User Tag List

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
243 sonuçtan 229 ile 243 arası

Konu: Turkish Airlines Euroleague-Fenerbahçe Final Four da

Keeper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman konu kapandı

2 sorunun cevabı EVET ise

derinlere girersek hiçbirimiz çıkamayız.

babam rizespor kalecilik yaptı rıdvan dilmen zamanı anlatırdı 80 li yıllarda olup biteni

Türkiye'de ne düzgün ki sporda düzgün ilerlesin.

Şahısları sevmezsiniz ama başarısına saygı duyarsınız bu olması gerekendir.

Bir kaç fb li hocayı kışkırtması küfür etmesini kınarsınız kulüp yönetimide yangına körükle gitmez tarafları adına özür diler ortamı sakinleştirir.

Beyler bu oyuncular milyon euro alıp zevkten dört köşe olurken biz burda sayfalarca yazıyoruz da yazıyoruz gerek yok

Kimse BEYAZ değil bu gerçeği unutmayın. Forumda o yüzden yasaklı konulara giriyor.

Takımını çok seviyorsun ve ona en ufak eleştri gelincede dayanamıyorsun ama paraları birileri götürüyor işte.

Değmez bunlara hobi olarak görün şu işleri
    Aynen doğru hepsi ama bir ergin i kınayamadın ayıptır yaptığı diyemedin ya ne diyim artık bilemedim ��

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Keeper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen doğru hepsi ama bir ergin i kınayamadın ayıptır yaptığı diyemedin ya ne diyim artık bilemedim ��
    fatih terimin kebapçı hikayesi ile birlikte kınıyorum ben bonuslu kınama olsun

Fatih ve Ergin çabuk parlayan hocalar malesef.Taraftarlar ve karşı takım bunu bazen kullanıyor.

Aslında tecrübeliler ama bazı huylardan vazgeçemiyorlar.

Ergin yerinde olsam duymamazlığa gelirdim mesela ben.

Fatih hoca yerinde olsam kesin bugün üstüme gelir bunlar antidepresan alayim derdim

Hoca olmak hiç kolay değil çünkü burada herkes başarıya odaklanmış durumda kimse kimseyi korumuyor başarılı değil isen...
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman konu kapandı

2 sorunun cevabı EVET ise

derinlere girersek hiçbirimiz çıkamayız.

babam rizespor kalecilik yaptı rıdvan dilmen zamanı anlatırdı 80 li yıllarda olup biteni

Türkiye'de ne düzgün ki sporda düzgün ilerlesin.

Şahısları sevmezsiniz ama başarısına saygı duyarsınız bu olması gerekendir.

Bir kaç fb li hocayı kışkırtması küfür etmesini kınarsınız kulüp yönetimide yangına körükle gitmez tarafları adına özür diler ortamı sakinleştirir.

Beyler bu oyuncular milyon euro alıp zevkten dört köşe olurken biz burda sayfalarca yazıyoruz da yazıyoruz gerek yok

Kimse BEYAZ değil bu gerçeği unutmayın. Forumda o yüzden yasaklı konulara giriyor.

Takımını çok seviyorsun ve ona en ufak eleştri gelincede dayanamıyorsun ama paraları birileri götürüyor işte.

Değmez bunlara hobi olarak görün şu işleri
    Her konu kapatılır illa ki; lakin ben burda gerekirse Aziz yıldırım’a Söverim, obradovic’i de oynattığı basketbolu da yerden yere vururum (ki bunu gerçekten yaparım, isteyenle de obradovic’in oynattığı basketbolu tartışırım), Ergin ataman’ın, Fatih terim’in Hakkını veririm, gs’yi şampiyonluğundan dolayı tebrik de ederim de insanlar “ya ben senin dediğini farklı algılamışım, söylemediğin şeyleri sana isnat etmişim, kusura bakma” diyemezler. Yazık...

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ülker arena'da hiç küfür olmaz, FB nin ne dopingle ne de usülsüzlükle işi olmaz... vallahi kim koyu taraftar gözlüğüyle bakıyor bilemedim... bari şu basketbol hayatını bitirdiğiniz İlkan Karaman'a bir cevap yazsaydınız da usulsüzlük nasıl ince ince yapılırmış cümle alem duysaydı...
    Fenerbahçe tarihinde doping veya sizin salonunuz veya stadınızda olan bir durum oldu mu?
    Sokak kabadayısı bir teknik direktör eski oyuncusuna yumruk atıyordu ya geçen hafta neyden bahsediyoruz?
    Basketbol maçların da gsnin tek amacı zaten Fenerbahçe'yi yenmek saygı duyuyorum rekabet var ama lütfen basketbol konusunda Efes'in başlattığı ekolü devam ettiren ve geliştiren tek takım Fenerbahçe.
    İlkan Karaman olayına gelince sakatlandığı zaman en iyi tedavi için almanya'ya gönderildi ilkan Fenerbahçe tarafından fakat kendisi doktor tedavisine uymayı bırakın klüplerde snaplerle uğraşıyordu.
    Aynı Emre Mor gibi erkenden havaya girdi ve bitti transfer edilmesi kısmında Nalgaspora gereken yapıldı sadece o.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ChuckBartowsKi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahçe tarihinde doping veya sizin salonunuz veya stadınızda olan bir durum oldu mu?
    Sokak kabadayısı bir teknik direktör eski oyuncusuna yumruk atıyordu ya geçen hafta neyden bahsediyoruz?
    Basketbol maçların da gsnin tek amacı zaten Fenerbahçe'yi yenmek saygı duyuyorum rekabet var ama lütfen basketbol konusunda Efes'in başlattığı ekolü devam ettiren ve geliştiren tek takım Fenerbahçe.
    İlkan Karaman olayına gelince sakatlandığı zaman en iyi tedavi için almanya'ya gönderildi ilkan Fenerbahçe tarafından fakat kendisi doktor tedavisine uymayı bırakın klüplerde snaplerle uğraşıyordu.
    Aynı Emre Mor gibi erkenden havaya girdi ve bitti transfer edilmesi kısmında Nalgaspora gereken yapıldı sadece o.
    hocam vallahi bilerek yazıyorum diyorsun da, Kambala dopingten kaç yıl men edildi basketboldan? dopingi FB de iken oynarken Aris'e karşı yapmadı mı? James Gist dopingli çıkmadı mı hatta bu oyuncunun daha önce de bundan sabıkası olduğu ortaya çıkmadı mı? bakın özellikle basketbolda her kulüpten dopingli oyuncu çıktı, cimbomdan Lasme ve Hawkins mesela, ama bizim camiada hiç olmadı derseniz kabak gibi çıkar isimler ortaya... basketbolda yaklaşık 10 senedir kendi sahamızda FB ye sanırım 1 sefer yenildik belki 2 dir, amacımız belli bak bu sene seri yine 1-1 den başlayacak finale çıkarsak bir mucize olursa yani bu ülkede Efes'i takip eden tek kulüp Ülker'di, birleşme olmasaydı EL i görür müydü acaba FB? cimbom kendi imkanlarıyla ya Avrupada kupa aldı ya ön eleme oynadı ya da wildcard aldı ama 3-4 sefer EL oynadı, kulüplerin batık olduğu şu ortamda 30 milyon euro verin takım kurun demek çok saçma kulüp takımlarına, getirisi yok çünkü... FB de geçen sene Doğuş'a bu sene de Ali Koç'a yıkıldı ama bakalım nereye kadar devam edecek bu düzen, bu arada benim eleştirdiğim EL in bu kadar az para dağıtması...

