User Tag List

Sayfa 18/32 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
604 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: Autobahn Airlines: A7 Sportback 2015

halilcakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamamdır o zaman açık açık sıkılıyordum demişsin zaten

Kolay gelsin o zaman sana iyi mesailer

Ben diğer konudayım orada hikaye daha komik ilerliyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İade-i itibar ile alakası yok.

Önyargılardan kurtulup objektif bakabilmeyi ogrenmemiz lazim genel olarak . size degil bu söylediğim.

Sizin mesajlariniz hakaret içermiyor ya da bazıları kadar sert değil. Siz kanıt var ise yazın demissiniz . zaman herşeyin ilacı yazmisim ben de o zaman.

Kim olduğunu bilmeden koru körüne savunucular savundukları adamlara bir baskınlar diye alintiladim.

Bu arada forum nezdinde itibar mesaj sayisi falan kaşan bir insan değilim.

Forumdan kimse ile de maddi bir ticaretim yok. O yüzden saygı çerçevesinde diledigimi yazıyorum. Sanal itibar falan çok umursadigim bir konu değil.

Not : Bugün gerçekten hic isim yok fiilen yapmam gereken ama PC başında oturmak zorundayım. Ne yalan soyliym işsizlikten tek tek alıntı yaptım. Normal günde zaten bir kere girer bakar benlik bir şey var sa iki satir yazar çıkarım. Vakit gecirmek için forumdayiz hepimiz .
    Şu anda knu sahibinin davası sonuçlanmış mı? Okumadım yazılan çizileni... İçeri mi atılmış? dolandırıcılıktan hüküm giymiş mi? Ayrıca böyle bir konu üstünden burada böbürlenmek, ben böyle böyle demiştim demek çok gereksiz... Biri bir şey yaptıysa bunun cezasını çeker ama öyle ama böyle... Siz böyle davranarak kendinizi forumda ne duruma düşürdüğünüzü her şeyden bağımsız biraz tartsanız iyi olur...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İade-i itibar ile alakası yok.

Önyargılardan kurtulup objektif bakabilmeyi ogrenmemiz lazim genel olarak . size degil bu söylediğim.

Sizin mesajlariniz hakaret içermiyor ya da bazıları kadar sert değil. Siz kanıt var ise yazın demissiniz . zaman herşeyin ilacı yazmisim ben de o zaman.

Kim olduğunu bilmeden koru körüne savunucular savundukları adamlara bir baskınlar diye alintiladim.

Bu arada forum nezdinde itibar mesaj sayisi falan kaşan bir insan değilim.

Forumdan kimse ile de maddi bir ticaretim yok. O yüzden saygı çerçevesinde diledigimi yazıyorum. Sanal itibar falan çok umursadigim bir konu değil.

Not : Bugün gerçekten hic isim yok fiilen yapmam gereken ama PC başında oturmak zorundayım. Ne yalan soyliym işsizlikten tek tek alıntı yaptım. Normal günde zaten bir kere girer bakar benlik bir şey var sa iki satir yazar çıkarım. Vakit gecirmek için forumdayiz hepimiz .
    Hayır birde komik olan bu kalpazana yancılık yapanlar destek çıkanlar adamın daha gerçek ismini bile bilmiyorlar fatih abi çekiyorlar

Birde demez mi malın biri : '' Fatih tanıyabileceğiniz en naif adamlardan birisidir. Biri hakkında bişey yazarken 2 kere düşünün. ''

Ahahahahaahaha

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    223 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler ben toz işi yapıyorum ama muhabbetim on numara bilen bilir. Şimdi benim ticaretim sekteye uğrasa bana da mı aynısını yapacaksınız
    "Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim."
    Mustafa Kemal ATATÜRK

106 GTİ

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halilcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ee yani? Noldu şimdi aylar yıllar sonra haklı çıktın iadei itibarmı istiyorsun forum nezdinde��

Yaw bazen cidden diyorum memlekette kimsenin ciddi bir derdi işi gücü yokki forumu falan bu kadar ciddiye alıyor aylar sonra baaaak gördünmü haklı çıktım yapıyor üşenmemiş birde bilmem kaç kişiyi alıntılamışsın eski mesajları bulmuşsun hey Allah'ım ya
    güzel bir pazar sabahı , kahvaltını yap , mis gibi çayını demle uzat ayağını otur keyfine bak dimi ama
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler ben toz işi yapıyorum ama muhabbetim on numara bilen bilir. Şimdi benim ticaretim sekteye uğrasa bana da mı aynısını yapacaksınız
    fatihim senin yerin ayrı, iyi ticaretlerr yaptık seninle ,paramı hep peşin ödedin sana aynı muameleyi yapmayız kusura kalma.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben dediğimi yinede diretiyorum burası otomobil formu burda kimse arabayı nasıl aldığını tartışmıyor arabaya ne yapabilceğini donanımları vs vs özelliklerini tartışıyoruz cevabım @enesy
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam Şinasi Çıktı Rıza baba ))))
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    223 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben dediğimi yinede diretiyorum burası otomobil konusu burda kimse arabayı nasıl aldığını tartışmıyor arabaya ne yapabilceğini donanımları vs vs özelliklerini tartışıyoruz cevabım @enesy
    Kanka milletin üzerine basarak yükselen birini etrafında görmekten rahatsız olmayacak mısın ? Şinasi için demiyorum genel olarak söylüyorum. Uyuşturucu kaçakcısıyım ama son model 750xdl araca biniyorum full donanım. MK8800 tabiri ile esnaf donanımlı. Fotoğrafları da buraya atıp beğenilere sunuyorum. milletin kanını zehirleyerek sahip olacağım. Ve hiç bir sorun yok öyle mi
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fatihim senin yerin ayrı, iyi ticaretlerr yaptık seninle ,paramı hep peşin ödedin sana aynı muameleyi yapmayız kusura kalma.
    Ooo o zaman tamam
    Mustafa Kemal ATATÜRK

106 GTİ

MK8800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    163 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fatih reyisin imzasını 'ALEME DERT OLMUŞUM DEMEKKİ ZAMANINDA İYİ KOYMUŞUM' yapabilirmiyiz tşkler
    MK

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mikail o iyi olmazda şu iyi gider; ip büküle büküle kaytan olur ,insan mikile mikile şeytan olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kanka milletin üzerine basarak yükselen birini etrafında görmekten rahatsız olmayacak mısın ? Şinasi için demiyorum genel olarak söylüyorum. Uyuşturucu kaçakcısıyım ama son model 750xdl araca biniyorum full donanım. MK8800 tabiri ile esnaf donanımlı. Fotoğrafları da buraya atıp beğenilere sunuyorum. milletin kanını zehirleyerek sahip olacağım. Ve hiç bir sorun yok öyle mi

Ooo o zaman tamam
    Kanka ben forum çerçevesi içinde diyorum önceden kimse bilemez bu adam nerden parayı buldu diye sen yarın bmw 7 serisi alsan hakkında kötümü düşünücez. Belki dedenden miras kaldı ne bilim bir yerden parayı buldun. Benim ozamanda demek istediğim buydu adam arabasını paylaşmış bize eleştirmek düşerdi kazancını sorgulamak değil. Ben insanların günahını alarak haklı çıkmaya çalışmam kendi günahlarım bana yetiyor çünkü. Zamanın da haksız çıkmış olabilirim ama bu benim şimdi sövüceğim anlamına gelmez. Dediğim gibi günahını alarak haksız çıkmakta var haklı çıkmakta var
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    223 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanka ben forum çerçevesi içinde diyorum önceden kimse bilemez bu adam nerden parayı buldu diye sen yarın bmw 7 serisi alsan hakkında kötümü düşünücez. Belki dedenden miras kaldı ne bilim bir yerden parayı buldun. Benim ozamanda demek istediğim buydu adam arabasını paylaşmış bize eleştirmek düşerdi kazancını sorgulamak değil. Ben insanların günahını alarak haklı çıkmaya çalışmam kendi günahlarım bana yetiyor çünkü. Zamanın da haksız çıkmış olabilirim ama bu benim şimdi sövüceğim anlamına gelmez. Dediğim gibi günahını alarak haksız çıkmakta var haklı çıkmakta var
    Kanka fikirtepeden evler gelince 208gti alıcam şimdiden söyliyim 7 series de gözüm yok..
    Mustafa Kemal ATATÜRK

106 GTİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kanka fikirtepeden evler gelince 208gti alıcam şimdiden söyliyim 7 series de gözüm yok..
    Kanka daha iyilerini al inşallah seni biliyoruz aksini idda eden olursada cevaplarız

MK8800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    163 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dragon07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mikail o iyi olmazda şu iyi gider; ip büküle büküle kaytan olur ,insan mikile mikile şeytan olur
    Hahahaha abi sen o zamandan fena taktın ahahhaa
    MK

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu iş öyle size ne milletin cebinden hesabı kadar basit değil.

Herkesin attığı her bir adım, bu ülkede yaşayan; doğru işler yapan diğer herkesi ilgilendirir kimse kusura bakmasın.

Niyetim bu konuyu uzatmak değil, üzücü bir hadiseyi eşelemek değil. Zamanında @enesy yazarken çok sert cevaplar gelmişti.

Aynı ülkede yaşıyoruz, herkesin herkes üzerinde hakkı var. Ortada kaçak göçek bir şey olduğunu düşünen insan bunu elbette sorgulayacak.

Teksasta mı yaşıyoruz ? Götürebilen götürsün, burası maliye bakanlığı değil kimse sormasın.. tabi tabi..

O eski nerden buldun kanunu geri gelecek , yolda durdurup soracaklar araç güzel 300000 liralık maşallah; vergi levhanıza bir bakalım mı diye

Maaşlı çalışan milyonlarca insanın vergisi maaşı yatmadan kesilip her şeyi beyan edilirken, kendine iş yapıp kolay yoldan zenginleşen tüm esnafımıza bunları sormak görevimiz, ilkemiz olmalıdır.

Bu konudan bağımsız yazıyorum bunları konu buraya çekilmesin.

Dişçisi, avukatı vs bilimum esnafı arabalar, yazlıklar bilmem neler gırla olacak. Kazayla bakınca göreceksin, 10000 lira vergi ödemiş. He oldu amk.

Bu ülkede en büyük sıkıntı, düzenden dışarı çıkan demiyor ki bir akıllı ben miyim, herkes çıkarsa ne olacak ucu bana da gelmeyecek mi ?

Ama yok, çalışanlar aptal bu ülkede. Samimiyim, kendim de dahil, toplu olarak gelir vergisi ödemiyoruz kalkışması yapacaksın.

Gelir beyan etmeyen 200,300,400 liralık arabayı alacak kendi üstünde de olmayacak. O araba her kimin üzerindeyse, denetimi yapılsa nereden geldi bunun kaynağı dense o zaman başlayacağız çok değişik belgeseller izlemeye.

Şimdilik penguenlere devam, çok sevimliler; su biraz soğuk sadece.

Not: @Fatih , abi sizin konunuzda konuşulduğu için burada yazdım bir çok kişiye cevap olarak. Şahsınızla ilgili bir sözüm yoktur vergi kaçırdığınız yada x bir şey yaptığınız şeklinde. Sadece herkes görmüş oldu istisnai miras durumları vs vs dışında girişkatından çatıya zıplamak farklı bir şeyler olmadan pek mümkün olmuyor..
    -Fırat

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Not: @Fatih , abi sizin konunuzda konuşulduğu için burada yazdım bir çok kişiye cevap olarak. Şahsınızla ilgili bir sözüm yoktur vergi kaçırdığınız yada x bir şey yaptığınız şeklinde. Sadece herkes görmüş oldu istisnai miras durumları vs vs dışında girişkatından çatıya zıplamak farklı bir şeyler olmadan pek mümkün olmuyor..
    Yanlış kişiye tag yapmışın.
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    124 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    A7 sevdiğim bir arabaydı soğuttularrrrr dedemmmmm
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış kişiye tag yapmışın.
    abi neyse doğru kişi de aslında yanlış kişi çıktı
    -Fırat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler