User Tag List

Sayfa 11/12 İlkİlk ... 9101112 SonSon
223 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Kenan Sofuoğlu'nun rakibi pazara yollayıp birinci olması

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yazımda yanlış anlaşıldım veya yanlış ifade ettim kendimi galiba. Bakanlık yapmış kişilerin isimlerini ve mesleklerini yazdım. Sporla alakası olmayan , hatta daha önce başka bakanlıklarda bakan olmuş veya görev yapmış kişilerin süs gibi bakan olmasındansa , hiç değilse hayatını bir spor dalından kazandıklarıyla idame etmiş birinin bakan olmasını isterim dedim. Herhangi bir spor dalından gelmesinin önemi , Türkiye'de amatör branşlardaki eksiklikleri önceden görmesi ve yaşaması olabilir. Bakanı geçtim , herhangi bir ilçenin gençlik ve spor hizmetleri müdür yardımcısı bile bir salona gidecekken 3 gün önceden teyakkuz başlıyor , eksik gedik ne varsa göstermelik düzeltiliyor. He bu arada getir götürü yani ameleliği ordaki sporculara yaptırıyorlar.Bunu yaşamış bu işin sporculuğundan gelmiş kişiler başa geçse daha doğru olur bence.

1-2 yıldır her okulun bahçesine milyon liralık kapalı spor salonları yapıyorlar. Gençleri spora teşvik edip , olimpiyatlarda şanlı bayrağı dalgalandırmak hedefimiz.

Seyfullah Karadeniz. Olimpiyat 3'üncüsü, Dünya 2'ncisi, Avrupa Şampiyonu ve işitme engelli. Devlet olarak bir hedef belirliyorsun , hedefi başaran sporcunu taşöron olarak işe alıp hademe yapıyorsun. Yeteneklerimize sahip çıkmıyoruz . Çünkü baştakilerin umrunda değil . Madalya mı aldın sen ? . Saraya davet et , gazetecileri çağır reklamını yap yolla. Belki böyle yerleri süpürmüş başaralı sporculardan biri bakan olur da , sporculara gereken değeri verir diye umut ediyorum.

Tabi genel tabloya bakıldığında bakanlık nedir , seçimden sonra ne olacaktır ? Ankara'da bir cadde ismi..
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben bu konuda onu kaç kez yerden yere vurdum

Bu haber benim yalaka şakşakçıdan iyi anladığımı gösterir

Sana sporcu diyende adam diyende gözümde adam değil net
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorla ankara sakarya rekorunu gelistirir artık:
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç şaşırdık mı aaa

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O kadar ünlü isimler sporcular aday adayı olarak kaldı akpde

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kenan Sofuoğlu parti toplantısına Lamborghini ile gitti - Son Dakika Haberleri

Amına kodumun görgüsüzü paspas yapa yapa geldi buralara liselilerle yarışıp, Götünü kaldırdınız herifin, Misafir plakayla geziyo vergisiz, O kadar vatanseversen öde o fahiş vergileri sike sike?, Bide dalga geçer gibi parti binasına lamboyla gitmiş hayvan herif, Hani siz halktan ezilenden yanaydınız? PR'cısıdamı yok bu davarın yapma etme millet ne der diye?..
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Amına kodumun görgüsüzü paspas yapa yapa geldi buralara liselilerle yarışıp, Götünü kaldırdınız herifin, Misafir plakayla geziyo vergisiz, O kadar vatanseversen öde o fahiş vergileri sike sike?, Bide dalga geçer gibi parti binasına lamboyla gitmiş hayvan herif, Hani siz halktan ezilenden yanaydınız? PR'cısıdamı yok bu davarın yapma etme millet ne der diye?..
    Twitter'da #lamgorghini hasthagi var girip bak istersen millet ne diyor Kafayı yersin..

Yok kemalistler kudurdu, kıskandı. Yok çekemiyorlar. Neler neler

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya bide şöyle bakın en azından bu aç girmeyecek meclise lamboyla geliyo
    Gerçi doymamışta olabilir....
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hala supersport larına vergisiz biniyor değil mi ? Turk vatandası olup milletvekili olacak ama partisinin koyduğu vergileri ödemeden lüks araca binecek.

Çok iyi ya valla helal olsun. Sakaryalı olup bu adama gıcık olmadan oy verenlerın de aklını seveyim ben. Çomar kaynıyo ülke gerçekten...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi konuya çok bencil bir açıdan yaklaşacağım.

Fotoda lambo harici gördüğünüz asfaltımsı şey üzerinde km yapıyoruz her gün, belki lambo sürerken o tümsekleri hisseder de ulan şu yolları yaptıralım falan der.

Adamın başarısı vardır yoktur eleştirmiyorum ama bu adam mv olarak sakarya'ya ne kadar ?

Arada çıkıp ergenleri falan sevindirir en fazla, böyle (sporcu kimliğine rağmen şunu yapması zaten rezillik) saçma sapan hareketler yapar.

Popülizm'in geldiği son noktadayız. Bunun bir de futbolcu abisi vardı kek-pasta falan yapıyor şimdi yaban ellerde. ah ah..

YouTube

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep görüyorum sıkmabaş ablaları g kasalar falan, Ulan hayvanlar bi 10 sene önce götünüze don alamıyodunuz karının başını bağladın vs allahı ağzından eksik etmiyip iki tesbih salladınmı ihale veriyolar allah belanızı versin yeni türedi bu sonrada görmeler. soyadına baksan 10 seneden geriye gitmeyen soyağacı soysuz varoşun teki..
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu küfürleri ben etsem -çünkü içimden geçiyor- ayıplarlar ; sizi ayıplayan varsa ayıbınızı paylaşmak isterim.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden çok sevdikleri şimdi çok nefret ettikleri Şükür gibi olur. MEclise bile çıkmadan, konuşma yapmadan bir sorunu dile getirmeden vekil maaşının sonrasında da emekliliğinin keyfini çıkarır.
    Instagram: mutusgarage

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.sıradan girmiş, pole pozisyonunu alamadığı için sıralama turlarına itiraz etseymiş keşke.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forumda kuruluşunda yada düzenlemesinde müneccimlere danışılmış olabilinirmi ?

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

ByMuSt! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fatih Altaylı’dan Kenan Sofuoğlu YORUMU!!
    Dün çok hoşuma giden bir fotoğraf gördüm.
    Gençliğimden beri Türkiye’de spor otomobile binen, üstü açık bir otomobille yanına eşini de alıp gezen bir başbakan, bir lider hayal ederdim Türkiye’de.
    Dün gördüğüm fotoğraf elbette böyle lider fotoğrafı değil.
    Ne Tayyip Bey, ne Muharrem Bey, ne Meral Hanım, ne Temel Karamollaoğlu, ne Demirtaş, ne de Doğu Perinçek’ten böyle bir görüntü geldi.
    Zaten tarzları da değil.
    Ama Sakarya’dan gelen fotoğraf yine de hoşuma gitti.
    Ünlü motosiklet yarışçımız Kenan Sofuoğlu, AK Parti’den milletvekili adayı oldu ya…
    Adaylıkla ilgili bir toplantıya katılmak üzere partinin Sakarya İl Başkanlığı binasına gitmiş.
    Fiyatı 900 bin Euro, yani hemen hemen 4.5 milyon TL olan şahane bir Lamborghini Aventador ile.
    TBMM’ye kâh kafasında kaskı motosikletle, kâh Lamborghini’si ile gelen bir milletvekili iyi olacak…
    Aventador S
    Almanya fiyatı ort. 375K € - TR fiyatı tahmini 5.5 M TL
    🚗 Daily Car 01" Corsa 1.4 - CarBusters 📷

63owen63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    32 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zaten bu ülkede zengin vergisiz,plakasız biner, fakir'in de 200 lira aldıgı zam bir üst dilime girdiginden 400 olarak geri çıkar.
    Polo TDI WRC İsot Edition / Powered by İsot

Instagram : mehmetguliaytar

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir motor sporcusu olarak iyi evet, fakat kendini kişisel olarak gelistirebilmis biri olarak gormuyorum. Cok fedakarlık yapmış bu sporda kendini ileri taşımış amenna fakat birkaç soylesisini özledim yani bilemiyorum konuşmaları 5 kez şampiyon olmuş birinin konuşması gibi değil. Kaldı ki özel yapım trafiğe çıkma yasağı olan bir motorla kasksiz parmak arası terlikle caddede lastik yaka yaka motor kullanmışligi var. Yakışmıyor yani... Ha belki bir umut yetiştirdiği sporculara ve açtığı piste bakarak konuşuyorum, vasıfsız bakanlara nazaran iyi şeylere vesile olabilir.
    Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)