Fatih Terim'i kılım kadar sevmem ama gelin görün ki hayalinizde göremeyeceğiniz işleri başardı, aynen Obra gibi... ukala, kendini beğenmiş, dünyanın yarısını bu tipler yaratmış, ama Terim'e laf ederken Obra'ya edememek çok gülünç... gerçi hakem hatalarıyla berabere kaldığı maçtan sonra ağzı kulaklarında 'GS yi şampiyonluktan ettik!' diyen bir zavallıdan daha iyidir Obra, ezik değildir, iddialıdır, şikayet etmez ama karakteri Terimden farklı değildir... haaaa Terim ceza alır 10 maç sizinkiler hiç ceza almaz o ayrı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam vallahi bilerek yazıyorum diyorsun da, Kambala dopingten kaç yıl men edildi basketboldan? dopingi FB de iken oynarken Aris'e karşı yapmadı mı? James Gist dopingli çıkmadı mı hatta bu oyuncunun daha önce de bundan sabıkası olduğu ortaya çıkmadı mı? bakın özellikle basketbolda her kulüpten dopingli oyuncu çıktı, cimbomdan Lasme ve Hawkins mesela, ama bizim camiada hiç olmadı derseniz kabak gibi çıkar isimler ortaya... basketbolda yaklaşık 10 senedir kendi sahamızda FB ye sanırım 1 sefer yenildik belki 2 dir, amacımız belli bak bu sene seri yine 1-1 den başlayacak finale çıkarsak bir mucize olursa yani bu ülkede Efes'i takip eden tek kulüp Ülker'di, birleşme olmasaydı EL i görür müydü acaba FB? cimbom kendi imkanlarıyla ya Avrupada kupa aldı ya ön eleme oynadı ya da wildcard aldı ama 3-4 sefer EL oynadı, kulüplerin batık olduğu şu ortamda 30 milyon euro verin takım kurun demek çok saçma kulüp takımlarına, getirisi yok çünkü... FB de geçen sene Doğuş'a bu sene de Ali Koç'a yıkıldı ama bakalım nereye kadar devam edecek bu düzen, bu arada benim eleştirdiğim EL in bu kadar az para dağıtması...

Fatih Terim'i kılım kadar sevmem ama gelin görün ki hayalinizde göremeyeceğiniz işleri başardı, aynen Obra gibi... ukala, kendini beğenmiş, dünyanın yarısını bu tipler yaratmış, ama Terim'e laf ederken Obra'ya edememek çok gülünç... gerçi hakem hatalarıyla berabere kaldığı maçtan sonra ağzı kulaklarında 'GS yi şampiyonluktan ettik!' diyen bir zavallıdan daha iyidir Obra, ezik değildir, iddialıdır, şikayet etmez ama karakteri Terimden farklı değildir... haaaa Terim ceza alır 10 maç sizinkiler hiç ceza almaz o ayrı...
    Obradovic ile sokak kabadayısı kıyaslamak ne alaka?
    Kendisinin hiç bir zaman rakip takım oyuncusuna taraftarına kendi taraftarına küfür ettiğini rakip benche saldırdığını gördün mü?
    Ayrıca ligimiz ve EL de doping sistemleri çok farklı EL de doping yapan oyuncu cidden aptaldır.
    Kambala olayına gelirsek kendisi Aydın Örs döneminde oldu Aydın Örs'ün Fenerbahçe ye getirdiği en büyük zarar kazanmak adına yaptığı mücadeledir ki zaten kendisiyle Kambala olayının olduğu sezon sonu yollar ayrıldı.
    Ergin Ataman'ın akıl hocasıdır Aydın Örs gelmiş geçmiş en büyük Türk basketbol adamıdır lafım yok ama cidden doping çirkeflik hepsi vardı o adam ve oyuncularında keza Erginde de öyle.
    Ben hatırlamıyorum hiç bir Fenerbahçe'li basketbolcunun 30 sayı gerideyken 3lük atıp taraftara el hareketi çektiğini? ( gerizekalı göksenin.)
    Yani cidden 2 klüp kıyaslanacaksa Galatasaray futbolda Fenerbahçe'den başarılıdır Türkiye'nin en başarılı klübüdür. ( kirli yapılanmaların etkisi olmasa bile UEFA kupasını da onlar kaldır diyecek hali yok.)
    Fenerbahçe ise basketbolda en iyi takımdır şu an spor klübü açısından bakarsak Türkiye'de galatasaray ve beşiktaş Fenerbahçe'ye amatör branşlarda yaklaşamaz.
    Günümüz düzeyinde bunların pek önemi olduğuna inanmıyorum önemli olan futbolda sportif başarı o ise şu an Fenerbahçe'de en kötü sezon diyebiliriz.
    Fenerbahçe basketbol şubesi simone pianigiani döneminden beri hep yüksek bütçelerle oynadı sponsor olsun olmasın şu an ki ekonomik durum cidden kötü başkan ve ekibi bir şeyler deniyor her klüp bunları deneyecek zaten mecburen ama bilmiyoruz ne olur tek bildiğim şey Obradovic olduğu sürece bütçe düşmeyecek onun sözünü verdi başkan.
    Hayal edemeyeceğimiz başarısı nedir F.Terim'in? Bunlar boş süregelen laflar bence yatırımı doğru yapan ciddi çalışan her klüp UEFA Kupası-EL-üst üste şampiyonluklar bunları yapabilir ha F.Terim bence Türk en iyi teknik direktörlerden biri bir diğeri de Ş.Güneş ikisi de rakip takımın teknik direktörleri ama gerçek budur.
    EL para dağıtım sistemi yakın zamanda değişmez ise zaten şampiyon ve yüksek pota takımlar FIBA ile görüşüp ayrı bir lig açacaklarını belirttiler böyle bir çalışma da var bakalım ne olacak bu ligin ise 4 kurucu üyesi olacağı zaten söyleniyor Real CSKA Oly Fenerbahçe.
    Sigorta ve Kasko işlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cemal Nalga olayının rövanşı mıymış İlkan??? ne alaka hocam, hayırdır oyuncunuzu ayartıp zorla boşa mı düşürdük öyle bir transfer mi yaptık? Nalga özel maçta ceza aldı,yine özel maçta oynamayarak cezasını tamamlaması gerekiyordu ama Yiğit Şardan ve ekibinin göz yummasıyla bu olay yaşandı, şimdi öyle bir anlatılır ki, Michael Jordan'ı beyaza boyadık adını da Cemal Nalga koyduk, ligin ilk 5 haftası tozu dumana kattı bütün rakiplere 50 şer sayı attı ama sonra durum ortaya çıktı... o yılları Allahtan yaşamışız, bakın bu olaydan sonra cimbom ne ceza almış??

"türkiye basketbol federasyonu (tbf) disiplin kurulu, istanbul cup uluslararası basketbol turnuvası kapsamında oynanan galatasaray cafe crown - cibona zagrep müsabakasında ihraç edilen ve cezasının tamamlamadan maçlarda yer alan cemal nalga ile idari-teknik ekip hakkındaki cezaları açıkladı. kurulun açıklamasına göre ;

- yiğit şardan'a 6 ay hak mahrumiyeti ve 10 bin tl para cezası verildi.
    - galatasaray cafe crown genel menajeri ali türsan'a 6 ay hak mahrumiyeti ve 5 bin tl para cezası verildi.
    - galatasaray cafe crown menajeri mert uyguç'a 2 yıl hak mahrumiyeti ve 10 bin tl para cezası verildi.
    - galatasaray cafe crown antrenörü okan çevik'e 3 yıl hak mahrumiyeti ve 10 bin tl para cezası verildi.
    - galatasaray yardımcı antrenörü cengiz karadağ'a 1 yıl hak mahrumiyeti ve 5 bin tl para cezası verildi.
    - galatasaray cafe crown'un eski teknik danışmanı koray mincinozlu'ye 2 yıl hak mahrumiyeti ve 5 bin tl para cezası verildi.
    - oyuncu cemal nalga'ya ise 2 yıl hak mahrumiyeti ve 10 bin tl para cezası verildi.
    - oyuncu tufan ersöz'e 4 ay hak mahrumiyeti ve 5 bin tl para cezası verildi. cezası 1 yıldan 4 aya indirildi.

kurul ayrıca galatasaray cafe crown - fenerbahçe ülker maçındaki olaylar nedeniyle 4 maç seyircisiz ve 40 bin tl ceza verirken , galatasaray cafe crown bu kararlardan sonra cemal nalga'nin oynadığı tüm maçlarda hükmen mağlup sayılarak lige -5 puanla devam etmesine karar verildi. galatasaray cafe crown, teknosa türkiye kupası'ndan da ihraç edildi. "

adam öldürseler daha az yatarlardı, cimbom bu cezayı aldı ve çekti, şahıslar da kulüpten uzaklaştırıldı, şimdi gelmiş İlkan olayı Nalga olayının gereğiymiş, bırakın komediyi artık tekrar yazayım dünya etrafınızda dönmüyor, siz sadece bunu söyleyenlere inanıyorsunuz...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ergin Ataman deliye dondu!.. Hakemin uzerine yurudu ve... - Spor Haberleri - (2/18)

ben kişilik olarak sevmiyorum bu adamı, isteyen sevebilir...

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ergin Ataman deliye dondu!.. Hakemin uzerine yurudu ve... - Spor Haberleri - (2/18)

ben kişilik olarak sevmiyorum bu adamı, isteyen sevebilir...
    Haklı yanı yok muydu o faulde boş yere mi isyan etti.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklı yanı yok muydu o faulde boş yere mi isyan etti.
    itiraz başka, hakemin üstüne yürümek, delirmek başka. hakemlik tarihinde ilk kez hatalı düdük çalınmıyor, millet kupalar, şampiyonluklar kaybediyor hakem kararlarıyla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yav neyin tartışmasını yapıyorsunuz, Obra gidince Fb Atamanla anlaşabilir, şimdi Atamana saydiranlar o zaman tapar, aynı şey futbolda FT için de geçerli, yeter ki tenezzül etsin..
    Bjkliler yıllarca Burak a saydirdi, şimdi geldikleri yeri ona borçlu

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    itiraz başka, hakemin üstüne yürümek, delirmek başka. hakemlik tarihinde ilk kez hatalı düdük çalınmıyor, millet kupalar, şampiyonluklar kaybediyor hakem kararlarıyla.
    Valla ne hikmetse bu sene hakemler sürekli gs li hocalar ile uğraşıyor.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yav neyin tartışmasını yapıyorsunuz, Obra gidince Fb Atamanla anlaşabilir, şimdi Atamana saydiranlar o zaman tapar, aynı şey futbolda FT için de geçerli, yeter ki tenezzül etsin..
    Kendi adıma, önceki postlarda Ergine saydırdığım için cevap veriyorum: "Tapmam"

Adamın koçluğu tamam da; rakibine saygısı olmayan ve bunu beyan eden adama da kimse saygı, takdir beklemesin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben şahsen buraka hiç bişi borçlu değilim
    aslında burak itini bize alanlar bize karakterli bir Beşiktaş borçlu
    ödeyemeyecekleri için bir gün defolup gidecekler arkalarından hep küfür edeceğiz..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bağzılarının 455 senede bağzılarının ruyasında bıle gelemediği yere her sene çekirdek çitleyerek geliyoruz,yok gergine o olmuş yok bu olmus boş yapmaya gerek yok,2015 yılında açılan konuya 2019 da pirana gibi çökmüşler duyar kasmışlar yesinler,hıc bır real li nerde olursa olsun barçayı desteklemez,spartaklı CSKA desteklemez,liverpool kalkıpta şampiyonlar lıgınde manchester desteklemez vs,mola alsana dıyen adama sıktrın lan oç ları dersen iner ananıda skerler kusurabkma gergincik

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)