User Tag List

Sayfa 1/16 12311 ... SonSon
297 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Dolandırıcı Oktay Öter & Yunus Can - Pert Araç Satışı / Ankara Polatlı

orcunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Thumbs up Dolandırıcı Oktay Öter & Yunus Can - Pert Araç Satışı / Ankara Polatlı

***** site üzerinden Audi A3 bakıyordum kendime fiyatı uygun gelen bir araç sahibi ile konuştum, araç hatasız boyasız kazasız tramersiz masrafsız dedi
    Plakayı sorgulattığımda MINI marka başka bir araç üzerine kayıtlı olduğunu gördüm aradım tekrar abi pleksi plakacı yanlış başmış dedi sonu 33 değil 32 olacak yani 06 PYA 32
    Tekrar sorgulattım satıcının dediği gibi çıktı araç plakası bu sefer doğru idi. Şaseyi istedim yolladı hasar kaydı yok temiz. Plaka da temiz. Yola çıktım ve polatlıya vardım.
    Araca baktık araç cidden boyasız tertemiz duruyor. Motorunu açtım ancak bir kez daha şaseyi doğrulamak istedim. Farklı bir şase vardı araç üzerinde bir rakam farklı idi yani. Bende olabilir dedim ama yeniden mesaj attım araç ağır hasar kayıtlı yani pert çıktı. Satıcı mal karşılığı aldığını yemin etti araç hatasız imkansız dedi gösterdim mesajı ve almaktan vazgeçtim. Mübarek gün oruçlu vaziyette geldiğim otobüse bindim ve geri döndüm. Bana şimdi ben napacağım 70 milyara saydık vs dedi. Yol paramı istedim köyden geldim üzerimde param yok abi hesap numaranı gönder abim yollasın dedi. Olan parama değil zamanı hem de mübarek günde ..

Tabi bunlar hep numara birde hakkını helal et diyor, siz siz olun dikkatli olun özellikle polatlı dan araç bakarken. Daha önce de yine polatlı da başıma benzer bi olay geliyordu bu 2. oldu.

İlan bu

Audi / A3 / 1.6 TDI Sportback / Attraction / SAH

Yunus Can
    0 (546) 580 86 35

Tramer sorguları

Alıntı Fork Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar bu Oktay öter adlı şahıstan 2015 model fokus aldim. Araç plaka sorgulari ve ekspertiz raporları temiz çıktı. Ford servisi olmadığı için servise gidemedim Ekspertiz raporlarına güvenerek aracı aldım. Sigirtaci mdan almadan pert sorgulama yaptım pert kaydı da yoktu. Sonrasında bulunduğum ilde servise gidince aracın pert olduğunu öğrendim kaydı öyle düşülmüş. Şase sorgu yaptık serviste ve 10.999 tl hasar kaydı çıktı. Aracı güneş Sigorta dışarıda yaptırmış ve aracın ilk sahibiyle mutabakata varmış diye öğrendim. Yapılan işlemler kaput, Tampon farlar ön camurluklar ve hava yastıkları orjinali ile değişmiş.(parça s şase 56 64 sorgusunda cikan) Ve suan araç kaskolu. Pert olan araç 11 bin tl ile pert é çıkmamış. Arkadaşlar şimdi Ankara polatli daki Oktay Öter adlı kişiye dava açacağım aynı zamanda özel ekspertiz şirketine de. Ama sitede bu kişiden Pertli araç alıp kandirilan başka arkadaş varsa benimle iletişime geçsin. Dosyaları birleştirip bu sahsa gereken cezayı verdirelim.
    Alıntı ALPE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı olay bizimde başımıza geldi polatlıya boyasız hatasız polo için gitmiştik araç pert çıkmıştı bunlar çete midir nedir acaba

Alıntı temmuz06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polatlıda bu hasarlı araçları satan 3 kardeş teşkilat dikkat edin!
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz bi tongaya düştük bmw aldık polatlıdan aynı şekilde. 50 bin kayıt çıktı aracın üzerinde. Allahtan uygun almıştık zarara düşmeden hallettik. sattıgım kişiye durumu açıklayarak verdim aracı. genellikle elektrik tesisatı yanmış falan araçları alıp satıyor bu şerefsiz it soyu.
    Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 sene önce polatlıdan arkadaşımın kız arkadaşına polo aldılar, pert çıktı araç.
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polatlıda aynı durum bizimde başımıza geldi, arkadaş kalktı istanbuldan polatlıya gitti 2012 model bir astra için, arkadaştan şase no istedi telefonu açmadı karşı taraf bir daha. Emniyetten yaptığımız sorgulamada aracın plakasının 2 hafta önce değiştiği, 70.000de ilanda olan aracın 171000de 2015de muayneye girdiği, tramerinde hasar kayıtları olduğunu öğrendik. Resmen direkten döndük, şimdi ilanlara bakıyorum araç yok inşallah garibanın birine satmamışlardır...
    Alıntı CasabLanca Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuya bir güncel daha gelsin.

Connecting Site...

bu araç içinde içerisinde focus tamponu, mercedes farı, başka arabanın camı felan dikkatimizi çekti, yani yakın zamanda birkaç kişinin daha yanacak anlaşılan.

daha öncede profili paylaşılmıştı bu arkadaşların

https://www.facebook.com/oktay.oter?fref=ts
    Ankara

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tutturabildiğine saplayacak işte..
    Soyu bozuk Allahsız alayı..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tutturabildiğine saplayacak işte..
    Soyu bozuk Allahsız alayı..
    Aynen doğru hocam plaka temiz şase temiz, test merkezine gitsek araç hatasız haydi notere gidelim
    Ankara

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o plakayla nasıl dolaşıyor oda bi ilginç
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o plakayla nasıl dolaşıyor oda bi ilginç
    O da ayrı bir soru açıkcası, altında ki plaka başka pleksi başka. Hatadır olabilir diye düşündüm iyi niyetle yaklaştım son dk ya kadar.
    Ankara

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aradım herifi..

Hata boya yok, değişen yok kaput ucunda local boya var diyor..

Plaka - şase sorgulayabiliyoruz di mi dedim; vereyim sorgula istersen dedi.. Yok dedim geldiğimde ben kendim bakarım, kendi gördüğümü sorgularım. Sen sorgulama yaptın di mi dedim; plakadan yaptım şaseden de sorun olacağını sanmıyorum dedi..

İyi dedim kapattım..

TayfunS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Helal et mi diyor bir de. *** ye diyecen olmayacak
    TB4BSA

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aradım herifi..

Hata boya yok, değieşn yoki kaput ucunda local boya var diyor..

Plaka - şase sorgulayabiliyoruz di mi dedim; vereyim sorgula istersen dedi.. Yok dedim geldiğimde ben kendim bakarım, sorgularım. Sen sorgulama yaptın di mi dedim; plakadan yaptım şaseden de sorun olacağını sanmıyorum dedi..

İyi dedim kapattım..
    Hiç birşey yok kaput ucunda da hafif bir çizik vardı araçta keşke resmini çekseydim.
    Şaseden sorun olacağını sanmıyor töbe töbe
    Ben yakın mesafeden geldim aman dikkat böylelerine.

Alıntı TayfunS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Helal et mi diyor bir de. *** ye diyecen olmayacak
    Ağzımı bozmadım hocam mübarek gün oruç ağız.
    Ankara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı olay bizimde başımıza geldi polatlıya boyasız hatasız polo için gitmiştik araç pert çıkmıştı bunlar çete midir nedir acaba

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ALPE-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilir benim de şuan aklımdan geçiyordu. Toplayıp toplayıp şirketlerden böyle araçları satıyor olabilirler.
    Eskiden Tramer sorgusunda şasenin son rakamları da gelirdi. Adamların kazandığı para az geliyor sanırım hem şase hemde plaka için sorgulama yapıyoruz artık.
    Ankara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şöyle bir durum var bizim de başımıza geldi.

Ruhsat üzerine bile yanlış şase yazabiliyorlar o yüzden gömülü olan şase'ye bakmakta yarar var.

Bizim aracı plaka'dan sorgulattık 2 bin TL hasar çıktı, ruhsatta ki şase'den sorgulattık 10 bin TL hasar gözüktü sonra gömülü şase'ye baktık ruhsatta ki ile farklı 1 rakam yüzünden 0 (Sıfır) O (Harf olan) yüzünden boşu boşuna yalancı konumuna düştük.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir durum var bizim de başımıza geldi.

Ruhsat üzerine bile yanlış şase yazabiliyorlar o yüzden gömülü olan şase'ye bakmakta yarar var.

Bizim aracı plaka'dan sorgulattık 2 bin TL hasar çıktı, ruhsatta ki şase'den sorgulattık 10 bin TL hasar gözüktü sonra gömülü şase'ye baktık ruhsatta ki ile farklı 1 rakam yüzünden 0 (Sıfır) O (Harf olan) yüzünden boşu boşuna yalancı konumuna düştük.
    Sizin durumunuz farklı hocam emniyetin hatası olabilir ama düzeltilmesi için de sizin başvurmanız gerekiyor. Zaten emniyet kontrol edin diyor ruhsatı alınca.
    Burada durum apayrı herşeyi açıkca yazdığımı düşünüyorum yorum sizin.
    Ankara

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca baktık boyasız dediniz nasıl ağır hasar kaydı olabilirki boyasız araçta?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araca baktık boyasız dediniz nasıl ağır hasar kaydı olabilirki boyasız araçta?
    Sel hasarı veya Alttan darbeli araç.
    Onun dışında araç boyasız gayet düzgün hatta kapı içlerinde koruyucu bantlarına kadar duruyor, farlar orjinal vs. daha da sayabilirim.
    Ankara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sel olabilir mesela

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alttan hasar aklıma geldide o kadar yüksek mebla çıkmaz diye düşündüm. Sel hasarlı araçta ne gibi sıkıntılar olabilir beyin tesisat değiştiyse sandık motor vs takıldıysa?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alttan hasar aklıma geldide o kadar yüksek mebla çıkmaz diye düşündüm. Sel hasarlı araçta ne gibi sıkıntılar olabilir beyin tesisat değiştiyse sandık motor vs takıldıysa?
    çürümeler oksitlenmeler olabilir hiç bişey olmasa 45,000 tl gibi bir ağır hasar kaydı çıkabilir.kaldıki plaka farklı şase noda 1 harf yada rakam farklı.
    insanın aklına herşey geliyor

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 A3 tamponu makyajlıdır. Panjur piano black ve sis kısmında krom cıta vardır.

Araba 2012 olsa da tampon daha eski gibi

Allah korumuş, ucuz atlatmışsın.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çürümeler oksitlenmeler olabilir hiç bişey olmasa 45,000 tl gibi bir ağır hasar kaydı çıkabilir.kaldıki plaka farklı şase noda 1 harf yada rakam farklı.
    insanın aklına herşey geliyor
    Sonuç olarak arabanın hakkı bu rakamlar değil araç hatasız olarak satılmak isteniyor ama mal çürük
    Ankara

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler