User Tag List

Sayfa 557/1068 İlkİlk ... 574575075475555565575585595676076571057 ... SonSon
20286 sonuçtan 10.565 ile 10.583 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mahkeme reddetmiş
    6.40 üstüne atarız birazdan
    siz daha iyi biliyorsunuz tabi ama ben dışarıdan takip ettiğim kadar söyleyim böyle bi twite lafa söze uçma kaçma işleri bitti bence kontrol altına aldılar iyi kötü gibi.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz daha iyi biliyorsunuz tabi ama ben dışarıdan takip ettiğim kadar söyleyim böyle bi twite lafa söze uçma kaçma işleri bitti bence kontrol altına aldılar iyi kötü gibi.
    benim öle bi iddiam yok hocam
    konu olduğu için rahat rahat yazıyorum sürekli ekran başında olduğum içinde forum içinde çok vakit geçiriyorum
    sermaye kontrolü sağlandı ama bu hacmi düşürür sadece yüklü bir tl ile çok sert işlemler yapılır
    dava ile ilgili olarak demekki 5.77den 6.25e gelirken birileri haberi fiyatlamış
    dediğiniz gibi pek etki etmedi gibi görünüyor
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    devlet insider tradingi (içeriden bilgi alarak oynama) 31 ağustosa kadar serbest bırakmıştı
    devletimize helal olsun papazın salınmayacağı bilgisini birilerinin yabancıya satmasına vesile oldu
    ha serbest bırakmasa nolur ki koca aselsanın bölünme haberini sattılar vaktinde milletin elinde 43-44 liradan aselsanlar kaldı hep
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar lütfen ülkenin şu kötü zamanında muhalefet olmayalım , birçok kişinin şu durumla ilgili demeçlerine baktım kemalistler örneğin Nihat genç , Metin Feyzioğlu, Erol mütercimler , vs Ergenekon’dan balyozdan içerde yatanlar bile komuşmaları şuanda Erdoğan dan taraf olma birlik beraberlik olmak yönünde bana da ilginç geldi

Dünde söyledim dolar rezerv az , Swap işlemleri ile kontrol altında kötüye gidiş var lütfen biraz duyarlı olalım

X veya y parti ile ilgisi yok

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bayram öncesi bu seviyeden alıma yorum nedir?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet burada doğru söylüyorsunuz...

Altını Faize bulaşmadığım için ve Dolardan çok daha güvenli olduğu için alıyorum.. Altın aldığım zaman Tl'nin değeri düşüyor haliyle yani Mb Altın satsa Dolar düşer diğer anlamıyla... Ancak ben bunu en başından beri söylüyorum ben faize para yatırmıyorum diye..

2) Dolar almak demek Abd hazinesine "0" faiz ile para vermek demektir... Dolar yakmak dahada beterdir

Ben baştan beri anlatmak istediğimi bir türlü anlatamadım... Diyorumku şu anda Aleni bir saldırı var ki eski postlarımda bunu çok önceden yazdım F/X yolu ile, Twittler ile,Sözlü yönlendirmeler ile,ambargolar,yaptırımlar vs. ile üzerimize geliyorlar.. Böyle bir zamanda Trump vurdu gol oldu diyen, Oh mis mis yazan adamlar oldukça benim gibi düşünen insanlar haliyle öfkelenir..

Yoksa Akp'nin ne olduğunu inkar mı ettim.. Kaç kere yazdım defaatle ,

Bu kansızlar piyasalar kapalı iken hacim düşük iken bastırıyorlar Tl'ye.. Bunu görememek anlayamamak işte ben bunu kabul etmiyorum... Bak Kurban bayramı geliyor piyasalar kapalı takip edin o alçaklar boş durmayacak.. Belki ikna olursunuz

Faize para yatırmamak dini nedenlerden mi merak ettim. Eğer öyle ise; sanırım çalışmadan, hak etmeden gelen gelir olduğu için..
    Durum bu ise, altından gelen gelirin de pek farkı yok.

Durum bu değil ise, nedir merak ettim.

Altın almaya gelince; onsu dolarla belirlenen bir şey.. Ha dolar, ha altın.. Pek fark görmüyorum..

Son olarak, saldırı var doğrudur. Lakin bu dönemde millete vatan haini, abd askeri falan demek kabul edilemez. Dolar çıktı diye gerçek anlamda sevinen kimse yok burada. Seviniyor dediklerinin düşüncesinin "size üretmeyen bir iktidardan fayda gelmez dedik dinlemediniz, aha şimdi geldiniz lafımıza" veya bunun türevi olduğundan da eminim.

Zira bu forum, bir siyasi partinin satılık köpeği olup da elalemi şikayet eden babası belirsiz kansızlar harici bir kansız türü içermez. Türk ve türkiye düşmanı hiç içermez.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    6.15 tenaldım 50K bayramda sağsol belli olmaz %50 %50 yaptım
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evrenoz,

Ben bu postu atmamak için kendimi tuttum epeyce.,

Çok önce F/X yolu ile saldırıyorlar denilince üzerime üşüşenler oldu hatta yeni yetme birkaç tanesi Çomarlıkla dahi suçlamaya çalıştı.. Ne oldu peki? Şimdi sağda solda söylemiş olduğum ıspat edildiğine göre hakiki çomarlar onlar..

2) Herkesin kendi parasını korumaya gemisini kurtarmaya hakkı vardır... Ancak yine o dönemde olabildiğince Dolar konularında spekülasyon yapmamak gerektiğini söyledim ki haklıydım.. Prof bilmemne vs. hepsinin amacı belli Abd tetikçisi %100 emin olun artık buna... Ekonomi yönetimi bunun için de geçde olsa tedbir aldı Dolar spekülasyonu yapanları incelemeye aldı..

Ben faiz yemiyorum Dini sebeplerden dolayı., Dinen Altın almak kesinlikle günah değil , tefecilik yapmak günah.. Faiz haram değildir demek, faiz yemek ile kıyas edilmeyecek kadar büyük günahtır bu benim inancım! Birisi günahtır diğeri Allah'a meydan okumak sözlerini kabul etmemektir çünki.. Bende günah işliyorum faiz ödeyerek ancak mücbir sebeplerle yapıyorum ve günah olduğunu asla inkar etmiyorum!
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ons son 1 yılda 1353den 1182 gerilemiş.
    Altinnsicak catisma riskini sever. Cok kez altini tavsiye etmedim. Ayrica miymetli magdenlerde ki dususde etkili oldu ama spekülatörlerin etkisi cok fazla.
    Ben olsam bu seviyelerden "ons" bazinda alirdim.
    Asil faiz sever suan ki hukumet ve zihniyetidir. Bu acik...
    Bakin,yatirim finans denen kurum en buyuk spamulasyonu yapiyor,kim bu kurum? Kim yönetiyor...
    Yazik cok yazik...
    Ama gorun,bugun amerika ya küfreden yarın yine kicini opmezse serefsizim!

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @vectra-tuner

Faiz haram değildir. Ben az miktarda paramı faizde tutuyorum. Para kazanmak için değil, değerini korumak için tutuyorum. Bugün sözde dine uygun diyerek katılım bankasından borç alırsanız çatır çatır faizini alır sizden. Adı faiz olmaz, o başka.

Ayrıca dinen bu işe karşı olan bir kimse, ne faiz alır ne de verir. Ölür gene vermez. Daha evvel de örnek vermiştim. Bir müşterimiz 6 ay vadeyle ürün satıyorsa, parasını da 6 ayda tahsil ediyor bankadan. Komisyon ve faiz ödememek üzerine kurulu anlaşmalarının tümü. İşte bu adam faize karşı gelebilir. Ama sistemin tüm olanaklarını kullanan biri gelip ''faiz günah'' diyemez. İnandırıcı olmuyor çünkü.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abartmayın yav, adamın inancına mı karışıcaz

isteyen haram desin isteyen serbest desin, sürekli ayet paylaşan tayfadan da bu konuda dolar mı euro mu alalım diyen postlar oldu

Bırakın millet istediği gibi yaşasın inancını. Benim fikrimi soran olsaydı insan oğlu özgürdür. İyiyi kötüyü ayırt etmek için dinlere ihtiyacı yok. Zekaya ihtiyacı var derdim.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

CEMAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tcmb yıl solu tüfe beklenti anket sonucu %16,45 . TCMB faizi ise %17.75.

Reel faiz %1,30. Bu oran bizim gibi olan ülkelerin bir çoğunda ortalama %3tür.

Faiz arttırımı gelmeden kuru kontrol altına alınamayacağını gördük. Zaten attıkları adımların çok büyük yan etkisi olacak. Ben bayram sonunda etkisini görürüz diye düşünüyorum.

Faiz arttırımı gelmeden ülkeye sıcak para çekemeyiz. Tl'den kaçış devam eder. Bunu yapmak zorundalar artık. Ve yüksek bir arttırım artık gelmeden güven sağlayamazlar. Türk halkı bile artık tl'de durmak istemiyor. Yabancı niye dursun.

Faiz artışı şart lakin attıkları adamlar göz önüne alındığında faiz artışını son çare olarak düşünüyorlar sanırım.

Yanılmıyorsam önümüzdeki ayın 5inde TCMB toplantısı var. O zamana kadar bir aksiyon olmayabilir. Ama kur böyle devam ederse olağan üstü toplantı yapıp faiz artışına gidebilirler , dikkatli olmakta fayda var. Her an artış gelebilir. Sonra terste kalmayın.

Günkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abartmayın yav, adamın inancına mı karışıcaz

isteyen haram desin isteyen serbest desin, sürekli ayet paylaşan tayfadan da bu konuda dolar mı euro mu alalım diyen postlar oldu

Bırakın millet istediği gibi yaşasın inancını. Benim fikrimi soran olsaydı insan oğlu özgürdür. İyiyi kötüyü ayırt etmek için dinlere ihtiyacı yok. Zekaya ihtiyacı var derdim.
    Kimsenin dini, inancı bizi ilgilendirmez ama benim dikkatimi çeken ne kadar sakallı ,hacı,hoca var ise hepsinin altında çok iyi araçlar var. Ben çok nadir görüyorum altında clio megane ne bileyim orta değer araç sahibi hacı hoca. Yani hepsi mi anadan babadan zengin yada ticaretle buraya kadar geldiler diye sormadan edemiyorum kendime.

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trump kapanışta twit attı kansız.. Kasten hacmin düştüğü saatleri seçiyorlar... Şu Bayramı atlatırsak hayırlısı ile..
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vectra bazı söylediklerine katılsam da ABD bin Türkiye yı o kadar ciddiye aldığını düşünmüyorum... Turkiye İran ambargosunu delmeye başladıktan sonra zaten güvenilirliğini yitirdi Batıya karşı... Sonrasında ***** "IŞİD petrolleri ve teröre destek belgelerini BMye vereceğim " diyen Rusya'dan aynı hafta özür dileyerek ikili oynamaya başladı...

Diplomasınin dili ağırdır... Zalım Esed çıkışı yapınca Rus basın sözcüsü Erdoğan'ı canlı yayında fırça atarak "açıklama bekliyoruz hemen" dedi ve 2 gün sonra Erdoğan özür diledi... Yani Türkiye nin diplomatik seviyesini sozculer seviyesine indirdiler... Bu diplomatik tecavuzdur ama maalesef içeride hamaset söylemi ile kapatıyorlar her şeyi... Çünkü muhalefet dahil ellerinde ..

Hükümetin en iyi yaptığı şey hamaset... Mükemmel yapıyorlar ve bu konuda rakipsiz olduklarını söyleyebilirim... Akademik kadroları dahil bunun üzerine çalışıyor ...

Yazık oluyor ulkeme
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altinnsicak catisma riskini sever. Cok kez altini tavsiye etmedim. Ayrica miymetli magdenlerde ki dususde etkili oldu ama spekülatörlerin etkisi cok fazla.
    Ben olsam bu seviyelerden "ons" bazinda alirdim.
    Asil faiz sever suan ki hukumet ve zihniyetidir. Bu acik...
    Bakin,yatirim finans denen kurum en buyuk spamulasyonu yapiyor,kim bu kurum? Kim yönetiyor...
    Yazik cok yazik...
    Ama gorun,bugun amerika ya küfreden yarın yine kicini opmezse serefsizim!
    Sıra altına da geliyor mu yani artık ufaktan ufaktan?
    Okumadan imzalamam.....

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorun yok üstadlar. sabah.com.tr okuyun gününüz güzel geçsin. boşa strese giriyorsunuz. her akşam 1 saat sabah.com.tr iyi gelir. ayriyetten aganiginaganigi :=)
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kuruluşa gittim bi sıçrama olmuş treni kaçırmışım. 3TL kazanamadım tüh :P

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguzedr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar lütfen ülkenin şu kötü zamanında muhalefet olmayalım , birçok kişinin şu durumla ilgili demeçlerine baktım kemalistler örneğin Nihat genç , Metin Feyzioğlu, Erol mütercimler , vs Ergenekon’dan balyozdan içerde yatanlar bile komuşmaları şuanda Erdoğan dan taraf olma birlik beraberlik olmak yönünde bana da ilginç geldi

Dünde söyledim dolar rezerv az , Swap işlemleri ile kontrol altında kötüye gidiş var lütfen biraz duyarlı olalım

X veya y parti ile ilgisi yok
    Gayette parti ile ilgili, 16 yıldır tek başına, kimsenin uyarılarını takmayan partinin eseri bu.
    Gemi de %52 ve %48 hepimiz olduğu için haliyle %48'de kurtarmak için elinden geleni yapıyor.
    Kurtulunca, %48'i yok sayıp yine kendi bildiğini okumaya devam ederler mi, neden etmesinler derim ben......
    Okumadan imzalamam.....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler