User Tag List

Sayfa 931/1068 İlkİlk ... 4318318819219299309319329339419811031 ... SonSon
20286 sonuçtan 17.671 ile 17.689 arası

Konu: Dolar / Euro / Pound / Forex / Parite / Bilgi paylaşımı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abd resmen imdadımıza yetişti
    küresel resesyon geliyor şimdilik bize yaradığı kesin ama ilerisi nasıl olur merak ediyorum
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Dolar'dan düşen para ya altına gidiyor yada vadeliye Borsa'ya gitmiyor.

Yazın gelen turist paraları Ekim'e kadar sallarda sonra ne olacak.

Suriyelileri suçlamayı düşünüyorlar sanki uyandı yukardaki var birşeyler.

2023'e hazırlık yapıyor gördü çünkü koltuk sallanıyor çıtırdan

TL Vadelide kalmak en mantıklısı şuan için

YTD.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dolardan çıkalım mı ne diyonuz şimdi 4,88 gerçek mi
    PROSTOCK GARAGE

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5,75 den dolar aldım hadi bakam çupra ya balina olcak yaa tavada hamsii
    Gürsel amca ne durumdasın ?
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Altın niye fırladı bi anda ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürsel amca ne durumdasın ?
    kötüü lapistese dogru gidiyoz
    PROSTOCK GARAGE

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kötüü lapistese dogru gidiyoz
    Güldürdün abi akşam akşam

Gönlüne göre olur inşallah abi.
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gürsel abi relax 5.40-6.10 ve 6.20 den alımlarım var aritmetik ortalama eksi yazıyor ama sabır diyoruz bakalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yatırımımın büyük kısmı altında.
    Mevcut durumda altını biraz azaltıp dolar veya euro önerir misiniz?
    Okumadan imzalamam.....

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin için evrene pozitif enerjiler göndericem abi 400 doları koyucaz cebine. Hedef 1800 dolar gogogogogo

Alıntı Focus4171 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altına baya bir süredir ara ara dikkat çekmeye çalışıyorum. Orta ve uzun vade grafiklerinin gayet iyi olduğunu vurgusunu sık sık yaptım ve halada yapıyorum. Benim teknik olarak hedeflerim geçmiş sayfalarda belli. Ben yoluna devam edebileceğini düşünüyorum...

Altın giderde KOZAA, KOZAL durur mu? Yalnız zirveye yaklaşmış gözüküyorlar. Dikkatli takip etmek gerekir...
    @TolgaUs sağol kardeşim. ALTIN'ın orta ve uzun vade grafikleri bayadır iyi gözüküyor, senin paylaştığın grafiklerde de durum net bir şekilde ortada. Pozitif enerjiye devam...
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altın niye fırladı bi anda ?
    Niyesimi var yahu. Focus abim için grafiklerimizle altına pozitif enerji gönderiyoruz.
    Tabiki gidecek herkes şok olacak. Daha 1800 olup Focus abimizi zengin edicez Allahımın izniyle.

Focus4171 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TolgaUs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niyesimi var yahu. Focus abim için grafiklerimizle altına pozitif enerji gönderiyoruz.
    Tabiki gidecek herkes şok olacak. Daha 1800 olup Focus abimizi zengin edicez Allahımın izniyle.
    Teşekkür ederim kardeşim temennilerin için. Artık sıra sende Benim önceliğim işin zenginlik kısmından ziyade, olabildiğince doğru analizler yapıp, bu bilgileri burada sizlerle paylaşmak. Bu şekilde doğruluk oranı yüksek analizler yapmayı hedefleyip, kendimi daha çok geliştirme fırsatı buluyorum. Bilgi paylaşınca güzeldir. İnşallah gerisi zaten gelir...

BORSA biraz daha düşebilme potansiyeli var gibi duruyor. 97.900 puan üstünde tutunamazsa, sırasıyla altında 96.300 ve 93.800 puan seviyelerine kadar çekilebilir. Bu seviyelere kadar bir düzeltme yeterli olur diye düşünüyorum...

DOLAR ben hala çok fazla karamsar değilim. 5,45 üzerinde kaldığı sürece (max.5,40 tuzaklara karşı) yine önümüzdeki günlerde yönü yukarı çevireceğini düşünüyorum. Dolara yatırımı çok sevmememe rağmen görüşüm bu şekilde. Sene sonu hedefim 6,20-6,30 civarı...

ALTIN bilindiği üzere son dönemlerde ki favorimdir. Kısa vadeli hedefim olan 1.500$ gerçekleşti. Orta vade 1.600$ ve biraz daha uzun vadede 1800$-1900$ hedeflerim mevcut. Tabi bir anda roketleyip çıkmayacaktır. Biraz daha zamana yayarak ve arada kısıtlı düzeltmelerle hedeflerine gidecektir...

Artık doğru çıkar veya çıkmaz zaman gösterir. Teknik analize dayalı olarak benim düşüncelerim şimdilik bu yönde. Herkese yatırımında bol kazanç dilerim...
    eleştiri gizli hayranlıktır.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim kardeşim temennilerin için. Artık sıra sende Benim önceliğim işin zenginlik kısmından ziyade, olabildiğince doğru analizler yapıp, bu bilgileri burada sizlerle paylaşmak. Bu şekilde doğruluk oranı yüksek analizler yapmayı hedefleyip, kendimi daha çok geliştirme fırsatı buluyorum. Bilgi paylaşınca güzeldir. İnşallah gerisi zaten gelir...

ALTIN bilindiği üzere son dönemlerde ki favorimdir. Kısa vadeli hedefim olan 1.500$ gerçekleşti. Orta vade 1.600$ ve biraz daha uzun vadede 1800$-1900$ hedeflerim mevcut. Tabi bir anda roketleyip çıkmayacaktır. Biraz daha zamana yayarak ve arada kısıtlı düzeltmelerle hedeflerine gidecektir...

Artık doğru çıkar veya çıkmaz zaman gösterir. Teknik analize dayalı olarak benim düşüncelerim şimdilik bu yönde. Herkese yatırımında bol kazanç dilerim...
    Abi selamlar altında bir düzeltme gelir mi? Gelir ise 1460-70 bandı gerçekleşir mi
    Samara 2109

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dolardan çıkalım mı ne diyonuz şimdi 4,88 gerçek mi
    Hadi bakalım dolardan oynadık bir kumar bekliyoruz o zaman balinaya geçerseniz çuprayı alırız
    #RenaultSport Clio-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım dolardan oynadık bir kumar bekliyoruz o zaman balinaya geçerseniz çuprayı alırız
    çupraa şimdi serin sularda ,gitti be kardeşim çupra ama parasını dolara bastık hamsi olmasa iyi
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yıldırımbyzt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi selamlar altında bir düzeltme gelir mi? Gelir ise 1460-70 bandı gerçekleşir mi
    Selamlar kardeş. 1.500$'ı takip etmek gerekiyor. 1500$ altına inerse kısa vadede 1470$-1480$ civarına kadar düzeltme gerçekleşebilir. Benim beklentim şuan için bu yönde. Altın'ın düzeltmeleri genel olarak kısıtlı olur gibime geliyor. Genel trend yönü hala yukarı...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Faiz indiriminden once de yazdim simdide goruslerim degismedi.
    Buralarda oyalanacagiz bir sure... Gitse bile 5.85 yada 6.05 dusse bile 5.40 hadi 35.

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Focus4171 hareketlerim nasıl patron en tepede satıp en alttan olmasada alış yaptım çok fena çakacak bana gibi geliyor ama artık bağımlıyım hisseye
    turbocuk istiyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Focus4171 hareketlerim nasıl patron en tepede satıp en alttan olmasada alış yaptım çok fena çakacak bana gibi geliyor ama artık bağımlıyım hisseye
    - @pirasa trade yeteneğine diyecek söz mü var? Gerçekten iyi yakaladın, ben beğendim. Ama abartmadan çekirge 1,2,3 olayına dönmesin...

- KOZAA ve KOZAL gerçekten özünde iyi hisseler. Fakat 7,90 ana zirveye çok yaklaştı. Muhtemelen buralardan satıcılar gelir artık.

- Dünde tam 7,52 kapattı bana inat belirsizlik hissettirmek için Asıl dikkatimi çeken dün satışlarda ki hacmin yüksek olması. Ortalamalardan hala uzakta fiyatlıyor ve KOZAA hareketleri çok sert olan bir hisse. Her an her şeyi yapabilir. Kaçacak fırsatta bırakmayabilir. Altın düzeltme yaparsa KOZAA'yı da affetmezler. Ama genel trendi hala iyi hissenin. 7,90 üzerinde ayrı bir boyuta geçilir, zamanı gelince oda olacaktır...

- CİMSA 6,20'ye geldi, şuan biraz altında işlem görüyor. 6,20 üstüne atmazsa kendini, 5,85-5,90'a kadar gerileyebilir.

- @TolgaUs kardeşim, benim için bir PARSN analizi yapabilir misin? Günlük ve haftalık olsun, ayrıca yorumunda bulunsun...

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    - @pirasa trade yeteneğine diyecek söz mü var? Gerçekten iyi yakaladın, ben beğendim. Ama abartmadan çekirge 1,2,3 olayına dönmesin...

- KOZAA ve KOZAL gerçekten özünde iyi hisseler. Fakat 7,90 ana zirveye çok yaklaştı. Muhtemelen buralardan satıcılar gelir artık.

- Dünde tam 7,52 kapattı bana inat belirsizlik hissettirmek için Asıl dikkatimi çeken dün satışlarda ki hacmin yüksek olması. Ortalamalardan hala uzakta fiyatlıyor ve KOZAA hareketleri çok sert olan bir hisse. Her an her şeyi yapabilir. Kaçacak fırsatta bırakmayabilir. Altın düzeltme yaparsa KOZAA'yı da affetmezler. Ama genel trendi hala iyi hissenin. 7,90 üzerinde ayrı bir boyuta geçilir, zamanı gelince oda olacaktır...

- CİMSA 6,20'ye geldi, şuan biraz altında işlem görüyor. 6,20 üstüne atmazsa kendini, 5,85-5,90'a kadar gerileyebilir.

- @TolgaUs kardeşim, benim için bir PARSN analizi yapabilir misin? Günlük ve haftalık olsun, ayrıca yorumunda bulunsun...
    *Günlük. /
    RSI aşırı satış bölgesinde. Tepki alımı gelmesi şart.
    Alt indicatorlerimde beyaz çizgi sarıyı kırmış ve günlükte satış sinyalleri veriyor.

Grafik bölgesinde beyaz çizgi aşşağı kırıp çarpraz yaptığında destek noktasını değiştirip hissenin yukarı yönlü güç almasını sinyalliyor.
    Diğer grafiklerde de görebilirsiniz bazen tuzak çıkıyor ama genellikle çalıştığını söyleyebilirim.

*Haftalık. /
    13.34 Beyaz destek (stop) noktası. Altını denemiş ama olmamış. Yarın 13.34 altı Kapanış yapması durumunda stoplanması tavsiyelenir.

*Aylık. /

Nötr.

Genel Hüküm
    Valla abi bu hisse beni fazlasıyla aşıyor. Trend denen birşey bulamadım hissede. Çok garip hareketleri var.
    Günlük ve haftalık baktımda acayip sert hareketleri var. KY ye hiç kazandırmıcaz hep kafalarına basıcaz vizyonuyla hareket ediyorlar bence.
    Benim beceremediğim bu grafikte siz de yorumunuzu katarsanız en azından daha sonra bu tip hisselere hangi gözle bakmam gerektiğini öğrenebilirim.

Saygılarımla abi ,

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler