User Tag List

Sayfa 668/1068 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
20286 sonuçtan 12.674 ile 12.692 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay arkadaş 5.90a inen tl değer kazandı diye yorum da gördüm ya daha da bir şey yazamayacağım...
    nasıl dünyalar nasıl kafalar bunlar...

he kardeş inecek 4.88e, ben faize para koydum 4.88e inince alacağım 500 bin liralık dolar.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbogsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kim sizi şikayet ediyor? Açık konuşursan sevinirim çünki biz böyle ortaya konuşunca "İftira attın" denilerek banlanıyoruz..
    bilsek yakalayınca toplu aşk yapacağız zaten. bazı konuları kaçırmışsın demek ki. forumdan en az 3 kişi savcılığa çağrıldı şikayet üzerine. bunlardan biri de admin. yani bunun neresi ortaya konuşmak? senin ki iftira atmaktı vectra bey. çünkü vatan hainleri var dedin forum içinde ve kim olduğunu söylemedin. kim olduğunu bilmeden vatan haini olduğunu nasıl bildin?

7.20'den 5.90'a inen = yani 1.3 tl değer kazanan tl , 5.90'dan 4.88'e kabaca "1 Tl" daha inmez imkanı yok diyorsunuz öylemi

7.20'den - 6.80'den aylar önce alıp elde tuttuğunuz Doların size maliyetini de düşünüyorsunuz değilmi? 1.3 Tl + Finansman maliyeti
    Sayın vectra üstad. 4,88 imkansız bir rakam değil. istense 1 tl ye kadarda çekilebilir. Bunun için yapılması gereken bir liste var topu topu 1 sayfa tutacak bir liste. Peki bu listedekilerden 1 tanesi bile yapıldı mı? Hayır yapılmadı.

Sen sanki koca Türkiyenin milyar dolarlık ekonomisini forumdakilerin toplamının hacmi 3-5 m. geçmicek işlemleriyle mi batırdığını düşünüp yanıltıcı bilgiler verdin vatan hainliğine kadar konuyu götürdün anlayamıyorum açıkcası.

4.88 imkansız olmasa da sanki bugün yarın 4.88 olacakmış gibi insanları yalan gaza getirmek doğru değil. 4.88 olması için gereken verilerden 1 tane bile mantıklı bir şey sunsan kimse daş daşa almaz oturur düşünürdü. Ancak öyle bir veri yok ve sen gerçekmiş gibi halâ 4.88 değil daha aşağı çektim filan diyorsun.

bilmediğimiz ne yapıldı ülkede? 7 küsürden 6ya düşmesi mümkünde 6 dan 5e düşmesi mi değil diyorsun. kaldı ki bunu artık çakallığına yaptığını düşünmeye başladım. gayet iyi biliyorsun ki 7 küsürler 10lara kadar da dayanabilirdi eğer şu çok çok geç kalınan önlemler alınmaya başlanmasaydı, yine ayrıca şuan ki seviyede tutmak için nelerden feragat ettiğimizi, ne tavizler verdiğimizi, faizlerin resmen piyasayı durdurma seviyesinde yükseldiğini, resmen artık ülke onurumuzla bile dalga geçilmesine göz dahi yumulduğunu göremiyorsan bir şey de demiyorum. para için her şey mübah ise başarılar diliyorum.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7.20'den 5.90'a inen = yani 1.3 tl değer kazanan tl , 5.90'dan 4.88'e kabaca "1 Tl" daha inmez imkanı yok diyorsunuz öylemi

7.20'den - 6.80'den aylar önce alıp elde tuttuğunuz Doların size maliyetini de düşünüyorsunuz değilmi? 1.3 Tl + Finansman maliyeti
    Bırak allağını sewersen.
    Dolar kaçtan 7.20'ye çıktı? 5.90'a düşmüşmüş. Kaçtan 5.90'a çıktı acaba neticede?
    Kaç haftada fırladı bu kadar?
    Buradan bakalım rakamlara.
    Okumadan imzalamam.....

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kafalar anca ona basıyor zaten, 4 TL rabbia diye taştaş geçerken nasıl bikaç içinde 7,20 TL nasıl olabilir diye düşünmeden 5,90 TL'a düştü diye davul zurna oynarlar, seni de hain ilan eder! Müthiş bir zeka!!!

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    31.12.2017 yani yılbaşı TCMB USD kuru 3,77 TL buraya not edelim. Başarı neye göre kime göre bilinsin.

turbogsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bırak allağını sewersen.
    Dolar kaçtan 7.20'ye çıktı? 5.90'a düşmüşmüş. Kaçtan 5.90'a çıktı acaba neticede?
    Kaç haftada fırladı bu kadar?
    Buradan bakalım rakamlara.
    Başarı var diyen olmadıki

Yazdığımı iyi okumadınız sanırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilsek yakalayınca toplu aşk yapacağız zaten. bazı konuları kaçırmışsın demek ki. forumdan en az 3 kişi savcılığa çağrıldı şikayet üzerine. bunlardan biri de admin. yani bunun neresi ortaya konuşmak? senin ki iftira atmaktı vectra bey. çünkü vatan hainleri var dedin forum içinde ve kim olduğunu söylemedin. kim olduğunu bilmeden vatan haini olduğunu nasıl bildin?

Sayın vectra üstad. 4,88 imkansız bir rakam değil. istense 1 tl ye kadarda çekilebilir. Bunun için yapılması gereken bir liste var topu topu 1 sayfa tutacak bir liste. Peki bu listedekilerden 1 tanesi bile yapıldı mı? Hayır yapılmadı.

Sen sanki koca Türkiyenin milyar dolarlık ekonomisini forumdakilerin toplamının hacmi 3-5 m. geçmicek işlemleriyle mi batırdığını düşünüp yanıltıcı bilgiler verdin vatan hainliğine kadar konuyu götürdün anlayamıyorum açıkcası.

4.88 imkansız olmasa da sanki bugün yarın 4.88 olacakmış gibi insanları yalan gaza getirmek doğru değil. 4.88 olması için gereken verilerden 1 tane bile mantıklı bir şey sunsan kimse daş daşa almaz oturur düşünürdü. Ancak öyle bir veri yok ve sen gerçekmiş gibi halâ 4.88 değil daha aşağı çektim filan diyorsun.

bilmediğimiz ne yapıldı ülkede? 7 küsürden 6ya düşmesi mümkünde 6 dan 5e düşmesi mi değil diyorsun. kaldı ki bunu artık çakallığına yaptığını düşünmeye başladım. gayet iyi biliyorsun ki 7 küsürler 10lara kadar da dayanabilirdi eğer şu çok çok geç kalınan önlemler alınmaya başlanmasaydı, yine ayrıca şuan ki seviyede tutmak için nelerden feragat ettiğimizi, ne tavizler verdiğimizi, faizlerin resmen piyasayı durdurma seviyesinde yükseldiğini, resmen artık ülke onurumuzla bile dalga geçilmesine göz dahi yumulduğunu göremiyorsan bir şey de demiyorum. para için her şey mübah ise başarılar diliyorum.
    Benim aklımın ucundan şikayet etmek geçmedi,

Ekonomi kötüydü evet ama bu hale gelmesinde Abd'nin parmağının olduğu da aşikar, bu kabul etmek bu kadar zormu?

Şu anda Döviz talebinin en yüksek olduğu aydayız, seneye ne yapacak 6.80'den 7.20'den alan kişiler? Para kolaymı kazanılıyor kaldıki Kur 7.20'ye ve üzerine fırladığında buraya grafik koydum Trump Twitleri ile aynı güne denk geliyor..

Dövizin seviyesi ekonomik durumu tam ifade etmez çünki aşırı yüksek faiz verirseniz paranızı hak ettiğinden çok daha değerleri hale getirip geleceğinizden çalarsınız ki Türkiye'nin bugün yaşadığı durum bu geçmişin faturasını ödüyor ülke.. Yada olması gerektiğinden daha az faiz verirsin paran olması gereken değerin altına iner..

Ben yanıltıcı bilgi vermedim, tahminlerimi yazmadım sadece.. İlaveten Abd Türkiye'ye aleni olarak saldırınca döviz almayın dedim hepsi bu.. Baştaki adamı severiz sevmeyiz orası ayrı ancak birgün o da hasta olucak bu dünyadan göçüp gidecek ama burası ayakta kalmak zorunda, kalamaz Araplar gibi herkes birbirisinin arkasından hançerler ise Suriye/Irak/Libya yada Yugoslavya gibi olmak çok basit..

Herkesi fetocu vatan haini ilan etmedim, eski postlarda var Abd'deki Elvan Aktaş'ı burada överek Vectra-tuner'a saldıran hakaret etmeye çalışanlar oldu.. Bir ara alıntı yapıp koyacağım zaten nasılsa sitede var..

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hastayı ameliyat etmek yerine yara bandı yapıştırıp gönderildiği sürece 4 gelse 5 6 7 diye gene gidecektir neden bunu anlamak istemiyorsunuz ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doların seviyesini Türkiye'de sadece ekonomik durum belirlemez.. Baştaki "U" çeker Abd tek müttefikimiz der ve her istediğini kabul eder ;

1) Pkk / Feto ile mücadalenin sonladırılması
    2) İsrail ile yakınlaşma
    3) İran'a ambargo
    4) S-400 alımının iptali

gibi gibi konularda eyvallah derse batık ekonominde bile Doları hiç ummadığın kadar düşük seviyelerde bulabilirsin..

Çok fazla hataları olsada şu anda Cb birşeyleri deniyor, Abd'ye karşı mücadale veriyor bir şekilde.. Elbette bu iş öyle kolay değil ancak bizden bakla Abd'ye diklenen bir tane Müslüman ülke yok.. Eskiden Abd höt dese yerimize otururduk, şimdi dayak yiyince oturuyoruz ancak.. Siyasi olarak savunmuyorum çok büyük hataları var çünki ancak Devletimin her daim arkasındayım yeterki ülke menfaatine göre iş yapsınlar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolar 7'den 5'xx'lere gerileyince tayyip büyük güç diye sevinen ile reel hayattaki çapı klavyeden öteye gitmemiş ama pc başında muhalif lideri kesilen yetersiz iq sahibi arkadaşları aynı kefeye koyuyorum :d

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Ekonomi kötüydü evet ama bu hale gelmesinde Abd'nin parmağının olduğu da aşikar, bu kabul etmek bu kadar zormu?

Şu anda Döviz talebinin en yüksek olduğu aydayız, seneye ne yapacak 6.80'den 7.20'den alan kişiler? Para kolaymı kazanılıyor kaldıki Kur 7.20'ye ve üzerine fırladığında buraya grafik koydum Trump Twitleri ile aynı güne denk geliyor..

Dövizin seviyesi ekonomik durumu tam ifade etmez çünki aşırı yüksek faiz verirseniz paranızı hak ettiğinden çok daha değerleri hale getirip geleceğinizden çalarsınız ki Türkiye'nin bugün yaşadığı durum bu geçmişin faturasını ödüyor ülke.. Yada olması gerektiğinden daha az faiz verirsin paran olması gereken değerin altına iner..

Ben yanıltıcı bilgi vermedim, tahminlerimi yazmadım sadece.. İlaveten Abd Türkiye'ye aleni olarak saldırınca döviz almayın dedim hepsi bu.. Baştaki adamı severiz sevmeyiz orası ayrı ancak birgün o da hasta olucak bu dünyadan göçüp gidecek ama burası ayakta kalmak zorunda, kalamaz Araplar gibi herkes birbirisinin arkasından hançerler ise Suriye/Irak/Libya yada Yugoslavya gibi olmak çok basit..

Herkesi fetocu vatan haini ilan etmedim, eski postlarda var Abd'deki Elvan Aktaş'ı burada överek Vectra-tuner'a saldıran hakaret etmeye çalışanlar oldu.. Bir ara alıntı yapıp koyacağım zaten nasılsa sitede var..
    Grafik koyduğun mesajını alıntı yapmanı bekliyorum. Eski mesajlarına baktım, göremedim böyle bir grafikli mesaj.

Şunu da hatırlatmakta fayda var.

Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adama bak la çakma hesap açıp trollük yapıyor
    40 küsür yaşında bir insan yapıyor bunu
    kendisini küçük düşürmek için bu kadar hırs yapar mı bir insan ya
    Çakma hesap dediğin hesaba bak bakalım kaç senesinde açılmış?

Senin utanman arlanman yoksa ben ne yapayım...
    Konu Evrenoz tarafından (09-10-2018 Saat 09:46 ) değiştirilmiştir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı vectra-tuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kaydımı silin lütfen... Yoksa ben sileceğim zaten

Doların seviyesini Türkiye'de sadece ekonomik durum belirlemez.. Baştaki "U" çeker Abd tek müttefikimiz der ve her istediğini kabul eder ;

2) İsrail ile yakınlaşma
    3) İran'a ambargo
    4) S-400 alımının iptali

gibi gibi konularda eyvallah derse batık ekonominde bile Doları hiç ummadığın kadar düşük seviyelerde bulabilirsin..

Çok fazla hataları olsada şu anda Cb birşeyleri deniyor, Abd'ye karşı mücadale veriyor bir şekilde.. Elbette bu iş öyle kolay değil ancak bizden bakla Abd'ye diklenen bir tane Müslüman ülke yok.. Eskiden Abd höt dese yerimize otururduk, şimdi dayak yiyince oturuyoruz ancak.. Siyasi olarak savunmuyorum çok büyük hataları var çünki ancak Devletimin her daim arkasındayım yeterki ülke menfaatine göre iş yapsınlar..
    her geldiğinde forumu manipüle edeceksin
    sonra kaydımı silin yoksa ben sileceğim diye posta koyacaksın
    sonra başka bir hesap açıp 2-3 gün başkası gibi takılıp sonra tekrar kendi ağzından aynı saçma sapan rüyaları yazmaya devam edeceksin
    sonra tekrar forumu manipüle edip tartışmalar çıkaracaksın
    sen yokken biz burada bilgi paylaşımı yapıyoruz kendi aramızda sohbet ediyoruz fikir alışverişinde bulunuyoruz
    sen gelince kavga edecek mevzu çıkaracak kendini vatansever gösterecek yer arıyorsun
    bunu bu forumda yapma en azından bu sayfada yapma
    son 100 postunun 90ı "ben vatan aşığıyım devletimin yanındayım" postu
    bizim senin vatanseverliğinle işimiz yok
    bilgin varsa yaz yoksa yazma
    buraya yazıp yazıp birilerine "bakın ben ne kadar vatanseverim reisimin yanındayım" diye çıktı alıyorsun muhtemelen
    yoksa kaydımı silerim diyip banlandığın foruma başka bir nickle girmenin bir anlamı yok
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Berettanın bugünkü paketinden birşey bekleyen var mı?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Sırasıyla Usd 1 yıl / 3 Yıl / 5 Yıl grafik... Şimdi bu pik yaptığı noktaya dikkat... Pik yaptığı noktalar " Trump twitleri ve Abd tehditleri ile tamamen pararel bir döneme denk geliyor... Öz eleştirimi yapıyorum, Bahsi geçen tarihlerde işim dış ticaret olmasına rağmen Döviz alımını kestiğim için suçluyum "

Cuma sonrası eski postlarımı bulup buraya koyacağım.,
    Postumun tarihi 14 Eylül.. Sayfa 619

Zaten benim attığım postları göremiyorsunuz nasıl işse.. , Bu arada Trol dediğiniz hesap kaç yılına ait bir bakın isterseniz hu hesap kardeşimin onuda söyleyeyim..

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Berettanın bugünkü paketinden birşey bekleyen var mı?
    Büyük hissediyomuş reis ciler .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rebel hiiiç sen konuşma

Yazdığım hesap "19 Ocak 2006 tarihinde açılmış" kardeşimin hesabı

Vectra-tuner çoook daha eskiden , sen daha bu forumda yok iken açılmış bir hesap..

Sen milleti yakmaya devam et

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yine 2 büyük hata yapıyorsunuz...

1) Mb'nin yaptığı dünkü hamle faizlerin sandığınız gibi artmasına sebebiyet vermeyecek, zaten yükselmiş olan piyasa faizlerini tasdik etti ve hemen CDS yani ülkenin riski düşmeye başladı ki bu adım hem faizleri hem dövizi düşürdü... Avans vuran motora avans vermek motoru kırar bunun gibi düşünün..

2) Cb konuşması ile fırlayan döviz Berat Albayrak'ın yönetiminde olan Mb'nin bağımsızlığı anlamına geliyor..Yani aslında mesaj verdiler biz Cb'yi dinlemeyiz Mb bağımsızdır diye... Buradaki ayrıntıya dikkat etmiyorsunuz yine.. Öylemidir değildir elbet ama mesaj önemli
    14 Eylül 2018 Sayfa 619 !!!

Elvan Aktaş'ı meth edip bana saydıranların da postlarını bulucam, konuda çok fazla sayfa var bakıyorum ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

2) İsrail ile yakınlaşma
    3) İran'a ambargo
    4) S-400 alımının iptali

Hadi Amerika'ya karşı tek ses olalım lanet olsun Amerika diyelim diyelim de sana bu satırları yazarken kullandığım klavye'nin markası bile HP, ekonomi'yi bile Amerika'lı şirkete denetlettiriceklerdi baktılar tabandan ses var U yaptılar.
    Hadi ülke çok iyi diyelim de geçen sene günlük 1.8 milyon TL saray gideri var. Ben hayatımda 1.8 milyon TL bir arada görmedim bu adamlar harcıyor. Diyanet 6 ay da bütçe bitiriyor, Cumhurbaşkanlığı örtülü ödeneği milyarlarca TL olmuş.
    Hadi büyüme, şahlanıcaz diyelim de halkın bir kesmini alenen ve isteyerek kışkırtmak nedir? Fırıncılar 2 yıl önce ki fiyattan satmak istemiyoruz dedikçe hükümet kendi tabanı için baskılayarak gerekirse ruhsat iptali ile tehdit ediyor fırıncıları.

Biz daha kendi içimiz de birlik beraberlik sağlayamamışız kalkmış burda dayak, tokat tarzı hardcore fanteziler'den bahsediyorsun. Şu fırıncı olayı bile yeterlidir. Adamlar'a açık açık serbest piyasa ekonomisi olan ülke de fiyat baskısı var.

Bana şunu söyle; Amerika bizi bitirmek istiyor tamam eyv. ama alenen rüşvet alan eski bakan zafer çağlayan camii yaptırıyor ve hakkında soruşturma açılmadı. Hatta bi konuşmasın da ben ne yaptıysam Başbakanın haberi vardı diye yani sen şimdi dolar 7.20'den 6'ya düştü diye elhamdullillah diyorsun ya ben de sana siktir git lan diyorum.

Yurtdışı fonları hukuk'a bakar o ülke de hukuk iyiyse parasını getirir. Şimdi milyarlarca doları olan adamın parasının şakkadanak el konulmayacağının garantisini kim verir.
    Bak bunları yazarken bile adam şikayet etse götaltına gittin Burak diye götüm yusufluyor he işte bunu hissettiğim ülke'de dolar 6 da olsa 3 de olsa huzur olmaz. Şimdi sen git dolar düşüş trendine girince geri gel. Ama olurda yukarılara giderse 6,50 ve üstünü görürse de gel ki ADAM ol. Adam olsan dolar yükselirken buralara gelirdin. Ne zaman düşüyor hop sen geliyorsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kaydımı silin lütfen.. yoksa ben sileceğim ve kardeşimin hesabından yazmaya devam edeceğim
    abd bize oyun oynuyor olmalı, hesaplar hackleniyor arkadaşlar dikkat edin
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler