User Tag List

Sayfa 909/1068 İlkİlk ... 4098098598999079089099109119199591009 ... SonSon
20286 sonuçtan 17.253 ile 17.271 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Danışmanları bile istiye hata yaptırıyor başka açıklama bulamıyorum ben. Yiğit Bulut gibi fantastik kafalılar ve feto artıkları kuyusunu kazıyorlar. Kendide bunu farkedemeyecek kadar eğitimsiz. Emperyaller Erdoğanın kontrolünü kaybettikleri için Babacan'la yeni düzen kurma peşindeler. İktidar değiştirerek Doğu akdeniz, Suriye gibi konularda geri adım attırmaya çalışacaklar. Yıllardır ekonomide hata üstüne hata yaptırılması başka nasıl açıklanabilir.
    Haha
    Emperyal kim mesela?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha
    Emperyal kim mesela?
    Suriye'de kürt devleti kurmaya çalışanlar, ılımlı islam projesinin Türkiye ayağı olan fetö'yü besleyip büyütenler, akp'nin kuruluşuna ve büyümesine ön ayak olanlar. Komplo teorilerinden ve farazi şeylerden bahsetmiyorum. Amerika ve İsrail çıkarları uğruna bu planlar yapılmıyor mu?

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haha
    Emperyal kim mesela?
    otv hakkinda ki dusunceniz nedir? 1.6 ya kadar olanlarda sifirlamaya giderler mi? yoksa 2.el e mi destek vericekler?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Suriye'de kürt devleti kurmaya çalışanlar, ılımlı islam projesinin Türkiye ayağı olan fetö'yü besleyip büyütenler, akp'nin kuruluşuna ve büyümesine ön ayak olanlar. Komplo teorilerinden ve farazi şeylerden bahsetmiyorum. Amerika ve İsrail çıkarları uğruna bu planlar yapılmıyor mu?
    hocam biraz kafa karışıklığı var sanırım
    ılımlı islam dediğimiz şeyin en büyük temsilcileri ak parti ve ihvan harekatı ki şu an da ihvancıların bizden vatandaşlık aldığı dillendiriliyor sisiyi de tanıyorsunuzdur sanırım https://ilerihaber.org/icerik/muslum...di-100286.html
    amerika ve israil çıkarlarına gireceksek ztn bopun eş başkanı kimdi hatırlamamız lazım
    yani aslında sizin bahsettiğiniz şeylerin hepsini yapması için bu iktidar görevlendirildi sonra suriyede kürt devleti işleri bozdu ihvanda kendi kafasına göre hareket edince abd ılımlı islam projesinden de vazgeçti
    çok daha detaya girerseniz bu vazgeçişin etkileri olarak libya sudan fas gibi ülkelerdeki son zamanlarda yaşanan olayları da gözlemleyebilirsiniz ılımlı islama yakın iktidarlar hep devrildi/devriliyor..
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam biraz kafa karışıklığı var sanırım
    ılımlı islam dediğimiz şeyin en büyük temsilcileri ak parti ve ihvan harekatı ki şu an da ihvancıların bizden vatandaşlık aldığı dillendiriliyor sisiyi de tanıyorsunuzdur sanırım https://ilerihaber.org/icerik/muslum...di-100286.html
    amerika ve israil çıkarlarına gireceksek ztn bopun eş başkanı kimdi hatırlamamız lazım
    yani aslında sizin bahsettiğiniz şeylerin hepsini yapması için bu iktidar görevlendirildi sonra suriyede kürt devleti işleri bozdu ihvanda kendi kafasına göre hareket edince abd ılımlı islam projesinden de vazgeçti
    çok daha detaya girerseniz bu vazgeçişin etkileri olarak libya sudan fas gibi ülkelerdeki son zamanlarda yaşanan olayları da gözlemleyebilirsiniz ılımlı islama yakın iktidarlar hep devrildi/devriliyor..
    farklı bir şey söylemedim. Kafa karışıklığım nerede anlamadım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    farklı bir şey söylemedim. Kafa karışıklığım nerede anlamadım.
    ben emperyalistler reisi yemeye çalışıyor manasında söylediniz gibi anladım
    ama onun dışında evet katılıyorum reisin dik başlılığı yerine babacanı daha makul kıldı hem sermaye ile hemde yabancı ile arası iyi
    chp hiç bir zaman diğer egemenler için cezbedici olmadı öünkü çok seslilik her an her şeyi bozabilecek güçete
    emperyalistlere biat kültürüne razı insanlar lazım
    sistem değişecektir ve imamoğlu-babacan ekseninde demokrat liberal bir siyaset izlenecektir diye düşünüyorum

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Babacan ile İmamoglu 2023 de AKP nin baş belası olacak o kesin

Babacan eğer nette gezinen isimlerle yola çıkarsa
    Akp iç savaşa girer sağlam isimler var.
    Hani o sahsahlo ekonomi zamanı isimler
    Halk unutmaz PR si yüksek isimler onlar
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sistemin 2023e kadar süreceğini sanmıyorum 2020de bir seçim görürüz
    eğer babacan akpden iyi vekil alırsa meclis üstünlüğü muhalefete geçebilir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O emperyal dedigin güçler isterse tayyibi indirir ama suan daha da zayiflatarak isyediklerini aliyirlar. Tayyip de çanak tutuyor.
    O guclerin Babacan gibi riske ihtiyaci yok.
    Zaten ulkenin durumu belli.
    Suna odaklanmak en guzeli;ulkeye bu denli zarar veren zihniyetten nasil kurtulunur?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanK. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    otv hakkinda ki dusunceniz nedir? 1.6 ya kadar olanlarda sifirlamaya giderler mi? yoksa 2.el e mi destek vericekler?
    2.ele destek hicbirseye yaramaz. Ben otv indirimi cikacagini bekliyorum. Sifirlama olmaz. Kasa da para yok. Tukettiler herseyi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ali babacan'ın önemli bir kesimi koparabileceği yönünde parti içinden bir duyum aldım. özellikle eskilerden ciddi destek varmış. biz ali babacan ve ailesiyle yakın tanışan bir aileyiz, gerçekten çok düzgün, ahlaklı insanlardır. ali babacan da gerek yurt içinde gerek yurt dışında, finans çevrelerinde, ekonomi çevrelerinde, bürokraside karşılığı olan bir insan. inşallah yeni bir başlangıç olur lakin benim tek korkum, daha doğrusu tek çekincem ali babacan her şeyiyle dört dörtlük olsa da siyasi olarak bir lider değil. kitleleri peşinden sürükleyebilecek, toplumun belli bir kısmını belli bir süre etrafında tutabilecek bir kişilik değil. bizim halkımız da ne yazık ki bu tarz insanlardan ziyade reyiz gibi kişiliklere prim veren bir topluluk. reyiz de benzer şekilde düşündüğü için ali babacan'I ve oluşumunu pek ciddiye almıyormuş an itibariyle, yine içerden aldığım duyum bu...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ali babacan'ın önemli bir kesimi koparabileceği yönünde parti içinden bir duyum aldım. özellikle eskilerden ciddi destek varmış. biz ali babacan ve ailesiyle yakın tanışan bir aileyiz, gerçekten çok düzgün, ahlaklı insanlardır. ali babacan da gerek yurt içinde gerek yurt dışında, finans çevrelerinde, ekonomi çevrelerinde, bürokraside karşılığı olan bir insan. inşallah yeni bir başlangıç olur lakin benim tek korkum, daha doğrusu tek çekincem ali babacan her şeyiyle dört dörtlük olsa da siyasi olarak bir lider değil. kitleleri peşinden sürükleyebilecek, toplumun belli bir kısmını belli bir süre etrafında tutabilecek bir kişilik değil. bizim halkımız da ne yazık ki bu tarz insanlardan ziyade reyiz gibi kişiliklere prim veren bir topluluk. reyiz de benzer şekilde düşündüğü için ali babacan'I ve oluşumunu pek ciddiye almıyormuş an itibariyle, yine içerden aldığım duyum bu...
    2002 seçimleri de herkes için büyük sürpriz olmuştu kimse akpnin tek başına iktidarını beklemiyordu
    ama helal olsun öyle bir şekilde düzenlediler ki hem akp tek başına aldı hemde siyasi yasaklı birisi bir şekilde başbabakan oldu
    iş birini o noktaya getirmekse buna chp bu konuda yine elinden geleni yapar
    birilerinin 2002deki hatası bize 20 yıla mal oldu o yüzsüz yarım beyniyle hala vekil..

neyse babacanı da isterlerse istedikleri noktaya getirirler yıpranmamış bir yüz ha liberallerden bu ülkeye hayır gelmedi gelmeyecek ama yapacak bir şey yok buna biz karar vermiyoruz..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali Babacan’in yuzde 4 u gecebilecegine ihtimal vermiyorum. Ayrıca cok iyi bir siyasetci neden bu zamana kadar olanlara sesini cikarmiyor anlamista degilim. Yapabilecegi en basarili hamle iktidar partisinden vekil almak olur. Yoksa secimle vekil cikarmasi imkansiza yakin olur..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben emperyalistler reisi yemeye çalışıyor manasında söylediniz gibi anladım
    ama onun dışında evet katılıyorum reisin dik başlılığı yerine babacanı daha makul kıldı hem sermaye ile hemde yabancı ile arası iyi
    chp hiç bir zaman diğer egemenler için cezbedici olmadı öünkü çok seslilik her an her şeyi bozabilecek güçete
    emperyalistlere biat kültürüne razı insanlar lazım
    sistem değişecektir ve imamoğlu-babacan ekseninde demokrat liberal bir siyaset izlenecektir diye düşünüyorum
    Çok farklı yerlerde değiliz düşünce olarak. Bizimkinin vatan millet sevgisinden emperyal karşıtı politikalar izlediğini düşünmüyorum. Kendi çıkarlarının çatışmasından dolayı şu an durduğu nokta. İlk saldırıda karşıdan geldi zaten.

Plan yeni kurulacak parti ve muhalefet desteğiyle gül'ü cumhurbaşkanı yapmaktı muhtemelen ama imamoğlu çok parladı. Gelecek cumhurbaşkanlığı seçiminde muhalefetin ortak adayı imamoğlu olur gibi. Yoksa chp bir önceki seçimlerden Gül'e razıydı zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O emperyal dedigin güçler isterse tayyibi indirir ama suan daha da zayiflatarak isyediklerini aliyirlar. Tayyip de çanak tutuyor.
    O guclerin Babacan gibi riske ihtiyaci yok.
    Zaten ulkenin durumu belli.
    Suna odaklanmak en guzeli;ulkeye bu denli zarar veren zihniyetten nasil kurtulunur?
    O kadar kolay değil. istedikleri an nasıl indirebilirler. Mesele sadece indirmek değil kendi yörüngelerinde olanları iktidar yapmak. Her istediklerini alıyorlar diyemeyiz. 50 yıllık projereleri bir günde çöp olma noktasına geldi. S400 meselesi var, suriye meselesi var, var da var. Bir tek brunson'ı isteyip aldı oda nasıl alındığı belli.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    60 güne greve gidecek kamu personeli hadi buyrun

Enflasyon 17 ile zam nasıl 9 olur
    Dr.ECU

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Babacandan da davut oglundanda bisey cikmaz.nekadar sevip desteklesekte imamoglununda gozlerine baktigimda erdogani goruyo gibiyim. Hayirlisi

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetgurlek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yüzden mi yıllarca cemaat ile kol kola ülke yönetilirken hiç sesi çıkmadı mesela?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ali Babacan Muhtemel Kadrosu
    Mehmet Şimşek,Cemil Çiçek,Sadullah Ergin,Beşir Atalay,Abdüllatif Şener,Ahmet Davutoğlu,Lütfullah Kayalar,Ertuğrul Günay,Nihat Ergün, Haşim Kılıç
    Abdullah Gül'ün de destek vereceğini
    Bu isimler çoğu gelse ki süprizler olabilir deniyor.

Bu kadro 10-15 arası akp den çalar
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler