User Tag List

Sayfa 563/1068 İlkİlk ... 634635135535615625635645655736136631063 ... SonSon
20286 sonuçtan 10.679 ile 10.697 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar 5 dakika dayanmak zor geliyorsa eğer, lütfen 20 ila 30 saniye arasındaki 10 saniyelik kısmı izleyip kapatın isterseniz.

Yani isteyen istediği yerini istediği kadar yırtsa da, neden bizlerin yurt dışına kaçmak istediğimizi, kimisinin tabiri ile vatan hainliği yaptığımızı anlasınlar istiyorum.

Bu çok küçük basit bir örnek. Neden ülkemizi terk ediyoruz?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dicaser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünyanın 1 numaralı ordusuna sahip bir ülkenin planını bozduk öylemi ,

dip not: ordusunun 1 senelik harcaması dünyanın diğer 2,3,4,5,6,7,8. büyük ordularının toplamından daha fazla olan bir ordudan bahsediyoruz, keza aynı şekilde 300 milyon halkıyla ürettiği ve kazandığı para , 1.7 milyarlık çinin üretiminden ve kazandığından daha fazla kazanan olan bir ülke bahsedilen hatırlatalım

bir anlık kendinizi abd vatandaşı yerine koyun , valla insanın içinden dötüyle gülesi geliyor
    Daha çok toysun, Ülkeni çok fazla küçümsüyorsun.. Höt diyene al sana buyur emmi dilediğini yap dersen ayağındam ayakkabını da başka şeylerini de alırlar.. A Haber izlemekten oluyor diyenler var, sen ne kadar nefret ediyorsan bende o kadar nefret ediyorum.. Türkiye hiçbir şekilde ne Abd
    nede başka bir ülke tarafından Asla İşgal Edilemez.... Bunu artık kafanıza sokun
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vectra_Tuner ....Aslan abim benim , amerika denen illet senin topraklarında ki tohuma kadar ele geçirmiş. Seni kanser yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Buna kimler göz yumuyor,kimler izin veriyor zaten yasal olarak belli. Sen hâla Allah onların belasını verecek diyorsun. Keşke verse , neden her işimizi Allah'a bırakıyoruz biz akıllı olup hatalardan ders çıkarıp bir şeyler yapsak ?

Bazen gaza gelip insanlara amerikan askeri yakıştırmasını yapsan bile içinde kötülük olmadığına eminim;ama gerçeklikten uzak hırslı düşüncelerin mantığın önüne geçiyor,ve uzaktan komik görünüyor.

amerika insanının suçu yok;ama amerika yönetimi bu dünyaya çok kötülükler yapmışlardır. Sadece birkaç senede ya da 10-20 senelik bir planlama değildir bu. 1870-1900 lü yılların başından adımlar atılmıştır. Sen kendin bizim ülkemiz için derin devlet iması yaptın;ama onlarda ki yapılanmayı araştırıp okusan bizimkisi amatör çekim sıfır bir dizisiymiş dersin.

adamlarda ki dünya insanı düşmanlığı. Yukarıda da örneğini verdim seni önce hasta yapmak için uğraşıyorlar , hasta yaptıktan sonrada ilaçları kendileri veriyor nasıl tezgah ama ?

Yeryüzüne gelmiş tehlikedir yönetenler. Sarı saçlı adamda yönetmiyor orayı , top diye oynarlar onunla. Lütfen biraz oranın geçmişini araştır,nasıl ve ne şekilde dünyada yapılanmaları var öğren abi. Biz yönetim olarak onlara nerelerde ve nasıl kucak açmışız onları da kapsamlı şekilde araştır.

Papaz bahaneydi onu bizimkiler kasıtlı olarak öne sürdü, ekonomi kötüye gidecekti bizim kadar onlarda biliyordu ve erken seçim kararı aldılar,daha sonra işlerin kötüye gideceği zaman papaz çıktı ortaya. Ve yine suçu amerikaya atarak görev tamamlandı. Şimdi herkes bu kötü gidişatın sebebinin , amerikanın bize açmış olduğu ekonomik savaş zannediyor .

Haşhaş geçilen Rahmetli Ecevit'ten önce veya sonra gelen tüm isimler amerikanın istediği tarzdaydı. Menderes çok severdi, bayılırdı mesela amerikaya. Ben o dönemlerde elbet yaşamadım ama okumış olduğum tarih ve siyaset araştırmaları bunu söylüyor. Sen çıkıp ortak koalisyondan bahsediyorsun,onun bile o şekilde yürütülmesinin arkasında bu herifler var

Biraz araştırıcı olmakta ve gerçekleri görmekte fayda var .
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bana bu memleketi mükemmel yönetebilecek parti ve liderini yazar mısınız ?

Bu liderin ekibini, varsa daha önceden yaptığı çalışmaları da belirtin bilelim

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Beni seç yegen

Bana 1 ay verin birde

Ülke nüfusu 35.000.000 gelecek ama aşağı yukarı 1 ay sonunda

Kimse kızmasın bana

Size söz kapın açık evinde uyuma imkanı vereceğim

Yapamazsam taştaşlarımdan asın beni
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha çok toysun, Ülkeni çok fazla küçümsüyorsun.. Höt diyene al sana buyur emmi dilediğini yap dersen ayağındam ayakkabını da başka şeylerini de alırlar.. A Haber izlemekten oluyor diyenler var, sen ne kadar nefret ediyorsan bende o kadar nefret ediyorum.. Türkiye hiçbir şekilde ne Abd
    nede başka bir ülke tarafından Asla İşgal Edilemez.... Bunu artık kafanıza sokun
    İşgal etmek isteyen kim ki? Adamlar bizim Suriye veya Irak gibi olmadığımızı biliyorlar. Çok güzel oynuyorlar bizimle. İnsanoğlu aynı hatayı 3. kez yapmak istemez, bundan dolayıda zamanında oluşmuş bir dengeyi korumaya çalışır. Bizim gibi ülkelerde mutlaka birilerinin kucağına oturur. Bunun ideoloji ile ya da yönetimle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Kim gelirse gelsin yapacaklarının sınırlı olacağını düşünüyorum. Ancak mevcut yönetimin çok hata yaptığıda aşikar... ABD politikası kim gelirse gelsin değişmez sözünede katılmıyorum. Trump zaten belli etmişti böyle bir şey yapacağını o yüzden de içeride onu kontrol altına almak isityorlar. ABD'yi de bir şekilde saçma sapan bir pozisyona koydu. Sadece ülkemiz değil dünya genelinde de ciddi bir istikrarsızlık olacağını düşünüyorum. Umarım en kısa zamanda, saçma sapan olaylar olmadan dengeye oturur politika. Çünkü artık ekonomiler o kadar büyüdü ki, herkesi peşinde sürükler nitelikte. Dünya her anlamda muhteşem bir bağ içinde dönüyor. Ülkeler arası, bireyler arası, kültürler arası inanaılmaz bir etkileşim söz konusu. Zaten herşeyin sebebide bu bence...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atatürk mezar’dan çıkıp gelmedikçe gelen başbakan, cumhurbaşkanı mevcut jeopolitik konumumuz itibariyla ya doğu ile yada batı ile iş birliği yapmak zorundadır.
    Suriye konusu bunun en büyük örneğidir.
    Biz ne zaman bi taraf’a yönelsek diğer taraf burası çok güzel gelsene diyor. O tarafa gitmezsen silah vermem, dolar krizi yaparım diyor. Diğer tarafa gitsek bu sefer doğalgaz vanaları kısıyor.

Biz tüketmeye devam ettikçe, bağımsız yargımız olmadıkça, sırf müslüman diye ne idüğü belirliz mültecileri şehirlerimize aldıkça daha çok Abd, fetö falan konuşuruz.

Atatürk’ten sonra neden bir arpa boyu bile ileri gidilememiş bakın 2 kısımda özetlenmiş.

80Milyon nüfusun 79 milyonu ‘kolay kazanç,sürekli tüketim,gösteriş’ derdinde olduğu sürece kusura bakmayın bi skim olmayacağını herkes biliyor ama birine yıkmak lazım tabi suçu.

Hadi iktadarın ayrı muhalefetin ayrı amk diyorum ben burada elinizdeki telefonu,interneti bırakın gönüllü 16 saat memleket için fabrikalarda çalışalım desem google’a girer mülteci yunan’a nasıl geçerim yazarsınız ama bırada memleket kurtarıyorsunuz

Bende size gülüp geçerim göstermelik vatan aşkınızla devam edin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bana göre amerika ile arayı düzeltiyor gibi görünüp alttan alttan haddini bildirebilecek aktif siyasettekiler arasında bir tek muharrem ince var dı. Onu da zaten Akpnin muhalefetteki ajanları mundar edecektir.

Ancak medyaya hiç bir şekilde çıkarılmayan, aktif siyasete girmesine izin verilmeyenler arasında ise en az 4-5 kişi var adam gibi ülkeyi yönetebilecek ama onlarında maddi gücü ve desteği yok şimdilik.

Ancak tabi iş işten çoktan geçti. Bu saatten sonra tek dileğim bir sonraki adamı daha beter birini seçmeyin. Çünkü Cumhurbaşkanınız nasılsa bu dünya ya çivi çakmayacak. Yaşlanıyor illaki hakkın rahmetine kavuşacak. Ben akplilerin sonraki seçiminin çok daha beter olacağından korkuyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Atatürk’ten sonra neden bir arpa boyu bile ileri gidilememiş bakın 2 kısımda özetlenmiş.

80Milyon nüfusun 79 milyonu ‘kolay kazanç,sürekli tüketim,gösteriş’ derdinde olduğu sürece kusura bakmayın bi skim olmayacağını herkes biliyor ama birine yıkmak lazım tabi suçu.

Hadi iktadarın ayrı muhalefetin ayrı amk diyorum ben burada elinizdeki telefonu,interneti bırakın gönüllü 16 saat memleket için fabrikalarda çalışalım desem google’a girer mülteci yunan’a nasıl geçerim yazarsınız ama bırada memleket kurtarıyorsunuz

Bende size gülüp geçerim göstermelik vatan aşkınızla devam edin
    Koyu yazan yer efsane

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu ülke üretimden önce ilk önce gerçek vatan hainlerinin idam edilmesiyle temizlenmeli

Cemaat ve bütün yandaş kardolar tasfiye edilip suriyelilerin sınır dışı etmeli

Din ile iş ve siyaset yapanlar anında idam ettirilmeli

Dini kesin olarak devlet işlerine karıştırılmadan yönetim sağlanmalı

Vergi kaçıranların usulsüz ihale alanların hepsinin şirketlerine kayyum atanmalı

Tarım ve hayvancılık için istanbul gibi büyük şehirlere göç eden tüm köylüler köylerine geri gönderilmeli

Tarım arazileri ücretsiz kullanım tahsis edilmeli

Kabul etmeyen kişilerin idam edilmeli

Ne kadar illegal suç işleyen varsa kesinlikle idam edilmeli

Bu idam işleri bitince

Zaten ülke otomatik düzelecek

Bu idamlar yapılmadan önce ab ile süreç durdurulmalı

Bütün uyum yasaları acilen hayata geçirilmeli

Tüm camiler tek merkezden ezanı okutulmalı

Gereksiz imam kadrolarının işine son verilmeli

Diyanet bütçesi TSK ya aktarılıp sanayi savunma için harcanmalı

Köy enstitüleri tekrar kurulmalı

İmam hatipler gerekli din görevlisi kadar mezun verecek şekilde sayısı azaltılmalı

İmam hatiplerde inkilap tarihi, atatürk ve yurttaşlık dersleri zorunlu olmalı

Andımız her okul ve iş yerinde işe başlanmadan okunması zorunluluğu getirilmeli

Irkçılık yapan her kimse vatandaşlık çıkartılmalı

Tecavüz sapık işlere bulaşmış kişiler halk tarafından idam edilmeli

Gelelim komşulara kesinlikle sınırlarımız dışında en ufak müdahele söz konusu olmada

Sınırlarımızı güçlendirerek korumaya devam edilmeli

İçerde terör eğiliminde olanlar tv lerde canlı yayında idam edilmeli

Teröristler bunu görünce ya kaçıp gidecekler yada teslim olacaklardır

Geçmişte başarılı oldu

Durum şu bunlar gerçekleşirse ülkece bütün pisliklerden kurtuluruz

Ülke huzura kavuşur

Bu eylemleri yapacak adam yer altında bomba mermi işlemeyecek bir yerde saklanmalı

Aksi halde abd rusya çin ab bu başkanı öldürmek için herşeyi yapacaktır

Bizim ülkemiz başka türlü düzelmez

Atatürk bile gelse onu bile hain ederler şuan ki toplum emin olun

Allahımız var çok şükürde

Tevekkül edecek hareket yapmazsan Allah bu kullanıran bir mucize daha sunmaz
    Dr.ECU

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fenerbahce sampiyon olamasa hoca istifa yonetim istifa futbolculara yuhh..
    Ulke kume dusmus hocaya laf yok yonetime laf yok oyunculara (milletvekilleri ) laf yok
    Dusunsenize FB sampiyon olamamis bunlar hep GS nin BJK nin oyunlari bizi bu hale onlar getirdi diye aciklama yapiliyor tum taraftarda yuru be helal olsun diyor..
    Kardesim siz ulkece bizle dalga mi geciyosunuz kusura bakmayinda ulkenin bu hale gelmesinin tek sorumlusu ve sorumlu gurubu vardir o kadar sacma sapan kurtaj yapan ( roportaj ) adam gibi aciklama ve yorum yapilmasina hastayim
    Dis gucler yeni mi cikmis zamaninda tankla topla gelmisler denize dokmusuz devir degismis ekonomik savas mi acmislar sen ne *** yedin bu zaman kadar ? Ne urettin hangi uretenin yaninda oldun sadece caldin cirptin hizmet edicem ayagina kendi yandasina esine dostune milyarlar akittin tasa topraga
    Kimle iyi oldun nerde dost ulken anlasmalarin kimle katar la mi arabistanla mi la onlarin derdi dini imani paradir sana yardim ederler mi cikarsiz avrupada dost yok doguda yok guneyde kuzeyde yok yok..
    Herseyde sifirsiniz tum veriler yerlerde ulke resmen dibe batik
    Hani taraftar uyuma varya hah iste taraftar uyumayi gecmis ölmus..
    Kesin ve net taraftar agziyla soyluyorum yonetim istifa..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fenerbahce sampiyon olamasa hoca istifa yonetim istifa futbolculara yuhh..
    Ulke kume dusmus hocaya laf yok yonetime laf yok oyunculara (milletvekilleri ) laf yok
    Dusunsenize FB sampiyon olamamis bunlar hep GS nin BJK nin oyunlari bizi bu hale onlar getirdi diye aciklama yapiliyor tum taraftarda yuru be helal olsun diyor..
    Kardesim siz ulkece bizle dalga mi geciyosunuz kusura bakmayinda ulkenin bu hale gelmesinin tek sorumlusu ve sorumlu gurubu vardir o kadar sacma sapan kurtaj yapan ( roportaj ) adam gibi aciklama ve yorum yapilmasina hastayim
    Dis gucler yeni mi cikmis zamaninda tankla topla gelmisler denize dokmusuz devir degismis ekonomik savas mi acmislar sen ne *** yedin bu zaman kadar ? Ne urettin hangi uretenin yaninda oldun sadece caldin cirptin hizmet edicem ayagina kendi yandasina esine dostune milyarlar akittin tasa topraga
    Kimle iyi oldun nerde dost ulken anlasmalarin kimle katar la mi arabistanla mi la onlarin derdi dini imani paradir sana yardim ederler mi cikarsiz avrupada dost yok doguda yok guneyde kuzeyde yok yok..
    Herseyde sifirsiniz tum veriler yerlerde ulke resmen dibe batik
    Hani taraftar uyuma varya hah iste taraftar uyumayi gecmis ölmus..
    Kesin ve net taraftar agziyla soyluyorum yonetim istifa..
    Maçtan önce disko
    otelde de kumar
    şampiyonluk gitti
    Aferin çocuklar aferin çocuklar ooooooo
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kıskanç Fransızlar, kıskançlıktan kuduruyorlar. Bence abd ile ara düzeldikten sonra Fransızlar saldırır bize...

Ortalama fiyatlar baz alındığında Paris'te asgari ücretle çalışan bir kişi İstanbul'da 17 gece otelde kalabiliyor. İstanbul'da asgari ücretle çalışan biri ise bir gece bile Paris'te kalamıyor! Paris'te çok pahalı otellerin bulunması bu şehrin fiyatını yukarı çekiyor.

buda.pest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim ülkemiz başka türlü düzelmez

Atatürk bile gelse onu bile hain ederler şuan ki toplum emin olun

Tam olarak bu !

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 gündür brezilyadayım, gelmeden önce aman dikkat edin tehlikeli aman heryerde gasp var, şöyle kötü böyle kötü... Valla anlatıyorum şimdi size, 3 günde 5 kere Korna sesi duydum, trafikte şerit değiştiren adam yok gibi millet gayet stabil yolunda gidiyor, fakir çok fakir zengin çok zengin diyorlar ama! Bmw mercedes audi belki 30 tane ancak gördüm, arabalar hep vw Renault grubu değişik biçimsiz özelliksiz ama yeterli arabalar bakın tüketimi minimuma indirmiş adamlar! Klima teyp tamam sür gitsin. Yol yapıyoruz köprü yapıyoruz falan arkadaş adamların 6 şerit otoyolu var, bizim millete sor beğenmez buraları. Benzin 3.8 realden 5 real e kadar gidiyor. Bizim tertemiz 7 tl. 1 real 1.5 tl olmuş, eskiden bizim para çok değerliymiş.
    Toplu ulaşım tıklım tıklım öyle özel kullanım çok yok. Bir kere daha gördüm ki çok müsrif, lüksü ve boş harcamayı seven toplumuz. Siyaseti ülkeyi yöneteni 40 kere değiştirsekte halkın kafa yapısı bitik!

sagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hükümet, artan konut stoku nedeniyle zor durumdaki inşaat sektörünü kurtarmak için gayrimenkul sektörü hakkında yeni düzenlemeler yapacak. Konu ile ilgili olarak yabancıya ev satışları ihracat olarak sayılacak. Konut satışlarının ihracat sayılması ile birlikte KDV iadesi ve harç istisnası da sağlanacak. Bu durum, hayali ihracat yolsuzluklarını akla getirdi.

Kaynak AKP'nin muteaahitleri kurtarma planı: Yabancıya satılan ev ihracat sayılacak - Cumhuriyet Ekonomi Haberleri
    35 KU 606- Outlander MT Turbo
    34 ENP 29 - TypeR
    34 VTE 64 - S2000
    34 VG 3670 - Type-R
    10 E 6622 - Civic vti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayram sakin geçti. 6 ile başladık 6 ile bitti.
    Şimdi önümüzde neler var?
    Okumadan imzalamam.....

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şimdi yılbaşına kadar dolar düşer mi kalkar mı ,yani cepler dolarmı boşalırmı
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler