lazım. Buda tecrübeli arkadaşlarla bir arada olacağına inanıyorum. Yani bir organizasyon yada yapılan bir organizasyona nasıl dahil olabiliriz bunlar için yönlendirmeleriniz vs. Sonuçta selamın aleyküm gardaş ben geldim demekte olmaz tecrübeli arkadaşlardan bilgi bekliyorum ayrıca techturkey olarak ta bir buluşma hafta sonu etkinliği olabilir. illaki bilen katılan abilerimiz kardeşlerimiz vardır.

Brs_eg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

off-road candır Buda benimki arazi- yük taşıma - ufaktan yol ve şehir için için kullanıyorum. Coiloverli arabadan sonra rahatlik

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar,
    ben de uzun zamandır niyetlendiğim lada niva yı sonunda alabildim. ufaktan etkinliklere katılmaya başlayabilirim.

niva kullanıcıları varsa ayrıca tanışmak isterim, hem tecrübe/bilgi paylaşımı olur.

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Konuda uzun zamandır yazı yazılmamış. Bende bu konuya yazan arkadaşlar ile aynı düşüncedeyim. Hızlı araçlarla artık trafikte rahat edemiyoruz. Aracı haftada bir çıkarıyorsun bi cumartesi mesela her yer trafik her yer polis çevirdi mi çevirecek mi egsozu duydu mu diye diye gerilip geri geliyorum. Stı aracım var yaklaşık 2 aydır yatıyor garajda. Ama insan arazide kendini daha özgür hissediyor. Birde doğayı seviyorsanız çok eğlenceli. Tabi ki bunun tadını çıkarabilmek için rotaları bilmek lazım. Ekipmanları bilmek tecrübe etmek lazım. Buda tecrübeli arkadaşlarla bir arada olacağına inanıyorum. Yani bir organizasyon yada yapılan bir organizasyona nasıl dahil olabiliriz bunlar için yönlendirmeleriniz vs. Sonuçta selamın aleyküm gardaş ben geldim demekte olmaz tecrübeli arkadaşlardan bilgi bekliyorum ayrıca techturkey olarak ta bir buluşma hafta sonu etkinliği olabilir. illaki bilen katılan abilerimiz kardeşlerimiz vardır.
    merhaba,
    aracınızın önüne ve arkasına araç battığı zaman çekebileceğimiz çeki demiri-mapa-kanca vb işlemler yaptırdıktan sonra bizim gezilerimize katılabilirsin

NoName OffRoad Public Group | Facebook

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak Mehmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    aracınızın önüne ve arkasına araç battığı zaman çekebileceğimiz çeki demiri-mapa-kanca vb işlemler yaptırdıktan sonra bizim gezilerimize katılabilirsin

NoName OffRoad Public Group | Facebook
    Bende gelebilirmiyim abi??

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende gelebilirmiyim abi??
    Kemal Sunal SEN GELME ULAN AYI - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben??

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı e.sezgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    ben de uzun zamandır niyetlendiğim lada niva yı sonunda alabildim. ufaktan etkinliklere katılmaya başlayabilirim.

niva kullanıcıları varsa ayrıca tanışmak isterim, hem tecrübe/bilgi paylaşımı olur.
    @crazydog alican

bakar msın buraya
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

crazydog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    merhabalar,

Var var burdayım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi sizin cipler kaç çekiyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar o zaman
    hemen soruyla başlayayım madem önereceğiniz usta var mı avrupa tarafında? (ben beylikdüzündeyim buarada) güvendiğim bir ustam zaten var ama ladacı diyeceğiniz biri varsa yine de baktırmak isterim. parçaları nereden alıyorsunuz?

bir de lpg işini ne yaptınız, benimki hala benzinli

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı crazydog Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var var burdayım
    Hocam galiba niva kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse yükseltmek için lastik hariç bir çözüm bulabildiniz mi? Duyduğum kadarıyla niva sadece yükseltince sıkıntı çıkartıyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    selamlar o zaman
    hemen soruyla başlayayım madem önereceğiniz usta var mı avrupa tarafında? (ben beylikdüzündeyim buarada) güvendiğim bir ustam zaten var ama ladacı diyeceğiniz biri varsa yine de baktırmak isterim. parçaları nereden alıyorsunuz?

bir de lpg işini ne yaptınız, benimki hala benzinli

Usta olarak Maslak sanayi'de Raif usta var gözüm kapalı bırakıyorum aracımı kendiside nivacı arkadaş tavsiyesi poposu nivaya deymemiş ustaya elletme derim aracını eski nivamda ağzım yandı bu yüzden , parça konusunda Raif ustanın parçacılarından veya ladacı.com dan alışveriş yapıyorum hatta çalışmadığım bi hafta sonu beraber gidebiliriz raif ustaya tanıştırırım senide.

Lpg var aracımda işli değildi aldığımda takan yerde hala duruyor faturası falan muayne zamanı ya işletirim yada komple sökerim hala karar vermedim.

Araç kaç model?

Alıntı aybarsdnr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam galiba niva kullanıyorsunuz? Eğer öyleyse yükseltmek için lastik hariç bir çözüm bulabildiniz mi? Duyduğum kadarıyla niva sadece yükseltince sıkıntı çıkartıyor
    Valla benim eski nivamıda şu anki nivamı'da GET'le yükselttim en temiz yükseltmede zaten araçların hepsi eski olduğu için yaylar özelliğini yitirmiş oluyor sıfır yay takımı alıp get takınca tatmin edici yüksekliğe geliyor.

Kullandığım Nivam,

Eski Nivam,

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski niva baya çekmiş anlaşılan, yenisi tertemiz duruyor

benimki 2004 model, 50bin kmde. uzun süre kullanmayı düşündüğüm için modeli yüksek tutmaya çalıştım, yine de 95e kadar olan ilk kasayı daha çok beğeniyorum. ilk sahibi çok az kullanmış ama hiç bakım da yapmamış, nerdeyse tüm parçaları fabrikadan çıktığı zamanki parçalar

kendim değiştireceğim bazı parçaları ladacı.com dan sipariş verdim, orjinal parça sattığı için dikkatimi çekti. demekki doğru tercih olmuş.

benim diğer araç, volvo, için zaten maslaka taşınıyordum, şimdi bi de niva için gelicez anlaşılan fazla binmeden baktırmam gereken yerleri var ama iş için istanbul dışındayım şu aralar. fırsat bulduğumda haber vereyim ozaman, uyarsa tanışmış olalım hem.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski niva baya çekmiş anlaşılan, yenisi tertemiz duruyor

benimki 2004 model, 50bin kmde. uzun süre kullanmayı düşündüğüm için modeli yüksek tutmaya çalıştım, yine de 95e kadar olan ilk kasayı daha çok beğeniyorum. ilk sahibi çok az kullanmış ama hiç bakım da yapmamış, nerdeyse tüm parçaları fabrikadan çıktığı zamanki parçalar

kendim değiştireceğim bazı parçaları ladacı.com dan sipariş verdim, orjinal parça sattığı için dikkatimi çekti. demekki doğru tercih olmuş.

benim diğer araç, volvo, için zaten maslaka taşınıyordum, şimdi bi de niva için gelicez anlaşılan fazla binmeden baktırmam gereken yerleri var ama iş için istanbul dışındayım şu aralar. fırsat bulduğumda haber vereyim ozaman, uyarsa tanışmış olalım hem.
    Kırmızıda çok çekiyor bakma öyle temiz durduğuna

Müsait olduğumuz zamanları denk getirelim gideriz birlikte maslağa

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu konuyu gördükçe aracı satıp arazi aracı alasım geliyor

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya daha önce yazdım mı hatırlamıyorum. 2006'dan beri bizde olan Hilux'u geçen sene bu zamanlar ele aldım ilk hevesle ucuza yükseltme hevesiyle çakalların kazığına geldim de sonuç itibariyle başta yapılan hataları zor da olsa başta gitmem gereken yere gidip düzelttirebildim çeker bozuktu onu hallettim aracın içi baya yıpranmıştı ufaktan toparlattım halen de devam ediyorum.

Velhasıl kelam yükseltme, ön demir tampon, boya, jant, at lastik, dodik, çıtırdan ses sistemi vs. vs. halledildi. İnşallah bayramdan sonra vinç, basamak, alt koruma, aydınlatma gibi şeylere de girmeye başlıyorum.

Konuyu güncel tutalım çok arkalara gitmesin.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araca eklenen vinç yükseltme kiti vs yi ruhsata işletme zorunluluğu var mı ? varsa nasıl işleniyor ?

Berkerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araca eklenen vinç yükseltme kiti vs yi ruhsata işletme zorunluluğu var mı ? varsa nasıl işleniyor ?
    Yok. En azından bildiğim kadarıyla.
    06 Toyota Hilux 2.5 4x4

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)