User Tag List

Sayfa 2/8 İlkİlk 1234 ... SonSon
142 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İnsanlar çok gergin,en ufak olumsuzluğa hataya tahammülü kalmamış

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla soylenecek hıc bı sey yok. toyotadakı gencler haklı ama boylede yapılmaz sonucta evlı barklı adam yapmıs bı terbıyesızlık sırayı beklemeden dalmıs. yanında esı ve cocugu var lanet olsun dıyıp beklenırdı.
    arkadaslar ınsan namusu ve ekmegı ıcın kavga eder gerısı bos. vay sen bana yan baktın vay efendım yol benım hakkım vs.vs. bunlar bos ısler.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabırsızız ama sınırları zorlayan kamiller de çok. acelesi olan rica eder bişey yapar farkedince özür diler. yanında karısı kızı var diye öküzlük yapma hakkı yok kimsenin.
    yapılan yanlıs ama hak yemek de yanlış. zaten olması gerekenin 3 katı kalabalık sehirde zorla yaşıyoruz. üstüne üstlük bu sekilde uyanıkların ortaya cıkması insanı cinlendiriyo. metroda sıra olur ortadan bodoslama atlar birisi, bankamatıkte sıra beklersin yandan gelir yanaşır, markette kasadasındır aradan girer laf edincede ya zaten 3 parca ödiyim gidiyim der. madem ole izin al solesen zaten geç deriz. vs vs bir çok örnek var böyle hergun karsılastıgımız. nedense son 2 senedir bende asırı sinirli stresli olmaya başladım. trafıkte veya herhangi bir yerde en ufak bi terslik gördüğümde hemen tepki veriyorum. eşim bi yere gitmek istemiyor benle olay cıkıcak birsey olcak diye.
    İstanbul mahvetti bizi. kafamda var zaten 1-2 seneye kalkar giderim bursaya.

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanlar gergin falan değil
    ayılık ruhuna işlemiş

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bunun İstanbul-Ankara-Bursa ile alakası yok her yerde bu şekilde artık insanlarda hakkaten bir görgüsüzlük, ayılık, kültürsüzlük var ki almış başını gitmiş.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bedavadan kahramanlığa hiç gerek yok. Buradaki insanların çoğunun kaybedecek çok şeyi var.
    Sırayı iplemeyen öküz de haketmiş. Aceleci, sabırsız, saygısız insanlardan nefret ediyorum.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPER-VNS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.22deki inci baba bildiğim GTA'daki adam
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Aero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen gün döner kavşakta, kavşak içinde ilerlerken bir ticari araç önümde şeridime aniden girdi, frenle birlikte klakson çalarak uyardım. Hemen kendi şeridine geçti.Sinirlendim! Hızla sol yanında durdum ve pencereyi açtım. Ağzımdan cümlenin ilk harfi çıkarken adam çok özür dilerim kusura bakmayın dedi. Harfleri havada geri yuttum. Önemli değil, biraz daha dikkatli olursanız sevinirim dedim. Camı kapattıktan sonra kendimden utandım, sinire ne gerek vardı ki dedim. Normalde hep saygı gösteririm. Bazen ister istemez stres başka etkenlerle birleşince insanda patlama noktası oluyor.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben artık karşı taraf suçlu olsa bile kornaya basmıyorum bassam nolacak anlayan zaten anlıyor
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanların yetişme tarzında sıkıntı var aileden gelen bir şey aile terbiyesi olmayınca nesilden nesile gidiyor insanda kendini yetiştirmesse AYI olup çıkıyor karşımıza

aqustic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de artık ugraşmıyorum.Çünkü çok dalgınken trafikte birkaç kez ben de hata yaptım.
    Konudaki örnege gelecek olursak;
    Adam belki çok dalgın, belki bir sürü borcu var,belki eşinin zoruyla istemedigi önemli bi yere gidiyor vs vs.Ondan sıra beklememiş olabilir hatta yaptıgı yanlışın farkında bile olmayabilir.Birden çok nedeni olabilir ki bi de işin içinde arkada çocuk ve hanımı vs varsa zaten hiç onların yanında münakaşaya bile gerek yok zaten.

Sonuç olarak ben bu tip durumlarda insanları idare etmeye çalışıyorum.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplumun genel ahlak seviyesi düştü hatta hak yemek övünülecek bir şey oldu tabi bu ülkede rüzgar ektiler fırtına biçiliyor şimdi herkes kindar oldu

Ssamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cumartesi günü şehirdışından gelirken bizle aynı plakalı bir şahinci araba yerin dibinde kollar övmeli jiletli yanından geçtik. Daha sonra bu döl israfı arkamdan bastı epey bi yetişemedi bir süre sonra ben yavaşladım bu arabanın dibinden bastı gitti. Bize bir dokunsa kıçı başı dağıtıp kaza yapmamız kesindi. Bulaşsan başın belada. Yanımda babam vardı. Allah korusun birimize bişey olsa yada biz onlara bişey yapsak kaç yıl pişmanlık çekersin. En iyisi sabretmek biraz zor ama.

UmutBuran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazar günü olimpiyat istikametine doğru çıktım yola drifte gidiyoruz 2 araba 3 şeritli yolda en sağdan nizami olarak orta şeride geçtim baktım en sol şeritten bir korna sesleri kıyamet felaket ama selektör falan ben tabi bi panikledim önüne mi kırdım diye özür dilemek için yavaşlayıp camı açtım dörtlüleri yakmışım bir baktım adam camı küfür ediyo asla trafikte adetim değil gayet sabırlı ve yol vererek kullanıyorum üstüme falan kırdı otobandayız gayet sabırlı davranıyorum çünkü ailesi yanında en son sabır falan bırakmadı küfürlerinde sol bariyere doğru biraz sıkıştırdım bizim diğer araçta tampon falan yapınca bu kaçmaya başladı,biraz da korkutmak için kovaladım bende sonra Allah'a havale ettim, gerçekten istanbulda araba kullanmak çok zor bir hal aldı küfürün bini bin para saygısızlık, insan hayatının önemsizliği, adam yüksek süratte üstüme kırıyor ne olursa olsun diye, delikanlılık yapıp sonra kaçarken süratındaki ifadeyi görseniz gülmekten yarılırdınız ya öyle söyliyim

beast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Cumartesi günü Tem de gidiyorum. Emniyetşeridi ayılarını görünce arabayı emniyet şeridine ortalıyorum. Hala ayı oğlu ayı kornaya basıyor yol ver geçim diye. Bir kişi de benim yaptığımı yapmıyor. Koyun olmuşuz gidiyoruz.

EminOnR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu Devirde Eyvallah Diyip Geçiceksin Başkan En iyisini yapmışsın. Her sinirlendiğimizi Vurmak Zorunda Kalırsak Piyasada Adam Kalmaz
    OnRBlcK

MagicPerformance

Bluttbeton - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu durumlarda osmaniye sıkıntılı bir yer trafikte doğru düzgün araç kullanmasını bilen yok hele yayalara dyecek sözüm yok direk yola atlıyorlar
    merak ettim hangi petrol bu ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aziz yıldırım fatih terim ve ***** baştaki kişi. bu üçü *** etti ülkeyi pisliklerle çirkefliklerle agresif karakterleriyle.anasını satayım kime sorsam antidepresan içiyo rahatlamak için 20 yaşına gelmemiş çocukların ne derdi tasası olabilirki herkes psikolog psikiyatrist kapısını aşındırır oldu genci yaşlısı

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haberlerde gösterilen siyasi partilerin kaç tanesi halkın sorunlarıyla ilgileniyor? Hiçbiri. Haberler bile gerginlikten izlenmiyor, hergün aynı şekilde birbirlerine hakaret edip duruyorlar.

Gençlerin %90 ı işsiz. %10 luk kesimde ya babasından kalanlarla ya da ünide iyi bir bölüm okumuşlar hayatına devam edebiliyor. Nerden geldiğini hala bulamadıkları uyuşturucularla gençler yozlaşıyor, ölüyor.

Ülkenin ekonomik yapısı sadece borç üzerine kurulmuş. Kimse kredi çekmese ülke batacak. Herkes borçlu, borcunu bile borçla kapatıyor. Bu durumda kim nasıl huzurlu olabilir? Emperyalist düzene boyun eğen devlet büyüklerimizin yatacak yerleri yok. Şu güzel ülkede kimse iyi şeylerle ilgilenmiyor, herkes birini nasıl s****m derdinde..
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)