User Tag List

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627
513 sonuçtan 495 ile 513 arası

Konu: Off-Road' a KATILIM :) ........

F.Esen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araca eklenen vinç yükseltme kiti vs yi ruhsata işletme zorunluluğu var mı ? varsa nasıl işleniyor ?
    çeki demiri ve kabin dışındakilerin işletme zorunluluğu yok he birde vinç in ön tampon un dışında olmaması gerekli ön tampondan dışarda ise ozaman işte proje ve tse onayı istenip tüv den geçirip işletilebiliyor.
    imza...

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Konuda uzun zamandır yazı yazılmamış. Bende bu konuya yazan arkadaşlar ile aynı düşüncedeyim. Hızlı araçlarla artık trafikte rahat edemiyoruz. Aracı haftada bir çıkarıyorsun bi cumartesi mesela her yer trafik her yer polis çevirdi mi çevirecek mi egsozu duydu mu diye diye gerilip geri geliyorum. Stı aracım var yaklaşık 2 aydır yatıyor garajda. Ama insan arazide kendini daha özgür hissediyor. Birde doğayı seviyorsanız çok eğlenceli. Tabi ki bunun tadını çıkarabilmek için rotaları bilmek lazım. Ekipmanları bilmek tecrübe etmek lazım. Buda tecrübeli arkadaşlarla bir arada olacağına inanıyorum. Yani bir organizasyon yada yapılan bir organizasyona nasıl dahil olabiliriz bunlar için yönlendirmeleriniz vs. Sonuçta selamın aleyküm gardaş ben geldim demekte olmaz tecrübeli arkadaşlardan bilgi bekliyorum ayrıca techturkey olarak ta bir buluşma hafta sonu etkinliği olabilir. illaki bilen katılan abilerimiz kardeşlerimiz vardır.
    [img]https://i.hizliresim.com/mkqpq4.jpg
    [img]https://i.hizliresim.com/29vq2L.jpg
    [img]https://i.hizliresim.com/WQWaEN.jpg
    Maaşallah çok güzel olmuş.

ben tozlanmasın diye branda bile alırım buna, nasıl kıyıp sokucan çamura
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

cKatmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araca eklenen vinç yükseltme kiti vs yi ruhsata işletme zorunluluğu var mı ? varsa nasıl işleniyor ?
    Yükseltme kiti ruhsata yazılmıyor fakat TÜV muayenesinde problem yaşanabiliyor. Aracın arka tampondan zemin yüksekliği ölçülüyor. Bununda kurtarır yolu şu şekilde aracın arka tamponuna ek ilave yaparak alçaltmak.

Vinç araçtan 8cm dışarı çıkmadığı müddet projeye tabi değil. Aracın içerisine saklanarak yapılan vinçlerin de tavsiyem sentetik halatlı olarak yapılması. Eğer Off-Road tampon diye belirttiğimiz bullbar mevcut değilse çelik halat kullanılması büyük risk taşır.

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @cKatmer Kardeşim peki yerden yükseklikte sınır nedir? xx cm yükseklikten sonra vizeden geçmez gibi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @cKatmer Kardeşim peki yerden yükseklikte sınır nedir? xx cm yükseklikten sonra vizeden geçmez gibi?
    Yönetmelikte maalesef böyle bir ibare,ölçüm mevcut değil. Her aracın standart ölçüleri kısas alınıyor. %2 içinde ki oynama tolere edilebiliyor.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhabalar , genelde normal kullanım , arada araziye çıkabileceğimiz bir araç alma arefesindeyiz. Aracı kardeşime alacağız ve kendisi grand cherokeelere kafayı takmış durumda. 27 sayfada ki postları tek tek okudum bu aracın zor arazilerde pek tavsiye edilmediği kanısına vardım Bizim kullanım alanımız oralar değil zaten en azından şimdilik. Birader kafayı v8 sesi ve jeepin görüntüsüne takmış bulunmakta. Bu tarz araçlardan hiç anlamıyoruz . Bütçe 30 bin tl. Şu anda ilgilendiğimiz araçlar
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Bu araçlar hakkında bilgi veya fikri olan , ayrıca alırken nerelerine bakmamız kronik arızaları ve nerede baktırmamız gerekiyor , veya bu bütçe bu arabalar için yeterli midir ? Kısacası bu konuda bilgili kişiler bana tavsiye - yardım verebilir misiniz Son olarak söyleyeyim arabayla uçma zıplama dalma falan yapılmayacak , birader okul-ev yapacak yaklaşık 5 km. Hafta sonları av , gezi , kamp falan ..
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar , genelde normal kullanım , arada araziye çıkabileceğimiz bir araç alma arefesindeyiz. Aracı kardeşime alacağız ve kendisi grand cherokeelere kafayı takmış durumda. 27 sayfada ki postları tek tek okudum bu aracın zor arazilerde pek tavsiye edilmediği kanısına vardım Bizim kullanım alanımız oralar değil zaten en azından şimdilik. Birader kafayı v8 sesi ve jeepin görüntüsüne takmış bulunmakta. Bu tarz araçlardan hiç anlamıyoruz . Bütçe 30 bin tl. Şu anda ilgilendiğimiz araçlar

Bu araçlar hakkında bilgi veya fikri olan , ayrıca alırken nerelerine bakmamız kronik arızaları ve nerede baktırmamız gerekiyor , veya bu bütçe bu arabalar için yeterli midir ? Kısacası bu konuda bilgili kişiler bana tavsiye - yardım verebilir misiniz Son olarak söyleyeyim arabayla uçma zıplama dalma falan yapılmayacak , birader okul-ev yapacak yaklaşık 5 km. Hafta sonları av , gezi , kamp falan ..
    Abi acikcasi soruna cevap vericek bilgiye sahip degilim ama bu kasalari ve v8 i bende cok severim. 30k gibi bi rakama boyle guzel ve guclu bi araba almak adami cok mutlu eder vallahi
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi acikcasi soruna cevap vericek bilgiye sahip degilim ama bu kasalari ve v8 i bende cok severim. 30k gibi bi rakama boyle guzel ve guclu bi araba almak adami cok mutlu eder vallahi
    Valla kardeşim bizde mutlu olmak istiyoruz da... Ocağımıza incir ağacı diker mi acaba diye bilenlere bir soralım dedik
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

zj kasaların herşeyine baktırmanız lazım

fiyatlar uygun, alınıp çok hor kullananı da var, dzgün kullananı bakanı da, 18 e satılanı da var 40 a satılanı da... o yüzden a dan z ye baktırın yoksa uğraşır durursunuz. arkadaşım aldı sattığına acaip mutlu mesela. alırken de o kadar mutluydu
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yüz güldürmez malesef hiç bulaşmayın derim.

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ben olsam böyle yapılı olanlara değil olabildiğince orijinal LPG siz olanlara bakarım.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bigün inşallah bende başlıcam şu offroad işine.Yav memleketimize gidiyoruz yaylalara çıkmaya transit kiralıyoruz.can sıkıcı
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amerikan bir alirken bir de satarken mutlu eder

30.000 butce ile maceraya girilecek bir arac degil. En temizi, en cicegi bile para harcatir.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu bir güncelleyelim.

Beylikdüzü yakınlarında hem piknik hem de hafif off-road için gidilecek yer önerisi olan var mı? Araç 2011 L200 yükseltme kiti, BF Goodrich A/T lastikleri, şınorkeli falan var. Çok ağır bir yere girmek istemiyorum ama herkesinde girebileceği bir yer olmasın.

e.sezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de beylikdüzündeyim, şimdiye kadar gittiğim en yakın yer çatalca oldu. çatalca köyleri arasında, mapsten görünen toprak yollara giriyoruz kafamıza göre. bazılarında tatmin edecek kadar çamur-engebe oluyor ama kışın tabii. geçen hafta kupkuruydu, pek keyif vermedi, o bölge çamlık gibi olmadığı için bunaltıcı bir havası vardı. ama kışın yakın ve zevkli bir güzergah. öyle yakında güzel rota bilen varsa benim de işime gelir

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta sonu marmara grubu çatalca tarafına gezi düzenleyecek
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu bir güncelleyelim.

Beylikdüzü yakınlarında hem piknik hem de hafif off-road için gidilecek yer önerisi olan var mı? Araç 2011 L200 yükseltme kiti, BF Goodrich A/T lastikleri, şınorkeli falan var. Çok ağır bir yere girmek istemiyorum ama herkesinde girebileceği bir yer olmasın.
    kayabaşı köyü ve kemerburgaz ben hep gidiyorum
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

meganes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    k.çekmecedeyim aksiyon olursa gelirim ) aracım
    aracı yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazısı varmı ??

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu marmara grubu çatalca tarafına gezi düzenleyecek
    Güzel bir yer bulamayınca bu hafta bir şey yapmadım.

Alıntı meganes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kayabaşı köyü ve kemerburgaz ben hep gidiyorum
    Bildiğin güzel bir yer varsa mangal yakabileceğimiz gelebilirim bende.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)