User Tag List

Sayfa 218/1068 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318718 ... SonSon
20286 sonuçtan 4.124 ile 4.142 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar bizim site "kuruş dahi zarar etmek istemeyenler" diye tabir ettiğimiz profilden oluşuyor. Şurada 10 sayfa sadece gerisin geriye okuyun. Her açıklamada şiddetle 3.60 bile alım fırsatıdır dedik durduk. "yok efendim 3.55 gelirmi? yok 3.50 yi görebilirmiş dolar kaynım öyle söyledi". Gençler ytd değildir diyoruz ama tek söylenilen şey Evette olsa Hayırda olsa yön yukarı dedik. Millet en alt seviyeyi yakalayıp oradan birde ulaşabileceği en üst noktayı yakalamaya çalışıyor. Öyle kesin bilgi olsa kusura bakmayın hepimiz ultra zengin olurduk. Discovery veya National Ağaoğlu yerine bizim belgeselimizi yapardı
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

dirk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doların yada altının artacağını hepimiz biliyoruz. Ama kimse kimsenin vebalini almak istemiyor 127den bircok arkadaşıma altın almıştım zorla. Ben uzun vade altından zarar olmayacağını tahmin ediyorum ama kesin bilgi olsa buraya yazmak yerine evimi köyümü satar basardım. =)
    Aquila non captat muscas!

b16vtecturbo#gizlituning #hondateam#cilacılaranlamaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bizim site "kuruş dahi zarar etmek istemeyenler" diye tabir ettiğimiz profilden oluşuyor. Şurada 10 sayfa sadece gerisin geriye okuyun. Her açıklamada şiddetle 3.60 bile alım fırsatıdır dedik durduk. "yok efendim 3.55 gelirmi? yok 3.50 yi görebilirmiş dolar kaynım öyle söyledi". Gençler ytd değildir diyoruz ama tek söylenilen şey Evette olsa Hayırda olsa yön yukarı dedik. Millet en alt seviyeyi yakalayıp oradan birde ulaşabileceği en üst noktayı yakalamaya çalışıyor. Öyle kesin bilgi olsa kusura bakmayın hepimiz ultra zengin olurduk. Discovery veya National Ağaoğlu yerine bizim belgeselimizi yapardı
    Bunu bende birkaç arkadaşa sordum. Kaç dolar alacaksın da hesap yapmaya çalışıyorsun diye.
    Dolar-altın aldın mı kafadan zararla başlıyorsun zaten. Böyle bilgiler olsa TV'lerde yorum yapanlar trilyonerdi şimdi......
    Bu uzun soluklu bir iş. Ben yıllardır biriktiriyorum. Genel toplamda kardayım elbette......
    Okumadan imzalamam.....

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben 144 ken kaçırmadım aldım. ertesi gün 143e düştü hiç üzülmedim. şimdi 151 oldu diyede sevinmedim. sonuçta ben kâr etsem ne fayda, altın dolar arttıkca ülkedeki alım gücü düşecek, sadece param değer kaybetmesin peşindeyim.

ama kâr etmek isteyenler malesef borsacılık oynasınlar. yada kimseye güvenip bu işlere girişmesinler. altın dolar uzun vade hep kazandırır. düşer beklemesi yapmayın. altının en erken düşme tarihi sonraki kış gibi geliyor bana.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Uur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borsaya dolar daha düşer kafasıyla davrananlar hele hele hiç girmesin.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    körfez ve arap sermayesine sırtını dayıyan çoğu zaman kaybeder... bunu türkiye için demiyorum bütün dünya ülkeleri için diyorum.. neye dayanarak söylüyorum çok değil azcık osmanlıya kadar gidin görürsünüz..

Şu anda suriyede kartlar yeniden karıştırılıyor tavşana kaç tazıya tut oynanıyor.. Rusya şimdi haberimiz yoktu diyicek amerikaya kafa tutucak amerika cevap vericek daha 3-5 sene önceki aynı hikayeler.. kısaca filler tepişirken olan çimenlere olur.. çimenide siz tahmin edin artık kimdir ben tahmin edemiyorum....
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 144 ken kaçırmadım aldım. ertesi gün 143e düştü hiç üzülmedim. şimdi 151 oldu diyede sevinmedim. sonuçta ben kâr etsem ne fayda, altın dolar arttıkca ülkedeki alım gücü düşecek, sadece param değer kaybetmesin peşindeyim.

ama kâr etmek isteyenler malesef borsacılık oynasınlar. yada kimseye güvenip bu işlere girişmesinler. altın dolar uzun vade hep kazandırır. düşer beklemesi yapmayın. altının en erken düşme tarihi sonraki kış gibi geliyor bana.
    Ben maaştan artanı ya dolar yada gram altına çeviriyorum. TL sıfır tutuyorum..... Hatta bugün TL gerekti, 2 gr altın bozmak zorunda kaldım. O derece......
    Okumadan imzalamam.....

