User Tag List

Sayfa 760/1068 İlkİlk ... 260660710750758759760761762770810860 ... SonSon
20286 sonuçtan 14.422 ile 14.440 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    umudunuzu seviyim

iş işten geçti artık. 1-2 belediye kaybetse ne olur kazansa ne olur. sanırsın millet uyanacakta sahip olduklarının yarısını kaybedecek. ben olanın üstüne eklese şaşırmam.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up

Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fethiyi tanımam sevildiğini biliyorum
    ama eşimin ailesi partiyle ilişkili yenimahallede
    soruyorum fethi çalıyor mu diye evet çalıyor diyorlar
    e peki diyorum çaldığını bildiğiniz adama niye oy veriyorsunuz
    e diyorlar napalım akp mi kazansın
    akp kazansın tabi amk ben sırf benim partimden diye hırsız olduğunu iddia ettiğim adama oy vereceksem benim karakterimi sorgulamam lazım

eşim oy kullanacağı için mecbur gidicem seçime muhtarlık hariç diğer pusulalara da "hırsız burak yılmaz" "fikret orman paralar nerede" falan yazacağım
    önce benim oy vereceğim parti iyi olacak dürüst olacak sırf diğeri kazanmasın diye buradaki hırsıza oy vermem bitti o "tıpış tıpış oy vereceksiniz" muhabbetleri
    kim ne hali varsa görsün
    net olarak : helal be
    Alıntı MiaMi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köfrezde klima açık drag yapan ankaradan dönerken 290 + da motorcunun yanına gelip sigara yakan kaç kişi kaldı kardeşim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şu saatten sonra tüm belediyeleri chp alsa reis 2 kararname ile hepsine parti yöneticilerini kayyum atar
    "elinde hiç bir gücü olmayan" chp de yine anca konuşur
    o yüzden bir önemi yok artık
    yapılabilecek en mantıklı şey katılım oranlarının %50lere kadar düşmesi ve akpnin her yeri kazanmasıdır bana göre
    en azından meşruiyeti sorgulanır muhalefet değişir kalanları arkasına alabilecek bir muhalefet oluşur..

ha bunların olmayacağını ben ztn biliyorum chplilerin de " tıpış tıpış" oy vereceklerini ve aldıkları eski belediyelerle mutlu olacaklarını da biliyorum
    o yüzden bu ülkede benim çocuğuma bir gelecek görmüyorum
    tek niyetim ona güzel bir gelecek kurmak ve o gelecek burada değil..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu dusunceleri okuduğuma uzuldum uzuldum,yazik,ogretilmis caresizlik....
    Yani hicbir sey yapmamwk en iyisi,diktatorlugu onayliyalim...
    Secsek ne olucak,gorevden alır. E o zaman yasamayalim da,isterse 4 duvar arasina atar bizi. Haksizmiyim?

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    94-99 seçimlerini inceleyin derim
    mevzu chpnin başındaki adamla ilgili değil
    erdal inönü siyaseti bıraktığından beri "sosyal demokrat" çevrelerin nasıl bir çıkar çatışması içinde olduğunu anlarsınız
    hepsinin derdi yiyebildiğini yemek ötesi değil
    hem baykal çok mu iyiydi? biri başbakan yaptı biri cumhurbaşkanı(bahçeli) biri başkan(kılıçdar)
    şurada 5 sene önce başkanlık sistemi gelecek deslerdi "yok artık onu yapamazlar kimse izin vermez" diye üfürürdük
    seçim gecesine kadar güle oynaya uyuttular bizi bana o gece dank etti
    hala dank etmeyen varsa 31 marttan sonra 5 sene seçim yok
    reis isterse bundan sonra hiç seçim yapmayabilir de 31 mart son şans dank etmek için
    inceleyeyim incelemesine ama hangi çevreler çıkar çatışması içinde değil ki?
    ülkenin genel durumu bu sizde diğer çevreleri bir inceleyin
    bu kadar umutsuz olursak zaten ülke bitmiş demektir
    bence ülkeyi kurtarmak için önce chp yi kurtarmak gerekir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inceleyeyim incelemesine ama hangi çevreler çıkar çatışması içinde değil ki?
    ülkenin genel durumu bu sizde diğer çevreleri bir inceleyin
    bu kadar umutsuz olursak zaten ülke bitmiş demektir
    bence ülkeyi kurtarmak için önce chp yi kurtarmak gerekir
    delegelerin büyük çoğunluğu imza topladı genel başkan değişsin diye
    imza toplayan delegeleri arayıp yakınlarını işten çıkartmakla tehdit ettiler geri çeksinler diye imzalarını
    kusura bakmayın bir despottan diğer despota oy vermem ben hayvan terli

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulkeyi sadece chp ve akp temsil etmiyor.
    Akp yada chp ye oy verenlerin hepside o parti gorusunu savunmuyor.
    Tipki saadet yada iyi parti gibi.
    Birakin chp akp ikilemini. Kendi ulkenizi ve kendinizi dusunun. Bosvermislik en buyuk sorunumuz suan.

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok yanlıs dusunceler....
    Adam anayasayı yıllardır çiğnıyor,tepki gosterıldı sonuç? Koca bır hıc. Once anayasayı sureklı cıgnıyenı ortadan kaldırmak gerek.
    Adamların muhalefetı bellı,bır kac adam var zaten,sıvrılen olursa hemen ya dava ya fezleke hazırlanıyor.
    Bunlar kolay mucadele degıl,kendınızı onların yerıne koyun,elınde hıcbır guc yok,anca konusup anlatıyorlar.
    Haklarını arayacak dava acamıyorsun,acsan dusuyor,düşmesede alehınde sonuclanıyor.
    Burada chp yı savunmuyorum ama genel resme baktıgınızda işlerı kolay degıl.
    Ben yıllardır mhp ye oy verdım,bahcelı kendısıyle bırlıkte partıyı ve davayı sattı. İyi partı dedık,onlarında yapabılıceklerı belli.
    Asıl bu zor ve bataklıga saplanmıs zamanlarda sahıp cıkmak gerek “şahsi” oylara.
    Halınızden memnunsanız oy vermeyın yada akp ye atın. Degılsenız hangı partıyse gorusunuz yada destegınız,gıdın oy verın. Bu Vatanın bireyi isek,bu vatandaşlık borcudur...
    Bende senin gibi düşünenlerdenim ne olursa olsun içimde zerre ümit yok yinede oy kullanmaktan yanayım.
    Ayrıca büyük sorundan küçük soruna doğru ilerlemek lazım dediğin gibi önce anayasayı çiğneyen.
    Ülkede korkudan kimse sesini çıkaramıyor ses çıkaran fetöcü buna hakiminden savcısına oyuncusundan siyasetcisine kadar.
    Bu kadar yıldır iktidarda iyi yaptıkları şeylerde var ama seçim vadi ama değil kabul ediyorum ama bizi ekonomik batağa sürüklediler elde avuçta hiç bir şey kalmadı önceden biz kendi kendine yetebilen birazda olsa üretebilen bir ülkeydik şuan vergiler alınmasın bu ülkeyi 1 ay çeviremezler.
    Ayrıca bu saatten sonra @GokhanRS dediği gibi 2 belediye kazansan ne olur kazanmasan ne olur atı alan üsküdarı geçti ama işte insanın içinde bi ümit belediyelerden yürür müyüz diye

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Secsek ne olucak,gorevden alır. E o zaman yasamayalim da,isterse 4 duvar arasina atar bizi. Haksizmiyim?
    16 sene de oy verdiğin muhalefet partileri karşılığında ne kazanımların oldu?
    vermeseydin ne olurdu bana bir anlatır mısın abi?
    şahsi değil tabi ki halk adına soruyorum bu konuyu
    mesela chp şunu yaptı da şunu engelledi halkı korudu diyebileceğin bir şey söyle kabul edeyim
    tam 16 sene içerisinde yalnızca 1 tane şey istiyorum ki "muhalefet olmasaydı böyle olacaktı muhalefet engelledi" diyebileceğimiz

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bende bekleyişteyim. Ancak damat artık geçmişte çok tenkit edildiği için ilk içi boş açıklamalarından dolayı, artık daha itibarlı ve içi dolu konularla insanlar karşısına geliyor. Piyasa bunu anlık pozitif algılayıp dövizi aşağı çeker diye düşünüyorum
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bende bekleyişteyim. Ancak damat artık geçmişte çok tenkit edildiği için ilk içi boş açıklamalarından dolayı, artık daha itibarlı ve içi dolu konularla insanlar karşısına geliyor. Piyasa bunu anlık pozitif algılayıp dövizi aşağı çeker diye düşünüyorum
    o kadar tepkiye normaldi abi zırt pırt herşeye açıklama yapıyordu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fethiyi tanımam sevildiğini biliyorum
    ama eşimin ailesi partiyle ilişkili yenimahallede
    soruyorum fethi çalıyor mu diye evet çalıyor diyorlar
    e peki diyorum çaldığını bildiğiniz adama niye oy veriyorsunuz
    e diyorlar napalım akp mi kazansın
    akp kazansın tabi amk ben sırf benim partimden diye hırsız olduğunu iddia ettiğim adama oy vereceksem benim karakterimi sorgulamam lazım

eşim oy kullanacağı için mecbur gidicem seçime muhtarlık hariç diğer pusulalara da "hırsız burak yılmaz" "fikret orman paralar nerede" falan yazacağım
    önce benim oy vereceğim parti iyi olacak dürüst olacak sırf diğeri kazanmasın diye buradaki hırsıza oy vermem bitti o "tıpış tıpış oy vereceksiniz" muhabbetleri
    kim ne hali varsa görsün
    Fethi Yaşar'a hırsız sıfatını yapıştırdığınıza göre bir şeyler bildiğinizi düşünüyorum ve ispatlamanızı bekliyorum.Eğer 3. kişilerin ağzından yayılan lafların gerçekliğinden emin değilseniz böyle herkes tarafından takip edilen bir platformda kullanmamanız gerektiğini belirtmek isterim.Bir insana 'çalıyor' sıfatı bu kadar kolay yapıştırılamaz. Hele yerel seçim öncesi.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öğretilmiş çaresizlik yok burada. KONUYU ANLAMIŞLIK var artık. Neyi anladı peki burada yazanlar. CHP asla Atatürk ün bizlere emanet ettiği parti falan değil. Demokrasi kılıcı sallıyorum deyip, her demokratik hakkı kendi içinde arayanların kellesini koparan parti anlayışı olduğunu anladı. Demokratik hak arayışları insan hakları safsataları ile 20 yıldır tek bir POLİTİKA VE EKONOMİK görüş belirleyemediği ve üretemediğini gördü. CHP şuan gerçek anlamda görevini icra ediyor. Görevi ne ANA MUHALEFET, yani hiçbirşey üretmeyi denemiyor, olumlu olumsuz herşeye kulp takma peşinde sadece.

İzmir için aday çıkaramıyor CHP biliyormusunuz. Çok komik değilmi aday adayı bile yok. Neden? çünkü kendi aday ettiği insanları bile hükümetlerle ilişiklendirip eleştire eleştire adayları o denli korkuttularki kimse aday olmak istemiyor. Adamlarda eski bakan, eski meclis başkanı, eski milletvekili yada bunların faal olanları arasında çoklu seçmece yapabiliyor. Sen parti olarak silinmiş gitmişsin, zaten ideolojilerinlede hiçbir alakan kalmamış. Bakın buraya yazıyorum bu seçim İzmir bile AKP nin
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Albayrağın açıklaması ne zaman acaba?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bendw bütün belediyelerin akp almasını istiyorum

Ülkemin insanlarının hepsi bu hizmetin tadına varsın istiyorum

Çok eğleneceğiz çok

Abd nin dansöz gibi kararları vardır

FaiZ kararinada cok guvenmeyin derim

Yeni bir dalga gelecek bu krediler kullandirildiktan sonra

Bakalım ne olacak
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Albayrağın açıklaması ne zaman acaba?
    Ben de ayni şeyi sormak icin gördüm Google da 1-2 dakika gezindim bulamadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dqn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fethi Yaşar'a hırsız sıfatını yapıştırdığınıza göre bir şeyler bildiğinizi düşünüyorum ve ispatlamanızı bekliyorum.Eğer 3. kişilerin ağzından yayılan lafların gerçekliğinden emin değilseniz böyle herkes tarafından takip edilen bir platformda kullanmamanız gerektiğini belirtmek isterim.Bir insana 'çalıyor' sıfatı bu kadar kolay yapıştırılamaz. Hele yerel seçim öncesi.
    yazı dilimi dikkatlice okursanız benim iddia ettiğim bir olay yok
    2 kişi arasında geçen konuşmalardan bahsedilmiş
    yazıdaki konu "çaldığına inandığınız adaya oy vermek"
    bana hukuki bir yaptırımı olacak seviye de değil yazışmalar
    iddia etmediğim bir şeyi de size ispatlayacak değilim
    kaldı ki sizin bu diyalogda ki sıfatınız ne?
    fethi yaşarın avukatı iseniz mahkemeye verebilirsiniz
    savcı iseniz fethi yaşar ile ilgili soruşturma açabilir ve beni tanık olarak dinleyebilirsiniz(ki yine benim bir iddiam yok muhtemelen o soruşturma düşer hukukçuysanız bunu bilirisiniz zaten)
    ha siz sadece chpye oy veren bir bireyseniz postunuz laf kalabalığından öte bir şey değil
    ama yine de bu postu fethi yaşarın avukatına gönderebilirsiniz ya da partinin onlar ilgilenirler siz yorulmazsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğretilmiş çaresizlik yok burada. KONUYU ANLAMIŞLIK var artık. Neyi anladı peki burada yazanlar. CHP asla Atatürk ün bizlere emanet ettiği parti falan değil. Demokrasi kılıcı sallıyorum deyip, her demokratik hakkı kendi içinde arayanların kellesini koparan parti anlayışı olduğunu anladı. Demokratik hak arayışları insan hakları safsataları ile 20 yıldır tek bir POLİTİKA VE EKONOMİK görüş belirleyemediği ve üretemediğini gördü. CHP şuan gerçek anlamda görevini icra ediyor. Görevi ne ANA MUHALEFET, yani hiçbirşey üretmeyi denemiyor, olumlu olumsuz herşeye kulp takma peşinde sadece.

İzmir için aday çıkaramıyor CHP biliyormusunuz. Çok komik değilmi aday adayı bile yok. Neden? çünkü kendi aday ettiği insanları bile hükümetlerle ilişiklendirip eleştire eleştire adayları o denli korkuttularki kimse aday olmak istemiyor. Adamlarda eski bakan, eski meclis başkanı, eski milletvekili yada bunların faal olanları arasında çoklu seçmece yapabiliyor. Sen parti olarak silinmiş gitmişsin, zaten ideolojilerinlede hiçbir alakan kalmamış. Bakın buraya yazıyorum bu seçim İzmir bile AKP nin
    ordu da da idris naim şahine oy verelim mi?
    öğrenilmiş çaresizliğimizi yeneriz
    henüz aday gösterilmemiş olmasının sebebi inş beyin iyi partiden değil chpden aday olmak istemesi
    haklı da sonuçta chp yönetimine göre 29 ekimde parti otobüsüne ulusta biber gazı sıktıran adam "bakanlığı boyunca halktan hiç kopmamış birisi yıpratılmamalı"

ha ben tükürdüğümü yalarım gider oy veririm ama 1 kişi bana "16 yıl içerisinde muhalefet şu işe yaradı o yüzden oy veriyoruz" desin
    diyemeyenler hala neden oy verdiklerini bir sorgulasın isterim..

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rebelh

Eline ağzına sağlık...

Aynı şey Selami için de geçerliydi. Adam çaldı çırptı, anasını belledi ortalığın. Hep aynı örneği verdim.

AKP'yi hırsız de, suçlu ilan et, rüşvet bilmemne de... Aynılarını kendin yap.

Bizde partilerin tek derdi "ben de yiyeyim". Başka bişey değil. Vatan millet safsatasına kimse gelmesin. Hiçbir tanesi şu vatan için adam gibi bişey düşünmüyor. Düşünüyor olsalardı yaparlardı. Alayı .........

Ne oldu, oraya buraya AKP bina yaptırıyor, arsa peşkeş çekiyor dediler. Selami kocaman oteli dikti ya sahile, koca otel, arazisi onun dediler, onun olmasa bile dikilmesi için rüşvet aldı dediler. Dediler de dediler.

Ben iddialı da konuşurum ama ispatlamak zorunda değilim. En yakınındaki adamlar bunu söyleyen

Arkadaşım müteahhit, aylarca bekleyen inşaat ruhsatını bilmemkaç bin TL'ler ödeyerek dosyasını öne aldırıyordu CHP'li belediyede.

Bunlar mıymış halkçı parti, bunlar mıymış hırsızı rüşveti peşkeşi sonlandıracak. ........ çocukları.

Haa selami hangi selami mi, selami şahin yav, yanlış anlaşılmasın :P

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler