User Tag List

Sayfa 8/13 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
243 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Turkish Airlines Euroleague-Fenerbahçe Final Four da

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tweetleri yazan kişi Fenerbahçe düşmanlığı hat safhada birisi onu geçtim ispanyollara italyanlara anlatamayız bunu demiş ya holiganizm italya çıkışlıdır nasıl anlatamaz? İtalya da lütfen bir Lazio Roma maçına gitsin isterse gazozuna kriket olsun desteklemezler bir birlerini.
    Biz Lazio ile eşleştiğimiz de çok garip gelmişti Roma stadında Fenerbahçe bayrağı gidin google amcaya sorun.
    Real Barça lisansı alamasın diye Valencia baskete yenilmişliği var lütfen boş yapmasın kimse ben o salonda olsam ergin ataman'a asla bir şey söylemezdim başarılıdır tebrik ederim kolay bir iş değil yaptığı ama Oly taraftarı 40 dakika Obra ya küfür ettiler obradovic dönüp hiç bir şey yaptı mı? Hayır mola alsana lafına küfür eden ergin ataman ülker arenaya geldiği zaman çok daha ağır hakaretlere maruz kalacak maalesef.
    böyle böyle devam edin hocam insanlar sizi kıskanıyor siz fenrbahçesiniz
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Keeper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam sen tartışılmaması gereken birisisin her şeyde haklısın senin yanlışın yok kusurumuza bakma
    Ben böyle bir şey iddia etmiyorum da ortada hiçbir şey yokken Obradoviç’e tüküren kulübün taraftarlarını suçlamayıp (aynaya bakmayıp) , Ergin’e ak kaşık muamelesi yapıp her şeyi Fb taraftarı yapıyormuş algısı yaratmaya gerek yok.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bence konu bir neticeye her zaman ki kavusamayacak

Sezon bitti gelecek sezon yine hortlatma yapariz.

Bu sefer copy paste kullaniriz yazmakla ugrasmayalim

Yine kapatıp devam ederiz böyle kıyamet gunune gider bu mevzularda.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ghibli abi sen çok koyu gözü karartırcasına gslisin anlıyorum ama ergin ataman doping skandalını iyi araştır bazı şeyleri bildiğini söylüyorsun bak ben camia içerisinden birisi olarak söylüyorum ( Ünal beyi de ne kadar taraftar olarak sevmesem de ailecek görür severim.) o maça gs tamamen algı amaçlı çıkmadı istediğin kadar araştır sor soruştur ülker arena da asla gs salonunda ( devlet salonu ) olan şeyler olmazdı bunu siz de çok iyi biliyorsunuz Fenerbahçe taraftarı asla ama asla sulu derbi tükürük cezalı oyuncu oynatma veya doping gibi işlere girmez girmemiştir de basketbol şubesi gerçekten avrupa da örnek alınan çok temiz çok iyi ve işi bilen insanların yönettiği bir şube

Ve yine içeriden söylüyorum Obradovic devam ettiği sürece bütçe düşmeyecek...
    Ülker arena'da hiç küfür olmaz, FB nin ne dopingle ne de usülsüzlükle işi olmaz... vallahi kim koyu taraftar gözlüğüyle bakıyor bilemedim... bari şu basketbol hayatını bitirdiğiniz İlkan Karaman'a bir cevap yazsaydınız da usulsüzlük nasıl ince ince yapılırmış cümle alem duysaydı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülker arena'da hiç küfür olmaz, FB nin ne dopingle ne de usülsüzlükle işi olmaz... vallahi kim koyu taraftar gözlüğüyle bakıyor bilemedim... bari şu basketbol hayatını bitirdiğiniz İlkan Karaman'a bir cevap yazsaydınız da usulsüzlük nasıl ince ince yapılırmış cümle alem duysaydı...
    kimse yazamayacak ben yazayım, GS yaşıtları arasında dünyanın en yeteneklileri arasında gösterilen İlkan Karaman'ı TOFAŞ tan keşfeder ve de uzun süreli bir kontrat yapar, yaşı ozaman 21, 1-2 sene kiralık oynama durumu var, basketbolda kiralama işleri futboldaki gibi değil, karşı kulübe bonservisi emaneten veriliyor, protokol yapılıyor sonrasında bonservis iade ediliyor, bu iade sürecinde protokolleri TBF resmi olarak kabul etmiyor, ama işin bir etik kısmı var, şimdiye kadar da camiada kimse bu etik kısmı ihlal etmemişti...

neyse efendim bize Nalgaspor diyen camia, GS den Karşıyaka'ya kiralık giden İlkan'ı Tanyeviç sayesinde milli takımda ayartır, Karşıyaka'ya bonservisi GS ye iade etmemesi üzerine baskı yaparlar, Karşıyaka bonservisi iade etmez, İlkan boşa düşer ve de FB bu NBA draftında bile seçilmiş yetenekli gencin boşta olmasına çok üzülür transfer eder bedavaya...

şimdi masal okumaya anlatmaya gerek yok, her camianın pislikleri diz boyu iken ve de kimse temiz değilken lütfen 'aa biz ak pakız ama, siz pisliksiniz!' demeyin...

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu devirde fenerli olmak zor . Şaka sanıyordum , ciddi ciddi fenerbahçe yüzünden sağlık problemleri yaşayan tanıdığımız var doktor fenerbahçeyi yasaklamış
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de hem fb taraftarı hem de 15 yıl profesyonel basketbol oynamış, şu anda da iyi bir basketbol taraftarı olarak bir kaç kelam etmek istiyorum. öncelikle ergin ataman tıpkı fatih terim gibi insan olarak, kişilik olarak hiç sevmediğim hatta kendi taraftarları dışında herkes için nefret uyandıracak karakterde insanlar olsa da; nasıl fatih terim bu ülkenin yetiştirdiği en iyi teknik direktörse ergin ataman da aydın örs ile birlikte türkiye'nin yetiştirdiği en iyi koçtur. bunun aksini teknik veya taktik olarak iddia edebilen biri varsa bilin ki o basketboldan anlamıyordur.

şunu da açıkça ilave edeyim, çeyrek final eşleşmeleri belli olduğu an fener'in zalgiris'i, efes'in de barca'yı eleyeceğini, f4 yarı finalinde de efes'in fener'i yeneceğini basketbolla ilgili arkadaşlarıma söylemiştim (elimde 20 nisan tarihli whatsapp mesajlarım var, isteyene gönderebilirim ) o zamanlar datome, vesely, kalinic vs sakatlığı bile söz konusu değilken böyle söyleme nedenim 2 takımın kadro yapılarıydı. şu anda da iddia ediyorum, tr ligi finalinde bu kadro yapıları ile efes, fb'yi yener ve şampiyon olur. efes'in kısa rotasyonu fener'in kısalarını her maç sürklase eder. 3 ve 5 numaralardan anormal bi katkı almadığı sürece fb'nin şampiyon olabilmesi için seri boyunca % 50 civarı üçlük yüzdesi ile oynaması lazım. ha olmaz mı, olur ama normal şartlarda bu 1-2 maçta olur tüm seri boyunca olması zor.

gelelim f4'teki olaylara ve ergin ataman-fb taraftarı polemiğine. gerçekten insan olarak ergin ataman'ı hiç sevmiyorum ama yapılanları da tasvip etmiyorum, ben olsam ne küfür ederim, ne aleyhte tezahürat yaparım ne de cska'yı desteklerim. küfür konusuna da pek girmek istemiyorum zira 2 taraf da irbirini suçluyor, o bize küfretti, hayır taraftarlar bana küfretti falan filan. çocukça şeyler.

son olarak da fb karşıtlığı konusunda şunu ifade etmek istiyorum. bir fb taraftarı olarak en sevmediğim insanların başında aziz yıldırım geliyor. hiç bir hareketini, hiç bir konuşmasını savunmam da tasvip de etmem. seçimi kaybettiği gün de zil takıp oynamışımdır. benim fb taraftarı olarak tek gururlandığım şey, her branşta kendi takımımı desteleyebilmek, her branşta kendi takımımın kazandığı başarılarla mutlu olabilmek veya kaybettiği zaman üzülebilmektir. diğer takım taraftarlarına da aynı şeyi tavsiye ederim. ben şahsen gs taraftarı olsaydım, erkek basketbolda efes'i, kadın basketbolda yakın doğu'yu, erkek voleybolda arkas'ı, bayan voleybolda eczacıbaşı'nı destekler görünüp, onların başarılarıyla galibiyetleriyle fb'ye karşı tatmin olmaya çalışmazdım, kendimi küçük düşürdüğümü düşünürdüm. benim şahsi görüşümdür, başkaları hangi branşta fb'yi kim yeniyorsa ben de onu tutayım diye düşünebilir. ama ben bu şekilde düşünemiyorum, o şekilde mutlu da olamazdım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben de hem fb taraftarı hem de 15 yıl profesyonel basketbol oynamış, şu anda da iyi bir basketbol taraftarı olarak bir kaç kelam etmek istiyorum. öncelikle ergin ataman tıpkı fatih terim gibi insan olarak, kişilik olarak hiç sevmediğim hatta kendi taraftarları dışında herkes için nefret uyandıracak karakterde insanlar olsa da; nasıl fatih terim bu ülkenin yetiştirdiği en iyi teknik direktörse ergin ataman da aydın örs ile birlikte türkiye'nin yetiştirdiği en iyi koçtur. bunun aksini teknik veya taktik olarak iddia edebilen biri varsa bilin ki o basketboldan anlamıyordur.

şunu da açıkça ilave edeyim, çeyrek final eşleşmeleri belli olduğu an fener'in zalgiris'i, efes'in de barca'yı eleyeceğini, f4 yarı finalinde de efes'in fener'i yeneceğini basketbolla ilgili arkadaşlarıma söylemiştim (elimde 20 nisan tarihli whatsapp mesajlarım var, isteyene gönderebilirim ) o zamanlar datome, vesely, kalinic vs sakatlığı bile söz konusu değilken böyle söyleme nedenim 2 takımın kadro yapılarıydı. şu anda da iddia ediyorum, tr ligi finalinde bu kadro yapıları ile efes, fb'yi yener ve şampiyon olur. efes'in kısa rotasyonu fener'in kısalarını her maç sürklase eder. 3 ve 5 numaralardan anormal bi katkı almadığı sürece fb'nin şampiyon olabilmesi için seri boyunca % 50 civarı üçlük yüzdesi ile oynaması lazım. ha olmaz mı, olur ama normal şartlarda bu 1-2 maçta olur tüm seri boyunca olması zor.

gelelim f4'teki olaylara ve ergin ataman-fb taraftarı polemiğine. gerçekten insan olarak ergin ataman'ı hiç sevmiyorum ama yapılanları da tasvip etmiyorum, ben olsam ne küfür ederim, ne aleyhte tezahürat yaparım ne de cska'yı desteklerim. küfür konusuna da pek girmek istemiyorum zira 2 taraf da irbirini suçluyor, o bize küfretti, hayır taraftarlar bana küfretti falan filan. çocukça şeyler.

son olarak da fb karşıtlığı konusunda şunu ifade etmek istiyorum. bir fb taraftarı olarak en sevmediğim insanların başında aziz yıldırım geliyor. hiç bir hareketini, hiç bir konuşmasını savunmam da tasvip de etmem. seçimi kaybettiği gün de zil takıp oynamışımdır. benim fb taraftarı olarak tek gururlandığım şey, her branşta kendi takımımı desteleyebilmek, her branşta kendi takımımın kazandığı başarılarla mutlu olabilmek veya kaybettiği zaman üzülebilmektir. diğer takım taraftarlarına da aynı şeyi tavsiye ederim. ben şahsen gs taraftarı olsaydım, erkek basketbolda efes'i, kadın basketbolda yakın doğu'yu, erkek voleybolda arkas'ı, bayan voleybolda eczacıbaşı'nı destekler görünüp, onların başarılarıyla galibiyetleriyle fb'ye karşı tatmin olmaya çalışmazdım, kendimi küçük düşürdüğümü düşünürdüm. benim şahsi görüşümdür, başkaları hangi branşta fb'yi kim yeniyorsa ben de onu tutayım diye düşünebilir. ama ben bu şekilde düşünemiyorum, o şekilde mutlu da olamazdım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tümünün altına imzamı atarım, özellikle de son paragrafın altına.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    herkes işine geleni beğendiğine göre seneye görüşürüz yine herkese bol şans
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

son paragrafa katılmıyorum, bu ülkenin bir kuşağı Efes'le beraber büyüdü, onların 'gerçek' başarıları ile basketbolu sevdi ki buna FB liler de dahil... kulüp takımlarının esamesinin okunmadığı bir ortamda FB ye karşı mı Efes'i tutmuşuz??? işte bu kısmı komik olmuş...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    son paragrafa katılmıyorum, bu ülkenin bir kuşağı Efes'le beraber büyüdü, onların 'gerçek' başarıları ile basketbolu sevdi ki buna FB liler de dahil... kulüp takımlarının esamesinin okunmadığı bir ortamda FB ye karşı mı Efes'i tutmuşuz??? işte bu kısmı komik olmuş...
    Hepimiz Efes’le büyüdük doğru, naumoski’nin formasına terini silerken adam geçmesini hayranlıkla izledik. Ama ben kalkıp da efes’in galibiyetleri ile gs veya bjk’lilere laf etmedim, etmem de. Efes’in Koraç kupası finalini de salonda izledim. Yine olsun yine izlerim. Sonuna kadar efes’i desteklerim, tıpkı dünkü maçta olduğu gibi. Herkesin de efes’i avrupa’da Desteklemesini anlarım, ama kalkıp da 7 maçta 4 kez yendi sizi, el’de finalden etti falan diyince o başka bi şey oluyor. Efes’le basketbolu sevmekten, avrupa’da Desteklemekten daha başka bi şey oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepimiz Efes’le büyüdük doğru, naumoski’nin formasına terini silerken adam geçmesini hayranlıkla izledik. Ama ben kalkıp da efes’in galibiyetleri ile gs veya bjk’lilere laf etmedim, etmem de. Efes’in Koraç kupası finalini de salonda izledim. Yine olsun yine izlerim. Sonuna kadar efes’i desteklerim, tıpkı dünkü maçta olduğu gibi. Herkesin de efes’i avrupa’da Desteklemesini anlarım, ama kalkıp da 7 maçta 4 kez yendi sizi, el’de finalden etti falan diyince o başka bi şey oluyor. Efes’le basketbolu sevmekten, avrupa’da Desteklemekten daha başka bi şey oluyor
    konuyu okuduysanız o kısımlar FB nin neden Ataman'ı sevmediğini anlatmak için yazılmıştı ve de camianın ataman nefreti devam ederse playofflardan da farklı sonuç çıkmayacağına bir öngörü idi, kimse 'Efes ne güzel yendi FB yi !' demedi... ama si Efesi tutanları Arkas vs tutanlar zannediyorsunuz, her camia her sporda kendine antipati oluşturacak şeyler yapmıştır, ama FB nin hiç bir şey yapmadığını ak pak olduğunu söylenirse geçmişin bir sürü defteri açılır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu okuduysanız o kısımlar FB nin neden Ataman'ı sevmediğini anlatmak için yazılmıştı ve de camianın ataman nefreti devam ederse playofflardan da farklı sonuç çıkmayacağına bir öngörü idi, kimse 'Efes ne güzel yendi FB yi !' demedi... ama si Efesi tutanları Arkas vs tutanlar zannediyorsunuz, her camia her sporda kendine antipati oluşturacak şeyler yapmıştır, ama FB nin hiç bir şey yapmadığını ak pak olduğunu söylenirse geçmişin bir sürü defteri açılır...
    Siz benim dediğimi yanlış anlamışsınız. Efes’in herhangi bir fener kaçına gidelim, anket yapalım, Efes’i destekleyenlerin % 80’i gs veya bjk’li çıkar. Aynı şekilde Vakıfbank-FB voleybol kaçına gidelim, Vakıfbank taraftarının % 70’i gs veya bjk’li çıkar. Ama gidin bakın hiç bir gs-Efes maçında sırf gs’ye karşıtlık olsun diye efes’i Destekleyen fb’li bulamazsınız. Neden? Çünkü fb’liler kendi takımını destekler, hangi branş olursa olsun. Tartışmalarda da aynı şey geçerlidir, karşı tarafta FB varsa efes’in, arkas’ın, yakın doğu’nun hakkını bir de bakarsın en çok gs’liler savunur. Ben buna karşıyım, ben olsam yapmazdım dediğim budur. Ben gs taraftarı mıyım, Efes ile FB arasında gerginlik mi var? Bana ne kardeşim, ben gs olarak fener’e Koydum koymadım mı ona bakarım, onla övünürüm, veya onun tartışmasını savunmasını yaparım. Başkasının bilmem nesiyle bi yere girmeye çalışmam. Ben böyle düşünüyorum şahsen

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet ama 98-99 sezonu şampiyonu Zalgris’i o sezon yenen tek takım olan efsane kadroyu da unutmayalım nba lokavtı sayesinde oluşan mahmud abdul rauflu, zan tabaklı, conrad mcreali, ibolu efsane kadro.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela ben bi FB taraftarı olarak Başakşehir ile gs arasındaki hiç bir olaya girmem. O ona küfretmiş, o ona yumruk sallamış, yedek kulübeleri biribirine girmiş, bana ne abi! Başakşehir düşünsün, onun taraftarları girsin. Ben kendi takımıma bakarım, benim takımım bu sene yerlerde sürünüyor, hiç bir derbi kazanamamış. Doğru düzgün kimseyi yenememiş. Gs ise herkesi yenmiş, helal olsun der tebrik eder geçerim. Gerçekten de tüm gs’lilrri şampiyonluktan ötürü tebrik ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz benim dediğimi yanlış anlamışsınız. Efes’in herhangi bir fener kaçına gidelim, anket yapalım, Efes’i destekleyenlerin % 80’i gs veya bjk’li çıkar. Aynı şekilde Vakıfbank-FB voleybol kaçına gidelim, Vakıfbank taraftarının % 70’i gs veya bjk’li çıkar. Ama gidin bakın hiç bir gs-Efes maçında sırf gs’ye karşıtlık olsun diye efes’i Destekleyen fb’li bulamazsınız. Neden? Çünkü fb’liler kendi takımını destekler, hangi branş olursa olsun. Tartışmalarda da aynı şey geçerlidir, karşı tarafta FB varsa efes’in, arkas’ın, yakın doğu’nun hakkını bir de bakarsın en çok gs’liler savunur. Ben buna karşıyım, ben olsam yapmazdım dediğim budur. Ben gs taraftarı mıyım, Efes ile FB arasında gerginlik mi var? Bana ne kardeşim, ben gs olarak fener’e Koydum koymadım mı ona bakarım, onla övünürüm, veya onun tartışmasını savunmasını yaparım. Başkasının bilmem nesiyle bi yere girmeye çalışmam. Ben böyle düşünüyorum şahsen
    hala müessese takımlarının taraftar yapılarını irdeleyip kendinizce bir sonuca varıyorsunuz, Efes-Daçka maçına giden taraftar da mı FB karşıtlığı için maç izlemeye gidiyor? dünya sizin camianın etrafında dönmüyor ne yzık ki, siz her ne kadar öyle zannetseniz de...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efes-daçka maçına gidenler Efes-FB polemiğine girmiyorlar ama hikmetse. gs’liler giriyor efes-FB polemiğine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Efes-daçka maçına gidenler Efes-FB polemiğine girmiyorlar ama hikmetse. gs’liler giriyor efes-FB polemiğine
    ben Avrupada efesi de FB yi de desteklerim, kim iyiyse onu tutarım, burada tartışılan GS değil, Ergin Ataman, adam iyi bir GS li olmasının cezasını sizin gibi fanatik olmadığını iddia eden ama bırak fanatikliği GS kompleksinin dibini yaşayan bir camianın linçini yaşıyor, sebebi 10 sene önce 5 s kala mola alması , final serisinde de 2 oyuncuda sonradan FIBA tarafından çok cüzi ceza alınmasına sebep olan madde tespiti öyle mi? neden Ataman'dan aslında cimbomlu olduğu için nefret edildiğini söyleyemiyorsunuz?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)