User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
43 sonuçtan 39 ile 43 arası

Konu: Bulgaristana gidip araca parça almak

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı keremdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aracın hiç parçası yokki Türkiyede kapıları lazım bana ama kapı yok
    Orada baktığım aracın fiyatı 500 leva ben burda 2 kapı yaptırsam 2.000-3.000 tl gibi rakamlara geliyor. arabayla gidip daha birçok parçayı üzerine takıp getirmek istiyorum.
    Türkiyede olsa hiç sorun değil ama olmayınca gitmekten başka çare yok.
    o zaman hic dusunmeyin vatandasliginiz varsa yaptirin arac sigortanizi basin gelin, yoksa alin bir turistik vize gelin burda yardimci olmaya calisiriz yol, iz, dil konusunda..
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bencede gidip orda sökülüp takılabilen ne kadar parçası varsa yaptırmak mantıklı. Öyle süper bi işçilik değil maksat buraya gelene kadar üstünde dursun. Kendi ustana burda götürüp işi tekrar kontrol ettirip bi elden geçirebilirsin. Benim bile kafama yattı gezmek için gitmeyi düşünüyordum şimdi acaba mk6 golf'e ait ne yaptırabilirim iç dış aksam diye bakıyorum
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

suprolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen hafta gittik babamla. öncelikle bulgarca bilmek şart hem anlaşamazsınız hem kazık yersiniz. istediğiniz aracın internetteki haline güvenmeyin resimler çok eski oluyor. begendiğiniz arac nerde onada bakın,biz sofyadaki araçlara baktık ama uzak olduğu için gidemedik. ikimizinde pasaportu vardı o masrafımızı çıktığımızda bile 1000 lira para harcadık yakıt sigorta vignetsa yeme içme vs. dereköyden çıktık kaputu bile açıp baktılar. hatta burda marş motorunun parçalarını değiştirmiştik çıkanlar arabanın içinde kalmış onu bile sordular iki saat. en iyi y

suprolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en iyi yol aracı oraya götürmek. (edit bulamadım)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayı topluyorum arkadaşlar, parçaların mükemmel temizlikte olmasını beklemiorum benim aracımdakinden iyi olacağı kesin
    Paslı az çürüklü bile kabul edilebilecek durumdayım şuan, @tremx arkadaşım ilgin için saol, ben daha çıkmadı fakat tanıdık bulgaristanda ikamet eden eş dost akraba bulmaya çalışıyorum, ilk etapda aracı bulursam enazından alsınlar ve kış bittikten sonra geldiğimde aracı aramak zorunda kalmıyim vakit kaybı olmasın diye bir arayışım var. birde bu araçdan varmı nerelerde satılır? modeli eski diye internet sitelerinde çıkmıyor pek.
    Bu araç için niye uğraşıyorsun arkadaşım delimisin sen değmez yaptıklarına bu paralara diyen okadar çok insan oluyorki bana, buradan böyle birşey duymamak için manevi değeri olduğunu belirteyim. yoksa harcanılan paralara değecek birşey değil haklısınız. 2,5 yıldır parça temin etmek için kargo getirmediğim ülke kalmadı, ama getirilemecek şeylerinde olduğu bölüme gelmiş oldum, tek ve son çare olarak bu ihtimal kaldı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)