User Tag List

Sayfa 49/1068 İlkİlk ... 39474849505159991495491049 ... SonSon
20286 sonuçtan 913 ile 931 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısın ama malesef bu ülke böyle, kimisi ölenler üzerinden oy elde eder,kimisi doları borsayı düşünür, Şehit haberinin ardından benzin zammı yapıldığını bilirim bu ülkede.
    Valla sabahtandır takıpteyım,bakmayayım içim acıyo dıyıp kanalı değiştiriyorum,dayanamıyorum yine açıyorum,odama çıkıyorum olmuyo yine tv başına,tech yapıyorum burda yazıları okuyorum..hele o cocugunun yanında sehit olan polis... yav o cocuk baba dıye nasıl ağlıyo... bizi bu hallere sokanların......... neyse..

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hakotech benim isyanımın tam üstüne bastın, 2 yaşında 3 yaşında tertemiz yavrular babasız kalıyor ve kimsenin umuru değil. Her gün asker polis şehit oluyor yaralanıyor kolu bacağı kopuyor yine kimsenin umurunda değil. Öyle olunca da benim gibi düşünenlerin nefreti de artıyor. Ülke insanından soğudum
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolar ve euro fırladı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye'nin kredi notu böyle giderse beklediğimizden daha kısa sürede düşücek, yakında bunuda fiyatlamaya başlarlar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yarın bosa aşağı, dolar ve faiz yukarı..

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al-Sat yapmak için hangi bankayı kullanıyorsunuz veya neresini ? Benim birikmiş bir miktar param vardı hepsiyle dolar aldım aldım 2.93'ten. Akbank direkt kullanıyorum ama kurların arasındaki makas çok fazla. Örneğin şuan satış 2.96 alış 2.89 ? Daha öncede uzun vadede alım yaparken idare ediyordum ama al sat yapmak istediğimde hiçbir şey yapamıyorum. Nereleri önerirsiniz al-sat yapmak için ?

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tip spekulatif zamanlarda ve piyasa kapaliyken cokk normal.
    Ama en iyi banka nedir bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Al-Sat yapmak için hangi bankayı kullanıyorsunuz veya neresini ? Benim birikmiş bir miktar param vardı hepsiyle dolar aldım aldım 2.93'ten. Akbank direkt kullanıyorum ama kurların arasındaki makas çok fazla. Örneğin şuan satış 2.96 alış 2.89 ? Daha öncede uzun vadede alım yaparken idare ediyordum ama al sat yapmak istediğimde hiçbir şey yapamıyorum. Nereleri önerirsiniz al-sat yapmak için ?
    Mesai saatleri dışında banka kur farkları çok fazla. Altında da böyle. Banka ile işlem yapılacaksa mesai saatleri tercih edilmeli.
    Okumadan imzalamam.....

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Acikcasi akbank direktde ben hic kurun gercek yansimasini goremedim denilebilir. Mesai saatleri icinde de kur farki inanilmaz oluyor. Mesela cuma gunu 2.89a dustugunde biraz daha almak istedim ama gorebildigim en iyi fiyat 2.93 oldu E bos yere neredeyse 100 lira fazla para vermis oldum. Hazirandan beri alip satiyorum makas cok fazla mobil uygulamadan islem yaptigim icin mi bilemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dövize müdahale ediliyor, Borsanın kötü etkilenmemesi için... Bu arada altın uçmuş 1165 usd

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasa kapalıyken alış satış arasındaki fazla fark normal. Enpara.com kullanabilrsin.
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Al işte ne patlama ne 100 kişi ölmesi doları kıpırdatmadı bile.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolar gece fırladı , Sabah müdahale edildi.... Usd satımı ile Seçim öncesi borsanın düşmemesi ve Doların fırlamaması isteniliyor...

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamda merkez bankası rezervi çok ciddi azaldı. Yapılan müdahale nekadar lik ki bu denli bir olayı baskilayacak.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamamda merkez bankası rezervi çok ciddi azaldı. Yapılan müdahale nekadar lik ki bu denli bir olayı baskilayacak.
    50-60 milyon $ yeterli abi..

yearone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dövizde de borsada da teknik işler arkadaşlar. Tekniği de bozan güçlü haberdir. Doların çıkması için de güçlü habere ihtiyacı var. 3,06'dan düştü 2,89'a, güçlü 3 lira desteğini kırdı. Bu da demek oluyor ki 3 lirayı aşmak için zorlanacak gibi gözüküyor. YTD
    セルカン+レーラ=愛

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadece Merkez bankası satmıyorki, Devlet bankalarına ve ilave olarak Ticari döviz geliri olan devlet kurumlarıda satıyor... Mesela bir defasında Cb konuşmasından sonra usd düşüp 1-2 saat Sonra yeniden çıkmıştı, Herkes Cb iyi konuştu usd düştü derken Halk bankın usd sattığı ortaya çıkmıştı.. Patlama sonrası usd nin çıkacağı borsanın düşeceği tek benim aklıma gelmedi herhalde, biz patlamayı düşünürken onlar için seçime giderken asıl önemli konu olan Usd kurları ve borsa...Şeytana pabucunu ters giydirir bunlar... Xz-636r ın yazdıklarını okuyun, ilaveten tüketici güveni diplerde yani bunun anlamı herkes korkusundan harcamayı kesmesi demek, ve işte baştan beri söylediğimiz finansal kriz bu şekilde başlar..Şu anda yaşadığımız reel sektör krizi. İşçi çıkartmalar demek insanların borcunu ödeyememesi,bankaların batak kredilerinde artış,vergi gelirlerinde aşırı düşüş yani tam bir felaket demektir..Mbnin net döviz rezervi 30 milyar USD bile değil. Olay şu Hükümet gözünü karartmış durumda ya kendilerine ve çocuklarına istiklal ya bizlere ölüm diyorlar.
    Artık elinde usd bulunduranlar finansal krizi bekleyip pik yaptığı anda satmalıdır... Sonra elbet usd geri gelir ama ilk önce bi baş döndürücü şekilde yükseldikten sonra..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yearone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dövizde de borsada da teknik işler arkadaşlar. Tekniği de bozan güçlü haberdir. Doların çıkması için de güçlü habere ihtiyacı var. 3,06'dan düştü 2,89'a, güçlü 3 lira desteğini kırdı. Bu da demek oluyor ki 3 lirayı aşmak için zorlanacak gibi gözüküyor. YTD
    Seçime kadar 3 liraya yaklaşması istenmiyor, aslında inandıkları şey kurun çok daha yukarıya iterek ithalatı frenlemek ama son gelen tüketici güven endeksi ve bizim halkın dolar hassasiyeti onları bu yola itti..Aman sizde dikkatli olun, kimsenin parasını kaybetmesini istemem

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Merkez bankası satmıyorki, Devlet bankalarına ve ilave olarak Ticari döviz geliri olan devlet kurumlarıda satıyor... Mesela bir defasında Cb konuşmasından sonra usd düşüp 1-2 saat Sonra yeniden çıkmıştı, Herkes Cb iyi konuştu usd düştü derken Halk bankın usd sattığı ortaya çıkmıştı.. Patlama sonrası usd nin çıkacağı borsanın düşeceği tek benim aklıma gelmedi herhalde, biz patlamayı düşünürken onlar için seçime giderken asıl önemli konu olan Usd kurları ve borsa...Şeytana pabucunu ters giydirir bunlar... Xz-636r ın yazdıklarını okuyun, ilaveten tüketici güveni diplerde yani bunun anlamı herkes korkusundan harcamayı kesmesi demek, ve işte baştan beri söylediğimiz finansal kriz bu şekilde başlar..Şu anda yaşadığımız reel sektör krizi. İşçi çıkartmalar demek insanların borcunu ödeyememesi,bankaların batak kredilerinde artış,vergi gelirlerinde aşırı düşüş yani tam bir felaket demektir..Mbnin net döviz rezervi 30 milyar USD bile değil. Olay şu Hükümet gözünü karartmış durumda ya kendilerine ve çocuklarına istiklal ya bizlere ölüm diyorlar.
    Artık elinde usd bulunduranlar finansal krizi bekleyip pik yaptığı anda satmalıdır... Sonra elbet usd geri gelir ama ilk önce bi baş döndürücü şekilde yükseldikten sonra..
    Abi yanlış bilgi veriyosun 30 milyar dolar değil 92 milyar dolardır şuan mb dolar rezervi..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler