User Tag List

Sayfa 167/1068 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
20286 sonuçtan 3.155 ile 3.173 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gurbetçiler bayram yapıodur şimdi
    Ben surekli Tr ye gidip geldigim icin hesabimda surekli 8-10k tl tutuyorum. Gecen hafta nede olsa 3-5 ay gelmeyecegim diye dolara gecis yaptim kazancim Dortyuz TL. Milyon dolarlari olanlari dusunemiyorum bile. Zengin dahada zengin olup fakir ve orta kesim biraz daha batiyor. Allah herkesin yardimcisi olsun.

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben surekli Tr ye gidip geldigim icin hesabimda surekli 8-10k tl tutuyorum. Gecen hafta nede olsa 3-5 ay gelmeyecegim diye dolara gecis yaptim kazancim Dortyuz TL. Milyon dolarlari olanlari dusunemiyorum bile. Zengin dahada zengin olup fakir ve orta kesim biraz daha batiyor. Allah herkesin yardimcisi olsun.
    Daha sabah abim'e tavsiyede bulundum Kredi vs bir şey çekelim ev falan al Türkiye'den diye bence sizde düşünün. 1 kazansanız burada 4 ediyor Oda CA da yaşıyor. Gerçi adamın dönmeye niyeti olmadığı için pek umursamadı Türkiyede ki evi.
    ABO TRADING
    STR

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merkez bankası müdahelesi deyip duruyolar, aslı astarı var mı bu işin? Faiz artırırlarsa krediyle iş çeviren adam daha büyük patlamaz mı?
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozoozo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha sabah abim'e tavsiyede bulundum Kredi vs bir şey çekelim ev falan al Türkiye'den diye bence sizde düşünün. 1 kazansanız burada 4 ediyor Oda CA da yaşıyor. Gerçi adamın dönmeye niyeti olmadığı için pek umursamadı Türkiyede ki evi.
    Ben 3-5 ay oncesine kadar ciddi ciddi dusunuyordum ama ***** olaylar, suriyeli problemleri vs,... pek mantikli gelmiyor sanki. Sonucta benim butun hayatim Amerikada Tr de degil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3-5 ay oncesine kadar ciddi ciddi dusunuyordum ama ***** olaylar, suriyeli problemleri vs,... pek mantikli gelmiyor sanki. Sonucta benim butun hayatim Amerikada Tr de degil.
    Abim de öyle düşünüyor ama ne olur ne olmaz yarın bir gün dönmesi gerekir hazırda bir evi olsun diye önerdim , düşünüyor bakalım. Yoksa dönmeye falan niyeti yok , kurulu düzeni işi gücü var ama hayatın ne olacağı belli değil insanı , aylık 2-3 lira ödese güzel bir ev sahibi olur. Buda 1000$ bile yapmıyor eğer bu rakam yormayacaksa bence mantıksız değil. Gerçi o şuan orada ev aldı , onu ödüyor.
    ABO TRADING
    STR

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3,85 civarı demiştim, müdahale gelmiş ama ben bu seviyelerde kapatacağına inanıyorum, henüz 7 saat var bakalım.
    Kıyıda köşede paranız varsa, altına falan çevirin, bu gidişle tuvalet kağıdından kıymetsiz olacak paramız, bizi bu hale düşürenler utansın...

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.71 $
    3.91 €

vay amısını sayın seyirciler
    3.85 $
    4.06 €

48 saat içerisinde gelinen nokta

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam altın 1000 lira olmuş, böyle istikrara bu yakışır! Ülkenin hiç bir biriminde işini bilen adam kalmadı gibi geliyor bana, tamam kendi adamını yerleştirde bari işi öğretip öyle yerleştir be vicdansız.
    ///M Rulez...

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuan kredi çekmek kadar mantıklısı yok arkadaşlar. Hükümet baskısı ile ev kredileri biliyorsunuz 0.60 lara kadar çekildi aslında olması gereken seviye 1.35 lerden bahsediliyor şuan. Yani faizi yarı yarıya ödenecek şekilde gayrimenkul alın.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan kredi çekmek kadar mantıklısı yok arkadaşlar. Hükümet baskısı ile ev kredileri biliyorsunuz 0.60 lara kadar çekildi aslında olması gereken seviye 1.35 lerden bahsediliyor şuan. Yani faizi yarı yarıya ödenecek şekilde gayrimenkul alın.
    Bu gayrimenkul çocukları mevcut kredi mi neden yapilandirmiyor para verip yapılandırmak istiyorum dolar bozacagim diyorum yok

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bir akrabamız bu sene yatırım için Arnavutköy'den daire aldı.
    Kredi vermemek için kırk takla attı bankalar.Krediyi o oranlardan alabilmek için geçmişinizde bir tane bile gecikmeli ödeme olmamalı, gecikme veya komik rakamlı kredileriniz de varsa ödenmekte olan, hemen yüksek orandan veriyorlar.İnternette falan mevcut oranları boğazına kadar borca batmış vatandaşın %30'u falan anca o oranlardan alır bence...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu ülkeye çeyrek altında değerinde yatırım yapılmaz artık ne gayrimenkul'u.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onu yapılandırmazlar çünkü sen almışsın malı geçmiş. Hükümet tüketim istiyor. Yani yeni daire alınsın ev alınsın para dönsün. Bunu sana cazip kılmalıki sen bu eylemi yapasın. Ama sendeki durum zaten alınmış ve sende, sana bu kolaylığı sağlatmıyor. Ekonomiye bir getirisi yok çünkü
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 aya 5 olamayacagi ne *****. savasin icinde kendimizi bulmayacagimiz ne *****?

ben yurtdisinda yasiyorum. türkiyeyle is yapiyorum paramin yarisi tl yarisi euro. son 3 gunde kurdan dolayi 1200 euro zarar yazdim. ondan onceki 3 gun 500 euro daha yazmistim. son 5-6 ayi dusunsek 6-7bin euro icerdeyim belki de. sermayem de oyle yuksek degil tr de eli yuzu duzgun araba parasi diyelim. ben bile lanet ettim kafami duvarlara vuruyorum ne diye türkiyeyle is yaptim diye. benim durumum boyleyse ithalatcinin yabanci yatirimcinin durumu nedir siz dusunun.

yakinda türkiye pazarindan cekilen büyük sirketler gorecegiz bence. durum daha da kötüye gidebilir. allah hepimizin yardimcisi olsun ne diyelim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi hangi banka o 0.6 faiz ile kredi veren.şuan benim sorduklarım arasında 0.9 altı kredi veren yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı excellency23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 aya 5 olamayacagi ne *****. savasin icinde kendimizi bulmayacagimiz ne *****?

ben yurtdisinda yasiyorum. türkiyeyle is yapiyorum paramin yarisi tl yarisi euro. son 3 gunde kurdan dolayi 1200 euro zarar yazdim. ondan onceki 3 gun 500 euro daha yazmistim. son 5-6 ayi dusunsek 6-7bin euro icerdeyim belki de. sermayem de oyle yuksek degil tr de eli yuzu duzgun araba parasi diyelim. ben bile lanet ettim kafami duvarlara vuruyorum ne diye türkiyeyle is yaptim diye. benim durumum boyleyse ithalatcinin yabanci yatirimcinin durumu nedir siz dusunun.

yakinda türkiye pazarindan cekilen büyük sirketler gorecegiz bence. durum daha da kötüye gidebilir. allah hepimizin yardimcisi olsun ne diyelim.
    Siz Ticaretle uğraştığınız için durumunuz farklı. Abim Bilgisayar Mühendis'i yani ticaretle falan alakası yok. Amerika da bir şirkette çalışıyor haliyle adam 1 kazanırken bizim ülkemiz de 4 yapıyor , o yüzden önerdim zaten Türkiye de yaptığı yatırım gayrimenkul öyle ticaret vs değil. Savaş çıkarsa zaten ne banka kalır ne kredi
    ABO TRADING
    STR

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Olm ne evi ne kredisi bak esnafa faizsiz kredi dediler. Sor bakalım bankalar o krediyi verebildimi? Adamlar gırtlağa kadar borç içinde, kredi alsalar ödemeyecekler, sonra banka da zar zor tahsil edecek, dünya kadar yeniden yapılandırmalar yapılıyor, ödeyen var mı? Yok. Bankalar çökerse zaten artık birbirimizi yeriz.
    Bankaların bırak kredi vermesini, bir anda borçları geri bile isteyebilirler ki bence yakındır.
    Ayrıca ve özellikle İstanbul'da haddinden fazla konut stoğu var. Senin yarının belli değil, eldekini de kalkıp betona mı gömeceksin, sanırım yapılması gereken en son şey şu anki durumda kredi çekip ev almak olacaktır. Şahsen ben mevcudu korumayı tercih edip, hiç kredi işine girmezdim. Şimdi birde işten çıkarımlarda başlayacak çünkü mevcudu korumak isteyenin işleri de kesildi, ne yapsın adam, hayatta kalmak için birşeylerden kısacak ve malesef çalışan sayısını azaltacak.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz Ticaretle uğraştığınız için durumunuz farklı. Abim Bilgisayar Mühendis'i yani ticaretle falan alakası yok. Amerika da bir şirkette çalışıyor haliyle adam 1 kazanırken bizim ülkemiz de 4 yapıyor , o yüzden önerdim zaten Türkiye de yaptığı yatırım gayrimenkul öyle ticaret vs değil. Savaş çıkarsa zaten ne banka kalır ne kredi
    illa yatirim dusunuyorsa abiniz , gayrimenkul gibi betona yatirimdan ziyede reel altin alabilir . Uzun vadede ve dunyanin her yerinde deger kaybetmeden geri donusu olabilecek bir yatirim .

Bugun 1 milyon tl ye bir daire alirsiniz yarin bir savas cikar elde var 0 .
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İş bankası ve ziraat bankası veriyor. 0.90 da zaten çok iyi bir rakam

Bu arada yatırım tavsiyesi bu arkadaşlar, kıt kanaat geçinen yarını belli olmayan adama diye tavsiye yapmıyorum ben. Elindeki parayı yada kazandığı parayı akıllıca kullanmak isteyen bu kredi oranlarından faydalanabilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler