User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
101 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Trafikte makas atanın ehliyetine el koyulacak (1temmuz2015 haber)

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bütün bunlar gelişmemişlikten, cehaletten. Haberi yapan içinde söylüyorum, makası atan içinde, motorcular içinde. Almanya'da adam sol şeritten 250-300le geliyo selektör atması gerekmiyo, sol şeritte sollamasını yapan geri sağ şeride geçiyo zaten. Trafikte kural ihlal eden sayısı o kadar az ki, boş yolda yayalarbile genelde bekliyo geçmiyo.

drivertech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam makas yanlış birşey bu motorlu arkadaşları farketme olayı dikkat çekme olayına katılıyorum gopro kayıtlarda yapılsın da Allah rızası için şu yolun en sağından utanmasa saatte nerdeyse 200 km/h hızla gitmeye çalışan motorculara da bir çağre bulunsun . Yolda kendi şeridimde sağa sola taşmadan cukurdan kacıyorum yvsk herif geliyo hızlı hızlı sağımda geçmeye çalışıyo bide laf döyleye söyleye yürüyor üstüme kırıyorsun diye.. Allah akıl fikir versin.
    Vtec

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Motorcuların şu ülkede %10 u kullanması gibi gerektiği gibi kullanıyor. Geri kalanın neredeyse hepsi abuk sabuk kullanıyor. Trafikte motora cidden çok saygılıyım yol veririm darlamam ama iki kere aynada gözükmeyen biryerden fırlayan motorcuyu altıma alıyodum. Birtanesinde ayna gidonuna vurdu ötekinde de zor yırttı. Ya bir bakıyorsun sağ aynada az birşey sola kayıyorsun küt ayna vuruyor. Bir dakikalık süre içerisinde yolun elli farklı noktasından gidiyorlar birde arabalara *** atıyorlar. Tamam kaza anında senin ölme ihtimalin yüksek biliyoruz farkındayız ama bunun önlemini ben niye alayım sen insan gibi sür kaza riskini sen düşür. Hele şu şehiriçindeki elektrikli bisikletliler tam bir ölüm makinesi ulan osuruk kadar sesi yok bindiği aracın paketçiler gibi makas ata ata gidiyor. Motorcuyu fark edin diyorlar kendileri ama farkedilmeleri için hiçbirşey yapmıyorlar. Millet binbir dertle uğraşıyor çoğu insanın kafası dalgın öyle ani reflekslerde bulunabilecek yapıda olmayan çok kişi var trafikte bunları hiç hesaba katmadan "bizi fark edin" oldu canım. Bu yazdıklarım saçma sapan kullanan çoğunluğa olması gerektiği gibi kullananlara allah kaza bela vermesin yolları herzaman açık olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CKS plakalı rocco yüzünden oluyor bunlar

Runo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok, bunların hepsi o mavi motorlu annesi huur olmayan o.çocuğu yüzünden oluyo
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu bu videoda ben doğru düzgün makas göremedim aralardan sıyrılmış hafif hafif tek barzoluk el hareketi çekmesi olmuş bence motorcu niye sol şeridin solundan gitmeye çalışıyor bu doğru mu ya da sol şeritten 50 60 la gitmesi mi doğru?

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Önce dış ülkelerdeki gibi sol şeridi boş bırakmayı öğrensek, makasa zaten gerek kalmayacak.
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

iynn-RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende o motorculari bidaha kirmizi isikta beklerken iki şerit arasindan gecmesine izin verirsem adam degilim. Seridinde gidecek hepsi o zaman.

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Yoldan ağababalardan biri geçmeyecekse ben trafik polisi göremiyorum , kim uygulayacak bunu ?

phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman 50yle soldan tintin gideninde ehliyetine el koyulsun...
    Tamam olumune makas atininkinide alda gitmeyeni ne yapcaksin?
    Kesinlikle katılıyorum hocam.Üst limit olduğu gibi trafikde alt limit de olsun.

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    essegin amina su kacirmislar . Her kafasinda kamera ile kayit yapan islem yaptirabiliyorsa vay halimize.

Redfocus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi ben otobanda trafikte bekliyorum motorlunun 'teki adalardan geliyo trafikte ben sinyal verip şerit değiştirir ken motoru farketmeyip benim arabama vurunca kim suçlu yada eminiyette kapatıp giden motorcular kafasında kask yok sonra çay efendim canıma kastettim olum sen ilk önce motora nasıl hangi alet edevatla binilicegini öğren sonra canıma başkaları kastetsi n ayrıca motorcular fena dalga geçmiş herifle motorcularda ki bu elitli k bu kuralcilik nerden geliyo ama altına aldığı 5 bin tl lik motordan mi..
    90' Şahin
    04' Polo 1.4 tdi
    11' doblo 1.3 multijet
    07'mondeo 2.0 tdci
    07'focus 1.6 tdci 3k halen..

Redfocus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefon düzeltmesi mesajı halletmiş kusura bakmayın.
    90' Şahin
    04' Polo 1.4 tdi
    11' doblo 1.3 multijet
    07'mondeo 2.0 tdci
    07'focus 1.6 tdci 3k halen..

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba film yapma jant takma yay takma tesisat koyma makas atma eeee ketçap ketçap olarak kalsın tekerlegin dönmesi serbest mi? yakında patinaj çekersende ehliyetine el koyucaklar

motor kullanıyorum arabada kullanıyrum ama motorcuların daha sakat kullandıklarını düşünüyorum en azından antalyada böyle durum

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Antalyada 100km hızla en sol şeritten araç sollarken, solumuzdan en az 130-140 la geçen dingile ne demeli?
    Ne bileyim ben sağa/sola dönecekken 3 şeritli yolda 4. şeridi açan dengesize? Sonra da onları görecekmişim. Girmesin döneceğim yöne, sinyalimi vermişim ben durma orda. Ek bir şerit yok ki orada. Bir de bunlar ortalığı yıkarlar motorların çevresinde bir araba kadar hayali kare vardır. Oraya giremezsiniz derler. Kendileri 2 araç arasına girerken, kaldırıma çıkarken ters şeritlere dalarken, makas atarlarken bu kare sanırım bi taraflarına girip ufalıyor! -Sözüm meclisten dışarıdır, üstüne alınması gerekenler zaten alınır.-
    Bir de şu videoyu çekenler, çoğu da dengesiz gidiyor. Alenen tehtid ediyor. Roccolu olan videoda, ben sivil polisim diyor. Bunlar neden görülmüyor? Kaldı ki sol şeritteki dengesize sinirlenip ufak bir makas atılmış. Riskli de bir hareket yok. Fark edilmek diyorlar da o video da ona yapılan bir harekette yok. Bence videonun başında rocco yavaşlayıp motorcuyu kenara kaydırdı diye sinirlendi motorcu. Ondan yaptı bu dengesizlikleri. Kaldı ki o videoyu çekenlerin hakaretleri vs. onları saymıyorum bile. O videoya göre ceza verilebiliyorsa, videoyu çekenlere de biraz bakılmalı.

Neler söyleyecem aslında da oruçlu oruçlu yeter bu kadarı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    makas atıp insanların hayatını tehlikeye atıcaksın sonra motorcular yırtık dondan fırlıyor diyeceksin!!! olmaz öyle şey motor hiç kullanmadım ama motor gelip bana çarparsa kendine yapar kendi zarar görür. Fakat makas atan biri bana çarparsa belkide ona hiçbirşey olmaz bana olur.
    Sürekli videolar çıkıyor en son bir clio'ya audi makas atarken dokunmuş clio sağa sola çarpmış makas atan audi son gaz kaçmıştı.
    http://www.mynet.com/haber/yasam/d-1...rada-1237202-1
    Ama hiç motorlu aradan geçerken arabaya çarpıp kendisi zarar görmeden arabaya zarar vermedi. Burda söylenende başkalarının hayatını tehlikeye atmak, kendi hayatını değil.

oguzhan999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motorcular bu durumu artık iyi niyetli olarak kullandığını düşünmüyorum.
    Oğuzhan ÖKSÜZ

http://www.facebook.com/oksuzdesign

TEQUILA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anlaşıldı bu aralar orj. son susturucumu takayım
    '05 Honda CBF 600 SA
    '16 Qashqai

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birde merkezi yerlerde en sağdan giderken, sağından geçip beni farkedin diyenler de var. Ben onun nesini farkedeyim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)