User Tag List

Sayfa 326/1068 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426826 ... SonSon
20286 sonuçtan 6.176 ile 6.194 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler bu işin piskolojik boyut dediğimiz kısmı var. Nasılki yakıtta 5 tl dönemi piskolojikti aşması uzun süre sürdü bu durumun aynısı dolar içinde geçerli 4 tl altında tutmaya çalışacaklar. Yanı kar elde etmek isteyenler şuan 4 e en yakın yerden terk edebilirler dolar gemisini
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doların ne olacağını anlamak için aşağıdaki videoyu izlemeniz yeterlidir...

"Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu kadın fetöcü mü acaba çok rahat ve mutlulukla anlatım yapıyor

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle öyle. Sonda ki vedasına bakılırsa Türkiye'ye gelemiyor ve herşey iyi olsunda gelelim vs gibi şeyler söylüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "ABD'de Mahkeme Hakimi Richard Berman, jürili duruşmaya günler kala verdiği kararda ilk kez ‘Sanık’ bölümünden Reza Zarrab’ın adını çıkardı.
    Buna göre Reza Zarrab'ın "öttüğü" veya itirafçı olduğu ihtimali kesinlik derecesinde."

Böyle bir durum oluşmuş.

ibozum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ama internette bol bol yorum ve paylaşım mevcuttu şişiriyolar boşuna diye. Umarım zararınız çok değildir.

Borsa'da çok para hırsı yapılmazsa kumarhane gibi değildir ama ben trilyarder olacam dersen o sıkıntı
    Zarardayız ama şükür çok fazla değil tekrar çıkacağınız düşünüyorum her ne kadar yakın vadede olmasa da.. 47 seviyesinde iken sattım, 40'a düşünce alım fırsatı dedik aldık ancak 29'lara kadar düşeceğini hesap ediip ön göremedik..

Aynen piyasada çok fazla şişirildi tv'lerde bile neredeyse reklamı yapılıyordu ve üzerine tam 15 Kasım'da memurların maaş gününde patlattılar. Küçük yatırımcıları ççok fena silkelediler, paraları çok kısa sürede cukkaladılar.

Maliyetim 37 seviyeleri ve şuan hisse 33 seviyelerinde gidiyor. Şu buhranlı anlarda bu seviyelerde kalırsa ileride tekrar çıkar diye bekliyorum, zarala da çıkmak istemiyorum hisseden. Çok para hırsım yok ancak zararla da çıkmak istemiyorum

Hoş bu aralar çok iyi alım-satım fırsatı da veriyor ama para yok alacak. Gün içinde 35-32 arasında güzel fırsat yarattı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fetöcü değil bence, ama başka bir örgütün sempatizanı... Pkk/Ypg vs. başka bir örgüt olabilir ,

Abd hala Ypg/PKK'ya ağır silah ve zırhlı takviyesi yapıyor., Bugünde yapmaya devam etti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aselsan'dan korkmayın,

%20-30 düşse bile birgün mutlaka tekrar kazandıracaktır çünki Aselsan çok çok önemli ve stratejik bir kurum ... Halkbank vs. ıvır zıvır hisseler ile kıyas olmayacak kadar sağlam olduğunu düşüyorum Aselsan'ın ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fetöcü değil bence, ama başka bir örgütün sempatizanı... Pkk/Ypg vs. başka bir örgüt olabilir ,

Abd hala Ypg/PKK'ya ağır silah ve zırhlı takviyesi yapıyor., Bugünde yapmaya devam etti
    İranlı ruhani de deaş in bittiğini açıklamış ona anlam veremedim buna düştü açıklama

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne alaka yahu. Bu durumdan mutlu olan herkes fetöcü mü oluyor.
    Reza'nın önüne yatarken iyiydi. Şimdi hesabını versinler. Bizim vatandaş olarak bi dahlimiz yok olaya.

Belki bedelini mecburen ödeyeceğiz. Ama bu duruma gelinmesinin sebebi ne o muhabir ne de buradaki sade vatandaş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle öyle. Sonda ki vedasına bakılırsa Türkiye'ye gelemiyor ve herşey iyi olsunda gelelim vs gibi şeyler söylüyor.
    fetöcüdür yada değildir onu bilemem benide ilgilendirmiyor.. tanımadığım kimseyi yaftalamam.. facede paylaşım olmuş mahkemede geçen diyaloglar çok ilgincime geldi ondan paylaşdım.
    bir ekleme yapıyım sadece türkiyeye gelemiyor diyede bir şey olmadığını düşünüyorum çünkü videonun sonunda türkiyeye geldiğimde blokladığım o küfür eden insanlara diyor hukuki açıdan hakkımı arıycam diyor.. demek ki gelebiliyor..

Kadın orda mahkemede geçen çok ince detaylı diyalogları okuyor benim anladığım hakim sunulan karşı hiç bir delili argumanı umursamamış bildiğini okumuş.. bu bizim için sıkıntılı bir durum..

ama anladığım kadarı ile mahkemede geçen diyaloglardan ziyade türkiye üstüne oynanan oyunlar kumpaslardan ziyade kadın daha çok ilgi çekmiş.. çok ilginç..

orda kilitlenilmesi gereken diyaloglar halkbankası ve türkiyeyi sokmaya çalıştıkları durum.. hakimin tavrı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben çok daha vahim ve büyük resim denebilecek durumdan bahsetmek istiyorum benim gözüme çarpan.

Binlerce tır dolusu silah güneyimizde bizim en büyük düşmanımız terör örgütlerine verildi yani bildiğin kendini patlatabilecek şekilde bir kitlenin ordu gücüne ulaşması sağlandı ; tüm karşı çıkılmalara rağmen.

Söz ile karşı çıkmak dışında bunları durdurmak için ancak silahlı müdahele yapılabilirdi ki o zaman Türkiye amerikan konvoyuna saldırdı olacaktı ve yazacaklarımın sonundaki amaçlanan olaya direk bahane olurdu bu. Yani güneyimizde bir ordu var direk düşmanı bizim olduğumuz.

Şimdi rıza naptı? Amerikanın ambargosunu deldi. Aslında tayyipten gıcık alma durumunu bir yana bırakırsan amerikan menfaatine karşı çıkan birşey yaptığı için bu adam tutuklu ve zaten bakın hakim konuşturmuyor bile direk yargısız infaz yapıyor amaçları ise işte itiraf almak yapacaklarına bahane bulmak.

Neyi itiraf edecek?

Türkiye ile beraber amerikan ambargosunu deldik , terörü destekleyen ülkeye yardım ettik.

Yani aslında Türkiye'de terörü destekleyen bir ülke.

Bu nedenle cezası önce ambargo vs ile halkı açlığa mahkum edip sonra aç kalan halkı galeyana getirip iç savaş

Sonrasında güneydeki pkk vs Türkiye'ye gir al sana diktatör tayyip gitti bunda önce demokrasi gelen ırak mısır lübnan suriye vb ülkelerle aynı kader.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    işte kadından ziyade konuşmamız gereken konular bunlar..

ambargo olmaz sanmıyorum fransaya yaptıklarını yapabilirler.. benzer durum fransada oldu.. fransız bankası BNP paribas iran, sudan ve küba gibi ülkelere uygulanan yaptırımları ihlal ettiği gerekçesiyle abd mahkemelerince 8,8 milyar dolar ceza ödemek zorunda bırakıldı.. benzeri halkbanka yapılabilinir ki buna yakın cezalar bile türkiye ekonomisini çok sarsar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu iş ciddi ... Öyle sadece Ambargo delme olayı değil .. Thy'den tut Garanti - Kuveyt dahil 5 banka adı geçiyor.. Kara para aklama, rüşvet, terör örgütlerine destek gibi iddialar dahil olmak üzere nice sürprizler var .. Cahil cühelanın şahsi çıkarları uğruna düşünmeden kendi ülkesini ateşe atmış olması durumu.. Suriye'de yenilen haltlar var.. Yine o cahil cühela takımı ülkesindeki sağ duyulu öngörüsü yüksek insanları aşağılayarak Abd emri ile Esad'ı devirmeye çalıştı.. Esad ne yaptı, asker sayım az tüm Suriye'yi kontrol edemiyorum deyip Suriye'nin Kuzeyinden ordusunu çekip terör örgütlerine bıraktı.. Böyle olunca ateş Türkiye'ye düşmeye başladı.. Bunun gibi 100'lerce kabul edilemez hata var..

raptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.95 den hala mı alınır mı yoksa ?

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi rıza naptı? Amerikanın ambargosunu deldi. Aslında tayyipten gıcık alma durumunu bir yana bırakırsan amerikan menfaatine karşı çıkan birşey yaptığı için bu adam tutuklu ve zaten bakın hakim konuşturmuyor bile direk yargısız infaz yapıyor amaçları ise işte itiraf almak yapacaklarına bahane bulmak.

Neyi itiraf edecek?

Türkiye ile beraber amerikan ambargosunu deldik , terörü destekleyen ülkeye yardım ettik.

Yani aslında Türkiye'de terörü destekleyen bir ülke.

Bu nedenle cezası önce ambargo vs ile halkı açlığa mahkum edip sonra aç kalan halkı galeyana getirip iç savaş

Sonrasında güneydeki pkk vs Türkiye'ye gir al sana diktatör tayyip gitti bunda önce demokrasi gelen ırak mısır lübnan suriye vb ülkelerle aynı kader.
    Türkiye bu hükümetle ya da cumhurbaşkanıyla var olmadı ki; onlar gidince karışsın. Hiçbi şey olmaz. Boş safsatadan ibaret bu iddialar.

Reza'ya yargısız infaz falan yaptıkları yok. Bir seneyi aşkın süredir paşa paşa çıkıyordu duruşmalara. Artık katılmama sebebi ise itirafçılığı kabul etmesi. Türkiye'den beklenen tavizleri alamazlarsa -ki öyle duruyor- ambargoyu nasıl deldiğini, kimlerle çalıştığını halkın önünde şakıyacak bir güzel.

Neyse, para konusunu dağıtmayalım daha fazla. Hafta netleşir reza davası. Biz de payımıza düşeni görürüz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    dolar hakkındada şunu diyim kimse heyecan yapmasın işler çığrından çıkarsa merkez bankası serbest kurdan çıkıp sabit kura döner en fazla olur biter..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dolar 4,44 yapar

Yabancılar 500 milyon satış yapsın

Paniklerle beraber direk yukarıda rabiaları görür bu ülke

Yapacaklar bence şahsi fikrim ytd

Zarrab işi bitmiş

İki gündür ki açıklamalara bakılırsa

Zarrab anlaşmış gibi duruyor

Yabancılar çıkıp dolara geçecekler

Sene sonu bankalarım döviz borçları ile beraber

Dolar rahat 4.10 lara çıkar şuan zaten

Yabancılar çıkarsa asıl izleyin tabloyu
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 konuk)

Bu Konudaki Etiketler