User Tag List

Sayfa 731/1068 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
20286 sonuçtan 13.871 ile 13.889 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiziki altındayım ben yaklaşık 60.000TL kadar.
    Deponuzdaki görüntüyü ben ekliyorum size zahmet olmasın

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

aRSLaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlamayın ben o tepkiyi 5.55te bekliyorum o yüzden sordum
    eğer 5.55te bir tepki satışıyla geri çekilme yaşarsak tekrar yıl sonu için 5.30ları görebiliriz sonrasında 5.75lerde satış erken olur
    elliotun 3. ve en güçlü dalgasına denk gelirsiniz onunda tepkisi 6 üzerine kadar olur
    5.55i iyi izlemek lazım
    Estağfurullah, yanlış anlaşılma yok. İşte olduğum için biraz kısa yazmak durumunda kaldım. Uzun bir süredir takip etmediğim için fazlasıyla cahil kaldım piyasalara. İşin özü yeni bir araba aldım. Belirlediğim değer aslında eski arabamın üstüne verdiğim farkı çıkarmak için hedeflediğim değerdi

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deponuzdaki görüntüyü ben ekliyorum size zahmet olmasın

Ahahaha 3 avuç altın bile etmiyor hacı amca
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

488
    Misafir
    2019'da Doları olan 1 Vuruş., Eurosu olan 1.5 vuruş , Altını olan 2 vuruş yapıcak. ))

Tl'si olan ise vurdurmaya devam

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 488 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019'da Doları olan 1 Vuruş., Eurosu olan 1.5 vuruş , Altını olan 2 vuruş yapıcak. ))

abı yaya kalmayalım, maalum ?

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abı yaya kalmayalım, maalum ?
    Al sen de altını fiziki koy kenara aklın yolu bir.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Derdim polemik çıkarmak değil lütfen yanlış anlamayın.

5-10 sayfa önce söylenenler den sizin bu söylediğinizin farkı nedir ? Burada Dolara , Euro ya destek çıkanları hain ilan ettiniz şimdi de TL de olan vurduracak diyorsunuz. Hani nerede kaldı 4.88 ?

Hiç bir şey olmamış gibi yorumlarınıza devam ediyorsunuz ama bir özür dilediniz de biz mi veya ben mi göremedim.

4.88 den dolarlarınıza talibim ağlarsınız sonra dediniz , şimdi doğru limanın dolar ve euro olduğunu belirtiyorsunuz. O dönem size yanılıyorsunuz diyenlere yerden yere vurdunuz.

Kandırıldınız mı ? Yoksa sizin vatan haini dedikleriniz haklı mı çıktı ?

Sevgiler
    ABO TRADING
    STR

488
    Misafir
    6.8 - 7.0 Tl'den Dolar aldınız da ne oldu? Kaç kere ikaz ettim...

5.13'e kadar geldi, Seneye de yükseleceğini söylüyorum...

Evet o dönem birşeyler söyledim ama özür dilenilmesi gereken kişiyim!!! Özür dilemesi gereken değil....

Hain dediğim kısımlar belli, Twitter'da da yazdım ve engellendim "Fetocu Elvan Aktaş" paylaşımı yapılmıştı burada...

Şimdi 7 Tl iken 5.13'e geliyor ve ben haksız oluyorum , 5.13/4.88 = %5 sapma ile!! Kaldıki daha sene sonuna hala vakit var!!! Ama sizler yanılmış olmuyorsunuz değilmi millete %40 yukarıdan dolar aldırarak.. ))

488
    Misafir
    %40 Yukarıdan Dolar aldınız ve ilaveten geçen her ay için neredeyse aylık %2.5'da finansman maliyeti yediniz.. Bunuda ilave ederseniz kaybınızı gerçek anlamda görürsünüz...

Ben öngörülerimi paylaşıyorum., Dayanaklarını da yazdım neden Tl'nin değer kaybedeceğini neden Altının yükseleceğini... Bende yanılabilirim elbette ama benim yorumlarımı,diğer kişilerin yorumlarını okuyup bildikleri ille birleştirip helal parasını korur veya üç beşte üstüne koyar..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu brexit olayı euro'yu olumsuz etkilemezmi, ingilizlerin ab'den ayrılması ?

488
    Misafir
    Brexit yeni birşey değil o sebeple fazla etkisi olmaz.. Euro'yu biz bile negatif etkiledik çünki Ab ile ticari ortaklığımız var ve birlikte görülüyoruz..

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6.8 - 7.0 Tl'den Dolar aldınız da ne oldu? Kaç kere ikaz ettim...

5.13'e kadar geldi, Seneye de yükseleceğini söylüyorum...

Evet o dönem birşeyler söyledim ama özür dilenilmesi gereken kişiyim!!! Özür dilemesi gereken değil....

Hain dediğim kısımlar belli, Twitter'da da yazdım ve engellendim "Fetocu Elvan Aktaş" paylaşımı yapılmıştı burada...

Şimdi 7 Tl iken 5.13'e geliyor ve ben haksız oluyorum , 5.13/4.88 = %5 sapma ile!! Kaldıki daha sene sonuna hala vakit var!!! Ama sizler yanılmış olmuyorsunuz değilmi millete %40 yukarıdan dolar aldırarak.. ))
    Şuan dolar 5.35,

Ben kimseye 6.8 dende , 7.0 dan da dolar aldırmadım. Sanırım siz alttan toplayıp spekülasyonlarla milyonları vuran siyasilerden bahsediyorsunuz 7 den bozup ta Devlet - Millet el ele diye gezenler ortada.

Siz neyi bildiniz Allah aşkına ? Devletin , milletin yanında olalım. Devlet ile hükümet'i karıştırmayalım dediniz, amerikanın battığı, Amerika şöyle kötüye gidiyor deyip duruyordunuz. Ee peki sonuç ? Tıpış tıpış götürdük rahibi verdik , el salladı bize. Nerede o dik duruş , nerede o devletin yanında olmak ? Neden hala dik durmuyorsunuz ? Neden TL de kalan vurdurur diyorsunuz. O dönem öyle dememiştiniz , dolar alanlara hain dediniz. Bozsanıza dövizlerinizi ?

Devletin hata yaptığını söyleyenleri, bizim Amerika ya aşık atamayacağımızı söyleyenleri hain ilan ettiniz aslında gerçekleri söylediler nitekim de hepsi haklı çıktı,siz haksız çıktınız.

Cumhurbaşkanın sussa,rahip salınsa, Amerika yaptırımlarını geri çekse bu memlekette ki olaylara kafası basan birisi doların reel değerinin 5-5.50 arası olacağını , 7 lere ulaşmasının ortamın çok kızışmasından doğduğunu herkes biliyordu.

Siz bir türlü bunu anlamadınız , biz devletin yaptığı hatalardan bahsettikçe siz bizi hain ilan ettiniz ama gördüğünüz gibi burada ki herkes haklı çıktı. Devlet, devlet diye bütün ahaliyi hain ilan ettiniz, ahanda devlet uçuverdi Brunson

Şimdi de hiç bir şey olmamış gibi yazıp, çiziyorsunuz. Ek olarak hala insanlara dolar aldırdılar diye savunuyorsunuz ama kimse kimseye açık açık git şuradan dolar al demedi.. Hükümetin bu tutumu devam ederse bizi kötü günler bekliyor diye 50 tane alıntı bulurum ama uğraşmaya gerek yok. Görünen köy kılavuz istemiyor.

Hiç bir yaptığınız analiz de bana realist gelmiyor, 4.99 da bile duramadı dolar, 4.88 den dolara talip olmaya devam edin siz %5 sapmayla , 3 ay sonra tekrar alıntılayacağım. Yani zaten siz savunduğunuz şeyde haksız çıktınız ve yanıldınız. Eğer ki bugün, bu başlığa yorum atanlardan birine sorsalardı "Rahip salınsa,yaptırımlar ortadan kalksa, Amerika ile işler düzelse" dolar kaç olurdu diye zaten aşağı yukarı şuan ki değerleri verirdi. Ben hep arkadaş çevreme 5.50 TR nin olması gereken değer , spekülasyon diye yorum yapıyordum. Yani sizin burada attığınız 3-5 grafik , analiz vs. kusura bakmayın ama hiç bir önemi yok. Siz zaten en baştaki savunduğunuz şeyin arkasında duramayıp ta nasıl oluyor da hala TL de kalan vurdurur diyorsunuz ben anlamadım. Millete 6.80 den dolar aldırdınız dediniz ya , millete dolar 4.88 olacak diye bozdurdunuz adam şimdi aynı parasını yerine koyamıyor , Siz ne yapacaksınız ? Marttan sonra uçuşa geçince hala Sapma payım %5 diyebilecek misiniz ? 3 ay sonra tekrar geleceğim

İyi akşamlar.
    ABO TRADING
    STR

488
    Misafir
    Sana cevap verme gibi bir zorunluluğum yok.. Kaale de almıyorum seni

Brunson meselesine gelince en koyu Akp'li bile küfür ediyor.. Onu salanın a. q

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Senin adam olmaya niyetin yok mu?
    Atıldın, başka nickle geldin. Onda da atıldın, utanmadan yine geldin.
    Ortalığı karıştırmayacaksan hadi izin verelim yazsın dedik, yine başladın boş konuşmaya

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şimdi gördüm ya 488 olmasının sebebi nickin doların 4.88 olması mı? adasdasda büyük resmi anca gördüm...
    hey allahım ya ne enteresan insanlar var...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bi de şu forumu misafirlere kapatın ya
    imzasız..

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin adam olmaya niyetin yok mu?
    Atıldın, başka nickle geldin. Onda da atıldın, utanmadan yine geldin.
    Ortalığı karıştırmayacaksan hadi izin verelim yazsın dedik, yine başladın boş konuşmaya
    A7 li postacımı bu ?
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslında vectra yada 488 dondugunde sanki aydınlanmıs gıbıydı,bır kac yorumuna begenmıstım.
    O da bılıyordu gercegı,sanırım o donem oyle yazmak “zorundaydı”. Bu kadar rahat yazmasının hatta hıcbırsey olmamıs gıbı yazmasının sebebı de buydu,dogruyu o da bılıyordu.
    Buarada forumu hıc ummadıgınız kısıler okuyor,bılgınıze. TT yı yabana atmayın...

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    4.88 TL olana kadar uzaklaştırmalı yazacaktım ki

Adalet verici gelmiş adaleti vermiş

Alkışlar adalete...
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 konuk)

Bu Konudaki Etiketler