User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
78 sonuçtan 77 ile 78 arası

Konu: Jant Boyama - Ankara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de dün Jant hastanesi (galiba büyük sanayi - iskitler oluyor orası) ile görüştüm. Jantlarda çatlak eğrilik yoksa 400 tl'ye nakit ödemeyle boyuyoruz dedi. POS cihazı yokmuş. 2-3 gün sürer emanet jant da veriyorlarmış. Baya övdü yaptığı işi vatandaş. Her renkten yüzlerce ton varmış. Ama sonrasında çizildiğinde vs. o rengi tekrar yapmak gerekeceği için standart renkleri tavsiye ediyor. İlginç olan fırın boya olmaması. Fırın boya yapıyorum diyen yere " abi fırına girerken haber verirmisin ben de bakacağım diyebilirsin" dedi Anladığım kadarıyla elektrostatik de değil. Ne olduğunu pek anlamadım. Zımpara astar vs var tabiki ama boyayı attıktan sonra uzun süre kurutuyorlarmış. Neticesi aynı oluyor fırın boya ile dedi.
    Farkını izah edebilecek olan var mı doğru mudur?

cess - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bekir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de dün Jant hastanesi (galiba büyük sanayi - iskitler oluyor orası) ile görüştüm. Jantlarda çatlak eğrilik yoksa 400 tl'ye nakit ödemeyle boyuyoruz dedi. POS cihazı yokmuş. 2-3 gün sürer emanet jant da veriyorlarmış. Baya övdü yaptığı işi vatandaş. Her renkten yüzlerce ton varmış. Ama sonrasında çizildiğinde vs. o rengi tekrar yapmak gerekeceği için standart renkleri tavsiye ediyor. İlginç olan fırın boya olmaması. Fırın boya yapıyorum diyen yere " abi fırına girerken haber verirmisin ben de bakacağım diyebilirsin" dedi Anladığım kadarıyla elektrostatik de değil. Ne olduğunu pek anlamadım. Zımpara astar vs var tabiki ama boyayı attıktan sonra uzun süre kurutuyorlarmış. Neticesi aynı oluyor fırın boya ile dedi.
    Farkını izah edebilecek olan var mı doğru mudur?
    Dediğiniz yerde ben yeni boyattım jantlarımı, 18 inç.
    İstediğiniz renkte boyuyorlar fakat genelde gunmetal-siyah-gümüş üçlüsünü boyuyorlar.
    Ben beyaza boyattım, verniği daha pahalıymış sözde ne kadar doğru bilmiyorum ama. Dediğiniz fiyata boyuyor
    Jantların üstündeki boyayı yakıyorlar, astar zımpara öyle boyanıyor. İçeride bir oda var orada kuruyor jantlar. Kendi jantlarım adına konuşayım 10 üzerinden 7-8 veririm ben.

3.kez farklı yerlerde jant boyatmış biri olarak fikrimi sorarsanız; sonradan boyanan jantlar belli bir süre sonra (aylar sonra ) sağından solundan illaki atmaya başlıyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)