User Tag List

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
223 sonuçtan 210 ile 223 arası

Konu: Kenan Sofuoğlu'nun rakibi pazara yollayıp birinci olması

asmisinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep görüyorum sıkmabaş ablaları g kasalar falan, Ulan hayvanlar bi 10 sene önce götünüze don alamıyodunuz karının başını bağladın vs allahı ağzından eksik etmiyip iki tesbih salladınmı ihale veriyolar allah belanızı versin yeni türedi bu sonrada görmeler. soyadına baksan 10 seneden geriye gitmeyen soyağacı soysuz varoşun teki..
    niye bu ülkede başı kapalılar lüks arabaya binemiyormu senin yorumuna bakınca demekki egitimle insan gelişmiyor

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye bu ülkede başı kapalılar lüks arabaya binemiyormu senin yorumuna bakınca demekki egitimle insan gelişmiyor
    Binebilir fakat gerçekten aşırı sonradan görme şekilde bi kilo makyaj, arı maya gözlükleri, dikkat çekmemek için takılır başörtüsü ve bunların çoğuda kocası falan ihaleyi kaptıktan sonra kapananlar. mağdur edebiyatı yapıp durmayın burda, başı açık olursa ****** dersiniz, böylesi müstahak..
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Binebilir fakat gerçekten aşırı sonradan görme şekilde bi kilo makyaj, arı maya gözlükleri, dikkat çekmemek için takılır başörtüsü ve bunların çoğuda kocası falan ihaleyi kaptıktan sonra kapananlar. mağdur edebiyatı yapıp durmayın burda, başı açık olursa ****** dersiniz, böylesi müstahak..
    ben magdur değilimki niye magdur edebiyatı yapayım benim gözümde herkes eşittir benim partiyle purtiyle işim olmadıgımı beni tanıyan herkes bilir
    ihale için kapanan ihale için açılır sen genelleme yapma boşver
    başı açık için laf söyleyenede diğeri içinde kimsenin inanç özgürlüğüne karışamayız
    ben oruçumu tutarım berisi benim yanımda tutmayana laf söylese onunla arkadaşlığımı gönden geçiririm

BarKing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı asmisinsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben magdur değilimki niye magdur edebiyatı yapayım benim gözümde herkes eşittir benim partiyle purtiyle işim olmadıgımı beni tanıyan herkes bilir
    ihale için kapanan ihale için açılır sen genelleme yapma boşver
    başı açık için laf söyleyenede diğeri içinde kimsenin inanç özgürlüğüne karışamayız
    ben oruçumu tutarım berisi benim yanımda tutmayana laf söylese onunla arkadaşlığımı gönden geçiririm
    bak o kadar kutuplaitırdılarki direk ak troll gözüyle görüyoruz yada karşı taraftanda dinsiz gözüyle, mesela cemevleri şimdimi aklına gelmiş reisin? yıllara yok mumsöndü vs iğrenç şeyler söylendi hep, sivasta diri diri yakıldı aleviler, bu aynı zihniyettekiler başımıza musallat oldu... din inanç özgürlüğü yok, inanmama özgürlüğüde,
    Eger Nissan Motorsports=NISMO ise Honda Motorsports'un kisaltmasi ne oluyor?

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mecliste her meslek dalından insan olmalı, mesela yıllardır en azından büyük şehirlerin hepsinde bir pist istiyoruz, drag pisti olsun senelik program belli olsun istiyoruz, yarış otolarının ithalatının kolaylaştırılmasını istiyoruz, yeri geliyor stock SS lere ceza kesiliyor, düzenlemelerin dikkatli yapılmasını istiyoruz, F1 dösün istiyoruz vs vs... Hakan Şükür gibi kapasitesiz entellekütel zekası sıfır biri çıkmaz inşallah...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bak o kadar kutuplaitırdılarki direk ak troll gözüyle görüyoruz yada karşı taraftanda dinsiz gözüyle, mesela cemevleri şimdimi aklına gelmiş reisin? yıllara yok mumsöndü vs iğrenç şeyler söylendi hep, sivasta diri diri yakıldı aleviler, bu aynı zihniyettekiler başımıza musallat oldu... din inanç özgürlüğü yok, inanmama özgürlüğüde,
    ön yargıyı bırak boşver
    iki tarafında uçlarda yaşayanlarla muhattab olmassan hayat öyle güzel oluyorki
    aleviler için her seçimde söylenen şeyler ben bu vaadlere inandıklarınıda zannetmiyorum 16 yıldır ülkeyi yöneten birisi artık vaad veremez

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakkaten Hakan Şükür vardı ya. Sen GS ile unutulmaz zaferler yaşa, rekorlar kır. Milletin gönlünde taht kur. Sonra vekil ol. Ondan sonra seni adam ettiğini düşündüğün hocanla başkanın ters düşsün. İstifa et, hocanın safına geç, en sonra da kaç. Bu nasıl bir hayat hikayesidir arkadaş yaa. Vay a...

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    barkın sen inanıyor musun ?
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakkaten Hakan Şükür vardı ya. Sen GS ile unutulmaz zaferler yaşa, rekorlar kır. Milletin gönlünde taht kur. Sonra vekil ol. Ondan sonra seni adam ettiğini düşündüğün hocanla başkanın ters düşsün. İstifa et, hocanın safına geç, en sonra da kaç. Bu nasıl bir hayat hikayesidir arkadaş yaa. Vay a...
    Hala keyfi yerindedir aslında, kaçtı gitti yaşıyor
    123d

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mecliste her meslek dalından insan olmalı, mesela yıllardır en azından büyük şehirlerin hepsinde bir pist istiyoruz, drag pisti olsun senelik program belli olsun istiyoruz, yarış otolarının ithalatının kolaylaştırılmasını istiyoruz, yeri geliyor stock SS lere ceza kesiliyor, düzenlemelerin dikkatli yapılmasını istiyoruz, F1 dösün istiyoruz vs vs... Hakan Şükür gibi kapasitesiz entellekütel zekası sıfır biri çıkmaz inşallah...
    Ne kadar entellektüel olursa olsun zaten ona ezberletilenleri söyler, yat denilince yatar kalk denilince kalkar bin denilince binali.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yaşadığımız ülkeden bahsediyorsan şahsi gözlemlerim, stock SS'e ceza kesebilicek ne memur kaldı nede öyle ceza yazdıracak SS sahibi kaldı. Eğer cidden stock SS'e ceza kesiliyorsa o SS magnumdan çıkmıştır.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

cnzdmr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi yaşadığımız ülkeden bahsediyorsan şahsi gözlemlerim, stock SS'e ceza kesebilicek ne memur kaldı nede öyle ceza yazdıracak SS sahibi kaldı. Eğer cidden stock SS'e ceza kesiliyorsa o SS magnumdan çıkmıştır.
    Geçenlerde Hurriyette okumuştum samsunda bi Aventador a polis ceza yazmıştı. Samsunlular şikayet etmiş egzoz gürültüsünden

Kesen kesiyor cezayı demek ki.

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cnzdmr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde Hurriyette okumuştum samsunda bi Aventador a polis ceza yazmıştı. Samsunlular şikayet etmiş egzoz gürültüsünden

Kesen kesiyor cezayı demek ki.
    o haber bana reklam gibi gelmişti konsinye araçla gezen galerici mi diye düşünmedim değil.
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş Aventador'daki de egzos sesi değilki. Allah muhafaza depar attı mı evlerin camları titriyor, arabaların işyerlerinin alarmları çalıyor. En kral spor aracın sesini en fazla üç beş sokak öteden duyarsın, bununkini Hadımköy'den...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)