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benbde 146 dan altın 378 den usd almıstım. zarardaydı paso bekledım. suan altından eden karla usd nın zararını orttum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haftaya dolarda düşüş yaşanır mı? Seçimden sonra doları 4tl nin üstünde görürmüyüz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evren22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya dolarda düşüş yaşanır mı? Seçimden sonra doları 4tl nin üstünde görürmüyüz?
    Allağ bilir ........
    Bakınız yukarıda yazılanlar.....
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolar düşükken konuda ne tıkırtı var ne şıkırtı dolar fırlayınca ekonomi forumuna dönüyor buralar

Herkes kısa yoldan paranın peşinde

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    arabistanın amerikadan türkiyeye yollıycağı bir para vardıda amerika dondurdu o parayı sahi ne oldu o paraya ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta ici gelecek

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istıkrar tehdıtlerıne ınanmayın sakın...
    Bu referandumun ıstıkrarla alakası yok,sureklı bunu anlatın...

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Referandum öncesi %100 tl'de kalmak tehlikeli.. %100 Dolar da öyle.. Ancak 3.73'ten dolar alın diyemem çünki 3.6'larda bu seviyeler güzel diye burada söylendi.. Evet çıkarsa pazartesi günü doları düşürüp Borsayı yükseltecektir Hükümet.. Amaç algı yaratmak ve ekonominin motorunu marşlamaya çalışmak & Para kazanmak isteyen spekülatörler ise kaldıraçlı Tl long açıp fırsattan istifade para kazanmaya çalışacaktır.. Ancak dolar düşmeye başlayınca insanlar kolay kolay almaz.. Her zaman yükselirken panik halde alır ve sonra dolar düşer.. Ekonomi bakanı doların pazartesi günü sakinleyeceğini düşeceğini söylüyor ki bugün yoğun baskı altındaydı dolar ancak bir yere kadar.. Evet veya hayır sonuç değişmeyecek tl düşecek.. Tekrar söylüyorum dolar yükselicek demiyorum Tl düşecek diyorum ki dolar pekçok para birimine karşı ciddi değer kaybetti.. Bu arada Faizler ciddi anlamda yükselmiş durumda Mb kabaca Bankalara verdiği paranın faizini kabaca %40 artırdı.. Ortalama fonlama 12'ye ulaşırsa %50 artmış olacak.. Mb bu faizi indirmeye kalktığında asıl kıyamet kopacak.. Globalde olabilecek olumsuzluklar Tl'yi yine sarsacaktırki Rus'larla aramız düzelmemişken Reiz yine Abd safına geçti..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Akp lı olmak ne kadar kotu ve zor.
    Dun kardesım dedıgıne bugun dusmanım dıyıp ertesı gun kardesım dıyebılıyor basındakı...
    Evet cıkarsa hukumet yukseltmeyecek borsayı. Bu taleple yukselecek ve dovız dusecek. Bu sefer pıyasayı tutmalarına gerek yok. Ancakkkk,gercekler cokk cabuk yuzumuze vurucak,kısa vadede sert yukselısler olucak. Hayır cıkarsa daha cabuk. Ama hayır cıkarsa en azında zararımız daha az olucak cunku gecıken her gun zarar katlanıyor...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altın dolardan çok daha sağlamdır.. Parası olan kısa vadede ihtiyacı olmayacaksa hele hele birkaç yıl bekleyecek durumu varsa ihya olur.. Her fed toplantısı öncesi alınır.. Fed faiz kararı öncesi Altın ons olarak düşer ama sorun şu ki Fed toplantısı öncesi dolar yükselir bu yüzden altın tl olarak düşmez.. %50 altın %50 dolar alınabilir.. Altın ile dolar birbirisine zıt 2 ayrı araç.. Yarın Abd'de bir problem olur Dolar endeksi çakılır (sakın yanlış anlaşılmasın dolar endeksi düştü diye tl değer kazanmaz ) Altın dolar bazında uçar gider..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @997TT

Evet çıksa bile piyasaların uçacağını düşünmüyorum.. En fazla 3.5X'lerin gelebileceğini anlık 3.5 altına inse bile hemen kapılacağını düşünüyorum.. Hükümet algı oluşturmak için hava olumlu iken elinden geleni yapıp doları baskılayacaktır diye düşünüyorum.. Evet durumunda en fazla 1-2 hafta piyasalar rahatlar ondan sonra dahada beter olur.. Referandum sonrasına ötelenmiş çok büyük problemler var..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amaaan adam ,derdinize bak evet çıkarsa şöyle hayır çıkarsa böyle .

ne çok gereksiz yere kafa yoruyorsunuz,herkes halinden memnun. Senin ekonomi düşüncen çok mu umrunda bazılarının ? Yok. Senin gelecek planları yapman çok mu umrunda bazılarının ? Yok.

Sabah osurarak uyanmak,çay zeytin peynir. Öğlen hayırlı cumalar mesajı arabayla, sosyal medyalarda gerekli dostların ve sayfaların paylaşımlarını beğenmek. Akşama çıtırdan bi referandum da farklı görüştekilere sözlü saldırılar. Hakaretin ve küfrün yanında basit kalacağı yakıştırmalar.

Akşam yemeğinden sonra geğirerek tv keyfi ya da dostlarla nargile qeyf.

Sabaha kadar plan program yap,şu çıkarsa böyle olur vay putin ,ulan trump vs.. komiklikten öteye gitmez . Siz de yukarıda bahsettiğim şeyleri uygulayın artık,ne çenenizi yorun ne beyninizi . Yaşayın gitsin.
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler