User Tag List

Sayfa 3/12 İlkİlk 12345 ... SonSon
215 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Fiat'ın Yeni Sedanı ''Aegea''

merttepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SerkanYazgan. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yerli otomuz yok diye arabayadamı binmiyoruz? Ayrıca ne alaka?
    Arabada gördüğün en ufak parça büyük arge ve çalışmalar sonucunda ortaya çıkar, daha bir arpa boyu yol katetmeden böyle yorum yapmak çok basit kalıyor.
    Ona buna benzetmeleri geçtim artık, seninki en abes örnekti.
    Hata yapmanın en kabul edilemez olduğu bir aracın direksiyonu, hadi eleştir bakalım

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ön farlar 2015 boş passat farına benzettim izgara cla amg olmuş. ucuz olursa fazlasıyla piyasada şirketlerde görülür.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı merttepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabada gördüğün en ufak parça büyük arge ve çalışmalar sonucunda ortaya çıkar, daha bir arpa boyu yol katetmeden böyle yorum yapmak çok basit kalıyor.
    Ona buna benzetmeleri geçtim artık, seninki en abes örnekti.
    Hata yapmanın en kabul edilemez olduğu bir aracın direksiyonu, hadi eleştir bakalım
    Düğmelerin malzeme kalitesini beğenmedim. Stickerlar çok emanet, dijital ekran eski teknoloji, sadece yanlar deri üst ve altta malzemeden çalmışlar, dolmuşçu direksiyonu gibi olmuş beğenmedim.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

slowmotion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsmi zor okundugundan tr de tutmaz

Yeni sirket araclarimiz hayirli olsun
    AmcaPolo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düğmelerin malzeme kalitesini beğenmedim. Stickerlar çok emanet, dijital ekran eski teknoloji, sadece yanlar deri üst ve altta malzemeden çalmışlar, dolmuşçu direksiyonu gibi olmuş beğenmedim.
    o zaman bmw mercedese devam ne kadar ekmek o kadar köfte

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin deyiminle dünyada üretilen her arabayı takdir etmek gerekiyor çünkü biz ülkece araba üretemiyoruz ve üretemediğimiz için cahiliz kullanmıyoruzda. Attığın resimdeki direksiyonla konumuz olan direksiyonu yanyana aç ve iyice bak. Biri f1 direksiyonu diğeri normal hayatta kullanılan araba direksiyonu. Amaçları farklı.

Herneyse; orda gibi kelimesi eksik. Kullanmadığım birşeye yorum yapamam ama forumda düzeltme olmadığı için değiştirilmedi. Umarım egon tatmin olmuştur
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    o zaman bmw mercedese devam ne kadar ekmek o kadar köfte
    Minimalist tasarım, kalite, estetik, sağlamlık.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SerkanYazgan. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin deyiminle dünyada üretilen her arabayı takdir etmek gerekiyor çünkü biz ülkece araba üretemiyoruz ve üretemediğimiz için cahiliz kullanmıyoruzda. Attığın resimdeki direksiyonla konumuz olan direksiyonu yanyana aç ve iyice bak. Biri f1 direksiyonu diğeri normal hayatta kullanılan araba direksiyonu. Amaçları farklı.

Herneyse; orda gibi kelimesi eksik. Kullanmadığım birşeye yorum yapamam ama forumda düzeltme olmadığı için değiştirilmedi. Umarım egon tatmin olmuştur
    Serkan ben otomotiv sektöründe çalışıyorum. İnan hayal edemeyeceğin yerlere girdim çıktım. ondan konuyu netleştirme gereği duydum ki, o biz cahiliz deyimini kullanmana gerek kalmasın.

Çok basit düşünmüşsün, taktir etmek gerekir demiyorum. Çok basitçe şöyle açıklayayım.
    Bu çalışmaların hepsi ucuz ve erişilebilir otomobil üretme amacı ile çıkarılan modellerde şu sıralama ile yapılır;
    minimum maliyet, ergonomi / işlevsellik, tasarım güzelliği

Premium araçlarda ise,
    tasarım güzelliği, ergonomi / işlevsellik, minimum maliyet

Fiat, renault, citroen, peugeot gibi markalar hiçbirzaman premium araç üretme gayesinde değiller. bu yüzden beklentileriniz düşük olmalı. Bir mercedes başlığı altında pek eleştiri yapılmaz nede? yazdığım sebepten, adamlar buna izin vermeden çözmüşlerdir çoktan.

Direksiyon çok önemli bir parçadır, takılacak, dönmesini engelleyecek bir parça vs olması kazaya sebep verir, daha öncede böyle birşeyler yazmıştım. Fabrika kaynaklı kazalar markayı bitirir, gündeme gelen geri çağırmaların ne büyük zarara uğratacağını hesap et ve bunu firmanın göze almasını hesap et.
    Bu yüzden ergonomik olarak denemeden olmamış demek çok yersiz, ayrıca bu araçların 1.85 boyunda, 80kg, kumral, kahve rengi gölü ali veli için yapılmadığını, pazarda 18 yaşından xx yaşına kadar her insanın kullanabilmesi için yapıldığını hatırlatmak isterim. Dalga geçer gibi malzemeden çalmışlar, dolmuşcu direksiyonu gibi olmuş falan dersen, daha dokunmadan malzeme kalitesi analizi yaparsan buyur sen yap bakalım derim.
    Premium beklentisi olan arkadaşlar bastırsın parayı audi, mercedes, jag falan alsın

F1 direksiyonunu anlamamışsın, şaşırmadım, açıklayayım. yüksek süratlarde seyrederken ve yarışırken aracın ayarlarını o sıkışık kokpitte yapmanı sağlayan o tuşlar emin ol ergonomik ve sürücüye yönelik tasarlanmıştır. öyle serpe kahvaltı gibi konmamıştır. Bunu basit radyo ve telefon, blue me tuşları içeren fiat sıkıntısız yapmıştır emin ol.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Minimalist tasarım, kalite, estetik, sağlamlık.

resim ters
    şaka bir yana, malzemeden çalmışlar yazanda sendin, burda da tuşları çalmışlar bak

Minimalist design felsefesini resmi olarak uygulayan 2 firma var birisi, volvo (ki iskandinavların felsefesidir)
    ikincisi cadillac.
    Senin koyduğunda direksiyon opsiyonu yok sanırım ve de tek düze tek renk plastik kullanılmış sıkıcı bir iç tasarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Tuşlar aracın hafifletilmesi için koyulmuyor bilmiyorsan yazma!

İç tasarımdaki renk seçimide özel olarak yüksek süratte konsantrasyonu arttırmak için seçilen MorhipoGrisi ve TrendiumSiyahından oluşuyor.

---

Kendimi kolpadan araba inceleyip videoya çeken tipler gibi hissettim bir anda

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    o vw nin en boşunu satarlar 50 bine o fiatın en boşunu satarlar 25 bine..

beklentileri yükseltirken ceplerdeki parayıda o beklentilere endekslemek gerek.

neticede fiat da dandik bir marka değil maserati de onlara ait ferrari de onlara ait bugüne bugün chrsyler da onlara air jeep markasıda onlara ait..

Geçmiş tarihinede bakarsak araba yapmasını bilende bir firma.. istedimi çok kaliteli alman kalitesinde araç üretmeyide biliyor..

bu araç belliki ticari ye ağırlıklı hitap edicek taksi,şirket araçları v.b .. olabildiğince tamiri yedek parçası ucuz hatları basit olması ticarinin her zaman menfaatinedir.. parça kaliteli oldukça pahalılaşır detaylandırmalar arttıkça arıza riski artar arızalanabilicek parça sayısı artar..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İç tasarımdaki renk seçimide özel olarak yüksek süratte konsantrasyonu arttırmak için seçilen MorhipoGrisi ve TrendiumSiyahından oluşuyor.

---

kaç kg hafiflemiş o tuşları koymayınca

Yüksek süratte konsantrasyonu bozmama işi o zaman golften ferrariye bir ders niteliğinde olacak:

Yüksek süratlerin adamı golf, o plastiği o yüzden koymuş ama en dikkat dağıtıcı etken olan gösterge ışıklarını hala mavi beyaz kullanıyor,
    Göz rahatsız etmeyen sıcak turuncuyu hala tercih etmiyor o neden?

Peki bir daha yazmam bu arada

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Serkan ben otomotiv sektöründe çalışıyorum. İnan hayal edemeyeceğin yerlere girdim çıktım. ondan konuyu netleştirme gereği duydum ki, o biz cahiliz deyimini kullanmana gerek kalmasın.
    Ben önceki posttada yazdım gibi kelimesi eksik diye. Yoksa herkes biliyor ne kadar ekmek o kadar köfte olduğunu. Yani hayal edemeyeceğim yerlere girsende girmesende olay nettir. Üstteki yazdıklarını zaten çoğu insan biliyordur. Hatta bilmesede son zamanlarda öğrenmiştir araç üretmenin ne denli zorlu olduğunu.

Ayrıca FİAT iyi araç ya da direksiyon üretemez gibi bir lafım olmadı. O yüzden verdiğin örnek o kadar gereksiz.
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

Kahraman castle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isim olarak fiat ege gibi okunuşu var sanki
    BAŞTAŞ PERFORMANCE

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onu bunu bırakın da bagaj kısmıyla stoplara niye eziyet etmişler?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

---

Hacım kusura bakma, çalışırken arada yazıyordum mesajları, makaranı anlayamadım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    kaç kg hafiflemiş o tuşları koymayınca

Yüksek süratte konsantrasyonu bozmama işi o zaman golften ferrariye bir ders niteliğinde olacak:

Yüksek süratlerin adamı golf, o plastiği o yüzden koymuş ama en dikkat dağıtıcı etken olan gösterge ışıklarını hala mavi beyaz kullanıyor,
    Göz rahatsız etmeyen sıcak turuncuyu hala tercih etmiyor o neden?

Peki bir daha yazmam bu arada
    Bir kere foto Polo.

İkincisi TDI motor çok az yaktığı için sürekli 180+km hızla gidildiğinden böle bir yola başvurmuş Alman mühendisleri.

Göstergelerin ışık tonu yine özel olarak prestijin sembolü pırlanta gözönüne alınarak seçilmiş rengin ismi de Feritshakium.

Ferrari gitsin kumda oynasın satışlarda bunu ıspatlıyor kaç tane Ferrari var kaç tane VW var sokakta insanlar kaliteyi seçiyor.

Benimle bu konularda dialoga girme!!

h.savas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    farlar f30 , panjur cla ,arka kısım fb7 cıvıc , yandan 301-celysee ..
    kısacası ben begendim farklı olmuş ama çoğunluğunda dediği gibi keşke bi-xenon olaydı....
    tabi ya ...

GKD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadan skodayı andırıyor..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)