User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Güvenlik kamerası hakkında

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Güvenlik kamerası hakkında

Arkadaşlar yeni bir müstakil eve çıktık.Sıfır,2 katlı 2 ayrı daire var.Ancak evde güvenlik önlemi mantıksızlıklarla birlikte hiç yok diyebiliriz.Plastik kapılar,elektrik panosu içerde olduğu için dış kapı açık durmak zorunda,bahçeye kilit koyamıyoruz bu yüzden de.
    Şimdi hem kontrol amaçlı hem de caydırıcılık açısından güvenlik kamerası almaya karar verdim.Kablo vs. uğraşmamak için wifi modellere yöneldim.Ancak onlarda da dış mekanda çalışacak olanlarda çeşit çok.Çok para veremem şu an için borç çok. Sizlerin kullandığı,veya tavsiye edebileceği birşey olursa sevinirim.Arayıp şu an için kafama yatan ürün bu.
    Greentech Gt-ip55hd Outdoor Kablosuz Ip Kamera GittiGidiyor'da 292416204

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz gecikmiş bir cevap olacak ama almak istediğiniz cihaz için fiyat/performans olarak iyi ürünlerden birisi diyebilirim. Bir kamerada aranan her türlü özelliğe sahip hemde kayıt kalitesi tatmin eder. Gece görüşüde iyidir üstelik. Takma sökme kurma konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile kurulumunu siz dahi yapabilirsiniz. Almadıysanız tavsiye ederim.

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz gecikmiş bir cevap olacak ama almak istediğiniz cihaz için fiyat/performans olarak iyi ürünlerden birisi diyebilirim. Bir kamerada aranan her türlü özelliğe sahip hemde kayıt kalitesi tatmin eder. Gece görüşüde iyidir üstelik. Takma sökme kurma konusunda hiçbir bilginiz olmasa bile kurulumunu siz dahi yapabilirsiniz. Almadıysanız tavsiye ederim.
    Cevabınız için teşekkür ederim. Bu markayı değil ama buna yakın özellikte bir kamera aldım.Burada sorduğumda 3 adet kablosuz kamera+hafıza kartları için 2150 lira fiyat çıkardılar.Toplam maliyetim ise şöyle.
    Kameralar 229 x 3 =687.00
    Hafıza k 45 x 3 =135.00
    Kablo fiş vs. = 30.00
    Toplam =852.00 liraya hallettim.Kurulumda ip çakışması gibi birşey oldu kameralarda.Türkçe kaynaklarda bulamadım.İngilizce olanları okuyup anladım.Sonra kablo ile kurulum yaptım.Canavar gibi çalışıyor kameralar.Çok memnunum.
    İsteyen arkadaşlara da yardımcı olurum.Bayağı bayağı çözdüm çün

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden de TOPTANCI isimli birinden HD analog bakabilirsiniz. Ama IP leri jammer cihazlarıyla sinyal bozduğunu söylediler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler