User Tag List

Sayfa 7/13 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
243 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Turkish Airlines Euroleague-Fenerbahçe Final Four da

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu ne tartışıyorsunuz? Değil EL finali, futbolda CL finalini FB-GS oynasa maç yarıda kalır. Fanatiklikten dolayı öyle gözü döndü artık taraftarın. İki tarafında.

EL finalinde FB-Efes olsaydı eminim maç yarıda kalırdı. Kimse masal anlatmasın. El birliğiyle Türkiye'de sporu bitirdik. Kadın basketbol maçlarında bile olay çıkıyor, küfür kıyamet gırla.

Elin oğlu futbolda Avrupa'ya ambargo koyuyor, hem UEFA'da hem CL finalini aynı ülke takımları oynayacak ve ligde 97 puanla şampiyonluk kaçıyor. Bizde de dün akşam işte GS'nin şampiyonluk kutlamalarında Bağdat Caddesi'nde içinde çoluk çocuk olan araba taşlanıyor. Te heyyy...

Değil 40 fırın, 400 fırın ekmek yesek yine medeniyete ulaşamayız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Keeper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıllara uzanan husumet var Ergin ile Fb taraftarı arasında haklı nedenleri de var. Dün akşam maç kopana kadar efesi alkışlayan taraftarlar, maç koptuktan sonra sevmediği adama küfürsüz bir tepki göstermiş. Bu size göre ayıp madem empati yapalım deniyor, taraftarlara o..... çocukları demek çok doğru bir davranış o zaman bundan bahsetmiyorsunuz bile
    genellemeyelim bütün bir taraftara demedi sadece oradakilere dedi
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıllara uzanan husumet var Ergin ile Fb taraftarı arasında haklı nedenleri de var. Dün akşam maç kopana kadar efesi alkışlayan taraftarlar, maç koptuktan sonra sevmediği adama küfürsüz bir tepki göstermiş. Bu size göre ayıp madem empati yapalım deniyor, taraftarlara o..... çocukları demek çok doğru bir davranış o zaman bundan bahsetmiyorsunuz bile
    Maçtan once yok saygı duymuyorum, yok elini sıkarım sıkmam falan;

Başarıyı ve yenilgiyi hazmedebilmek, saga sola sarmamak gerek; yukarıdaki posta katılıyorum; aynaya bakmak gerek; gidip de taraftara sarmamak gerek.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kabulleneme duygusu var.

Rakip 5. Yıldızına gidiyor.

Ya kendi kulüp başkanına bir hayırdır diyemiyor.

Winwin yapıyor alkışlıyor.

Gs Efes yenince kazaninca filan etrafa saldiriyor.

Bana eksi vermenizle fb duzelmez bu arada o eksi veren tayfa

Yaz buraya yorum yaz tas atan kufur eden fb li tayfadanmisiniz sizde
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya banada ne zaman fenerle ilgili bişi yazsam burak gti eksi veriyor
    bi gün dolarla ilgili bişi sorarsa bende ona eksi vericem

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    EL çok çok az para dağıtıyor, 30-40 harca 5 kazan... ekonomik çöküş için telefondan 20 tl para toplayan kulübün de bunu ne kadar sürdürebileceği meçhul, o yüzden çok kasmayın kendinizi, gayet başarılı takımınız var, şu anın keyfini çıkartın...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hazır basketbol konusunu bulmuşuz 20 yıllık bazı hurafeleri de yıkıyoruz ne var ki bunda? Cemal Nalga skandalı? cezalı Cemal 'hazırlık!' maçında 3 tane yöneticinin halt etmesiyle başka formayla oynamış formdan düşmesin diye, lig maçı değil, kupa değil, final değil... keşke hiç hazırlık maçı demeselerdi idman maçı deselerdi sorun olmayacaktı ama bu olay o kadar büyütüldü ki, cimbomun dünya kadar puanı silindi az daha küme düşürülecekti, peki FB ne yaptı? kontratlı oyuncumuzu ayartıp, prosedür gereği kiralıktan dönmesi gereken gün İlkan Karaman'ı aldılar ve de bu transfer meğersem milli takım kampında bitmiş, şimdi hangisi ahlaklı? Göksenin Köksal'ı milli takıma çağırıp FB ile kontrata ikna edemeyince kadro dışı bırakan koç kim ona da bir bakın... şimdi herşeyi gayet dürüst ahlaklı düzgün yapan FB camiası ve de taraftarları, kendilerini en fazla yenen koça küfür etmeyi haklı göstermeye devam ediyor, ilginç...
    Abi bir GS oyuncusu ayartılıyor değil mi?

Kaldı ki o konuya girsek hiç çıkamayız, futbol takımının maçtan once teklif götürdüğü futbolculardan fasikül fasikül geçmiş çıkar, yapma allasen, tarih kokutmayalım burayı.

Yakın Doğu komple bayan basketi bitirdi bizim, kalktı tokat attı Aziz Yıldırım; bak yukarıdaki postta ona da haksız diyorum.

Ben FB sütten çıkmış ak kaşık da demiyorum; ama insanların kendi takımlarına bakmadan bu kadar rahat giydirebilmesine de yok artık diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir GS oyuncusu ayartılıyor değil mi?

Kaldı ki o konuya girsek hiç çıkamayız, futbol takımının maçtan once teklif götürdüğü futbolculardan fasikül fasikül geçmiş çıkar, yapma allasen, tarih kokutmayalım burayı.

Yakın Doğu komple bayan basketi bitirdi bizim, kalktı tokat attı Aziz Yıldırım; bak yukarıdaki postta ona da haksız diyorum.

Ben FB sütten çıkmış ak kaşık da demiyorum; ama insanların kendi takımlarına bakmadan bu kadar rahat giydirebilmesine de yok artık diyorum.
    ben diyorum ki zaten spor yeterince kirlendi, basketbol bari spor olarak kalsın... ben lisede iyi oynardım çok severim basketbolu, emin ol cimbomlu da olsam hele ki Avrupada hep FB yi tutmuşumdur, oyunundan keyif aldığım sezonlarda da kendi takımım olsun olmasın açar izlerim... ama Tanyeviç 10 yıl milli takım-FB çalıştırırken sorun yok, Ataman olunca 'kulüp takımı çalıştıramaz, seçim yapsın!', İlkan sözleşmeli basketbolcuyken çok ahlaksız bir şekilde transfer edildi pişkin pişkin, Göksenin kendi çıktı açıkladı yaşananları... bunlar bari basketbolda olmasın ayrıca dediğim gibi kulüp takımları max. 5 milyon usd lik kadrolar kurabilirken, önce Ülker sonra Doğuş'la büyük bütçelere kavuştu FB, şimdi kendi başınayken her sene bu paraları verebilir mi meçhul, her an yine anamızın liginde 3 yabancı ile oynanan günlere geri dönebiliriz...

Keeper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Henüz 1 kişi bile Ergin’in hatalarını kabullenemedi, dopingi akladık, taraftara edilen küfürü akladık... konuyu başka noktalara çekip Fb camiasını suçladık. Sütten çıkmış ak kaşık görünenler de dua ile himmet ile ayağa kaldırılan camia

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Henüz 1 kişi bile Ergin’in hatalarını kabullenemedi, dopingi akladık, taraftara edilen küfürü akladık... konuyu başka noktalara çekip Fb camiasını suçladık. Sütten çıkmış ak kaşık görünenler de dua ile himmet ile ayağa kaldırılan camia
    bir önceki sayfada doping iddialarına yanıt verdiler o yazılanlar yalan mı?
    ben 2 tarafı da küfür etmelerinde haklı buluyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dopingi Ataman mı vermiş? kim söyledi bunu size? var mı ispatı ya da en kötü ihtimalle bir tanık konuşması falan? sen bir adama 10 yıldır her maç küfür et, Ataman tepk gösterip küfür edince de 'vay anam bana küfür etti!!!'... şimdi işi fetö ye getirip bir de oraya yayalım tartışmayı, yukarıda yazılanları es geçip hala kaybedilmiş bir futbol ve basketbolu unutmak ya da unutturmak kulüp stratejiniz ama bunu artık sadece sizin camia yiyor...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Algı yaratıp kendini kandırmak başarı getirmez

Gerçeklerle yüzleşip yeni sezona hazirlanip kazanırsın.

Küfür ederek 3. Sınıf insan musfettesi olursun ancak.

Başarı çalışarak kazanılır.Birilerine çamur atarak değil.

Bu yazdıklarımı kabul etmeyen hangi kulüp olursa olsun rakibin başarısıni gormeye mahkum.O korna havi fiskeleri duyup küfür etmeye devam edebilir.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dopingi Ataman mı vermiş? kim söyledi bunu size? var mı ispatı ya da en kötü ihtimalle bir tanık konuşması falan? sen bir adama 10 yıldır her maç küfür et, Ataman tepk gösterip küfür edince de 'vay anam bana küfür etti!!!'... şimdi işi fetö ye getirip bir de oraya yayalım tartışmayı, yukarıda yazılanları es geçip hala kaybedilmiş bir futbol ve basketbolu unutmak ya da unutturmak kulüp stratejiniz ama bunu artık sadece sizin camia yiyor...
    Son olarak; Ataman a küfür edildiğini iddia ediyorsunuz son 10 yıldır, iç saha maçlarının yüzde 80 i oradaydım “doping yapsana” ve “mola alsana” küfür ise haklısınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son olarak; Ataman a küfür edildiğini iddia ediyorsunuz son 10 yıldır, iç saha maçlarının yüzde 80 i oradaydım “doping yapsana” ve “mola alsana” küfür ise haklısınız
    o sebeple final maçlarının sonuncusu oynanmadı değil mi cimbomla ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o sebeple final maçlarının sonuncusu oynanmadı değil mi cimbomla ?
    Kaybedeceğini bildiği maça çıkmadı desek daha doğru olur sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaybedeceğini bildiği maça çıkmadı desek daha doğru olur sanırım
    hocam sen tartışılmaması gereken birisisin her şeyde haklısın senin yanlışın yok kusurumuza bakma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ghibli abi sen çok koyu gözü karartırcasına gslisin anlıyorum ama ergin ataman doping skandalını iyi araştır bazı şeyleri bildiğini söylüyorsun bak ben camia içerisinden birisi olarak söylüyorum ( Ünal beyi de ne kadar taraftar olarak sevmesem de ailecek görür severim.) o maça gs tamamen algı amaçlı çıkmadı istediğin kadar araştır sor soruştur ülker arena da asla gs salonunda ( devlet salonu ) olan şeyler olmazdı bunu siz de çok iyi biliyorsunuz Fenerbahçe taraftarı asla ama asla sulu derbi tükürük cezalı oyuncu oynatma veya doping gibi işlere girmez girmemiştir de basketbol şubesi gerçekten avrupa da örnek alınan çok temiz çok iyi ve işi bilen insanların yönettiği bir şube

Ve yine içeriden söylüyorum Obradovic devam ettiği sürece bütçe düşmeyecek...
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tweetleri yazan kişi Fenerbahçe düşmanlığı hat safhada birisi onu geçtim ispanyollara italyanlara anlatamayız bunu demiş ya holiganizm italya çıkışlıdır nasıl anlatamaz? İtalya da lütfen bir Lazio Roma maçına gitsin isterse gazozuna kriket olsun desteklemezler bir birlerini.
    Biz Lazio ile eşleştiğimiz de çok garip gelmişti Roma stadında Fenerbahçe bayrağı gidin google amcaya sorun.
    Real Barça lisansı alamasın diye Valencia baskete yenilmişliği var lütfen boş yapmasın kimse ben o salonda olsam ergin ataman'a asla bir şey söylemezdim başarılıdır tebrik ederim kolay bir iş değil yaptığı ama Oly taraftarı 40 dakika Obra ya küfür ettiler obradovic dönüp hiç bir şey yaptı mı? Hayır mola alsana lafına küfür eden ergin ataman ülker arenaya geldiği zaman çok daha ağır hakaretlere maruz kalacak maalesef.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)